Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 5:27 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 May 29 Thu, 8:17 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:
Jól van, kíváncsi vagyok tetszik-e. :D


No megnéztem. Egyáltalán nem rossz, de így elsőre hallásra, nézésre nem is egy nagy durranás. Kiváncsi vagyok a többi számra is.

Jacket C (Regular Edition)

CD Tracklist

1. Koi Uta (恋詩-コイウタ-; Love Song)
2. PROGRESS
3. Yakusoku -Last- (約束-Last-; Promise)
4. GLORY DAYS
5. Koi Uta -karaoke- (恋詩-コイウタ-; Love Song)
6. PROGRESS -karaoke-


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 May 29 Thu, 8:21 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Yue wrote:
Akira wrote:
Jól van, kíváncsi vagyok tetszik-e. :D


No megnéztem. Egyáltalán nem rossz, de így elsőre hallásra, nézésre nem is egy nagy durranás. Kiváncsi vagyok a többi számra is.

Jacket C (Regular Edition)

CD Tracklist

1. Koi Uta (恋詩-コイウタ-; Love Song)
2. PROGRESS
3. Yakusoku -Last- (約束-Last-; Promise)
4. GLORY DAYS
5. Koi Uta -karaoke- (恋詩-コイウタ-; Love Song)
6. PROGRESS -karaoke-


Hát azokra én is, szerintem sajna az összes lassú szám lesz, pedig én jobban szeretem a pörgősebb számaikat. :D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 May 29 Thu, 8:28 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:
Hát azokra én is, szerintem sajna az összes lassú szám lesz, pedig én jobban szeretem a pörgősebb számaikat. :D


Igen, én is. A lassú számokra sajnos hamarabb ráunok. >.<
Meg nagyon kiváncsi vagyok arra a 21 perces kis szösszenetre is, amiben játszani fognak. Öm.. ezt amúgy hogyan fogják kiadni? Szóval a CD-hez jár majd, vagy..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 May 29 Thu, 8:34 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Yue wrote:
Akira wrote:
Hát azokra én is, szerintem sajna az összes lassú szám lesz, pedig én jobban szeretem a pörgősebb számaikat. :D


Igen, én is. A lassú számokra sajnos hamarabb ráunok. >.<
Meg nagyon kiváncsi vagyok arra a 21 perces kis szösszenetre is, amiben játszani fognak. Öm.. ezt amúgy hogyan fogják kiadni? Szóval a CD-hez jár majd, vagy..


Azt hiszem igen, legalábbis, ha helyesek az információim, de én is kíváncsi leszek, szerintem a klippben is abból voltak már részletek, ugye ott volt a vak lány. Mondjuk Takki nem nézett ki angyalnak, de mindegy. De ugye nem tudta megérinteni a lányt, átment a testén a keze.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 May 29 Thu, 8:44 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:
Azt hiszem igen, legalábbis, ha helyesek az információim, de én is kíváncsi leszek, szerintem a klippben is abból voltak már részletek, ugye ott volt a vak lány. Mondjuk Takki nem nézett ki angyalnak, de mindegy. De ugye nem tudta megérinteni a lányt, átment a testén a keze.


Aham, tuti abból voltak. Meg azthiszem kicsit angyalibbnak nézett volna ki, ha mondjuk fehér ruában lett volna. De ez csak az én véleményem =D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 02 Mon, 7:57 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Ma a Hey Hey Hey-ben ők is vendégek voltak. Akit érdekel, töltse le sukiról. Bár lehet várnék egy kicsit, én reménykedem, hogy a szokásos emberke feliratozni fogja és akkor még értjük is, hogy miről van szó és nem csak a képi történéseket figyeljük. :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 04 Wed, 6:09 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Első napi eladási adat:
12 887 :(
Na a fiúk gyarapítják a lefelé ívelő eladási statisztikájukat, pedig ők még szerintem a színvonalasabb formációkhoz tartoznak.
A Samurai sem volt rossz és abból sem adtak el 90 000 példányt sem.
Úgy látom a tinik Japánban az alapján vásárolnak, hogy mennyi idős az adott banda, bár az is igaz, hogy Takki-ék rajongótábora már szerintem nem a tinikből kerül ki, hanem az idősebb korosztályból. Ők meg gondolom nem vesznek annyi lemezt, vagy mit tudom én. Bár mondjuk nem az én pénztárcám bánja, mit foglalkozok én ezzel.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 04 Wed, 7:03 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:
Első napi eladási adat:
12 887 :(
Na a fiúk gyarapítják a lefelé ívelő eladási statisztikájukat, pedig ők még szerintem a színvonalasabb formációkhoz tartoznak.
A Samurai sem volt rossz és abból sem adtak el 90 000 példányt sem.
Úgy látom a tinik Japánban az alapján vásárolnak, hogy mennyi idős az adott banda, bár az is igaz, hogy Takki-ék rajongótábora már szerintem nem a tinikből kerül ki, hanem az idősebb korosztályból. Ők meg gondolom nem vesznek annyi lemezt, vagy mit tudom én. Bár mondjuk nem az én pénztárcám bánja, mit foglalkozok én ezzel.


én ilyenkor nem az, hogy félek, csak kicsit tartok attól, hogy vége lehet az együttesnek. mert az eladás az fontos, és ha már nem fogynak úgy a lemezek, azt úgy veszik, hogy már "senkit" sem érdekel az együttes.. de ilyenre nem akarok gondolni, mostanában nem egy kedvenc együttesemnek lett vége, nehogy aztán ők is.. >.<


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 04 Wed, 8:05 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
.........

