Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 7:11 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 16 Wed, 12:37 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Na ha már mindkét fiú szólózik (A No more Koichi szólója, tévesen írtam, hogy Kinki kislemez lesz, de sebaj, tévedni emberi dolog. :D )
akkor lássuk Pv-ben is. Nekem mindkét szám és Pv is nagyon tetszik, de ízlések és pofonok.
244 Endli-x Kurikaesu haru PV
http://www.veoh.com/videos/v6607852YHSzCZp5

Maizu Tsukasa (alias Domoto Koichi) No more PV
http://kinkikids.wordpress.com/2008/04/ ... o-more-pv/
Ezt egyelőre csak itt lehet még megtekinteni, mert még ropogós. :D
Majd beteszek jobb linket, ha lesz.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 17 Thu, 2:34 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Hmmm, jók lettek!!! :D Tsuyoshi száma vhogy olyan sejtelmes (btw milyen anime van a klippjében?), Koichié meg olyan... rotflol + vagány. :D Mármint az eleje tiszta lol volt, aztán meg menő. :D Szal gratula nekik, jó kis számok ismét! (^_^)b

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 17 Thu, 3:28 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Animelover wrote:
Hmmm, jók lettek!!! :D Tsuyoshi száma vhogy olyan sejtelmes (btw milyen anime van a klippjében?), Koichié meg olyan... rotflol + vagány. :D Mármint az eleje tiszta lol volt, aztán meg menő. :D Szal gratula nekik, jó kis számok ismét! (^_^)b


Ha jól tudom Tsuyoshi számának semmi köze semmilyen animéhez. Hanem csak így csinálták meg magukat, animefiguraként.
Koichi ökörködése az elején meg a Sushi Ouji mozi miatt van. A No more című dal ahhoz készült. Maizu Tsukasa-t játssza. Nem tudom láttad-e a sorozatot, csak 8 részes, érdemes megnézni, én olyan jókat nevettem. És ha szeretted a Kat-tun-t, akkor jó hír neked, hogy Nakamaru is játszik a sorozatban, sőt szerintem a moziban is (ahol Koichi Amerikába megy :D ). Már kint megy is a mozikban, ha jól tudom. Már alig várom, hogy én is lássam. :D
http://www.veoh.com/videos/v6981451wnEGDeq7
egy élvezhetőbb link a Pv-hez


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 21 Sat, 9:24 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Valaki tudna nekem segíteni? Koichitól keresem a mirrort, és a no more single-t.. sehol sem találom.. =( valaki? :oops:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 21 Sat, 9:45 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Yue wrote:
Valaki tudna nekem segíteni? Koichitól keresem a mirrort, és a no more single-t.. sehol sem találom.. =( valaki? :oops:


Mirror:
credit: Himitsu
click


és No More:
credit: kinkikids.wordpress.com
click

De sukin is fent van a No more:
http://mullemeck.serveftp.org/jps_beta/ ... s&id=44488
lehet ez jobb minőségű

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 21 Sat, 10:18 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:
Mirror:
credit: Himitsu
click


köszönöm szépen! :) no more-t pedig már megtaláltam. köszii! :D :D

azt pedig megkérdezhetem, hogy Koichinak honnan jön a Maizu Tsukasa név? tudom, nem testvérek, de nem értem XD meg igen keveset tudok az együttesről.. kb semmennyit..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 21 Sat, 10:33 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Yue wrote:
azt pedig megkérdezhetem, hogy Koichinak honnan jön a Maizu Tsukasa név? tudom, nem testvérek, de nem értem XD meg igen keveset tudok az együttesről.. kb semmennyit..


Maizu Tsukasa a neve karakternek a Suchi Oji című doramában, ami 8 részes és Nakamaru is játszik benne, és marha vicces és idén volt ill. még megy kint a mozi is. :D
És tényleg nem tesók, de ugyanaz a nevük és azért hívják őket Kinki Kids-nek, mert mindketten japán Kinki nevű régiójából származnak, aminek ma már nem ez a neve, de most hirtelen meg nem mondom mi.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 21 Sat, 10:42 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:

Maizu Tsukasa a neve karakternek a Suchi Oji című doramában, ami 8 részes és Nakamaru is játszik benne, és marha vicces és idén volt ill. még megy kint a mozi is. :D
És tényleg nem tesók, de ugyanaz a nevük és azért hívják őket Kinki Kids-nek, mert mindketten japán Kinki nevű régiójából származnak, aminek ma már nem ez a neve, de most hirtelen meg nem mondom mi.


aham, már értem *hmm* bár akkor sem értem, miért ezzel a névvel kellett feltölteni a no more single-t pl sukira..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 21 Sat, 10:52 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Yue wrote:
aham, már értem *hmm* bár akkor sem értem, miért ezzel a névvel kellett feltölteni a no more single-t pl sukira..


