Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 7:15 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 490 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 10 Sat, 8:34 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
edit: aah, nah, asszem ez volt az egyik legjobban sikerült adás eddig. :beaten:

ha összeségében vesszük, ja ^__^ jó kis cuccok mentek; még mielõtt belekezdtél volna az elektronikus bigyákba olyan jól elzombulgattam a zenére, aztán kénytelen voltam odafigyelni xD csak a végén az a prüntyi ne lett volna @____@
na mindegy, szal jó volt ^^ go!go!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 10 Sat, 9:53 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
Case wrote:
edit: aah, nah, asszem ez volt az egyik legjobban sikerült adás eddig. :beaten:

ha összeségében vesszük, ja ^__^ jó kis cuccok mentek; még mielõtt belekezdtél volna az elektronikus bigyákba olyan jól elzombulgattam a zenére, aztán kénytelen voltam odafigyelni xD csak a végén az a prüntyi ne lett volna @____@
na mindegy, szal jó volt ^^ go!go!

baaa, szerintem az a kis happy-happy cucc akkor is tök jó volt levezetésnek :beee:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 10 Sat, 10:15 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
baaa, szerintem az a kis happy-happy cucc akkor is tök jó volt levezetésnek :beee:

:vomit: ... :sweatdrop: hát persze XD
azért még mindig a buli elõtti adás a szívem csücske :smile2: :heart:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 10 Sat, 10:24 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
Case wrote:
baaa, szerintem az a kis happy-happy cucc akkor is tök jó volt levezetésnek :beee:

:vomit: ... :sweatdrop: hát persze XD
azért még mindig a buli elõtti adás a szívem csücske :smile2: :heart:

ooo.. jó volt az is a maga módján, de én jobbszeretem az ilyen eklektikusabb adásokat, ahol lehet olyan naccerü dolgokkal vacakolni, mint pl, hogy két tökmásmilyen zene közé találok-e valami számot ami logikusan összeköti a kettöt valahogy. :sweatdrop:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 10 Sat, 10:29 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
ooo.. jó volt az is a maga módján, de én jobbszeretem az ilyen eklektikusabb adásokat, ahol lehet olyan naccerü dolgokkal vacakolni, mint pl, hogy két tökmásmilyen zene közé találok-e valami számot ami logikusan összeköti a kettöt valahogy. :sweatdrop:

asszem ez a logika a jónépnek nem nagyon esik le ^^"""""" (vagy csak nekem nem O__O;;;;?)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 10 Sat, 11:19 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
asszem ez a logika a jónépnek nem nagyon esik le ^^"""""" (vagy csak nekem nem O__O;;;;?)

ehh, tessék figyelmesebben hallgatni. :beee:
pl. ma:
Tetsuto Yoshida-Liaisons Dangereuses (tánci-táncis elektronikus bigya)
Rub-A-Dub Market-Dem a Madness (tánci-táncis elektronikus bigya dancehall beütéssel)
Fire Ball-City Jack (dancehall)


teeeljesen logikus! :pinky2:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 10 Sat, 11:22 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
Tetsuto Yoshida-Liaisons Dangereuses (tánci-táncis elektronikus bigya)
Rub-A-Dub Market-Dem a Madness (tánci-táncis elektronikus bigya dancehall beütéssel)
Fire Ball-City Jack (dancehall)


teeeljesen logikus! :pinky2:

T_________T;;; teeeeeeeeeljesen....

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 24 Sat, 1:09 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
dec24-én reggel (vagyis mindjart.. x_x) JPop különkiadás lesz, sok, sok, sok nagyon kommersz, toplistás JPop cuccal. föleg újabbakkal, de lesz azért természetesen 60as-70es-90as évek is. :heart:
jövö héten pedig random bulizós zenék kora reggeli elöszilveszterhez. :grin: (amikor persze még mindenki aludni fog, mjaa..)
január/februárra tervek közt pedig van egy Buck-Tick special, nomeg ugye egy noise/experimental adás a Merzbow koncert körülre idözítve, meg még ki tudja mi. közben meg a random eklektikus müsorok.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 24 Sat, 3:44 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
case! mi volt az az első szám az enkák után ? Azt énekelgette bnne a csaj h "sexy music"..az naon naon tecccett

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 24 Sat, 7:27 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mona wrote:
case! mi volt az az elsõ szám az enkák után ? Azt énekelgette bnne a csaj h "sexy music"..az naon naon tecccett

oh, yeah. ;D
Az a Wink - Sexy Music volt 1990-böl. Nagy nagy favorit nekem is (mondjuk Wink úgy általában ahogy van jó). '88-tól '96-ig léteztek és kb olyan szinten voltak közkedveltek mint manapság Ayu.

