Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 10:25 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 139 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 20 Sat, 2:21 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Animelover wrote:
Sanako wrote:
Wááá Yuya állítólag cigizett vmi bulin, meg ivott is... örvendek neki X'DD állítólag azt mondta h nem tud leszokni a cigiről... ha ez igaz én megfojtom XDDD


ajjajj :shock: remélem őt nem rúgják ki :shock: és remélem h nem ivott és nem cigizett o__O;

Sejtésem szerint ezt Sanako lehet azon a pletykaoldalon olvasta, amit én is linkeltem, úgyhogy ne izgulj. Írnak ott olyanokat, hogy a fejed kettéáll. Pl. legutóbb Ryo szexuálisan zaklatott röhejes módon valami nyanyát, meg Yoko-val valami szállodában leálltak pisilni tök részegen, mondanom sem kell, hogy nem a WC-ben tették. Szóval valószínű ez is valami hülyeség lesz. Legalábbis remélem, mert ha nem akkor elég sokkoló.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 20 Sat, 2:48 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Akira wrote:
Sejtésem szerint ezt Sanako lehet azon a pletykaoldalon olvasta, amit én is linkeltem, úgyhogy ne izgulj. Írnak ott olyanokat, hogy a fejed kettéáll. Pl. legutóbb Ryo szexuálisan zaklatott röhejes módon valami nyanyát, meg Yoko-val valami szállodában leálltak pisilni tök részegen, mondanom sem kell, hogy nem a WC-ben tették. Szóval valószínű ez is valami hülyeség lesz. Legalábbis remélem, mert ha nem akkor elég sokkoló.


... X'DDDDDDDD ezekről a pletykákról már hallottam, de most h tom h ugyanarról a helyről vannak, most mégannyira se hiszem el mint eddig. xD köcci a megnyugtatást ^o^

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 21 Sun, 11:36 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
igen én is a hsz megírás után rájöttem h hol is olvastam XDDD egyedül a Hasshis cikk lehet igaz onnan, mer ahhoz voltak eredeti scanek, és most láttma még két képet amint élelg fogták egymás kezét Kannával xD de azóta a csaj felszívódott... XD

amúgy van új HSJ single *o* oktber 22én jön ki, és már megint akkor jelent emg mikor nem voltma itthon úgyh nincs már limited -.-" ez lesz a Scrap teacher zenéje, állítlag vm love song és kicsit spanyolos beütsű... by cdjapan XD

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 24 Wed, 8:32 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Ma van a HSJ egy éves fennállása :D pont 2007.09.24én jelentették be h ők leszenk az új supporterek, és adták elő az UMP-t ... meg is néztem gyorsan.. nosztalgia XD
nyááá el se hiszem h már egy éve..

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 03 Fri, 9:38 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Na beszélgetek tovább magammal :lol:

De végre ma kijött a 4. klip előzetes *o* Szerintem nagyon kakkoi
http://jp.youtube.com/watch?v=wj0aCaR6f34
Yuya meg Hikaru meg a BESTesek nagyon jók *o* és tényleg kicsit felnőttes.. mert pl Yuto is idősebbnek tűnikXD
és még egy kis Scrap teacher előzetes is van a vid végén XD

sztem ma leöltem a családot XD karaokéztam 1-2 HSJ számot XD gyakoroljunk köv. conra címen :lol: kár h most nincs hangom már énekelni többet DD

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 03 Fri, 9:46 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Sanako wrote:
Na beszélgetek tovább magammal :lol:

De végre ma kijött a 4. klip előzetes *o* Szerintem nagyon kakkoi
http://jp.youtube.com/watch?v=wj0aCaR6f34
Yuya meg Hikaru meg a BESTesek nagyon jók *o* és tényleg kicsit felnőttes.. mert pl Yuto is idősebbnek tűnikXD
és még egy kis Scrap teacher előzetes is van a vid végén XD

sztem ma leöltem a családot XD karaokéztam 1-2 HSJ számot XD gyakoroljunk köv. conra címen :lol: kár h most nincs hangom már énekelni többet DD


Nem is csak magaddal beszélgetsz, ezerévente egyszer én is járok erre. :lol:
Egyébként ez a dal lehet még nekem is tetszeni fog. Szerintem olyan NewS feelingje van. Nemsokára jön a pv akkor, gondolom napokon belül. Legalábbis így szokott lenni. Akkor majd jobban véleményt tudok formálni a dalról, de így előzetes alapján tetszik. :D Mintha egy kicsit latinos beütése lenne. Vagy nem? De vannak itt keleties dallamok is...

