Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 8:14 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2592 posts ]  Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 173  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 05 Thu, 11:07 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Nemtom, vót-e: Hangry & Angry - Top Secret PV (youtube)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 05 Thu, 11:19 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
van a pvben némi reklám... :D meg ennyi drága cicaplüss maradt a nyakukon...? :D

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 05 Thu, 7:19 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
pszabi wrote:
van a pvben némi reklám... :D meg ennyi drága cicaplüss maradt a nyakukon...? :D
Há' végülis az egész H+A duó egy bazinagy merchreklám.. xD Meg a Hangry+Angry cicáknak külön boltja van, szóval volt honnan plüsiket kölcsönözni. :grin: Rika meg még mindig :heart:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 08 Sun, 11:04 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Nahát, nem tudtam hirtelen, hogy hova írjam, de azt hiszem, ide jó lesz. Hallgatom a rejtélyes RIKI nevű úriember lemezét (vajon miért keltette fel az érdeklődésem, nem is tudom... XDDD), és hát LOL. Éééérdekesss. Rekedt, mély hangú fószer, amolyan slágeres rock beütésű zenét játszik, amit leginkább valami sörfesztiválon tudnék elképzelni, ahogy középkorú, részeg salarymanok dülöngélnek rá a nyakkendőjükkel a fejükön. XDDD És mivel indított? Egy Morning Musume feldolgozással (már ha a Love Machine eredetileg MM szám, ezt nem tudom XD), akkor felsikkantottam. :'D Guilty pleasure maximálisan, néha kifejezetten jól eshet az ilyen suttyó zene, de azért nem válik nagy kedvenccé. De valamilyen szinten szórakoztató, az biztos. :beaten:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 08 Sun, 3:22 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
jajaja, az (az egyik legjobb*o*) MoMusu. :shock:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 08 Sun, 3:23 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Én csak azt az egyet hallgatom tőlük, mert az egész kompániától okádhatnékom van. XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 08 Sun, 3:27 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ohh, én akkor még szerettem őket, eg utána volt még 2-3 kislemez ami szintén nagyon bejött, aztán a szintén fav Happy Summer Wedding után (amiből valami 9 v. 10 tv fellépéses verzóm volt.. xD) elkezdtett zuhanni a szinvonal nagyon meredeken. o_o

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 08 Sun, 3:31 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Nekem túl szacharin ízű, mesterkélt, és irritáló, amit csinálnak. De a Love Machine az jó.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 08 Sun, 3:41 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jah, most már azok, de pont, hogy régen nem ilyenek voltak, Kedvenc példám ugye a Daite Hold On Me kislemez boritója vs. újabb képek összahasonlítás, amin eléggé látványos, hogy mennyit változtak. :shock:

ugyebár..:
Daite

Image

meg MoMusu pár évvel később. :retard:
Image
Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 08 Sun, 3:43 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Látom, az első képen még természetesek, az én ízlésemnek túlságosan is, de ezzel nincs baj. Ellenben a másik képtől mindjárt kiengedem a kilencfarkú rókadémont. Utálom ezt a megjátszós, jajdecuki vagyok majomkodást.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 08 Sun, 4:39 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jude wrote:
Látom, az elsõ képen még természetesek, az én ízlésemnek túlságosan is, de ezzel nincs baj. Ellenben a másik képtõl mindjárt kiengedem a kilencfarkú rókadémont. Utálom ezt a megjátszós, jajdecuki vagyok majomkodást.
Jah, mindig ezekez a régi képeket kell előszednem, amikor bizonyítanom kell, hogy nem volt az akkora furcsaság, hogy szerettem a MoMusu-t régen. xD Egyébként pont a Love Machine körül kezdték ezt a cuki vonalat, de akkor még oké volt, mert különlegesnek tünt, meg azt hitte mindenki, hogy csak valami egyszeri dolog... aztán úgymaradtak. o_o és megjelent a kismillió pedopop kópiacsapat és blöhh. :shock:

Meg azért a Love Machine zeneileg is nagyon korrektül össze volt rakva... nomeg akkor még ugye volt Sayaka is. *o*"

