Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 10:26 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 03 Fri, 9:11 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Előadták az új dalt a fiúk a mai Music Station-ben! :lol: Mondjuk jó korai, még a pv sem jött ki, bár azt hiszem Kinki-éknék is ez volt most a Secret Code-nál. Előbb adták elő a dalt valahol és csak aztán jött ki a pv.
A dalról: Őszintén szólva nekem így első hallásra nem tetszik, pedig a szokásos Kanjanis ökörség. Bár így voltam az It's my soul-al is, aztán máig az az egyik legnagyobb kedvencem. :D
A fiúk vidámnak tűntek, de nekem mégis hiányzott a lendület ami rájuk jellemző. Persze lendületes volt ez is, de nem tudom, az előzőek sokkal jobban feldobtak. De lehet azért érzem így, mert nem tetszik így hirtelen a dal. Aztán magamat ismerve, lehet egy hét múlva már ezt óbégatom mosogatás közben. hehe
Pár rossz kép: (mármint minőségileg)
Image

Image

Image

Image

Edit: ahogy sejtettem, másodjára hallgatva egyre jobban tetszik :laugh:
nem vagyok normális ... (mondjuk sose voltam XD)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 05 Sun, 1:34 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Halihó!

Új vagyok még errefelé, a srácokat sem ismerem annyira rég, de nagyon szeretem a zenéjüket, meg azt, h rettentően édes kis idóták, mindig vidámak :D

Nekem határozottam bejön ez az új szám, még csak párszor hallgattam meg, de már dúdolgatom, és az új single-t már várom, kíváncsi vagyok a TORN-ra, nagyon is. Főleg, ha jól értelmeztem, és tényleg DVD lesz.

Kedvencek: Ryo és Yoko. ^__^

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 05 Sun, 11:58 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Szia! :D
Végre egy új ember, remélhetőleg akkor még több topic telik meg egy kis élettel.
Többször hallgatva már én is kezdek megbékélni ezzel az új számmal. Nagyon várom a pv-t hozzá, azok mindig olyan idióták szoktak lenni. :D
Kanjaniktól az embernek fülig ér a szája, még akkor is, hogyha nem érti mit énekelnek, ha meg már érti, akkor azért. :lol:
Én is valamiféle dvd-t is értelmeztem, ideje lenne már. Kicsit ők elvannak maradva az idén a többi JE bandához képest.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 05 Sun, 6:26 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Halihó! :)

Hát.. ha rajtam múlik, akkor majd meglátjuk mennyire :D

A srácok új műsort indítottak Can ! Jani Kanjani8 címmel. Még nem láttam, csak egy rövid összefoglalót olvastam az első részről, de amint sikerült megszereznem, jövök élménybeszámolni. :D

Jujj.. PV ne is mondd, a legtöbb videójukon sírva röhögök, és hiába nézem felirattal, nem bírok odafigyelni a szövegre miattuk :) Bár nem is tudom.. eléggé visszafogott a ruhájuk most hozzájuk képest, szal tényleg kíváncsian várom mit találhattak ki XD

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 05 Sun, 10:00 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Jaj, basszus azt hiszem ma teleregényes hangulatban vagyok.
Mondjuk Kanjani-kat én annyira mélyen még nem ismerem sajnos, de azért jó pár dolgukat láttam és hallottam már én is. :D
Hát igen, az új műsorról hallottam már, ha jól rémlik valamelyik másik meg megszűnt. Láttam is pár műsort, de mivel feliratozva én kevéssel találkoztam illetve mikor láttam akkor még nem nagyon figyeltem rájuk. Meg nem tudok japánul. Szóval hiába nézem, angol felirat nélkül nem értem mit poénkodnak. És ezek poénkodnak bőven.
Nálam ők egyébként is lassú befutók voltak. Én "sajnos" kedvelem valamilyen szinten az összes JE bandát, így nem tudok nagyon belemélyedni csak egybe. És mivel a NewS az abszolút kedvenc, ezért őket ismerem a legjobban. Mondjuk vicces, hogy először én is Kat-tun-t hallottam, mégpedig a Real Face-t. 2006-ban valamikor mikor az egész hülyeségem kezdődött animékkel, doramákkal, JE-vel más egyéb japán zenékkel. Akkor pont még büntiben volt a NewS és Yamapi szólóban ill. Gym-mel nyomult. :D De most ez már megint egy másik sztori lenne, amiben inkább a Kat-tun és a NewS érintett, úgyhogy ezt nem is mondom tovább.