Ja és lesznek a következő Music Station-ben! Láttam a mostani special műsor végén. :D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 05 Sun, 7:28 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
nyáá azt várom már :D

igne, olyan latinos beütése van/lesz, azt hlalottam már róla... msot emgyek csekkolni az oldalakat h fentvane mer nem voltmaa hétvégén xD

és végre úgy mgörültme h írtál ide is :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 05 Sun, 9:42 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Ha megvan a pv szólj, mert bármilyen hihetetlen, tetszik vagy nem tetszik, nekem is megvan az összes eddig pv. Sőt a kislemezek is. Bár ők tényleg abszolút nem az én korosztályom, de mivel a többi fiatal se, ezért aztán tök mindegy. :lol:
Ez az új szám meg szerintem jó lesz, sőt lehet megnézem ezt a tanáros doramát is. Szeretem az iskolás sorozatokat. Nobuta wo Produce, Gokusen stb. (mondjuk a Gokusen 3-at még mindig nem láttam), Stand up, meg még mit tudom én mi.
Bár most megyek és mindjárt én is körülnézek, de még szerintem nincs kint a pv.
Ja és itt van neked valami, nem tudom hová máshová tenni, de remélem ide biztos benézel. Miura Haruma képek, remélem nincsen sok meg neked belőle, bár lehet, hogy mind megvan. Nézzél bele.
http://www.divshare.com/download/5520820-e6a

Összeszoktam futni Hey Say Jump képekkel is, csak mindig elfelejtem ki a kedvenced, bár lehet a többiek képét is elmented. :D
Egyedül csak a Chinen nevét tudom onnan megjegyezni úgy, hogy még arcról is megismerem. Ja bocsi, meg Hikarut. :D De őket is Pi miatt, mert ugye Hikaru volt a Kitty Gym-be, Chinent meg nem egyszer említette már Pi, a Jwebjében is.
Egyébként írjál, mert én pl. szoktam ezt a topicot is olvasni, meg egyéb más topicot is, csak nagyon sok helyre nem értekezem. Vagy azért mert nincs mondanivalóm, vagy azért mert jobban teszem, ha inkább nem szólók semmit. :D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 06 Mon, 5:48 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Wow, most kellemesen meglepődtem :D:D

Gokusen 3at ajánlom nagyon ;) és akkor abból emgjegyezheted h Takaki Yuya a kedvencem :lol: :D

Köszi, mentem is a Miurás képeket ^^

Most volt tegnp az új Shounen club. Nyáá az új Hikaru solot leszedtem már mert msot Hikaru és Yabu voltak a vendégek. Most az egész részre várok épp XD de MU prémium nélkül hosszú lesz leszedni T_T

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 06 Mon, 7:41 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
EDIT, new hszbe:D
kint van a teljes szám végre:
http://www.mediafire.com/?4omnyitmgzw

mert most van egy HSJ rádióműsor is XD amire nem tudtam rávenni magam h meghallgasam.. pontosabban nem volt erre időm.. örülök h a videkre van meg olvasni XD és a rádióműdorba adták le a számot *-*

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 06 Mon, 8:09 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Sanako wrote:
EDIT, new hszbe:D
kint van a teljes szám végre:
http://www.mediafire.com/?4omnyitmgzw

mert most van egy HSJ rádióműsor is XD amire nem tudtam rávenni magam h meghallgasam.. pontosabban nem volt erre időm.. örülök h a videkre van meg olvasni XD és a rádióműdorba adták le a számot *-*


vow, köszi szépen. PV-t még mindig nem láttam sehol. :(

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 06 Mon, 10:17 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
azt még énse =( a teljesre várni kell még néhány napot sztem... de az előzetes nagyon kakkoi *o*

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 07 Tue, 5:08 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Tegnap elfelejtettem írni, hogy meghallgattam a teljes számot és tetszik. Nem tudom, nekem valamiért olyan NewS-os. (már lehet agyara ment a NewS és azért). És valakinek a hangja hasonlít Pi hangszínére, mikor énekel, bár az Ultra Music Power-ben is feltűnt és nemcsak szerintem, a húgom szerint is.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 07 Tue, 5:23 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Akira wrote:
Tegnap elfelejtettem írni, hogy meghallgattam a teljes számot és tetszik. Nem tudom, nekem valamiért olyan NewS-os. (már lehet agyara ment a NewS és azért). És valakinek a hangja hasonlít Pi hangszínére, mikor énekel, bár az Ultra Music Power-ben is feltûnt és nemcsak szerintem, a húgom szerint is.
Na zt mindjárt meghallgatom xD

meghallgattam, elsőre Yutot tippelem XD de nem biztos mert ahogy meghallgtom többször más is lehet X'D
amint lesz klip v live megmondom :D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 08 Wed, 7:59 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
nyáá találtam egy cosmó Takakis Osaka conos képet *o*

Image

Image

imádom basszus :D :love:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 139 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group