Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 12:03 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jul 03 Thu, 2:15 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Pedig vannak nagyon jó Arashi-s doramak. Pl. Hana Yori Dango 1,2, Yamada Taro Monogatari, Stand Up!, Kimi wa Petto, Gokusen stb. És a július 4-én kezdődő Maou is jónak ígérkezik.

Nino-ra meg ragadhatott egy kis angol, mikor Clint Eastwood-al forgatta a Levelek Iwo Jima-ról című mozit. Ugye ő is játszott benne és eléggé jó kis szerepe volt. Bár igaz, ha jól tudom végig japánul beszélnek benne. Még nem néztem meg, de megvan valahol, állítólag nagyon jó.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jul 03 Thu, 3:54 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Hana Yori dangot láttma azért, emg Gokusent természetesen XD meg Stand upot is, és utána tudasoltul h ki Nino xD

jaja, a film miatt találtam meg az interjút, meg akarom nézni majd, ha Doll-chan kiírja nekem végre XD

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jul 12 Sat, 4:12 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Na ma nagyon hírmegosztós kedvemben vagyok.
Itt van a Truth című Arashi szám, ami majd augusztus 20-án fog megjelenni.
Aiba leadta a rádióműsorában, onnan van. Nem egy megahq, de élvezhető, amíg nem lesz jobb. Nekem már akkor tetszett, mikor megláttam a Maou openingjét.
credit: riori_addict, aiba_renna
Truth

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jul 13 Sun, 5:11 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Köszi szépen a száot! ^^
Egyébként már fentvan az első két Maou rész D-Addicts-on, és felirat is van hozzá, akit érdekel nézzem fel oda. :) amint letöltött nézem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jul 13 Sun, 5:15 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Yue wrote:
Köszi szépen a számot! ^^
Egyébként már fent van az első két Maou rész D-Addicts-on, és felirat is van hozzá, akit érdekel nézzem fel oda. :) amint letöltött nézem.


Az első részt már én is láttam. Nekem tetszik. :D A 2. részhez szerintem meg majd csak jövőhéten lesz felirat.
Én a HYD mozira vagyok kíváncsi, ha jól láttam első helyen van kint a mozis listákon.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jul 13 Sun, 5:21 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:
Az első részt már én is láttam. Nekem tetszik. :D A 2. részhez szerintem meg majd csak jövőhéten lesz felirat.
Én a HYD mozira vagyok kíváncsi, ha jól láttam első helyen van kint a mozis listákon.


Na akkor remélem nekem is tetszeni fog ^^ mondjuk teljesen el vagyok havazva, kéne nézno Code Bluet is, még last friendset sem fejeztem be, és semmit.. de nem baj, elkezdem ezt is.. én pedig HYD még nem láttam, úgyértem semmit belőle. pedig aztmondják jó, csak az a baj, hoy egyedül annyira nem szeretek filmezni, mással meg ezeket nem tudom megnézni :cry: panaszkodásnak vége :D

Off: nagyon tetszik ez a mostani Code Blues aláírásod. ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jul 13 Sun, 5:25 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Yue wrote:
csak az a baj, hogy egyedül annyira nem szeretek filmezni, mással meg ezeket nem tudom megnézni :cry: panaszkodásnak vége :D


Akkor kötözd oda a barátnéidat egy székhez, úgy biztos megnézik és te sem leszel egyedül. :lol: Amúgy nálam is kb. ez a helyzet, húgomnak sosincs kedve nézni semmit, még néha akkor se ha van hozzá magyar felirat. Egy kezemen megtudom számolni, hány sorozatot nézett velem végig.

Yue wrote:
Off: nagyon tetszik ez a mostani Code Blues aláírásod. ^^


Véletlenül találtam rá, tök jókat csinált a csaj, aki készítette.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jul 16 Wed, 12:33 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:
Akkor kötözd oda a barátnéidat egy székhez, úgy biztos megnézik és te sem leszel egyedül. :lol: Amúgy nálam is kb. ez a helyzet, húgomnak sosincs kedve nézni semmit, még néha akkor se ha van hozzá magyar felirat. Egy kezemen megtudom számolni, hány sorozatot nézett velem végig.