De most eszembe jutott, mikortól datálható Kanjani8-re való felfigyelésem. Dream Boys (Kat-tun vs. Kanjani8). Ott meghallottam pár nótát, ami a fülembe lopta magát és utánanéztem, mert akkor még biza én csak Kat-tun-ról hallottam, azt se tudtam mi fán terem a JE, meg hogy vannak ott mások is, és hogy egyáltalán ez a japán zenének nem feltétlenül a legszínvonalasabb ága, de akkor is szórakoztató. Pedig V6-ról hallottam Inuyasha révén, de nem tudtam, hogy az JE. Mert akkor még annyira sem érdekelt ez, hogy utánanézek, hogy na ki kicsoda meg micsoda. De már megint eltérek a tárgytól, ez az átka, hogy mindenkibe belekontárkodom.

Pv:
Hát nálam az abszolút nevetésre ingerlő az It's my soul. Mikor megláttam ezeket azokban a hacukákban, hát jobbnak láttam, ha ezt inkább nem mutogatom senkinek, mert még beutalnak valamilyen osztályra. :lol:
Mondjuk MS-ben már nem merték azokkal a cuccokkal előadni, pedig Istenemre mondom úgy megnéztem volna.

Egyébként nem tudom hallottátok-e, mondjuk ezt írtam a dorama topicba is, hogy Ohkura Hissatsu Shigotonin 2007-es specieljéből jövőre sorozat lesz. Vicces, hogy mindig van mellette egy Tokios. Utahime-ben (még nem néztem végig) Nagase, Yasuko to Kenji-ben Matsuoka, és itt újfent megint Matsuoka.
Subarunak is lesz valamilyen special-ja a SMAP-es Shingoval.
Kat-tun topicba meg megígértem, hogy nem értekezem, de egyébként a véleményünk szinte teljesen ugyanaz. Még a kedvenceink is, kivéve, hogy Jint én mostanában nem igazán kedvelem. De Koki és Maru az oké.
Na és akkor megvolt a mai napi szóadagom. Sőt ez már szinte heti adag.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 05 Sun, 11:13 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Nem baj, én szeretem az izgalmas szappanoperákat (szigorúan japán doramák formájában xD) :P

A nem annyira ismeréssel nem vagy egyedül, egyelőre még nem láttam egy koncertet tőlük a 4ből, és a tévés műsoraikból szinte egyet sem.. PV-k, kislemezek, albumok megvannak, és ennyi. De már ennyi elég volt, h elrabolják a szívemet, pedig határozottan nem szimpatizáltam velük, sőt.. Ryót is utáltam.. :sweatdrop: Na de aztán utánuk olvastam, láttam ezt-azt, és most itt vagyok. :D

Nálam a sorrend KT - Nyüssz - Takki & Tsubasa - KinKi - és Eito. És itt meg is álltam :D Ismerem a többi bandát is (Arashi, HSJ főleg), de ők számomra nem annyira szívrablóak mint a 3 felsorolt fiúbanda és a 2 duó. Arashi-val szemben van valami ellenérzésem, a HSJ-os srácok meg olyan kis fiatalkák még... Na, de ez nem ide tartozik :D De mondjuk az ember ha megismeri a JE-t nehezen tud szabadulni a bűvköréből, pláne, hogy nem is igazán akar :P

Én is DB 2006-ban láttam őket, és akkor még egyáltalán nem kedveltem meg őket. Akkor még nagyon vaskalaposan csak KT lebegett a szemem előtt. Akkor... Sőt még Subaru hangját is lefújoltam, most meg verem a fejem a falba, hiszen ő az egyik a JE-ben, aki tényleg tud énekelni, és nagyon szép a hangja.