Mert szerintem ezzel a névvel jelent meg, mert ez volt a mozi betétdala és így is a filmet reklámozta. A Music Station-ben is így kellett hívni őt, Koichi egy kis aranyos idióta.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 22 Sun, 12:00 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 May 24 Sat, 10:49 pm
Posts: 201
Akira wrote:
Yue wrote:
aham, már értem *hmm* bár akkor sem értem, miért ezzel a névvel kellett feltölteni a no more single-t pl sukira..


Mert szerintem ezzel a névvel jelent meg, mert ez volt a mozi betétdala és így is a filmet reklámozta. A Music Station-ben is így kellett hívni őt, Koichi egy kis aranyos idióta.

=D haha. értem ^^ aranyoos. igazából a mostani Tegomass műsorból lett nagyon szimpatikus.. eddig nem érdekelt Kinki Kinds, meg először mindenképpen Koichit fogom meghallgatni.. aztán jöhet Kinki is. ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jun 24 Tue, 8:21 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Csak mert Kinki-s hangulatban vagyok:

Tetszik benne nagyon a zongora és a végefelé a gitárjáték, bár ez a lemezes változaton jobban hallható, de így is szuper. :D
Ai no Katamari

Másik nagy kedvenc, a debütáló dal, kissé régi, de még mindig jól szól:
Garasu no shounen

Ez sem egy mai darab:
Yamanai de, Pure

Harmony of December
Alig találni tőlük klippet a neten, pedig a Jetcoster Romance is nagy kedvenc, többek között.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jul 18 Fri, 11:50 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Augusztus 27-én új Kinki kislemez Secret Code címmel. Gondolom Tsuyo új sorozatának a 33pun Tantei-nek lesz a zenéje, bár az is lehet, hogy nem.
Forrás: http://kinkikids.wordpress.com/

A sorozat reklámja, akkorát röhögtem rajta, nagyon "értelmes" reklám, Tsuyo ül egy székbe és próbál okos fejet vágni, ahogy egy detektívhez illik:
http://jp.youtube.com/watch?v=Hj7yv4V0X-w

A sorozat augusztus 2-án indul.
http://wiki.d-addicts.com/33pun_Tantei

Tsuyoshi: Az első résznél a cél a 3%-os nézettség, így az utolsó epizód nézettsége akár 9%-os is lehet. :lol: Bírom a humorát!
Még sosem láttam egyikőjüket sem drámában, úgyhogy most majd belepislantok.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 03 Sun, 9:29 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Na és akkor így utoljára, Kinki Kids Secret Code, itt meglehet hallgatni, ez Tsuyoshi új drámájának a 33pun Tantei-nek a betétdala.
click

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 09 Sat, 10:21 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Na Kinki Kids rajongók figyelem! (remélem nem csak én vagyok errefelé :laugh: )
"Let Us Say 39 to KinKi Kids"
Kaptam egy üzenetet, hogy látogassam meg ezt az oldalt:
click

Erről a project-ről maga a Kinki is tud hivatalosan (ha minden igaz), és lehet hagyni üzenetet, ami majd eljut hozzájuk. Ha úgy érzed szeretnél írni nekik valamit, vagy csak megakarod köszönni nekik az immár 11 éves munkásságukat, akkor nézz el erre az oldalra. Ha igaz minden részletre itt fény derül.
Ja és augusztus 31-ig teheted ezt meg csak, úgyhogy ha mindenképpen szeretnél részese lenni, akkor ne várj sokáig.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Aug 20 Wed, 3:08 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
nyah~ ez is megjelent~~ Secret Codenak is kijött a pv-je *_____* nekem naaaaaaagyon tetszik <33 asszem ez a single is meg lészen rendelve.
majd mondjátok el, hogy teccett~~~ :3

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 122 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group