Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:00 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 173 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 03 Mon, 9:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
És most mindenki örüljön velem!^^

2004es és 2005ös JSPORTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
johnnys_paradise
a google keresés eredménye!^___^

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 03 Mon, 11:08 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
jujj, köffi szépen a linkeket!! ^^

ugye a 2005-ös Jsports az nem egyenlő azzal a 2005-ös sportrendezvénnyel amin Tsuyoshi annyit szerencsétlenkedett? o.o csak mert nem annak tűnik, de azért mégis jobb ha megkérdem XD

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 03 Mon, 11:18 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Tsuyopon nem szerencsétlenkedik! >.<
nah jó igen, de ezt nem szabad hangosan mondani... szegényke mikor veszített a jankenben akkor elsírta magát, de az a 2003as egyébként. 2004től csak NewStől később debütál(és nem debütált) csapatok vannak és új rendszerként East vs. West van magyarul Tokyo vs. Kansai

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 03 Mon, 11:32 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
2003-as? o__o *belegondol* tényleg O___O""""""" :beaten: hisz a Nyűszü is akkor debütált... áhh, jóvan, formában vagyok XD

nem bántani akarom Tsuyot, szegény úgyis eléggé kiakadt magán. :( abban a műsorban sztem az volt a legjobb amikor az egyik tokio-s futott a kocsi után.. XDDD

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 5:57 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Animelover wrote:
2003-as? o__o *belegondol* tényleg O___O""""""" :beaten: hisz a Nyűszü is akkor debütált... áhh, jóvan, formában vagyok XD

nem bántani akarom Tsuyot, szegény úgyis eléggé kiakadt magán. :( abban a műsorban sztem az volt a legjobb amikor az egyik tokio-s futott a kocsi után.. XDDD


Taichi egy hülye de ezt tudtuk! XD ő a TOKIO billentyűse és a Shounen culb Premium műsorvezetője!^_^
meg mellesleg Toraji művész néven is fut a Tsuyoponnal közös film miatt(Fantastipo), de a klipp meg a szám vlmi borzalom... mármint nekem fullosan az oldschool 80as évek disco styleját hozza, és idegesítően fülbemászó a dallama! XDDD

Egyébként megnéztem a sportokat és őszintén bevallom, h az East teamnek szurkoltam, na nem Kame miatt persze... XDD de abban a csapatban volt HaseJun, Nocchi, Kei-chan és Fujigaya is úgy, h izgultam értük! XD azon lepődtem meg, h Kei-chan balkezes? o.O mert fordítva állt amikor ő volt az ütős!

egyébként meg a 2003asban a legjobb az az volt amikor Taichi mondta, h nem tudja, h kik azok a NewS, aztán Koichi megmutatta neki erre Taichi: Á! érzem, h a fanjuk leszek! XDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 7:46 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
á, a Fantastipo sztem vmi nagyon állat szám, imádom a klipjével együtt, ezek késztettek arra, hogy megnézzem a filmet is. xD /már terveztem hogy jelentkezek vele a sakuracon karaokeversenyére, és tök jól megy X"DDDD de nem tudok közte meg a Harmony Of December közt választani. xD/

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 04 Tue, 8:02 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
az előző oldalon a SHOCK DISC 1 végig felraktam!!!

engem megkért vlki, h tanuljam meg a táncot... aztán majd kiderül, h mennyire lesz kedvem, de megtanulni nem lenne nehéz, de annak a vlkinek üzenem, h ha megtanulom akkor ővele meg eltáncoljuk a HO! Summer-t vlmelyik bulin! XDDD

YAY! XD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 05 Wed, 4:34 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Köszi Doll, le is kaptam az első lemezt! :)
És igen, közben rájöttem, h ez a 2005ös, m Tsubasa van benne ^^" A 2006osban van Ryo Koichi mellett (ezt fogom most megnézni fancam verzióban xD), 2008ban meg Tacchon, és úgy olvastam, h volt Toma is vmikor, akkor ő meg 2007ben gondolom. :D

Öhm.. amúgy normális tartalmat nem találtam róla, úgy nagyvonalakban miről van benne szó?

