Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 10:04 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005 Aug 29 Mon, 7:08 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Case wrote:
öööö.. bylon, akkor mire is kellene odafigyelnem a zenekarral kapcsolatban? :sweatdrop:
(meg majd küldj valami cuccot tölül slsk-n ^^")


Bee worked with bands like Psychic TV , the Cult and Strawberry Switchblade. He moved to Bangkok to present his own Radio show....ésatöbbi.


csak pár mp3-at küldtem, kettőt ami nagyon 80es évek feeling és a kedvenceim. egyik thai énekkel ( még szokni kell), másik angol ( jó a kiejtésük :P ) ...ééés a Gay Boy című szerzeményt természetesen, amiben a japán csaj tag énekel és olyan mintha egy girlie-punk zenekar szólna, egy ideig nem fogtam, hogy csak 1 Futon van. xD ( /azt hitte van egy nem thai angol zenekar vmikor Soft Cell fiatalságából, me' Gene úgy tud énekeni O_O ). úgy összességében amolyan club-zene. O_o

ha teccik majd lopd le a többit. ^^"

(u.i egy kínai csaj zenekartól (ASOS) is küldök zenét, méghozzá teljes albumot, mert ők Case-zenét játszanak.)

Image
Image
Image

megsúgom, nemnormálisak...!! :heart: amúgy ők egy testvérpár, kellene a szóló cuccaikból is vmi. :(

visszatérve Thaiföldre...

http://www.thaipoppers.com/20050514bodyslam/

ezektől a boybandeketől bírtam találni slsk-n zenét, majd elmondom milyenek. :shock:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Aug 29 Mon, 8:32 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
Bee worked with bands like Psychic TV , the Cult and Strawberry Switchblade. He moved to Bangkok to present his own Radio show....ésatöbbi.

aaaaaaaaa!! PSYCHIC TV..!!! meg AAAAAAAHHH!! Strawberry Switchblade..!!!!! :heart:
Különben mint kiderült azért nem találtam, mert az egyéni bio-k közt kerestem.. ^^ Hmmmm.. kiváncsi vagyok PTV-vel mit csinált, mert van egy lista ahol elvileg fel van sorolva mindenki aki valaha dolgozott velük, de Bee nevü emberke nincs. Gondolom, akkor vagy más néven futott régebben, vagy hangtechnikus, roadie vagy valami hasonló volt. De az a másik, ex-Suede dobos emberke is, ilyen.. wow. :shock: Mit keres a Suede volt dobosa egy thai bandában...? xD~
Nah, maj' minnyá' neghallgatom öket. :grin:

bylon wrote:
(u.i egy kínai csaj zenekartól (ASOS) is küldök zenét, méghozzá teljes albumot, mert õk Case-zenét játszanak.)

uuuuu... a képek alapján rossz nem lehet.. :shock: (és.. Case-zene..? ammegmilyen..? xD)
meg persze köff mindent. :greengrin:

bylon wrote:
visszatérve Thaiföldre...

http://www.thaipoppers.com/20050514bodyslam/

ezektõl a boybandeketõl bírtam találni slsk-n zenét, majd elmondom milyenek. :shock:

EES fan..? xD
hmm... hát határozotan biztatóbban néznek ki mint a koreai boybandek.. o_O!

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Aug 29 Mon, 10:51 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
hmmm.. Futon.. még meghallgatom egy-kétszer, de asszem megmaradok ennyinél.. ^^"

ASOS viszont.. végig az volt az érzésem, hogy ezek a csajok kicsit túl sok Mavis Fan cuccot hallgattak... erre mi az utolsó szám? egy Mavis feldogozás... xD Ahh, de különben nagyon tetszik, ami mondjuk ezek után logikus, me' aki Mavis-t szereti az rossz ember nem lehet. :grin: :heart:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Aug 30 Tue, 4:05 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
mondtam, hogy Case zene. :grin: örülök , hogy neked is teccik ez a ASOS - 7th Album - "Diary of Perverted Girls". xD
( a Case zene ott kezdődik, ahol a " Love You Till Death" című dalban a váltás. :beaten: ) Én meglepődtem, hogy Kínában van ilyen elborult lánycsapat.

még annyi infó, hogy
Barbie Xu (Meteor Garden; MARS) és a huga Dee a két hölgy.

( Futonban meg igen a Suede dobos volt a kettes számú meglepi. xD, )

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 06 Fri, 6:21 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Jó a Hang On The Box új honlapja

http://www.hangonthebox.net/

:)

és az új albumuk meg fog jelenni Németországban. ez jó. az énekesnő túl sok Kraftwerket meg Einstürzende Neubautent hallgathat mostanában :shock: , ez lehet nem annyira. ( tekintve, hogy ők egy punk-lánytrió. ^^" Najó, csak arra célozok, hogy elszállósabban fog hangozni valszeg az új lemez.) Egy újságcikk róluk eme fórum elején.

