Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:58 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1964 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 131  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 09 Sat, 4:42 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
muse, mwah. :heart: cure nálam alap, meghatározó darab, bár kell hozzá egy alaphangulat, hogy elővegyem. ettől függetlenül rabu-rabu-áradat robert smith felé, mert. :heart:

80-90es évek a legjobbak, imádom azokat a zenéket, csomó minden olyan bukkant fel a pop színtéren, ami attól még, hogy pop, erőteljesen színvonalas volt (nem úgy, mint manapság :S). Serenityvel szoktuk ezt, nosztalgiapercek, mostanában pl George Michael-eztünk <3

AFI, hehe. én nem szerettem őket sosenem, de a két legújabb kislemezdaluk nagyon kellemes. még az is előfordulhat, hogy letöltök vmit tőlük.

úgykülönben meg mindenkinek ajánlom a 30 seconds to marsot! *addikt* Kry, ha az AFI tetszett, elképzelhető, hogy ők is fognak ^~^ mást meg nem mondok róluk ;P, én nem bírok leakadni, ők mennek 24/7 japánrokkenrollal meg techielektroval keverve. *eklektikus desu X'D

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 09 Sat, 4:44 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
megskubizom őket! Akiket kihagytam a maiak közül a Panic!At the disco... az esküvős klipjük olyan Malice Mizeres lett .... talán a cirkuszosos rucik miatt.. olyan idióta színpadias volt az egész.. :lol:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 10 Sun, 11:01 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Chimaera wrote:
AFI, hehe. én nem szerettem őket sosenem, de a két legújabb kislemezdaluk nagyon kellemes.

Na, én pont így vagyok velük! :lol: Ezesetben ajánlom a legutóbbi lemezüket (Decemberunderground), nekem egészen bejön. ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 10 Sun, 11:06 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
érik a szándék, hogy letöltsem... ^^

előző postomat folytatandó, itt egy 30 seconds to Mars szám mindenkinek, akit érdekel:

http://switchback.uw.hu/muzik/Buddha_for_Mary.mp3

egyik kedvenc darabom, zseniális. <3 negatív kritikával is egészen nyugodtan lehet illetni, kíváncsi vagyok.

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 11 Mon, 3:07 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Szeretem Chris Reát... most adták le a karácsonyi számát... utálom a karácsonyt...ez az egyetlen kariszám, amit el tudok viselni... a Tenchi Muyo-s Jingle Bells-en kívül... :lol: :lol: :lol: :lol:
A régebbi AFI-t nem ismerem... ez az album viszont határozottan érdekel...de nem fogom letölteni.. úgyis csak 1-2szer hallgatnám meg, mert nem szeretem az amerikai zenét...

(pár kivétellel).... :lol:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 11 Mon, 3:10 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
na hm. meghallgattam az afi albumot.
az album közepén úgy érzetem, egy-két számot meghagyok belőle, aztán megy a darálóba, de a 3-4 legutolsó szám annyira kis kellemes, hogy mégsem jut erre a sorsra ~_~ felejthető, igaz, de jó lesz arra az esetre, amikor nem fogom tudni, mit hallgassak.

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 11 Mon, 3:12 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
hörr...én az olyan estékre jpopot tartogatok.... :lol: :lol: :lol:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 11 Mon, 3:16 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
hát, azt még mindig nem tudtam megszokni, de tény, hogy van pár nagyon kellemes számom, amit javarészt Judetól kaptam nevelés céljából.

on: mindenkinek ajánlom az új kurt kislemezt, egészen más, mint eddig a többi! :heart:

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 11 Mon, 3:18 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Kurt? Nekik a régebbi számaikat sem ismerem...de szépek... :lol:
Szombaton leszedtem a Muccot, a Vidollt, a Kra-t.... és tele lett a tököm... ott állnak a gépen hallgatatlanul...*sajog a szíve*