Nálam is ez van. Meg hiába van esetleg olyan film, amiben olyan szereplő van akit még ő is kedvel, naggyából unalmasnak találja a sorozatot. :lol: úgyhogy.. marad az, hogy egyedül nézek ha nézek.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jul 29 Tue, 7:15 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Elég rég írtam ide, de akkor ha már írok, akkor tessék itt a legújabb Arashi botrány, ezúttal Ohno szívott egy kis marihuanát.
Itt van egy-két érdekes kép (na nem a füvezésről):
click

Hát kíváncsi vagyok, lesz-e Johnny bá-tól megtorlás, bár ez állítólag egy régi kép. Arashi-nak most elég nagy dolgok vannak készülőben, (ázsiai turné, olimpiai műsorban való részvétel, új kislemez, anyám kínja) szívás lenne most egy bünti. Részleteket nem írok, akit érdekel a neten utána tud nézni.
Ha valami nagyobb bünti lesz, arról meg előbb-utóbb tudni fogunk.

Amúgy sokan állítják, hogy a képek nem igaziak, úgyhogy kíváncsi vagyok kiderül-e valami.
(mekkora egy pletykafészek vagyok :laugh: )

Egyébként a megjelenés után 4 héttel is az első 10-ben vannak az Oriconon a One Love kislemezzel és a Hana Yori Dango mozi is jól teljesít.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 07 Thu, 7:01 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Most látom, hogy fent van sukin a Truth Pv-je. Megyek gyorsan leszedem, aztán véleményt nyilvánítok.

Na a Pv nem olyan nagy szám. Tánci-tánci, mögöttük hegedűsök. De a szám nagyon tetszik, már első hallásra tetszett, mikor megnéztem a Maou első részét. (Annak az openingje, aki nem tudná). Ja és most a ruhák sem rosszak, fekete-piros kombináció. Nekem legalábbis tetszik.
Na most már csak jöjjön ki az olimpiás vidi.

Háttérben a hegedűsök:
Image

Sho :love:
Image

Aiba :love:
Image

Ohno :love:
Image

MatsuJun :love:
Image

Nino (jó a haja) :love:
Image

Na ez egy nagyon "értelmes" post volt. :laugh: Bocsi!

_________________
Image


Last edited by Akira on 2008 Aug 07 Thu, 9:12 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 07 Thu, 9:09 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Azért MatsuJunnál meg Ninonál nincs szívecske :D

Ezt a klipet megnézem már, kíváncsi vagyok rá XD h mire fanul Ohnora annyira Yuri :beaten:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 07 Thu, 9:12 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Sanako wrote:
Azért MatsuJunnál meg Ninonál nincs szívecske :D

Ezt a klipet megnézem már, kíváncsi vagyok rá XD h mire fanul Ohnora annyira Yuri :beaten:


Semmi izgalmasat nem fogsz látni. Ohno még szótlanabb, mint Pi egyébként.
Hogy meglegyen az esztétikai élmény teszek a másik két fiúhoz is szívet. :lol: Valamiért MatsuJunt mostanában megutáltam, bár a doramáit szeretem és Ninoval is ez a helyzet. Ari a doramáiban, de személyesen idegesít.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 07 Thu, 9:14 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
mingyá pofánverem Ohno-t aztán szívhatja és megszívja :beaten: mit drogozik ez, hülye vagy mifene? :x

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 07 Thu, 9:15 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Animelover wrote:
mingyá pofánverem Ohno-t aztán szívhatja és megszívja :beaten: mit drogozik ez, hülye vagy mifene? :x


Még egyelőre nem bizonyított. De azért valami igazságalapja biztos van a sztorinak. Egy pofánverés majd helyreteszi, reméljük. :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 07 Thu, 9:18 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Akira wrote:
Animelover wrote:
mingyá pofánverem Ohno-t aztán szívhatja és megszívja :beaten: mit drogozik ez, hülye vagy mifene? :x


Még egyelőre nem bizonyított. De azért valami igazságalapja biztos van a sztorinak. Egy pofánverés majd helyreteszi, reméljük. :lol:


hát remélem is h helyreteszi o__o" én személy szerint nem nézném ki belőle, olyan édes kis babaarca van :beaten:

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 125 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group