Há' hinnye, emberkék, Tackey és Tsubasa szuperek, nálam a legjobb JE-csapatok közt vannak, erre meg szerencsétlenek lemezeit egyre kevesebben veszik. -_-"""" Há' nemá'ááá .___. Ha feloszlanak az naon nem lenne jó... :(

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 04 Wed, 8:13 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Animelover wrote:
.........

Há' hinnye, emberkék, Tackey és Tsubasa szuperek, nálam a legjobb JE-csapatok közt vannak, erre meg szerencsétlenek lemezeit egyre kevesebben veszik. -_-"""" Há' nemá'ááá .___. Ha feloszlanak az naon nem lenne jó... :(


Szerintem feloszlástól nem kell félni. Én olyanról még hivatalosan nem tudok a JE-nél. Meg szerintem náluk a legtöbb pénz nem a lemezeladásban van, hanem ugye musical-ben játszanak, meg minden egyéb más. És szerintem azok sikerrel futnak és azokat nem feltétlenül csak a tinik nézik meg. Takki meg szerintem az elitben van a JE-nél, mert bizonyára létezik valamilyen nem publikus lista, ahová sorolva vannak, mert tuti, hogy a fizetésük sem egyforma. Mert ugye ők azt kapnak, ha jól tudom és nem az eladásokból részesülnek meg ilyenek, az a cég zsebébe megy. Szerintem még a juniorok is kapnak pénzt, de ezt nem tudom, de biztos nem annyit, mint a debütált emberkék.
Ja és pénteken lesznek a Music Station-ben! :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 04 Wed, 8:19 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Akira wrote:
Animelover wrote:
.........

Há' hinnye, emberkék, Tackey és Tsubasa szuperek, nálam a legjobb JE-csapatok közt vannak, erre meg szerencsétlenek lemezeit egyre kevesebben veszik. -_-"""" Há' nemá'ááá .___. Ha feloszlanak az naon nem lenne jó... :(


Szerintem feloszlástól nem kell félni. Én olyanról még hivatalosan nem tudok a JE-nél. Meg szerintem náluk a legtöbb pénz nem a lemezeladásban van, hanem ugye musical-ben játszanak, meg minden egyéb más. És szerintem azok sikerrel futnak és azokat nem feltétlenül csak a tinik nézik meg. Takki meg szerintem az elitben van a JE-nél, mert bizonyára létezik valamilyen nem publikus lista, ahová sorolva vannak, mert tuti, hogy a fizetésük sem egyforma. Mert ugye ők azt kapnak, ha jól tudom és nem az eladásokból részesülnek meg ilyenek, az a cég zsebébe megy. Szerintem még a juniorok is kapnak pénzt, de ezt nem tudom, de biztos nem annyit, mint a debütált emberkék.
Ja és pénteken lesznek a Music Station-ben! :lol:


*megnyugodott* Köcci! ^^

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 04 Wed, 8:50 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:
Animelover wrote:
.........

Há' hinnye, emberkék, Tackey és Tsubasa szuperek, nálam a legjobb JE-csapatok közt vannak, erre meg szerencsétlenek lemezeit egyre kevesebben veszik. -_-"""" Há' nemá'ááá .___. Ha feloszlanak az naon nem lenne jó... :(


Szerintem feloszlástól nem kell félni. Én olyanról még hivatalosan nem tudok a JE-nél. Meg szerintem náluk a legtöbb pénz nem a lemezeladásban van, hanem ugye musical-ben játszanak, meg minden egyéb más. És szerintem azok sikerrel futnak és azokat nem feltétlenül csak a tinik nézik meg. Takki meg szerintem az elitben van a JE-nél, mert bizonyára létezik valamilyen nem publikus lista, ahová sorolva vannak, mert tuti, hogy a fizetésük sem egyforma. Mert ugye ők azt kapnak, ha jól tudom és nem az eladásokból részesülnek meg ilyenek, az a cég zsebébe megy. Szerintem még a juniorok is kapnak pénzt, de ezt nem tudom, de biztos nem annyit, mint a debütált emberkék.
Ja és pénteken lesznek a Music Station-ben! :lol:


hűű, majd a linket ha megtalálnád mindenképpen pakold be! :oops:
amúgy tuti juniorok is kapnak valamennyit. végülis ők is ugyan úgy "dolgoznak".. csak lényegesen kevesebbet.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 09 Mon, 4:48 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
megvan a minidráma, a "Koi Uta" című számhoz, innen le tudjátok tölteni a hardsubos verziót.

credit: newshfan @ LJ


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 09 Mon, 6:12 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Yue wrote:
megvan a minidráma, a "Koi Uta" című számhoz, innen le tudjátok tölteni a hardsubos verziót.

credit: newshfan @ LJ


Köszi szépen, már töltöm is. Úgysem egy hosszú darab. Még a Music Station-ös fellépést is meg kéne nézni. A Hey Hey Hey is megvan, de ahhoz nincs felirat, nem sokat értettem belőle. A jealkb-s srácok is jó fejnek tűntek. :D Amúgy a V6 topicban ott van ám neked régen a Nakai seggreülés. :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 09 Mon, 6:20 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:
Yue wrote:
megvan a minidráma, a "Koi Uta" című számhoz, innen le tudjátok tölteni a hardsubos verziót.

credit: newshfan @ LJ


Köszi szépen, már töltöm is. Úgysem egy hosszú darab. Még a Music Station-ös fellépést is meg kéne nézni. A Hey Hey Hey is megvan, de ahhoz nincs felirat, nem sokat értettem belőle. A jealkb-s srácok is jó fejnek tűntek. :D Amúgy a V6 topicban ott van ám neked régen a Nakai seggreülés. :lol:


én azthiszem majd csak később nézem meg, de sort fogok keríteni rá. ^^ a music station-höz van linked? és a jealkb nem egy visual-kei együttes? =D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group