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 13 Wed, 1:23 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Tegnap Nirvana top 10 volt az MTV-n...imádtam...azt hiszem a harmadik számban Kurt úgy nézett ki, mint Jared Leto....mondom ezt neked Chimaera!!!! :lol: Barna haja volt, a szemei meg csak úgy villogtak, mert fekete szemceruza, meg minden...csak egy villanásnyi kép volt, aztán tovább tördelték a gitárokat, de akkor is rögtön eszembe jutott...a cd-re a pénz meg a zsebembe...a marsosok ma ki lesznek írva...*fenyegető kacagás*

Faith no more...azt is adtak tegnap és azt is szeretem, pedig nem mai...a helyi rádióban van egy klassz kezdeményezés, hogy a hallgatók szerint slárereket válasszák be... idáig az összes ajánlatom visszapattant... :shock:
Pedig nem kértem furákat, nekik még sincs meg...
-smashing pumpkins
-extrem(tudom, hogy van nekik,legalábbis a rogyásig lejátszott egy számuk, tutira)
-Aerosmith...azt mondták, hogy nem szeretik a hallgatók...dehogynem! Én szeretem!!!! :x (Mennyire hangzott ez önzően?)

Mindegy...Christina Aguilera, Pink, Scissor Sisters, Draft, ATB meg ilyen mai izék vannak nekik...ezért utálom a rádiókat...mindig ugyanazok.... :cry:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 15 Fri, 11:11 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Amit most nagyon szeretek, az a Nick Cave & The Bad Seeds!! :heart:
Néhány jó kis video tőlük (youtube-on persze):

Red Right Hand
The Mercy Seat (live)
The Carny (MTV live)
Do You Love Me? (part 1)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 16 Sat, 12:37 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jigsaw wrote:
Amit most nagyon szeretek, az a Nick Cave & The Bad Seeds!! :heart:
Néhány jó kis video tõlük (youtube-on persze):

oh yeah, Nick Cave rulz. <3 de ha már Nick Cave, akkor legyen itt egy szám a szóló-karrier elötti zenekarától, a The Birthday Party-tól is (ami egyben a talán kedvenc Cave videóm is):
The Birthday Party-Nick The Stripper
pure genius :heart: (és a videó alatti elsö hozzászólás zseniálisan foglalja össze, hogy miért is az.)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 16 Sat, 12:56 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Case wrote:

Hű, csöppet más hangzásvilág! ...De nemrossz. :grin:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 25 Mon, 1:53 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
az új Converge album, a No Heroes megin' embertelen lett. elsöre persze túl sürü volt (aki hallott már tölük valamit tudja mit értek ezalatt.. xD), de ma alaposabban is nekiestem és hát huhh... agynvág durván. szinvonalban ott van az elözö lemez, a Jane Doe mellett, pedig nem hittem volna, hogy azt meg tudják ismételni, de aztán meg perszehogy és ez is egyszerre lélekgyilkosan brutális és epikus ('Grim Heart / Black Rose'...! omfg!). aki nyitott a durvább zenékre, annak nagyon, nagyon ajánlott. nem véletlen tartják öket az egyik (ha nem A) legjobb mai hardcore zenekarnak.
ha meg valaki azt hiszi, hogy a keménykedö nu-metal akármik azok hjaj-de-durvák, akkor hallgasson bele ebbe és nagyon sürgösen gondolja újra...
nagyon remélem megin' elkeverednek ide koncertezni és megint lehet majd széjjelzúzódni mint legutóbb. :beaten:

Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 26 Tue, 9:58 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Váháhá, tegnap turkáltam a régi írott CD-im, között, annyi sz*rt találtam, hogy csak na! Volt köztük jó is mondjuk. xD ...pl. Queensryche.
Ja és újra beleszerettem az Otepbe. Az Otep az olyan, hogy semmi világmegfejtés meg agyahagyott összevisszazenélés nincs benne, csak sima üvöltözős nu-metal, de olyan jól esik. Ja, meg csaj az énekes. <3

pl. Blood Pigs (ez egy régebbi klip)
Warhead (emmeg egy újabb...jó, igen, eléggé erőltetett) xD


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1964 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 131  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 121 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group