Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 7:30 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 211 posts ]  Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 06 Fri, 10:33 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Bíborhold wrote:
Továbbra sincs pontos információ a tracklistet illetően, de a lemez HMVs oldala alapján rákerül majd a banda öt kislemezének a címadó dala (Toru szólója ugye, egy külön dolog), plusz még tíz szám (ha jól értem?). Pontosan nem értem sajnos, hogy mire vonatkozik a tíz, de gondolom én még tíz szám a mostani ötön kívül - remélem újak!

Remélem igazad lesz! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 09 Mon, 10:40 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Van egészen frissensült Psysalia blogbejegyzés, amiben írnak valamit az új számokról is. Csak sajnos nem értem teljesen, mit. :beaten:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 09 Mon, 11:47 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Hát...na igen. xD Én is kétféle fordítóprogiba betettem, ez jött ki a lényeges részre:

Quote:
End of the once celebrated in the United States Of Psysalia Konaida made ​​six consecutive singles earnestly clues released in the last year very much. And 思Iki and, coming February 08, Album "♯ 7" releases nationwide in each. Various industries last year, a special piece condensed Innovation Innovation Kyung Kyu a cultivated variety of a variety of positions with the creators. Contained in a single continuous course, we have not included the new songs.

Quote:
Last year one year being temporary, it is, it is release to do, the [tsu] which sows are 6 work continual single do not come, is with United States Of Psysalia once end was received. With, you think and start and, coming February 8th, release you do the Album '♯7' with nationwide each. Last year the various industry types, with the chestnut thornback tar of service the various varieties which are cultivated the [giyu] [tsu] and the [giyo] [tsu] special it condenses one. Also the new tune which is not recorded of course continual singly has entered.


...nagyon remélem, hogy valami olyasmi annak a bizonyos utolsó mondatnak a lényege, hogy lesz a lemezen olyan felvétel, ami a kislemezeken nem volt (és nem azt, hogy a kislemezdalok lesznek rajta, új felvétel nélkül). xD

Vááá~ tracklistet akarok~ xDDD

edit: közben még twitteren is rákérdeztem, hogy lesz-e új dal rajta, hátha visszaírnak, mint annó egyszer. XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 19 Thu, 5:23 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Felkerült HMV-re a február 8-i album tracklistje!

01. 21st Century Massacre
02. Lemon Pop
03. My Dinosaur
04. Deco-Chang
05. the United States of Psysalia
06. 2.5D
07. Death To My Friends
08. X is to Y as Y is to Z
09. Tokyo+Lolita
10. We Are The People

...hát ehh, a sejtésem kb. beigazolódott, de mi az hogy csak 10 dal, és nem 11? :beaten: Na mindegy, kíváncsi vagyok arra a két új számra.

edit: itt van vicces új profilkép is - és itt is "compilation album"-nak hívják a lemezt, meg valami olyasmit írnak, hogy most végre egyben megjelenik az utóbbi 2 év anyagának lényege országosan/nagytételben is, mert a kislemezeket csak korlátozott példányban és csak néhány boltban lehetett kapni (ergó gondolom ez az indok az album létére).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 19 Thu, 6:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Hát, szomorú vagyok, hogy csak két új szám, de ettől függetlenül valószínűleg rendelés lesz, rajongói keresztem ez.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 19 Thu, 9:11 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Hajrá! :) Ha max. csak az egyik kislemezt vettem volna meg (nem pedig hármat xD), akkor én is megfontolnám, de részemről ez most felejtős - 4 olyan dal van rajta, ami még nincs meg, ebből kettő vadiúj, egy meg nem is igazán tetszik...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 22 Sun, 4:22 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Egyébként én nem nagyon értem ezt a lépést részükről - értem, hogy ez egy gyűjtemény azoknak, akik nem tudták megvenni a különböző kislemezeket; de azoknak meg, akik megvették a kislemezeket, nem éri meg megvenni az albumot a két új számért - úgy gondolom, hogy fair lett volna, ha előbb szólnak, hogy ez az album ilyen lesz, vagy kiadhatták volna a két új számot egy plusz számmal még egy kislemezen. :/

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 22 Sun, 10:38 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Welcome to the world of music business. :beaten: Hasonlót élek át éppen én is a L'Arc~en~Ciellel, csak ott 3 új dal lesz a 11-ből, ráadásul majdnem 4 év kislemezdalait gyűjtötték össze rá. xDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 22 Sun, 9:02 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ráadásul az ilyen húzások nem is mindig sülnek el jól, pl. anak idején a legelső Olivia album, egy sor relatíve sikeres kislemez után azért bukott el, mert arról is kb már minden megjelent korábban.
No mindegy, reméljük ezután átállnak valami normálisabb kiadási módszerre és összehoznak valami normálisabb mennyiségű új anyagot hamarosan.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jan 27 Fri, 9:08 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Random mini-hír: a banda honlapja február 1-jén teljesen megújul!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Feb 01 Wed, 9:52 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Megújult a honlap! ...jópofa teaser videóval. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Feb 01 Wed, 9:54 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Jigsaw wrote:
Random mini-hír: a banda honlapja február 1-jén teljesen megújul!


A zenekar honlapja, a dinoszauruszokkal ellentétben, még mindig él, és ahogy már beharangozták, meg is újult - a dinoszauruszokra való emlékezést pedig segíti, hogy a honlapon a háttérben a 'My Dinosaur' szól (és még a szám klipjének egy részlete is látható). Szerintem jó, tipikus PPP szám.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Feb 04 Sat, 9:39 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Help!

A Tower Records mellett a Jet Set is extrákkal kedveskedik azoknak, akik tőlük rendelik meg a lemezt, a következőt írják:

Quote:
JET SET オリジナル特典!

おしゃべりCDR『サイサリの男の60分(仮)』付き!

メンバーによるトーク諸々を収録したCDR。JET SETだけの特典です!!


JET SET original award!

"Man of Saisari 60 minutes (tentative)" CDR chat with!

CDR was recorded talk by members of various people. Is a benefit of only JET SET! !



Valaki, aki nálam jobb japánból, nem tudná kicsit jobban leírni, mi is lesz a bónusz lemezen? Hatvan percnyi interjú, a banda tagjaival (?) és másokkal? O_o

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Feb 04 Sat, 9:58 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Igen, úgy tűnik hogy valami interjúféleség lesz, a szövegből nekem az jön le, hogy a banda tagjait fogják más emberkék (lehet hogy más banda zenészei?) meginterjúvolni. Olyasmi ez, mint amikor a kisebb indie-VK bandák audio message CD-t adnak bónuszba kb. (tehát dumálnak magukról/az albumról/stb, oszt' annyi)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Feb 04 Sat, 11:05 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Jigsaw wrote:
^ Igen, úgy tûnik hogy valami interjúféleség lesz, a szövegbõl nekem az jön le, hogy a banda tagjait fogják más emberkék (lehet hogy más banda zenészei?) meginterjúvolni. Olyasmi ez, mint amikor a kisebb indie-VK bandák audio message CD-t adnak bónuszba kb. (tehát dumálnak magukról/az albumról/stb, oszt' annyi)


Oké, akkor továbbra sem rendelem meg az albumot, mert egy kukkot sem értenék az egészből. D:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 211 posts ]  Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group