Image

:heart:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 07 Sat, 3:35 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
No, megvolt az idei elsö müsor, kezdésnek (a kötelezö DJ Hazu után xD) Cycheouts Ghost és OVe-NaXx, a két legnagyobb aktuális kedvenc mostanság, aztán meg egyéb random dolgok.

jövö héten lesz még egy zeneileg hasonlóan kaotikus, de valamivel rockosabb adás, utána egy elektronikus zenékkel foglalkozó müsor, a hónap utolsó szombatján pedig felvételröl megy majd a nippongroove, még nem tudom pontosan milyen zenékkel, de valószinüleg mindenféle nyugis, chill-out cuccok lesznek, valamennyire az október 22-i adást folytatva.

továbbra is tervben van egy grind / hardcore / punk / extreme-metal müsor, egy újabb hip-hop special (a kissé elszúrt elsöt pótolva :sweatdrop:) nomeg persze noise különkiadás a Merzbow elöttre idözítve. bármiféle véleményt, kérést, kérdést, óhajt, sóhajt, panaszt továbbra is várok. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 25 Wed, 12:13 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Case wrote:
jövö héten lesz még egy zeneileg hasonlóan kaotikus, de valamivel rockosabb adás, utána egy elektronikus zenékkel foglalkozó müsor, a hónap utolsó szombatján pedig felvételröl megy majd a nippongroove, még nem tudom pontosan milyen zenékkel, de valószinüleg mindenféle nyugis, chill-out cuccok lesznek, valamennyire az október 22-i adást folytatva.

továbbra is tervben van egy grind / hardcore / punk / extreme-metal müsor, egy újabb hip-hop special (a kissé elszúrt elsöt pótolva :sweatdrop:) nomeg persze noise különkiadás a Merzbow elöttre idözítve.

utóbbi a Merzbow fellépés elmaradása miatt késöbbre csúszik, de valószinüleg azért valamikor tavasszal sorra kerül.
múlt héten ugye a techno, drum'n'bass, megsatöbbié volt a föszerep a most szombati anyagot meg most kezdtem összepakolgatni és úgy néz ki, hogy nagyon elszállt, trippes zenék lesznek... :hippy: :infinity:
az elsö februári müsor pedig majd a jól megszokott eklektika jegyében készül, szerintem föleg indie-rock dolgokkal, meg lesz benne némi dancehall és ska is, de ez majd még addig, meg föleg adás közben, alakulgat.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Feb 12 Sun, 11:45 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
a mostani adás megint egy kicsit (*khm*) kaotikusra sikerült müfajilag, jövö héten azonban újra tematikus müsor lesz és újra a japcsi hip-hop-é lesz a föszerep, azon belül is elsösorban az újabb tehetségeké, a nöi rappereké (Hime!), nomeg az absztrakt és underground szintéré (MSC! ;D).

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Feb 18 Sat, 10:32 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
wooooooo~w...hát gratula a műsörhoz case *__________*
úgy kb. a hime( :heart:) szám alatt/után kapkodtam mindig fel a fejem a photoshoppból, hogy 'wow, na ez meg megint mi *______*'
majd asszem mégeccer meghallgatom hogy megtaláljam azt a számot ami nagyon bejött
és volt big bang theory *__________*
meg MR.OZ :love: :heart: :love3: *faints*
hát szal csúcs volt *___* :idol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Feb 18 Sat, 2:33 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
megumi wrote:
wooooooo~w...hát gratula a műsörhoz case *__________*
úgy kb. a hime( :heart:) szám alatt/után kapkodtam mindig fel a fejem a photoshoppból, hogy 'wow, na ez meg megint mi *______*'
majd asszem mégeccer meghallgatom hogy megtaláljam azt a számot ami nagyon bejött
és volt big bang theory *__________*
meg MR.OZ :love: :heart: :love3: *faints*
hát szal csúcs volt *___* :idol:

fuu, köszke. xD :pinky2:
hogy mi megy le adásban az ugye mindig közben alakulgat, de a Big Bang Theory volt az egyik olyan volt amiröl elöre el lett döntve, hogy nah, ez mindenképpen kell. eszméletlen jó lett az a szám. :heart: meg most raktam fel a tracklistát, tehát lehet bogarászni benne, hogy mi is volt ami bejött. ^^ Hime pedig lazán a legjobb a nöi MCk közt, mondjuk egyébként nem ennyire durvák a dolgai, csak ez a szám, de különben is jó.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 490 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group