It's my soul.. A nadrág!! Vagyis a nadrágra hajazó, szerintem erőteljesen boxergyanús dolog, amit felhúztak... XD és a Zukkoke Ottokomichi? x"DD Azért az ottani felszerelésük sem semmi. A Wahaha meg aranyos :) Yoko égő haja, a csapkodó Tacchon, és az ujját fájlaló Ryo.. Maru arcai, Hina fiókja... És Yasu a méhecske, na és ki tűnt el a porszívóban? XD <33

Ezek közül amiket felsoroltál összvissz a Yasuko to Kenjiről hallottam :oops:

KT topiccal mi a baj? :) Jin, hát igen.. vele csak a bajok vannak mostanában sajnos.. úgy érzem túlságosan elszállt magától. De Maru <333 Koki is fura manapság sajnos :/

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 06 Mon, 7:03 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
NewShfan lefordította a srácok Music Station-ös fellépését. Haha, szokás szerint Yoko kreténkedett egy kicsit a beszélgetéskor. Mondjuk ha nem teszi, még azt hiszem beteg. :lol: Az a fiú született komikus.
Subaru hangja: Engem az ő hangja fogott meg először, mikor hallottam a Dream Boys-ban. Sokan mondják rá, hogy ijesztő, nem tudom miért. :shock: Mármint nem a hangja, hanem ő maga.
De mondjuk első számú kedvenc innen Yoko, sőt mostanában Hina is bekerült a képbe. Ryo-t érdekes módon először én sem kedveltem, de aztán mire észbe kaptam rájöttem, hogy tulajdonképpen semmi bajom vele. Az a randis videó azzal a komikus nyanyával, na mondjuk a végén ott nagyon gonosz volt. :lol:
Mondjuk meg érdekes, hogy Ohkura doramákat láttam elsősorban, igaz azokat nem miatta néztem meg, hanem Nagase ill. Matsuoka miatt.
Illetve bocs, Yoko miatt végigszenvedtem a Yukan Clubot is. Szerintem az valami rém rossz sorozat volt.
Mondjuk a többi sráccal sincsen semmi bajom. Bírom mikor együtt ökörködnek.
A Wahaha az meg olyan aranyos klipp volt, jó hogy gyerekes, de akkor is aranyos. A 8 éves öcsém imádja, kedvenc jelenetei:
Ryo bibis ujja, Yoko égő haja meg vetődése, Subaru pofavágásai azt többször is visszanézi és a végén Yasu mint méhecske. :lol: Úgyhogy nagyon várom ehhez az új dalhoz is a pv-t. Szerintem hamarosan kint lesz.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 07 Tue, 5:56 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Jó volt a fellépés, és a dal már bekúszott nálam a toplista élére :D Szeretem hallgatni.
Yokot nagyon szeretem, amikor a Yukan Clubot néztem, úgy voltam vele, hogy jé, ő ismerős valahonnan, de ki ez? XD Aztán rájöttem, és az az idióta kisgyerekes, vicces személyisége... Haláli :D

De Baruban tényleg van valami ijesztő :) Legalábbis az elején, amíg az ember nem kezdi el megismerni őket jobban. Hina meg.. Ő és Yoko a műsorvezetők réme, főleg a HEYx3 komikuspárosáé :P

Mostanában vagyok úgy, hogy az egész bandát örökbefogadnám m rettetően édesek :D És a PV.. siethetnének vele.. XD

Jah, tényleg, megnéztem a Can ! Jani Kanjani8 első részét. Jónak ígérkezik. :D

Sajna japánul nem tudok, felirat meg nem volt hozzá, csak egy összefoglalót készített róla a community egyik tagja.

A lényege, hogy a srácok egy stúdióban ücsörögnek, ahol megtalálható egy beszélő konzervdoboz figura is, aki ha jól értelmeztem különböző feladatokat ad a skacoknak, amit végre kell hajtaniuk. Az első küldetés résztvevője Hina és Ryo, akiknek valami régi, csodálatos, és híres Onsent kell megtalálniuk. El is indulnak túrájukra, ami már egy előre felvett anyag, és a stúdióból nézik a többiekkel.
Szóval elindulnak útjukra egy hátizsákkal, kezeslábasba öltözve (tipp, h milyen színűben? Igen Eito Ranger színű XD). Kaptak egy GPS-t, meg térképeket, és hajrá. Sorban kérdezgetik az embereket, majd találnak is valamit, de kiderül, h ez nem az, hanem amit ők keresnek az fent van az erdőben, m már nem használják, vagy valami hasonló. Egy férfi felviszi, és útba is igazítja őket, jah, és közli velük, h vigyázzanak a kígyókkal XD Be is parázik a két delikvens rendesen.. XD Elindulnak a vadonban, amit úgy nagyjából át is tekertem, m felirat nélkül csak az élevezhető, h fenékre zuttyannak/csetlenek-botlanak, és még az eső is elered.
Az első rész végén úgy tűnik feladják, és majd a másodikból derül ki, h sikerül-e a küldetés végrehajtása :D
Vicces, meg jó is, szívesen nézem majd, csak azt remélem, h valaki feliratozza :D Úgy még élvezhetőbb lesz ^__^

