Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 7:20 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 490 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Feb 21 Tue, 5:43 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
no, úgy volt ugye, hogy lehet, hogy elmarad a most szombati Nippon Groove a Tilos Rádió tematikus kareneváli napja miatt, de végülis nem így alakult, hanem inkább... a Nippon Groove-nak is tematikus kareneváli különkiadása lesz.
:rainbowafro:

Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Feb 25 Sat, 1:24 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Szerencsére nagyon jól sült el a mai karneváli müsor, sok-sok latinos zenével, nomeg sok-sok Comoesta Yaegashi cuccal.

jövö héten a standard zenei káosz várató, utána pedig a Nippon Shoxx #4 napján a bulihoz igazodva jrock/vk különkiadás lesz.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 04 Sat, 3:42 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
jövõ héten ugyebár az esti Nippon Shoxx bulihoz igazodva jrock/visual kei különkiadás lesz, utána meg még nem tudom, de jópár tematikus müsor van betervezve, tehát van miböl válogatni.
nomeg a lényeg, hogy ma reggel tudtam meg, hogy a japán zajzene-zseni KK Null újra Pestre látogat, vagyis a végül elmaradt Merzbow fellépés miatt kimaradt noise/kisérleti-zene adásra újra van apropó. ;D Mivel Null 18-án, kedden jön Pestre ezért tervek szerint az április 15-i müsorban lesz noise különkiadás.

(a ma reggeli nippongroove pedig szerintem az egyik legjobban sikerült volt eddig a standard adások közül, sok-sok nagyon jó kis zenével. <3)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 27 Mon, 11:26 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
a most szombati adás (imho) elég korrektül sikerült (ellenben az azelötti kissé el lett bénázva sajna), tehát tudom ajánlani mindenkinek... eléggé random zeneileg, de végig nagyon groovy cuccok voltak. :smile2:

nomeg megvan, hogy kb mik lesznek a következö pár adásban:
#28 - 2006.04.01 - Csupa fun régi cucc, a 60-as, 70-es, 80-as évekböl. Idol-pop, bossa nove, rock, meg random egyéb ez-az.
#29 - 2006.04.08 - itt nem lesz semmi extra fötéma.
#30 - 2006.04.15 - Noise/experimental special a KK Null fellépés alkalmából, ami próbál teljes képet adni a japcsi zajzenei szintérröl, plusz igyekszik bizonyítani, hogy milyen változatos tud lenni a müfaj. Az Aube monotoniájától, a GeroGeriGeGeGe zúzásán keresztül, a Merzbow súlyos ritmusaiig, majd vissza a Melt-Banana féle noise-core-on át a KK Null-hoz kötödö Zeni Geva zajos rockjáig.
#31 - 2006.04.22 - megint csak sima random adás.
#32 - 2006.04.29 - Még kicsit kérdöjeles, de elvileg hardcore / grindcore / crust / punk / metal stb. Ha nem itt, akkor 1-2 héttel késöbb.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Apr 01 Sat, 3:29 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
baahh... persze, hogy akkor döglik be a stúdióban az egyik CD játszó mikor ennyire rákészülök az adásra...

mindegy, azért leszámítva a kavarásokat az elején jól sikerült az oldies különkiadás. még az utolsó pár napban is találtam hozzá nagyon speckó kis zenéket így még az 50es évekböl is volt ez-az. ellenben olyan rengeteg (és olyan jó) anyag gyült össze, hogy valószinüleg valamikor nyáron lesz még egy hasonló adás.

