Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 May 14 Tue, 2:27 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 173 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 8:57 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Sajnos oldal címet nem tok, mert valószínűsítem, h vlki ideült a gépemhez és beleturkált, szal most fogalmam sincs hol vannak a mentett oldalak! >.<

Juniorok egy bizonyos részéről meg most próbálok szerezni bővebb információkat, mert ahogy így ásom bele magamat egyik-másik bandába, úgy egyre többen vannak! o.O....... XDD

Egyébként ha már johnnysok, akkor szeretnék egy megjegyzést tenni.
Johnny's-ban minden high speed-el működik! O.O
Volt egy bizonyos Hikaru Genji nevű csapat, akik talán másodiknak debütáltak az egész cégnél... nah most ott volt egy bizonyos Akasaki Akira nevű úriember, akit 2007. okt. 28-án(vasárnap) letartóztattak droghasználat miatt, és másnap már ki is rúgták. mondjuk nem csodálom... én is kihajítanám abban a pillanatban...

Közben meg épp azt kerestem, h ki járt Ayumi Hamasakival (egyébként Nagase Tomoya/TOKIO), mire mit találok?
"In his personal life, he has recently been linked romantically with recent J-Pop sensation Kumi Koda." -> Masahiro Nakainak(SMAP)remek ízlése van nő terén, de ez mellékes! XD

Egyébként pont ezek a régi bandák azok, akikről keveset tudok, meg annyira nem is érdekelnek!^^"""

Egyébként ha vlkit érdekel:
A Johhny' Jr-ok nál mindig van egy Junior Leader, ezt végül is csak úgy a juniorok alakítják ki maguk közt, de ez is egy "rang".^^
eddigi Junior Leaderek:(nah ki ne találná ki! XD)
Takizawa Hideaki
Yamashita Tomohisa, és azt mondják, h a Hey!Say! megalakulásáig Yabu Kota volt a leader, szóval a pozíció most épp üres! XDD Vajon ki a következő?^^

nah megint egy hosszú és értelmetlen post volt, by me! XD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 9:07 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Igaz ezekről hallottam én is amiket írtál. Nem tudom ki lehet most a leader a junioroknál, de szerintem kell lennie. Bár ki tudja. Az biztos, hogy olyasvalaki aki még nem debütált. Amúgy azt hittem Toma a leader, de akkor ezt nem tudom honnan vettem.
Nakai-t bírom, kíváncsi vagyok összejön-e neki Koda Kumi-val! Én már eljegyzésről is hallottam csak aztán jött a Kumi malőr. Bár azon amint látom már túl van.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 9:13 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Akira wrote:
Igaz ezekről hallottam én is amiket írtál. Nem tudom ki lehet most a leader a junioroknál, de szerintem kell lennie. Bár ki tudja. Az biztos, hogy olyasvalaki aki még nem debütált. Amúgy azt hittem Toma a leader, de akkor ezt nem tudom honnan vettem.
Nakai-t bírom, kíváncsi vagyok összejön-e neki Koda Kumi-val!


Hát Toma helyzete elég érdekes... legalábbis sztem.^^""
Nekem úgy tűnik, h:
1. Nincs banda akivel debütálhatna
2. Johnny bácsi nem is akarja, h debütáljon, bár ki tudja milyen indoka van rá! o.O
3. Mindezektől függetlenűl egy halom műsorban és doramaban szerepel!
Viszont persze biztos betölt vlmi főnök szerepet a kisebb junioroknál, hisz ő már "tud mindent"
Bár ez csak egy tipp...

Jah igen meg ha esetleg vlki tudna vlmit Jimmy Mackeyről, akkor annak nagyon örülnék! pusztán csak azért vagyok rá kíváncsi, mert vlmiért nagyon jó angolja van! XDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 9:18 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Jimmy ha jól tudom kilépett, sajna ez rossz hír neked. Viszont Toma most kapta meg Danny Zuko szerepét a Grease-ben. Mármint egy újabb musical.
Én örülök, de még jobban örülnék, egy debütálásnak, mert megérdemelné de nagyon.
Amúgy Pi-vel mostanában sokat filozófálgatnak egy YamaToma-én vagy TomaYamán, csak kár, hogy Johnny bá-éknek más a véleménye.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 9:29 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
ah, afene essen Jimmybe... nah majd rákeresek egy picit, h miért van neki ilyen jó angolja! XDD

Grease? O.O teljesen hülyeségre gondolok, h ha esetleg annak a John Travoltás Grease-nak a japánosítására gondolok? o.O

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 9:34 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Doll wrote:
ah, afene essen Jimmybe... nah majd rákeresek egy picit, h miért van neki ilyen jó angolja! XDD

Grease? O.O teljesen hülyeségre gondolok, h ha esetleg annak a John Travoltás Grease-nak a japánosítására gondolok? o.O


Jól gondolod, annak a japánosítása szerintem is. Jimmy-nek szerintem azért van ilyen jó angolja, mert csak félig japán, ha egyáltalán van benne japán vér, most nem emlékszem. Shirota Yuu is félig spanyol, ha jól rémlik. Igaz, ő nem JE-s, de Pi legjobb barátja.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 9:42 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Akira wrote:
Jól gondolod, annak a japánosítása szerintem is. Jimmy-nek szerintem azért van ilyen jó angolja, mert csak félig japán, ha egyáltalán van benne japán vér, most nem emlékszem. Shirota Yuu is félig spanyol, ha jól rémlik. Igaz, ő nem JE-s, de Pi legjobb barátja.


