Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Jun 15 Sat, 11:30 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 3440 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 230  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 15 Tue, 9:40 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
A Toshi rajz nagyon kawaii, de a többi se semmi.. :dance:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 9:48 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Jigsaw wrote:
Ha túl sok mikrofont tesznek a Tokyo Dome-ba...
A rózsa, mely a sivatagban virágzik
Toshiii~!!

Én kérek elnézést, de imádom Toshit lerajzolni, fõleg azt a máséval össze nem téveszthetõ állát. XD XD XD

Hû télleg, Toshi LOVE márkájú hajszárítóreklámja ("Dryyy~ yoouur~ haaiir~...with LOVE~") pszabinál maradt, mindegy. XD

Toshiiiiiiiiii :heart: (igen az egyik szivecskés szemű én vagyok ^^)

Nagyon jók lettek!!! :lol:
Különösen hide gitárja tetszik. Olyan... Kiss-es ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 1:00 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Djinn wrote:
Toshiiiiiiiiii :heart: (igen az egyik szivecskés szemű én vagyok ^^)

Nagyon jók lettek!!! :lol:

Haha, köszi... xD
Sajnos jó old-school Yoshikit nem igazán tudok rajzolni; elkezdem, aztán mindig egy scary Dee Snider-hasonmás lesz belőle. :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 3:05 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Jigsaw wrote:
A beígért rettenetes mini-WTFságok. xD

Ha túl sok mikrofont tesznek a Tokyo Dome-ba...
A rózsa, mely a sivatagban virágzik
Toshiii~!!

Én kérek elnézést, de imádom Toshit lerajzolni, főleg azt a máséval össze nem téveszthető állát. XD XD XD

Hű télleg, Toshi LOVE márkájú hajszárítóreklámja ("Dryyy~ yoouur~ haaiir~...with LOVE~") pszabinál maradt, mindegy. XD


BASSSZUS EZEK K***AJÓK!!! ^O^ :kiss: érte. Annyit nevettem^^ Kívánom, hogy legyen még ihleted ilyeneket rajzolni. :rainbowafro:

Ja és ezt ismeritek? Az állam én vagyok. ~XIV. Lajos~

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 3:47 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Jigsaw wrote:
A beígért rettenetes mini-WTFságok. xD

Ha túl sok mikrofont tesznek a Tokyo Dome-ba...
A rózsa, mely a sivatagban virágzik
Toshiii~!!

Én kérek elnézést, de imádom Toshit lerajzolni, főleg azt a máséval össze nem téveszthető állát. XD XD XD

Hű télleg, Toshi LOVE márkájú hajszárítóreklámja ("Dryyy~ yoouur~ haaiir~...with LOVE~") pszabinál maradt, mindegy. XD


Vahahaha, ez biztos azután volt, hogy hátranyomoztunk Yoshiki miatt :lol: Majdnem lemaradtam erről, pedig kár lett volna LOL
Ja és
Don't you try to make me love them with _that_! You know what! :-P
LOL


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 5:32 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
A Gackt fórumban (40.p.) Djinn wrote:
Edit: Yoshiki dobolni? Nemrég még arról volt szó, hogy a zongorázást is abba kell hagynia olyan xar állaptban van és "csak" karmesterkedni fog. Ezek szerint le vagyok maradva.


Ezt inkább átteszem ide, úgyis külön kérdezted. Frankón ilyenról nem hallottam. Dobol is meg zongorázik is a VUK-ban, és már egy jó ideje visszaállt a dobolásra. Karmesterkedni csak tanul, de azt meg a komolyzenét öreg napjaira tartogatja, amennyire én tudom.... azt mondta szimfóniákat fog írni, ha másra már nem lesz ereje. :D

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 5:42 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
mira wrote:
Ezt inkább átteszem ide, úgyis külön kérdezted. Frankón ilyenról nem hallottam. Dobol is meg zongorázik is a VUK-ban, és már egy jó ideje visszaállt a dobolásra. Karmesterkedni csak tanul, de azt meg a komolyzenét öreg napjaira tartogatja, amennyire én tudom.... azt mondta szimfóniákat fog írni, ha másra már nem lesz ereje. :D

Akkor jó, biztos csak vmi pletyka volt... *megkönnyebbül*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 6:45 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
mira wrote:
Karmesterkedni csak tanul,



:D az qrvajóó~ nekem mutatták annó az alapjait xD

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 7:42 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
pszabi wrote:
mira wrote:
Karmesterkedni csak tanul,



:D az qrvajóó~ nekem mutatták annó az alapjait xD


Wow, te valami nagy hangszerzsonglőr lehetsz, zongorázol is, ha jól hallottam... csak nem zenésznek tanulsz?

