Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 2:50 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 15 Fri, 1:55 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2008 Aug 14 Thu, 8:27 am
Posts: 11
Meglepoen sok arashi video van fennt youtubeon! Nagyon sok tv musoruk volt es nagyon sok reszt lehet nezni youtubeon is bar megvan a feelingje annak h a kedvenc bandadat a tvben nezed nem a neten elhihetitek^^

Nagyon viccesek a musoraik iszonyat jo humoruk van es mindig piszkaljak egymast szoval nezzetek meg par arashi no shukudai vagy g no arashi reszt:D
most a vs arashi megy tvben ami nem tudom az en fantaziamat nem ragadta meg nagyon de azert minden szombaton nezem jo arashi fanhoz meltoan :D

Es hat jajj istenem barmit megadnek egy arashi koncertert!!!!! De hiroshimaba nem jonnek japanban utazni meg rohadt draga es bar mostmar kiharcoltam h elmehessek erre nincs koncert japanban 2008ban mar mennek azsiai turnera:(

Am kat-tun meg news itt is nagyon megy marmint draga lanyiskolam tanuloi mind weeket dalolasznak a folyoson:D de en kitartok arashi mellett

( bocsanat off topic van blogom ott olvashatjatok milyen itt ha erdekel hanainjapan.freeblog.hu)

_________________
ヤバイ


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 15 Fri, 2:08 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
:lol: , majd belelesek pár műsorba is. Egyet-kettőt már láttam. De angol felirat nélkül én sajna nem sokat értek belőle. De szerencsére azért elég sok mindent megcsinálnak a fansub csapatok.
Többek között azért is kedvelem az Arashi tagjai, amit leírtál. Mert kívülről nézve nekem ők a legjobban összetartó banda, legalábbis a fiatalok közül mindenképpen. Láttam egyszer valami műsort amiben jógázniuk kellett, szerencsétlen Sho-nak elég nehezen ment. :D
A blogcímet meg köszi, belefogok olvasni mindenképpen. :D
(off: most biztos tahónak fogok tűnni, de mesélnél egy kicsit hogyan vélekednek a tinik, illetve az emberek a JE-s fiúkról, hát tahó módon Yamapi-ra volnék kíváncsi elsősorban, ne kímélj, rossz vélemény is jöhet, persze csak ha van kedved, akkor írj már egy-két szót a topikokban a fiúkról. Köszi.)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 16 Sat, 5:47 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Dupla post, bocsi.

Tegnap volt az Arashi a Truth-al a Music Station-ben. Ahogy elnéztem jókat poénkodtak már megint, legalábbis Tamori is jókat rötyögött. Majd biztos lesz valahol fordítás is, ha már most nincs, csak még nem néztem körbe.
Pár kép:
ilyen volt a színpad:
(lehet marhára nem láttok semmit, mert lekicsinyítettem a képet)

Image

Pár kép a fiúkról:
csoportkép, Nino negyed feje sajna hiányzik
Image

Ohno talán szégyenlős fejet vág, nem tudom, de ari
Image

Sho kacsingat, mellette Ohno elég érdekesen néz:
Image

Aiba nevet ("nagyon érdekes" kép)
Image

_________________
Image


Last edited by Akira on 2008 Aug 16 Sat, 11:51 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 16 Sat, 6:25 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Akira wrote:
Aiba nevet ("nagyon érdekes" kép)
Image


Hijj!!!! Aiba mögött Kohshi meg Keigo!!!!!! meg a többi képen látom Takét meg Iwasakit is *__* köcciiii <33333

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 16 Sat, 11:17 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Akiraaaa, ezt hnnan tudo leszedni? *o*
ami Truthos az kell XDD

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 16 Sat, 11:43 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Sanako wrote:
Akiraaaa, ezt hnnan tudo leszedni? *o*
ami Truthos az kell XDD


Sukin fent van, meg az Utaban-os fellépésük is. Én is onnan szedtem le. :D
Sőt jobbat mondok, ha nem akarod az egész műsort, akkor itt megtalálod.
Elég sok mindent el lehet érni anélkül is is, ha nem csatlakozol a community-hez. De végülis nem kerül semmibe csatlakozni, és akkor a régebbi dolgok is láthatóak. Meg van amelyik fálj miatt muszáj, ha nem akarsz torrentezni.
click

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 17 Sun, 8:55 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
kösziii ^^
de az utabanost sehol se taláaom :S sukin se X'D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 17 Sun, 9:55 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Akkor ezek szerint a Music Station-t megtaláltad. Ugyanott van az Utaban is.
Tessék, itt vannak a linkek, szerintem látod őket anélkül is, hogy a tegnap belinkelt community tagja lennél. Jó töltögetést! :D
Utabanos fellépés:
angol fordítás
csak a fellépés
beszélgetés és fellépés

