Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 5:21 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 490 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005 Sep 28 Wed, 5:37 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2005 Jun 12 Sun, 10:27 pm
Posts: 44
Location: Szeged city híd alatt
Én is gratulálok :smile2: ! No ha sikerül szereznünk egy rádiót talán én is kikaparom magam az ágyból a kedvedért. :beee:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Sep 28 Wed, 9:20 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Timmy wrote:
Én is gratulálok :smile2: ! No ha sikerül szereznünk egy rádiót talán én is kikaparom magam az ágyból a kedvedért. :beee:

a Tilos Rádió csak pesten fogható sajna :\ (de nem gyözöm hangsúlyozni, hogy online is lehet hallgatni/letölteni... ^^")

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Sep 29 Thu, 7:06 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Oct 04 Mon, 7:43 am
Posts: 352
Case wrote:
Sárkány wrote:
Case wrote:
Sárkány wrote:
Case wrote:
Itt pedig online meg lehet hallgatni (meg a linket winamp-ból kibogarászva letölteni) az adást (meg mindig ugyanezen a linken lesz majd az éppen aktuális legutóbbi müsor)


Nem lehet hogy a requestbe egyenként felteszed?

A következő héten mondjuk.

ööööö... dehát le lehet tölteni a fenti linkröl is.. o_O/


Le lehet tölteni, de egyben az egészet.
Ez a bajom vele. Egyébként nagyon jó volt.... :shocked!:

jaaa.. értem ^^" az a baj, hogy az rengeteg pluszmunka lenne minden héten, mert az audioCDkröl egyenként kellene összeszedegetni a számokat.


ok megértem. kár.....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 09 Sun, 11:11 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
alapvetően nagy netes meg pc-s guru vagyok (vagy annak hiszem magam 8)
de most ... Nem tom hogy lehet leszedni az adásokat.. Nem találom meg a műsorarchívumban... egyedül a konkrét linkek müxenek nekem amit Case adott.. hülye vagyok segítsetek

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 09 Sun, 11:16 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mona wrote:
alapvetõen nagy netes meg pc-s guru vagyok (vagy annak hiszem magam 8)
de most ... Nem tom hogy lehet leszedni az adásokat.. Nem találom meg a mûsorarchívumban... egyedül a konkrét linkek müxenek nekem amit Case adott.. hülye vagyok segítsetek

nem vagy hülye. :bluegrin: még nem frissítették a tilos oldalt azóta, így ott még csak idöpont alapján lehet beazonosítani a müsort. de a link ugyanaz minden héten, mert automatice frissül a dolog a legutóbbi adással. (és a múlt heti müsor kicsit el lett szúrva, de a mostani megin' elég jó lett szerencsére. ^^)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 10 Mon, 3:08 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
nekem a konkrét bajom az hogy bár megnyitja nekem a wwinamp a linket le is játsza, de nem tom a gépre lementeni... ez a baj :D

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 10 Mon, 10:50 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Mona wrote:
nekem a konkrét bajom az hogy bár megnyitja nekem a wwinamp a linket le is játsza, de nem tom a gépre lementeni... ez a baj :D

Case wrote:

mjaa.. ezekre jobbklikk, 'save as' és ennyi ^^"

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 12 Wed, 6:32 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
ugyeugye, hogy én is hiába kerestem a tiloson... :P

különben, baromi jó ez az okt. 8.-ai összeállítás (is). eklektikus, dehát ez így van rendjén ( megszoktuk xD). másodszori hallgatásra kikerestem, hogy mit is hallgatok éppen. a left és a gadget télleg nagyon ott vannak. *L*. mono side projekt? hehh O.o :hearts: Arra az 5-6 együttesre amiket előzőleg ismertem, meg automatikusan belelkesültem. Melt Banana is jól ...kezdődik. xD Hörgős death metál után meg még a lynch. is kellemesnek hat. :)))) amúgy tempósabban tűnt a dal, mint emlékeztem rá, történt vele valami? xD

