Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 11:45 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Natin....
PostPosted: 2003 Jan 21 Tue, 7:40 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
.....VALAMIISZONYATOSANKAKKOIIIIIiiiii........ *kis tócsába olvad* ...szóval.... ehem... NAGYON ott van.... iszonyú jól néz ki... a hangja se rossz (OK, nem is valami nagy szám, de nem lehet mindenki Haido ^^), a zene is jópofinak ígérkezik... és mondtam már, hogy iszonyú jól néz ki? ^^;;

Sz'al, Natin mama elsõ albuma márc. 12-én jelenik meg, Faith címmel. Kis message látható az alábbi címen: http://shot.amuse.co.jp/menu_narrow.html

Egyelõre ott tartok, hogy így elsõ pillantás után az öt közül az õ cucca a tûnik a legérdekesebbnek. (OK, Junji szóló cuccából még nem hallottam semmit, meg Kazuma nem SZÓLÓ... node akkor is ^^)

...Miért van olyan érzésem, hogy az elkövetkezendõ pár hónapban minden SSh-fan Natin-mániás lesz? :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Jan 22 Wed, 11:21 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
*feltörli a tócsát* (pfff... visitozó fangirl... összecsöpögteti itt nekem a fórumot -_-")
Esetleg a zenéröl kaphatnánk valami infót azon kivül, hogy 'jópofi'? :P
(please note: a 'waiwai és ooooolyan jól néz ki!!!' nem számit zenei infónak :P)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Jan 24 Fri, 11:00 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 10 Fri, 11:29 pm
Posts: 61
Location: vhol Hidekit rugdosom :/
:2gunfire: Case!!!!!!! Natinkara igenis kell waiwaizni!!!!! Mert iszonyu kuul lett a szentem!!! *____________* :turn-l: Amugy egy 1 perces kis izebol meg nem lehet kovetkeztetni semmire.....de angolul enekel, es szvsz ez hasonlit eddig a leginkabb az eddigi Ssh vonalhoz........es meglepoen jo a hangja :shock: ES EZT EDDIG NEM HAGYTAK ENEKELNI!!!! Hat mindjart elokapom Hidekit!!! :x Amugy meg hosszu a haja, lathatoan megmaradt a jo oreg feketenel mind hajban, mind ruhaban (ami egyebkent iszonyu jol all neki *__*) Mindenesetre en mar nagyon varom az albumot, klippet, fellepest, riportot, ugy altalaban mindent. ^^"" Ja, majd elfelejtettem: a legnagyobb valtozas, hogy mostmar hivatalosan is Natchinnak kell ejteni a nevet. T___T Hogy lehet ilyen neve egy rockernek!!!!! T____T Inkabb megyek es sirok egy sort. ToT


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Jan 25 Sat, 2:08 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Neko wrote:
mostmar hivatalosan is Natchinnak kell ejteni a nevet. T___T Hogy lehet ilyen neve egy rockernek!!!!! T____T


Ehehehe.... J?, mondjuk eddig is Nacchinnak ejtett?k arrafel?, de ?gy hivatalosan... "Natchin".... :mrgreen: Pont megfelel? n?v egy t?k?s rokkercs?v?nak, ne? ^_______^;;; F?leg, hogy alapb?l egy becen?v... :lol:

.....HEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHE.......... :lol:
________
NEVADA DISPENSARY


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 3:20 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: jaj
PostPosted: 2003 Jan 25 Sat, 10:40 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Ez nem szép dolog Nacchitól... Egy fillérem se fog maradni :cry:

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Feb 05 Wed, 5:50 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 08 Wed, 1:57 pm
Posts: 39
Location: Columbus, Ohio
Detto!

Seiya kiforgatja az összvagyonát, kiadja a házát, és kb. néhány hónapig koplalni fog, hogy valahogy annyi pénzt spóroljon össze, amennyi elég lenne a japán kiadásaira. Elsősorban Natchin szólóalbumára, ami szerintem rulz, akárhogy is nem tudom még, hogy milyen. Szerintem érdemes kockáztatni egy rendelést. Legalább is a megérzésem azt súgja! :wink:

_________________
- Seiya

"Anyway the world is born again"
by L'Arc-en-Ciel


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Feb 15 Sat, 11:27 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 10 Fri, 11:29 pm
Posts: 61
Location: vhol Hidekit rugdosom :/
Eh,.....de azert.......6 szam lesz rajta!!!! Az mar egy album? 6 szammal? :cry: Akkor ezert csak 2000 yen. Mar epp gondolkodtam, hogy dragabb szokott lenni. :? De azert azok a kigyok korulotte a fotokon....*___* http://www.amuse.co.jp/news/siamshade/
Jo a stylistja! :wink: Na, megyek, atalakulok valahol kigyova. Sssssssszzzzzzziassssszzzztooook!!!!!:I<


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group