Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 10:40 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
PostPosted: 2012 Nov 15 Thu, 3:58 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
elöször nem is értettem, hogy hogy a fenébe van ez... xD waahh, nagyon durva! :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 15 Thu, 9:29 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2011 Apr 21 Thu, 11:01 pm
Posts: 83
Jigsaw wrote:
A SPEECIES hoz majd ilyen menő pólót is! KELL!!!! :drool:


Jesszus, ez mennyibe fog majd kerülni ? :lol:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 15 Thu, 10:02 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Megkérdeztem, de valahogy nem volt egyértelmű a válasz. xDDD Ezt írták a kérdésemre:

Quote:
great quality tee is not high, not chaep. you'll meet this item on Budapest?


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 20 Tue, 11:51 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Chargeeeeee (ZIZ dobos / SPEECIES support) mai blogbejegyzésének vége megcsinálta a napomat. :'DDD

Image

(a "RayD5" meg ugye amellett hogy ZIZ dalcím, úgy olvasandó, hogy "ready go" XD)


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 20 Tue, 1:18 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
gose tore! xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 23 Fri, 1:20 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
"I've just making specially CD-R(3 tracks) but running out of time! could sell in EU tour! maybe....." (Sadie Pink Galaxy /SPEECIES)

edit: ZIZ-ék pedig mostanában már két új számot is szoktak játszani a koncertjeiken (címük: Freakquency, Visage), kíváncsi vagyok, nálunk mi lesz a program. :) (remélhetőleg mind a 10 dalukat eljátsszák xD)

Télleg, a merch-ről lehet valamit tudni? (árak, mik lesznek, stb)


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 24 Sat, 10:46 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Váááá~ csúcsszuper volt a tegnapi konci!! ^^ Király volt élőben is megtapasztalni a banda zenéjét, meg táncizni/megőrülni rá - mondjuk úgy láttam, sajnos rajtunk (3 fő xD) kívül nem igazán mozogtak a népek... Na mindegy, nagyon feelinges koncert volt, kár hogy szinte elrepült az idő. A tagok is nagyon szimpik és aranyosak voltak, remélem majd egyszer jönnek még felénk.

Külön köszönet a szervezőknek ezt a remek estét! Sosem gondoltam volna, hogy pont a lloy-t fogom egyszer látni (na meg még ott van a hétfői jóság is!).

Télleg, setlistet tud valaki mondani? Ja, és majd fotókat plííííz~ :grin:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 24 Sat, 10:51 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
örülök azért a telefonos mese alapján is, hogy a zenekar nem érezte magát rosszul meg minden :)
képeket én is várom!! :)

meg a mörcs infót is a ziz/speeciesről :)

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 24 Sat, 5:58 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Áhh, volt ott mozgoládás még bőven hátrébb is. :D Setlistet meg ma kaptam tőlük, szóval majd bepötyögöm valamikor, plusz a fotók mellé van egy videó is, még megnézni nem volt időm, remélem a hangminsőég okés lesz.
Koncert egyébként hibátlan volt, láthatóan nem zavarta őket, hogy milyen kevesen vagyunk, meg a lényeg, hogy az a kevés ember azért eléggé korrektül kitett magáért (voltam már olyan koncerten, ahol 200+ ember nem csinált ekkora ricsajt a visszatapsolásnál, pedig elvileg akartak folytatást xD), Anezék is iszonyat jó voltak, a lloy tagok meg hát ja, tündériek. :grin: Folytatás hétfőn~!

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 26 Mon, 10:59 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Azért mocskosul irigyelek mindenkit, aki ma volt a ZIZ koncerten és látta Közit, nekem most jutott eszembe, hogy ez ma van/volt. :bangdesk: Úgyhogy beszámolókat!
edit: És ezek után az infók után, amiket az imént hallottam, különösen meg akarok halni tűzben. :cry3:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 27 Tue, 10:15 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Yu~ki wrote:
edit: És ezek után az infók után, amiket az imént hallottam, különösen meg akarok halni tűzben. :cry3:
Igen, tényleg volt Honey Vanity a végén, ha esetleg ez volt az infó. :grin: De könyörgöm, egy hónapja ezzel van tele minden, hogy lehet ezt elfeledni? xD
Egyébként mindkét koncert veszedelmesen jó volt, a közönség megint kicsi volt, de annál lelkesebb, szóval ilyen 30-40 emberrel is bazinagy bulit csaptak a zenekarok, a ZIZ-re meg a klub, elfogultnak nem mondható emberei is elismeröen hümmögtek, hogy nah, ez így korrekt amit nyomnak. Szóval sajnos nem tudom azt mondtani, hogy áhh, rémes volt, jól jártál, hogy nem jöttél. o_o/

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 27 Tue, 11:57 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Zseniálisak voltak a tegnapi koncertek!! :grin: Először is alig hittem el, amikor ott mászkált melletünk pár méterre Sadie, Chargeeeeee, vagy néhány többi tag, nagyon OMGWTF érzés volt (Sadie~~ ;o; :heart:). Másodszor, eléggé tisztességes show-t nyomott mindkét banda, le a kalappal!

Már nagyon kíváncsi voltam a SPEECIES-re, hogy hogyan szólalnak meg élőben, és abszolút elvárásomon felül teljesítettek - amint mondtam is, ezek kibaszott pánkok! 8D Külön vicces volt Sadie érdekes mozgáskultúráját figyelni, na meg Chargeee majomkodását a dobszerkó mögött. Iszonyatosan felpörgették a hangulatot, akkor meg majdnem bepipiltem, amikor rákezdtek a Soft Ballet Body to Body-jának feldolgozására. :grin:

A ZIZ is oltári jó volt, jó kontrasztot adtak, egy ilyen alapvetően "élőbb" zenét játszó banda egy elektronikusabb hangzású után. Marhajó volt Közit látni/hallani élőben végre, na persze a többi tag is jól teljesített. Kár volt azért a gitárproblémáért, de így se volt hiányérzetem igazán, jól játszották az album dalait. A két új szám is cool volt, remélem hamarosan hallhatjuk őket stúdióváltozatban is! Na igen, és a végén ott volt a Honey Vanity, tökéletes lezárása egy tökéletes estének. :pinky2:

Sikerült aláírást is gyűjteni, meg közös fotókat is csinálni, úgyhogy jeee~ 8D Remélem egyszer visszajönnek még! Ezer köszönet a szervezőknek ezért a remek estéért! ^^


Last edited by Jigsaw on 2012 Nov 27 Tue, 2:13 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 27 Tue, 12:17 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Tényleg, a gitárral mi volt? Mert pont a helyiek közül dumáltam valakivel, mikor volt az a leállás és csak arra értem vissza, hogy mondja Közi, hogy Jiro az ö gitárján játszik tovább.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 27 Tue, 12:24 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Azt én se vágom.

Ja igen, előzőleg elfelejtettem írni, de evidens: setlistet / képeket majd plíz~ :grin:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2012 Nov 27 Tue, 12:27 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
lesz, lesz, minden lesz! :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 50 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group