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 08 Sun, 5:39 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Case wrote:
Jah, mindig ezekez a régi képeket kell előszednem, amikor bizonyítanom kell, hogy nem volt az akkora furcsaság, hogy szerettem a MoMusu-t régen. xD Egyébként pont a Love Machine körül kezdték ezt a cuki vonalat, de akkor még oké volt, mert különlegesnek tünt, meg azt hitte mindenki, hogy csak valami egyszeri dolog... aztán úgymaradtak. o_o és megjelent a kismillió pedopop kópiacsapat és blöhh. :shock:

Ja! SweetS ? Az jóvót :pinky2:
... és így történt, hogy a Momusus megrontotta a japán popipart. :D

Mindenesetre a színvonal zuhanásról. Nem tudom, hogy akkoriban milyen volt a popszíntér, a régi Momusut sem ismerem lényegében, de a Love Machine emlékeztet az akkori Komuro Tetsuya család hangzására... Ilyen hangzással mostanában én nem találkozom, szóval nekem úgy tűnik, hogy a környezet is jócskán változott. Nem tudom, hogy ti ezeket hogy látjátok.

Egyébként a jpop.hu-s arcoknak sem tetszik már annyira a Momusu, mint régen, ahogy észrevettem. Én szívesen látnék tőlük valami éles váltást, bár nem tudom, hogy ezt a rajongók hogy fogadnák.

És ha már feloszlott lánycsapatok, akkó ZONE. :shock:

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Last edited by foodlfg on 2009 Nov 08 Sun, 5:44 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 08 Sun, 5:44 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
SweetS... hátfúj. xD Lolita strawberry, mi? :beaten:

Egyébként nekem Komuro sose jutott volna eszembe a lovemachine-ról, nagyon más a kettő szerintem. o_o Egyébként akkoriban ugye inkább olyanok uralták a jpop csajbandás részét mint az első generációs Dream, a Trinity, vagy a ( szerintem totál Whiteberry koppintás) ZONE: :beee: Szóval ilyen pedocsali kislánycsapatoknak nyomuk nem volt még.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 08 Sun, 7:27 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Case wrote:
SweetS... hátfúj. xD Lolita strawberry, mi? :beaten:

Még jó! Mondjuk nemrég meghallgattam más dalaikat is, amik már nem tetszettek annyira, de a LolitA Strawberry in summer, Love Raspberry Juice fincsi. :beaten:
Lezl írta, hogy visszatérnek. Itt a vég! :retard: :beee2:

Quote:
Egyébként nekem Komuro sose jutott volna eszembe a lovemachine-ról, nagyon más a kettő szerintem. o_o Egyébként akkoriban ugye inkább olyanok uralták a jpop csajbandás részét mint az első generációs Dream, a Trinity, vagy a ( szerintem totál Whiteberry koppintás) ZONE: :beee: Szóval ilyen pedocsali kislánycsapatoknak nyomuk nem volt még.

Nekem túlzottan a régi és az új Momusu sem teszik, de nem lehet, hogy neked az a problémád, hogy a popvilág arrafelé hátrahagyta az ehhez hasonló hangzást, és számodra ezért zuhant a színvonal ? Így a Momusu valamennyire "csak sodródott az árral".
Persze, hogy a megjelenésük, viselkedésük hogy változott, az egy más kérdés.

Egyébként ezeket a csapatokat én már nem ismerem. Komuro munkásságát is csak nagy vonalakban, bár vannak Kahala Tomomi, Suzuki Ami stb albumaim, de nem sokat hallgatom azokat.

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Nov 09 Mon, 2:11 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ehh, a SweetS minek áll össze? xD Lesz "Not-So-Lolita Rotten-Strawberry in Winter" kislemez, vagy mi? xD a Folder5-ot viszont el is feledtem.. fene tudja, öket kedveltem, de nem hinném, hogy sokat lehetne várni az újrától. O_O

Komuro meg nekem a globe. Suzuki Ami-nek írta a talán lerosszabb cuccait (node Ms Ami mindenkiböl a legrosszabbat hozza ki, gondoljunk csak Nakata-ra xD), a régebbi Namie dolgokért sem voltam oda, csak az uccsó pár számért amit írt neki, meg az egyéb cuccai is nagyon vegyesek voltak, de a globe volt az ahol úgy igazán elengedte magát. (jó, mondjuk én a Kahala lemezeket is imádom, de az amolyan guilty pleasure inkább.)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2592 posts ]  Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 173  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 112 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group