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 8:05 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
mira wrote:
Wow, te valami nagy hangszerzsonglőr lehetsz, zongorázol is, ha jól hallottam... csak nem zenésznek tanulsz?


bváháhá xD soha! neeem amoan hobbi (amennyiben hobbinak nevez az ember 12 év szolfézst és 10 év zongorát...ja meg 1 év szinti) XD neem, csak szofén a tannő szeretett ien érdekességekre kitérni és megmutatta h h áll fel a dolog meg olvastunk partitúrát is (na az poén...)

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 8:34 pm 
Offline
Senior Member

Joined: 2006 Mar 09 Thu, 9:08 pm
Posts: 146
pszabi wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=CeXZ1NEtOGc!


Nagyon jó, tiszta "We are the world" feeling :lol:
BTW ki az a bácsi aki a 2.-ként énekel és kik azok akiknél, olyan nagyot sikít a közönség?(1:52 a timecode^^)
Jigsaw wrote:


Ahhh bjútiiiii. Nem is lehetne szebb kárpótlás, ha már a J-rocker képregényed szünetel (Pedig kíváncsi vagyok, hogy HG nyer-e^^ .
Gratula és, hogy egy Hentaiból idézzek: Motto, motto, onega~i. :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 9:34 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
Jaaaaaajistenem, Gackt-fanok azért kitesznek magukért. (már néha nem is tudom, hogy melyik topic-ba írjam. Mi lesz, ha ezek ketten tényleg elkezdenek együtt zenélni, öszegyűrjuk a 2 topic-ot?^^) Mindegy, lényeg, hogy ott rinyálnak LJ-on, hogy ŐK EZT NEM AKARJÁÁÁÁÁK!!! >O< Cuki, és ha eljutnak egy olyan szintre, hogy ki is ábrándulnak emiatt Gacktból, akkor annak meg külön fogok örülni^^ Komolyan mondom, X-Japan fandomban fele ennyi hülyével nem találkoztam, mint Gackt háza táján. :wow:

Némelyik így lazán benyögi, hogy ő utálja Yoshikit, utálja az X Japant és hogy Gackt nélküle jobban boldogulna.

LÁMÁK!!!! :thumbdown: Nem, nem azt mondom, hogy mindenkinek szeretnie kell, de miért kell valakit utálni egyáltalán? Én pl. nem utálok senkit :heart: (csak esetleg olyanokat, akiket személyesen ismerek, és mondjuk tényleg nagyon kiállhatatlanok) Nade, vannak mellette (szépszerivel) olyan megjegyzések is, hogy "Miért nem Gackt zongorázik, hisz ő sokkal jobb abban (is), mint Yoshiki??"

ÉS -kérdem én- MIÓTA??!! :grin: Ezt még ők sem gondolhatják komolyan... hát Gackt szinte *dobpergés* ismétlem szinte SEMMIT nem írt zongrára, amit meg írt, az kábé... jó nem mondok durvát, nehogy aztán megbantsak valakit, de Gacktféle zongoradarabok nem egy kiugró dolgok. Azok a Gackt-fanok semmit nem hallhattak Yoshikitől (Eternal Melody I-II-t, pl), ha úgy gondolják, hogy Gackt jobb zongorista. Én éppenséggel mindkettőjük teljes repertoárját hallottam (ami Gackt oldalról mondjuk fél órányi zene, annak is a 3/4-e live, Yoshiki részéről pedig többórányi stúdiófelvétel), és hadd ne hasonlítsam össze....

Az, hogy Gackt énekel, Yoshiki pedig zongorázik és dobol, igenis teljesen reális, mindenki csinálja azt, amihez jobban ért. Meg amit szeret. Yoshiki imádja a zongorát, él-hal érte, még a doboknál is jobban szereti. De azt mondjuk el tudnám képzelni, hogy duettet játsszanak. :)

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 16 Wed, 10:54 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
hihi na erre azért reagálnom kell :D

mira wrote:
ÉS -kérdem én- MIÓTA??!! :grin: Ezt még ők sem gondolhatják komolyan... hát Gackt szinte *dobpergés* ismétlem szinte SEMMIT nem írt zongrára, amit meg írt, az kábé...


hm..ez azért picit erős, volt nem egy szám már az mm időkben kezdve a regrettel ami nagyonis szép. tény h nem annyit mint yoshi

mira wrote:
jó nem mondok durvát, nehogy aztán megbantsak valakit, de Gacktféle zongoradarabok nem egy kiugró dolgok.


hm...hm... mm...kami és gackt...azért nekem azok még mindig gyöngyszemek..

mira wrote:
Azok a Gackt-fanok semmit nem hallhattak Yoshikitől (Eternal Melody I-II-t, pl), ha úgy gondolják,


én meghallgattam azokat, zseniálisak, csak nem épp mindennapra írt számok, szal az a komolyzene kedvelőinek (és x feneknek) szép...de befutni velük, mint 21. századi x?