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 06 Fri, 9:39 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
bylon wrote:
Jó a Hang On The Box új honlapja

http://www.hangonthebox.net/

:)

és az új albumuk meg fog jelenni Németországban. ez jó. az énekesnõ túl sok Kraftwerket meg Einstürzende Neubautent hallgathat mostanában :shock: , ez lehet nem annyira. ( tekintve, hogy õk egy punk-lánytrió. ^^" Najó, csak arra célozok, hogy elszállósabban fog hangozni valszeg az új lemez.) Egy újságcikk róluk eme fórum elején.

uhh-huu.. eléggé trippes egy oldal.. xD pottyantgatós bulldogokkal meg minden... O_o" (és szerintem spec jó dolog, hogy ilyen EN, Kraftwerk krautrock megstb cuccokat hallgat... legalábbis abból itélve, hogy a hasonló cuccokat hallgató japcsi zenekarok miket müveltek.. :grin: :heart:)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 May 09 Wed, 11:33 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
nyá, ezt most néztem és imádom.^^
Kedvenc énekesnő: Faye Wong, Coco Lee, Jolin Tsai
Kedvenc énekes: Ekin Cheng, Jackie Cheng
Vu. Kedvenc szám: Jackie Cheng és egy csaj duettje: az Endless love, ami Jackie egyik filmjének a Mítosznak(azt hiszem ez a címe) a zenéje.^^

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 May 09 Wed, 5:29 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Kry-chan wrote:
Faye Wong

:heart:
(ha Faye nincs, most az sem biztos, hogy én egyáltalán japán zenéket hallgatnék. ^^")

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 May 09 Wed, 6:26 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
^^ Faye király.^^^A legjobb. VAn tőle egy valagnyi számom és imádom. Bár abból egy sem japán. XD Azért nem kérdem meg hogy függ össze. :D

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 May 09 Wed, 9:57 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Kry-chan wrote:
^^ Faye király.^^^A legjobb. VAn tõle egy valagnyi számom és imádom. Bár abból egy sem japán. XD Azért nem kérdem meg hogy függ össze. :D

horror- és kult-filmek > hongkongi filmek > fayewong > hongkongi és taiwani pop > japán filmek > japán pop.
így. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 May 10 Thu, 6:39 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Case wrote:
Kry-chan wrote:
^^ Faye király.^^^A legjobb. VAn tőle egy valagnyi számom és imádom. Bár abból egy sem japán. XD Azért nem kérdem meg hogy függ össze. :D

horror- és kult-filmek > hongkongi filmek > fayewong > hongkongi és taiwani pop > japán filmek > japán pop.
így. :grin:

ójajjjj... XDDDDDD
nekem fordított. jpop-coco lee dala egy treklistában a jpoppal-faye wong.
utánna a többiek.^^

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 May 10 Thu, 7:21 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Kry-chan wrote:
Vu. Kedvenc szám: Jackie Cheng és egy csaj duettje: az Endless love, ami Jackie egyik filmjének a Mítosznak(azt hiszem ez a címe) a zenéje.^^

Lehet butaságot mondok, de te itt most Jackie Chan-ra (miért van ezeknek 80ezer nevük???) gondolsz szerintem aki Kim Hee Seon-val énekli az Endless Love című számot a Myth c filmben. :roll: Endless Love
Ha ez igaz és van több Jackie Chan számod is, akkor lehetek olyan szemtelen, hogy megkérjelek tölts fel nekem???? Légyszi, légyszi! :oops:

A film egyébként meglepően jó lett, ahhoz képest amiket Jackie az utobbi években produkált. Nem a megszokott stílus tőle, de szerintem nagyon aranyos film ^^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 May 11 Fri, 6:49 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Djinn wrote:
Kry-chan wrote:
Vu. Kedvenc szám: Jackie Cheng és egy csaj duettje: az Endless love, ami Jackie egyik filmjének a Mítosznak(azt hiszem ez a címe) a zenéje.^^

Lehet butaságot mondok, de te itt most Jackie Chan-ra (miért van ezeknek 80ezer nevük???) gondolsz szerintem aki Kim Hee Seon-val énekli az Endless Love című számot a Myth c filmben. :roll: Endless Love
Ha ez igaz és van több Jackie Chan számod is, akkor lehetek olyan szemtelen, hogy megkérjelek tölts fel nekem???? Légyszi, légyszi! :oops:

A film egyébként meglepően jó lett, ahhoz képest amiket Jackie az utobbi években produkált. Nem a megszokott stílus tőle, de szerintem nagyon aranyos film ^^

Arra a Jackiere, csak van ahol így van írva a neve.^^ Jól néz ki megjegyeztem.^^
persze, jövő héten feltöltöm az összeset.^^

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 May 11 Fri, 7:42 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Kry-chan wrote:
Arra a Jackiere, csak van ahol így van írva a neve.^^ Jól néz ki megjegyeztem.^^
persze, jövõ héten feltöltöm az összeset.^^


Ezer köszönet és hála érte előre is! :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 May 11 Fri, 8:08 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
nagyon szívesen terjesztem, mert imádom.^^ van pár ami azt hiszem filmből kivett mert alatta halkan halható a történet, beszélgetés és úgy énekelget de van egy szám, ami olyan endless love-osan nagyon szép lassús és ott nagyon cép a hangja. ^^
majd teszek fel Faye-t is, min. 20 számom bitti van tőle.

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 86 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group