jövö héten standard müsor, utána pedig: noooooise.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Apr 02 Sun, 8:20 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
mwahh, amíg nem mondtad, hogy mi volt a gáz, aszittem ráaludtál a keverőpultra xDDDDD pont előtte akartam írni sms-t hogy el ne aludj XD
viszont télleg eszetlen jó adás volt :heart: az mp3-akat maj' add mán oda lécciléciléccilécci :puppydogeyes: (asszem viszek dvd-t XD)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Apr 02 Sun, 10:15 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
viszont télleg eszetlen jó adás volt :heart: az mp3-akat maj' add mán oda lécciléciléccilécci :puppydogeyes: (asszem viszek dvd-t XD)

okka, majd kapol sok-sok old-school cuccot. ;D *most éppen valami 70es évekbeli prog-rock válogatást hallgat*

megumi wrote:
mwahh, amíg nem mondtad, hogy mi volt a gáz, aszittem ráaludtál a keverőpultra xDDDDD

v____________v,,

ahh! és már egyre inkább kezd körvonalazódni, hogy mik lesznek a noise adásban két hét múlva. wraar.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Apr 03 Mon, 7:49 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
ahh! és már egyre inkább kezd körvonalazódni, hogy mik lesznek a noise adásban két hét múlva. wraar.

o________o; kezdek félni... xD

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 03 Wed, 9:12 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Csak infónak: mivel elúsztam a dolgaimmal és nem volt idöm kellöen rákészülni a dologra, a hardcore/punk/stb adás csúszik egy hetet. :? (legalábbis remélem, hogy csak egy hetet)
vagyis most megint random cuccok lesznek.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 10 Wed, 7:47 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Most szombaton a Tilos Rádió tematikus rádiótörténeti napja miatt elmarad a Nippon Groove, jövö héten ellenben most már végre tényleg sor kerül a hardcore/ésatöbbi adásra, tehát lehet rá készülni lelkileg. :beaten:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 19 Fri, 11:50 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
HC adás megint elmarad.. bocs ha valaki erre várt volna, de megint kicsúsztam az idöböl. jövö héten a Deg koncert miatt nem élöben megy majd a müsor, hanem felvételröl (valószinüleg újra az ilyenkor jellemzö belassult, elszállt cuccok lesznek.)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 20 Sat, 6:30 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
:argue:

Én ezt a 2 elmaradást tragédiaként élem meg, mert munka (hiánya) közben akaram hallgatni az előzőt is....mikor rájöttem, hogy elmaradt, rákészültem az e-hetire, és most megint várhatok egy hetet....:cry2: *tilosban installálta a windows media playát*

Ha vki tud ajánlani egy másik Tilos adást, ami nem menne az idegeimre (jazz) és szalonképes (nem hörgős metál) jelezze! :grin:

*edit: naigen mert Case HC adása na az szalonképes.......:sweatdrop: :dead: *

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 20 Sat, 7:04 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
:argue:

Én ezt a 2 elmaradást tragédiaként élem meg, mert munka (hiánya) közben akaram hallgatni az elõzõt is....mikor rájöttem, hogy elmaradt, rákészültem az e-hetire, és most megint várhatok egy hetet....:cry2: *tilosban installálta a windows media playát*

Ha vki tud ajánlani egy másik Tilos adást, ami nem menne az idegeimre (jazz) és szalonképes (nem hörgõs metál) jelezze! :grin:

*edit: naigen mert Case HC adása na az szalonképes.......:sweatdrop: :dead: *

cöcöcö, de hc helyett lesznek mindenféle naon jó egyéb random zenék, tehát lesz mit hallgatni így is. :beee: egyéb adás meg.. amm.. van egypár nagyon jó müsor, majd ha hazaértem utánanézegetek, hogy melyik mikor. o_O/

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 20 Sat, 8:07 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Jaa, akkor jó! Azt hittem már megint teljsen elmarad az adás. :P


Kösz, vmi kellemes háttérzene kell. o_o~

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 02 Fri, 8:42 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
mjahh, akkor holnap reggel most már végrevalahára tényleg meg lesz tartva a hard core, grind core, crust, extreme metal, punk, megmégkitudjami adás és szana széjjel fogja zúzni minden kedves hallgató kicsi érzékeny agysejtecskéit. :pinky2:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 490 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group