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 05 Wed, 5:28 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
hát az a lényeg, h Koichi és csapatuk(ABC, MA, Tsubasa, Kuroki Meisa) egy broadway táncos csapat és Koichi nagyon sikeres, de Tsubasa úgye mindig mellékszereplő, de ez ugye neki nem elég aztán a tetőponton Tsubasa lenyasszantja Koichit és... a végét már nem mondom el de tök jó!^^

még pár posttal ezelőtt említettem, h az egyik táncos/harcolós részben a Karib-tenger kalózai zenéjét rakták be! XDDDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 05 Wed, 5:33 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Ahha, értem xD Okés, köszönöm ^__^

Megyek, megnézem a fancamos teljeset, aztán majd a 2005öst is :)

Jaja, azt láttam, h említetted. *zúz nézni*

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 05 Wed, 8:29 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
nah az első adagot a második discről feltöttöttem... ebből 23 rész lesz és egyenlőre 16ot sikerült feltölteni!^^

egyébként nagy lj elmerülésben találtam egy újabb csodás embert!
drugtrax
rengetek zene és vidi van fenn nála, sőt még a shockot is feltöltötte! XD node ettől én még azért befejezem a töltést, hátha vlki nincs kibékülve a megauploaddal! XD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 05 Wed, 8:34 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
késve 2 napot ugyan, de2008as Shock. Viszont nov 6-án lockolva lesz az entry szal a megauploados linkeket ha gondoljátok mentsétek le~ :3 Bár annyi probléma van, hogyha valakinek nem stabil a nete (köh : P) az bajban lesz kicsit, mert van olyan part ami 800+ megás ^^;

Doll: szerintem aki megkért, az a Ho! Summert simán be fogja vállalni XDDD

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 05 Wed, 8:42 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Hát akkor ez vágyálom marad... pedig aztán Koichiről nehéz lemondani! T_T

Ayumi: te aztán nagyon jól ismered azt az embert, megbízom benned! XDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 05 Wed, 9:07 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
Akkor én most nagyon szeretni foglak, mivel úgy is le kell szednem, úgyhogy majd ha visszaszolgáltatod az RWmet, akkor megkaphatod rajta XD
Azé' XDDD Majd megmondom neki XD

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jan 08 Thu, 4:58 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Nah tegnap este megnéztem a Countdownt...
öm... hát. érdekes volt.
Az zavart egy picit, h szét volt szedve... Kinkiék Osakaban, Takki meg a sounentai-os pasas az ABCvel és a Kisumai-al meg, vlhol vlmi színházban. és az Arashi-NewS-KAT-TUN-Kanjani-Hey!Say!JUMP +Tokio-V6 voltak a Tokyo domeban.

Hát annyira nem voltam elragadtatva. a tavalyi sokkal jobb volt. viszont jó pont:
Kanjani hozta a formáját szal röhögésben nem volt hiány. már eleve Yoko hippi haja kiverte a biztosítékot. Ez a göndörítő szokás úgy néz ki végig megy most már az öszes csapaton! *dörzsölgeti a tenyerét, h vajon a HSJből ki vállalkozik rá, h jól ki legyen nevetve* XDD
Jah és a Daite Senorita performance Pi+Jin rész!^^ Azon meg egy kicsit meglepődtem, h MatsuJun csak úgy nekidőlt a végén Jinnek. *Jin fején az arckifejezés: Szállj már le rólam, te elit-köcsög! XDDD* nah jó nem. csak nekem szárnyal a fantáziám~~~...
Newsék... hát nem mondok semmit, mert a Happy Birthday-t nem szeretem, a Summer Timeot meg elég vicces, h pont újévkor éneklik! o.O
KAT-TUN tőlük nem vártam sokat, mert inkább a koncertjükre leszek kíváncsi, szal nem tudok mit mondani.

Jah de ami még aranyos volt: Kinki LOVE!^___^ Boldog Szülinapot Koichi!!! Tsuyoponnak az Akemashite omedeto elhangzása után első dolga volt, h odaadja a hatalmas csokrot Ko-channak és megölelje!^^ aww!

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 173 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 130 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group