mira wrote:
ha úgy gondolják, hogy Gackt jobb zongorista. Én éppenséggel mindkettőjük teljes repertoárját hallottam (ami Gackt oldalról mondjuk fél órányi zene, annak is a 3/4-e live, Yoshiki részéről pedig többórányi stúdiófelvétel), és hadd ne hasonlítsam össze....


nem is érdemes...más korszak...más nézetek...azért gackt nem rajong a zongoráért ez is köztudott. de ez nem feltétlen jelenti azt h rosszabb... bwt :) mi a jobb és mi a rosszabb zongorában... sajna ezt a hangszert azért nehezebb viszonyítani, vagyis a művészeit mert gitárban elismerik azokat akik csili-vili szólókkal állnak elő, ez azért zongiban picit más...sztem ^_^;

mira wrote:
Az, hogy Gackt énekel, Yoshiki pedig zongorázik és dobol, igenis teljesen reális, mindenki csinálja azt, amihez jobban ért. Meg amit szeret. Yoshiki imádja a zongorát, él-hal érte, még a doboknál is jobban szereti. De azt mondjuk el tudnám képzelni, hogy duettet játsszanak. :)



igen a duettre én is vehető vok, bár én jobban reménykedem a dob-yoshiki--gackt-zongi duetben is. az bitti h a banda zongoristája yoshiki lesz. egyértelmű, ő jobban benne van... de hogy sokkal jobb lenne.. ez nekem erős. de majd erre is fény derül nem? csak várni kell >.<

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 17 Thu, 12:01 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
pszabi wrote:
hihi na erre azért reagálnom kell :D


Jó, mert hülyén is érezném magam, ha senki nem reagálna. :D

pszabi wrote:
mira wrote:
hát Gackt szinte *dobpergés* ismétlem szinte SEMMIT nem írt zongrára


hm..ez azért picit erős, volt nem egy szám már az mm időkben kezdve a regrettel ami nagyonis szép. tény h nem annyit mint yoshi


Azért tettem oda, hogy szinte...^^ de mondj kérlek a regret-en, blue-n és a Story-n kívül (ami 3 db 3 perces szám) mégegyet.... én nem tudok...csak live-ok vannak, abból is mondjuk 5 ..?

pszabi wrote:
mira wrote:
Azok a Gackt-fanok semmit nem hallhattak Yoshikitől (Eternal Melody I-II-t, pl)


én meghallgattam azokat, zseniálisak, csak nem épp mindennapra írt számok, szal az a komolyzene kedvelőinek (és x feneknek) szép...de befutni velük, mint 21. századi x?


Mert Gackt x Kami az mindennapra írt? :P Nem látom a különbséget ilyen szempontból.... én nem vagyok akkora komolyzenekedvelő (mondjuk szeretem, de csak módjával), de amiket Yoshiki ír, azok tetszenek... még ha nem is tudnám, hogy ő írja, akkor is tetszenének. Mondjuk ti meg ugyanígy vagytok Gackttal biztos..... szóval ezen most lehet "vitatkozni" :twisted:

pszabi wrote:
igen a duettre én is vehető vok, bár én jobban reménykedem a dob-yoshiki--gackt-zongi duetben is. az bitti h a banda zongoristája yoshiki lesz. egyértelmű, ő jobban benne van... de hogy sokkal jobb lenne.. ez nekem erős. de majd erre is fény derül nem? csak várni kell >.<


Hát...biztosan^^ Megeshet, hogy Yoshiki hatására Gackt megszereti a zongorát és bemutatja itt nekünk a Liszt Ferenc 2 multitálentumát... (csak látnám :beaten: ) ... jah, de tényleg, még akár jó hatással is lehetnek egymásra. Adja Isten, hogy így legyen. :smokin:

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 17 Thu, 12:17 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
mira wrote:
... jah, de tényleg, még akár jó hatással is lehetnek egymásra. Adja Isten, hogy így legyen. :smokin:


na meghallgattam a the trax -et és remélem hogy Yoshiki nagyon mélyre ássa ezt a "legyen x-japan de nyúljunk a linkin parktól is mert akkor sokan megveszik" hozzáállást. Mondon ezt úgy hogy a Diabolos is egy kemény produceri munkát sejtett (még ha Gackt is volt az a producer) mert végig slágerparádé az album. Nekem ezért nem is tetszik. Túságosan egyben van és nagyon slágeresek a refrének meg a versék. A régebbi albumok nem voltak ennyire konkrétak, és első halgatásra befogadhatóak. Szal csak azt akarom mondani hogy ha ez a slágergyáros hallgatóbarát zeneszerzés lesz a tendencia akkor biztos egy iszonyat minőségi albumot kapunk de félő hogy elveszik az eszencia amitől szertjük gacktot vagy yoshikit (utóbbitól elhatárolódom mert igazán nem ismerem annyira***egy last live*** ehhez édeskevés)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3440 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 230  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group