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 17 Sun, 11:02 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Kösziii ^^ Lesz mit nézni holnap XD

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 18 Mon, 10:19 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2008 Aug 14 Thu, 8:27 am
Posts: 11
tegnap volt arashi hey hey hey! ben ( olyasmi mint az ms csak tobbet beszelgetnek az eloasokkal) eloastak a truthot meg beszelgettek veluk. Az elso resz nem volt olyan erdekes jott ket pasas aki furcsa zeneket csinalt ( az egyik zongoran adott elo ilyen windows xp dalokat meg a shibiya megallo zenejet- aztan persze nino ( aaa nem geemu otaku dehogy:D) megkerte h jatasza el a mario zenejet; a masik pasi meg egy ilyen japan kajan furulyazott aztan egyutt eloastak az a•ra•shi-t)
viszont a masodik reszben ilyen remalmokrol volt szo es riida remalma az h azt mondjak neki a banda tagok h mostantol egyetemre megy:D

Aztan ezt muszaj elmeselnem:
host mamimnak (50korul van) igy mindenmasnap eloasom h h hazasodok majd meg nino channal meg minden arashis pletykarol jol tajekoztatom. Aztan szoba kerult h ki hany eves es nem az a vicc h mindenkinek tudta a teljes nevet ha nem h ohno-t riida -nak hivta!:D
imadom a host anyam ( de mindig megigerteti velem h ha talalkozok matsujunnal hozzak ossze neki egy randot ohguri shunnel( hanadan - hanazawa rui):DDD)

_________________
ヤバイ


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 18 Mon, 10:34 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
na akkor tényleg jófej anyukát fogtál ki :D:D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 18 Mon, 10:46 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Hát akkor tényleg jó helyre kerültél. :D Ha már pletykákról esett szó, akkor megkérdezhetem, hogy hallottál-e valamit Ohno marihuánás ügyéről? Vagy az nem igaz?
Egyébként ezt a Hey Hey Hey műsort most fogom tölteni. :D
És itt is köszi az infókat a NewS topicban. :D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 19 Tue, 1:34 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2008 Aug 14 Thu, 8:27 am
Posts: 11
Szerintem nem igaz es csak azt tudom h senkisem hiszi el az igazsagot meg csak keves ember tudja:)
de en nem hiszem el!!!

Most lattam a tvben h csutortokon himitsu no arashichan lesz!! Viccesnek igerkezik egy csajjal lesznek aki igazabol ferfi ( nagyon sok transzfesztita van a japan tvben es nagyon viccesek:D)

Szoval pentektol tuti lesz fennt neten video de majd en is irok mirol volt sao eseses!!! Holnap truth/kaze no mukou e maxi!!!!! ^^

_________________
ヤバイ


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 19 Tue, 1:49 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
hana wrote:
Szerintem nem igaz es csak azt tudom h senkisem hiszi el az igazsagot meg csak keves ember tudja:)
de en nem hiszem el!!!

Most lattam a tvben h csutortokon himitsu no arashichan lesz!! Viccesnek igerkezik egy csajjal lesznek aki igazabol ferfi ( nagyon sok transzfesztita van a japan tvben es nagyon viccesek:D)

Szoval pentektol tuti lesz fennt neten video de majd en is irok mirol volt sao eseses!!! Holnap truth/kaze no mukou e maxi!!!!! ^^


Hát tényleg elég nehéz elhinni róla, én úgy vagyok vele, hiszem ha látom. :D A műsorról meg majd mesélj! És drukkolok nekik, bár szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy elsők lesznek az Oriconon. :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 23 Sat, 10:29 am 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2008 Aug 14 Thu, 8:27 am
Posts: 11
himitsu arashi chan jo volt nagyon de csak sho es aiba chan volt benne viszont jovoheten matsu jun meg nino chan is less(^___^) meg sho de az is lehet h mindenki
am nem volt tul izgalmas persze par jo aibas beszolas hallhato meg a vegen a csaj aki fiu elarulta h sho a kedvence az arashibol szoval azert sho vagott egy fejet:D

Kivettem DVD -n azelso gokisent amiben ouguri shun es matsujun egyutt jatazanak hat chibi matsujun m~m ★ pedig probal nagyon felelmeteslenni , es felfedeztem h mas a fogsora ^^"

_________________
ヤバイ


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 105 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group