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 07 Tue, 8:05 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Ez nagyon ígéretesen hangzik, de mondjuk én sem tudok japánul. Lehet megnézem azért. Meg reménykedem, hogy valamelyik fordítócsapat nekiáll fordítani. :D
Ja és a Hey Hey Hey-es műsorvezetőket tudná helyettesíteni ez a két lökött, Hina és Yoko! Két ekkora marhát, ha nekiállnak. :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 08 Wed, 10:35 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Akira wrote:
Ez nagyon ígéretesen hangzik, de mondjuk én sem tudok japánul. Lehet megnézem azért. Meg reménykedem, hogy valamelyik fordítócsapat nekiáll fordítani. :D
Ja és a Hey Hey Hey-es műsorvezetőket tudná helyettesíteni ez a két lökött, Hina és Yoko! Két ekkora marhát, ha nekiállnak. :lol:


Így is élvezhető, de sztem úgyis betervezi valaki. Reménykedem XD
Na igen az a 2 idióta sikeres is lenne komikusként, az tuti, bár a DownTownnal felvenni a versenyt.. nehéz XD

Most egy régebbi Janibenre, és egy SC Premiumos Eden fellépésre kerítettem sort.

Janiben: a vendég IKKO volt egy híres japán transzvesztita, vele beszélgettek a skacok. :) Mutatott a ruhatárából egy bundát, ami orosz nyérc lehetett, ha jól értettem (szegény kicsi állatok :(), na és azt viselte Ryo szexin.. Hát.. Hmmm.. elveszett a bundában inkább :lol:
Majd beszélgettek arról, h IKKO olyan pasikat szokott megszerezni, akik heterók, és azt is meg tudná mondani, h közüllük ki az aki biztosan az, és el tudná érni azt, h az a srác akarja majd őt.
A kiválasztott Tacchon lett :lol: (nem is lepődtem meg, m még ő is Yoko a 2 "legegyenesebb" jelenség XD)
Aztán főztek is egyet, és Ryo-chan édi kis kukta volt :P

Az Eden meg az egyik kedvenc számom, imádom hallgatni, és ez a verzió olyan volt, h ők játszottak mindannyian a hangszereken is, semmi előre felvett alap. És Subaru + Ryo hangja.. Aww.. Ezért (is) szeretem ezt a bandát, m gyakran lépnek fel hangszerekkel.

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 09 Thu, 4:59 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Jelentem, letöltöttem a műsorok nagy részét, amik itt említésre kerültek, és majd hétvégén remélem időm is lesz, hogy megtekintsem őket.
Meg már jó múltkor letöltöttem azt hiszem Hina, Subaru és Yoko Shounen Club Premium-os interjúját, de most már aztán azokat is meg kell majd nézni.
És egyre jobban tetszik ez az új dal. Szívembe lopta magát teljesen, csak jöjjön már a szokásos kretén pv hozzá. :lol:
És láttátok a kislemez borítókat? Nagy aranyosak, viccesek.
Éljenek a Felelőtlen Hősök! :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 10 Fri, 2:23 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
http://misosiru.livejournal.com/

Ezen a journalon menjetek a What's with the Yokoyama hating? kezdetű cikkhez. Hát erősen ledöbbentem rajta... Már akkor is megkérdeztem, amikor Yunhot megmérgezte az egyik antifanje: hogy a fenébe utálhatnak ENNYIRE egy embert az ázsiai fanek? Nincs okuk utálni egyáltalán, mégis ennyire gyűlölik. Miért van ez?

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 10 Fri, 2:34 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Animelover wrote:
http://misosiru.livejournal.com/

Ezen a journalon menjetek a What's with the Yokoyama hating? kezdetű cikkhez. Hát erősen ledöbbentem rajta... Már akkor is megkérdeztem, amikor Yunhot megmérgezte az egyik antifanje: hogy a fenébe utálhatnak ENNYIRE egy embert az ázsiai fanek? Nincs okuk utálni egyáltalán, mégis ennyire gyűlölik. Miért van ez?