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 12 Wed, 8:07 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
ugyeugye, hogy én is hiába kerestem a tiloson... :P

különben, baromi jó ez az okt. 8.-ai összeállítás (is). eklektikus, dehát ez így van rendjén ( megszoktuk xD). másodszori hallgatásra kikerestem, hogy mit is hallgatok éppen. a left és a gadget télleg nagyon ott vannak. *L*. mono side projekt? hehh O.o :hearts: Arra az 5-6 együttesre amiket elõzõleg ismertem, meg automatikusan belelkesültem. Melt Banana is jól ...kezdõdik. xD Hörgõs death metál után meg még a lynch. is kellemesnek hat. :)))) amúgy tempósabban tûnt a dal, mint emlékeztem rá, történt vele valami? xD

noise-core! Melt-Banana az noise-core! :heart: :heart: :heart: :heart: és jah, nem sok zenekar van akik olyan zúzósak mint ök. koncerten meg aztán nagyonpláne ilyenek :heart: (baromira sajnálom, hogy nem sikerült elhozni öket ide.. nah, majd talán legközelebb v__v)
Gadget meg azért érdekes, mert a Despair énekesnöjének másik zenekarának (geeks) egyik tagjának a másik zenekara... ;D (én is innen ismerem öket, me' WGTn osztogatták Despair-ék a geeks, meg gadget promo CDket)
és örülök, hogy teccett a müsor. :grin: (és melyik volt tempósabb? me' elvileg jól volt beállíva a sebesség, tehát ugyanolyannak kellett volna lennie mindennek mint máshol.. o_O/)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 12 Wed, 8:54 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:
noise-core! Melt-Banana az noise-core! :

meglehet, de hörgős death metálnak hanyagul a lynch. előtti Bathtub Shitter-Fireworks szerzeményt tituláltam ^^'

Case wrote:
Gadget meg azért érdekes, mert a Despair énekesnöjének [..történet]


O.o ezt leszámítva is nagyon ütős dal volt~~~

Case wrote:
és örülök, hogy teccett a müsor. :grin: (és melyik volt tempósabb? me' elvileg jól volt beállíva a sebesség, tehát ugyanolyannak kellett volna lennie mindennek mint máshol.. o_O/)
nem vette ki rosszul magát egyáltalán, de szerintem a lynch. - unknown lost beauty-ban nálam Hadzuki többször jut levegőhöz xD

kéne új lynch. single >_>

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Oct 12 Wed, 9:08 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
Case wrote:
noise-core! Melt-Banana az noise-core! :

meglehet, de hörgõs death metálnak hanyagul a lynch. elõtti Bathtub Shitter-Fireworks szerzeményt tituláltam ^^'

jaaa.. az az. ^^
gadget meg: a weboldalukról le lehet tölteni az eddigi két minialbumukat. (igen, a 'Short Samples' náluk azt jelenti, hogy teljes számok... :sweatdrop:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Nov 02 Wed, 12:27 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
mjoo... hogy legyen itt is valami új hozzászólás. o_O/
a most szombati adásban a japán hip-hop lesz a fö téma, az oldschool cuccoktól, a gangsta-rappen át az underground és az elborult, absztrakt hip-hop zenékig, az elözö (még letölthetö ;D) adás pedig pöttyet zúzdább lett az eddigieknél, benne egy számmal ami kedves Mona/kyo/whatever kollégának lett szánva. :grin:
a hip-hop adás után megint lesz két müsor ami nem élöben megy majd, hanem elöre összepakolt CDröl, az elsöben (nov 12) csupa-csupa koncertfelvétel lesz majd, a második egyenlöre még alakul, de valószínüleg jazz zenékre koncentrál majd.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Nov 02 Wed, 12:40 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
Case wrote:
a most szombati adásban a japán hip-hop lesz a fö téma

:multi: :rainbowafro: :love: :heart: :love3: :pinky2:

Case wrote:
az elözö (még letölthetö ;D) adás

majd gimmi xD :puppydogeyes:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Nov 16 Wed, 11:22 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Case wrote:
a hip-hop adás után megint lesz két müsor ami nem élöben megy majd, hanem elöre összepakolt CDröl, az elsöben (nov 12) csupa-csupa koncertfelvétel lesz majd, a második egyenlöre még alakul, de valószínüleg jazz zenékre koncentrál majd.

most már egészen biztos, hogy jazz adás lesz. ma pakoltam össze és nagyon luv lett :heart: meg a múltheti live-only adás is jól sikerült, az eleje kissé rock-centrikusabb lett, a második felére meg jött a szokásos elborulás, meg volt benne egy-két ritkaság is (Közi: Color Me Blood Red koncertverzió.. nyamm? ;D) (klikk-klikk)
Jövö héten meg majd megint élöben, valószinüleg egy kis elözetessel a dec 3-i vk bulihoz. :bluegrin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 10 Sat, 10:02 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Yey, élõben a stúdióból!! :grin: most éppen a sok belassult zene után egy kis ébresztõ megy a United Future Organization-tõl :heart:

edit: aah, nah, asszem ez volt az egyik legjobban sikerült adás eddig. :beaten:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 490 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 98 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group