Oh yes! Akkor ez lesz az első alkalom, h megnézem a Greaset! XDDD

Áháá! Jimmy a bevándorló vendégmunkás! XD Csak viccelek, ez a poén már sokakon elsült! XDDD
Köszi az infókat!^^

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 10:10 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:
Shirota Yuu is félig spanyol, ha jól rémlik. Igaz, ő nem JE-s, de Pi legjobb barátja.


igen, ő félig spanyol az anyukája révén, 2 éves koráig lakott kint. (és én nagyon szeretem őt XD)

és egy kérdés: Tomát miért nem negedik debütálni? abból nem jönne még több pénz? vagy mitől tartanak?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 10:16 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Yue wrote:
és egy kérdés: Tomát miért nem negedik debütálni? abból nem jönne még több pénz? vagy mitől tartanak?

öm... hát nekem csak tippjeim vannak, de lehet azért mert nincs banda, akivel mehetne... meg van egy olyan érzésem, h "új felfedezett"-nek már túl idős, és Johnny nem kockáztatna gondolom pénzügyileg, h vajon bejön e a rajongóknak vagy sem... mármint a zene, amit a kezébe adnának(vagy a szájába^^"")...
De ez egyáltalán nem biztos.^^""

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 10:18 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Doll wrote:
Yue wrote:
és egy kérdés: Tomát miért nem negedik debütálni? abból nem jönne még több pénz? vagy mitől tartanak?

öm... hát nekem csak tippjeim vannak, de lehet azért mert nincs banda, akivel mehetne... meg van egy olyan érzésem, h "új felfedezett"-nek már túl idős, és Johnny nem kockáztatna gondolom pénzügyileg, h vajon bejön e a rajongóknak vagy sem... mármint a zene, amit a kezébe adnának(vagy a szájába^^"")...
De ez egyáltalán nem biztos.^^""


Egyetértek, szerintem is így van. És Doll, bocsi, csak most vettem észre az üzeneted, küldtem én is egyet. Írtam a NewS topicba is, csak ott gyorsan pörögnek az események, nem biztos, hogy láttad. :D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 10:18 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Doll wrote:
Yue wrote:
és egy kérdés: Tomát miért nem negedik debütálni? abból nem jönne még több pénz? vagy mitől tartanak?

öm... hát nekem csak tippjeim vannak, de lehet azért mert nincs banda, akivel mehetne... meg van egy olyan érzésem, h "új felfedezett"-nek már túl idős, és Johnny nem kockáztatna gondolom pénzügyileg, h vajon bejön e a rajongóknak vagy sem... mármint a zene, amit a kezébe adnának(vagy a szájába^^"")...
De ez egyáltalán nem biztos.^^""


szóval már "öregnek" számít? o.o minden esetre, szerintem a hangja az jó. és nem hiszem el, hogy nem találnának még vagy 3-4 juniort, akivel debütálhatna.. na de én ehhez nem értek. *hüm*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 10:27 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Yue wrote:
szóval már "öregnek" számít? o.o minden esetre, szerintem a hangja az jó. és nem hiszem el, hogy nem találnának még vagy 3-4 juniort, akivel debütálhatna.. na de én ehhez nem értek. *hüm*

de ha megnézed a mostani juniorokat szinte mind jóval fiatalabb Toma-nál... kicsit gáz lenne összerakni egy pár zsenge kisvirággal egy tapasztalt rókát!^^"""

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 08 Sun, 10:33 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Doll wrote:
Yue wrote:
szóval már..

de ha megnézed a mostani juniorokat szinte mind jóval fiatalabb Toma-nál... kicsit gáz lenne összerakni egy pár zsenge kisvirággal egy tapasztalt rókát!^^"""


ebben igazad van =/ de ez a TomaYama dolog nem lenne rossz ötlet pl. scak akkor Yamapinak még több minden szakadna a nyakába. (de azthiszem maradjunk inkább a junioroknál:P)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 14 Sat, 2:28 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Doll-chan, nézd mien cool képet találtam a fiadról :D

http://ricci.bidan.de/media/johnnys/WU- ... YYY-04.jpg

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 14 Sat, 4:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Sanako wrote:
Doll-chan, nézd mien cool képet találtam a fiadról :D

http://ricci.bidan.de/media/johnnys/WU- ... YYY-04.jpg

én szívesen megnézném, de nekem egy szép fehér oldalt hoz ki!^^"""
Mostanság milyen oldalakra jársz, h egyik képet se tom megnézni amit küldesz? o.O

De ha már Shoonról van szó, akkor itt egy vidi róla, amint épp szuperhőst játszik: http://www.youtube.com/watch?v=T0KjHmqWz7w -> :D :D

*off: nekem nem itt kéne lennem. nekem tanulnom kéne... -___-""

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 173 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group