Animelover, elkezdtem olvasni, de lelki békém megőrzésének érdekében nem olvasom végig.
Sajnos mindig lesznek ilyen típusú gyűlölködők, akik csak a saját kedvencükig látnak el. Én is szeretem Pi-t, de ilyen gondolatok sohasem jutottak eszembe a többi fiúról.
Szebb hangnemben is megírhatta volna az illető amit akart, gondolom valamelyik másik elvetemült rajongó, aki meg pont Akanishi miatt rajong beszólt valamit.
Yoko egyébként meg egy nagyon jópofa srác, én szerettem a Yucan Clubban. Lehet, hogy nem egy Akanishi kiállású, de erről nem ő tehet.
Szerintem egyébként meg jóképű.
Az összes fiúnak vannak ilyen fanatikus rajongói, említhetném éppen Tegoshit. Mikor megjelent a Pacific album az illető ordénáré módon beszélt Pi-ról és Ryo-ról, hogy az e két tehetségtelen balfasz mennyit énekelhet, az ő Isteni hangú Tegoshi-ja (ezt nem én írom, szó szerint idéztem) meg csak az Ai Nante-ben hallható. Ha belegondol, valószínű nem Pi és Ryo vagy bárki más dönti el, hogy adott esetben mennyit és mit énekel.
Szóval én az ilyeneket messziről igyekszem elkerülni, mert az ilyen jellegű irományok csak az illető személy korlátolt gondolkodásáról tesznek tanúbizonyságot. És sajnos tapasztalatom szerint vannak ilyenek kis hazánkban is, és most nem SOJ-ról beszélek.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 10 Fri, 6:09 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Még nem mertem elkezdeni az elolvasását, m tuti nagyon felháborodom majd.. :x Yoko az egyik kedvencem a Kanjaniból, és a banda sikerében erősen belejátszik az ottléte, poénjai is szvsz... És hogy valaki ennyire utálja.. Én is tudok kulturáltan véleményt nyilvánítani arról, akit ki nem állhatok... Nekik is meg kellene ezt próbálniuk.
És Jin.. én is szeretem, de nem elvakultan, és mostanában rohadt bunkó ugye, ami nekem nem tetszik, de attól függetlenül nem utálom, és nem kezdek el anyázni, h de gáz..
Ez az idealizáljuk a saját kis kedvencünket, és mindenki más egy nagy büdös bunkó, meg senki, tehetségtelen ripacs hozzáállás a halálom... Az ilyen embereket nem tudom megérteni.. Hiába imádom, de mint az állat Ryo-chant, akkor sem utálom.. nem is tudom, mondjuk Himét, m mi az, h vissza mert beszélni Ryóval XDD Hülye példa, na.. De a lényeg benne van..
Bár nem ide tartozik, de lehet, h én vagyok tök süket, de Tego isteni, überhiperszuper jó hangját én mér nem hallom? XD Mármint legtöbbször teljesen átlagos, csak ha valakivel együtt énekel, akkor érzek benne kis pluszt.. Én így hallom, na.. Akár tök süket is lehetek XD
És azért Ryo meg Pi énekel a legtöbbet, m ők a legnépszerűbbek (bár mostanában Tegot nagyon nyomatják, nem lepődnék meg ha folyamatosan egyre több helyen jelenne meg...), és a hangjuk sem rossz (ha nem mennek el nagyon hamis irányba :D)
Az Eitoban meg Subaru és Ryo énekel sokat. Baru egyértelműen a csodás hangja miatt, Ryo meg..? Mert ő Ryo XDD

Kicsit off a dolog bocsesz :oops:

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 11 Sat, 8:56 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Animelover wrote:
http://misosiru.livejournal.com/

Ezen a journalon menjetek a What's with the Yokoyama hating? kezdetű cikkhez. Hát erősen ledöbbentem rajta... Már akkor is megkérdeztem, amikor Yunhot megmérgezte az egyik antifanje: hogy a fenébe utálhatnak ENNYIRE egy embert az ázsiai fanek? Nincs okuk utálni egyáltalán, mégis ennyire gyűlölik. Miért van ez?

En haragudtam. Ez undorito. Nekem o a kedvencem. Subi volt, de minel tobben hallgattam-lattam Yokot, annal jobban megszerettem. Jopofa es nem helyes de van valami a szemevel ami miatt naon allat ahogy kinez. ^///^

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 187 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group