Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 7:48 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 118 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 11 Fri, 10:27 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
fúú köszi szépen ^^

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 16 Wed, 12:15 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2007 Nov 01 Thu, 2:02 am
Posts: 25
Location: Bp.
Szintén nem sokat ismerek de az egyik kedvencem a Cobra. Állítólag az elsö tisztán nöi rockcsapat voltak Kínában.. már gondolom ha Tajvant nem vesszük.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Feb 24 Sun, 6:17 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 19 Thu, 7:50 pm
Posts: 282
Location: Budapest
Nnna, fölélesztem a topicot :greengrin:

GEMINI
Image
Új (tavaly jött ki az első albumuk) francia-kínai duó (a pasi francia, a csajszi meg kínai). A zenéjük kicsit rockos, kicsit elektrós... összességében talán nu-metálnak mondanám, valahogy kicsit a (régi) Linkin Park egy-két 'lassabb' száma ugrik be róla ^^ Mindenesetre nem rossz, sőt egészen fülbemászó :)
Personal Life PV
Link az albumhoz ( megauploados - én innen szedtem le, de ha valakit érdekel, áttölthetem máshova)

Dragon Tongue Squad
Szinte soha nem hallgatok rap-et, mert egyedül a ritmusosságát szeretem benne, a témák meg úgy az egész hangulat nagyon távol áll tőlem... De meglepő módon kínaiul sztem tök fun az egész XDDD
Ha jól értesültem, nekik még nincs albumuk, csak egy-két live videó kering a neten ^^
Itt a cikk, amit olvastam róluk (bár nem ez a legjobb cikk, amit olvastam életemben...)
Itt meg van egy másik, meg egy rövid videó (bal részen -> play video), amin bemutatják magukat... Egész jól tudnak angolul ö_ö

_________________
Explore and dominate their minds - before they dominate you


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Mar 26 Wed, 1:16 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2007 Mar 19 Mon, 3:18 pm
Posts: 396
Gemini-elég jók,köszi :D
Dragon Tongue Squad -hát,jobb lenne ha valami konkrét anyag lenne már fent tőlük,de ígéretesek.Amúgy a kínai rap,amilyen furcsán hangzik,olyan jó. 8)

Nem nagyon vagyok otthon C-pop terén,bár hála egy igen kedves kínai haveromnak egy rakat kínai zeném van(ha valakinek konkrét kérése van/nem talál vmit a neten szóljon) és a jelenlegi nagy kedvenceim JJ Lin és a Fahrenheit.
Eléggé ismertek,de ha valakinek mégsem csengene ismerősen ez a két név,akkor ízelítőnek 1-1 pv

JJ Lin - Killa, Sha Shou ---> iszonyat jó pv és dögös szám.angol feliratos verziója is van,érdemes csekkolni csak azért nem azt linkeltem,mert annak rossz a minősége :/
JJ Lin legújabb lemeze a West side (tavaly júliusi) sukin fent van,de már senki sem seedeli,szal ha igény van rá,feltöthetem.

és

Fahrenheit (v Fei Lun Hai,kínaiasan) - Chao Xi Huan Ni --> szintén igaz h angol feliratos verzió is létezik.a tájvani Hana Kimi OST-ja a szám,(a sorozatban a bandából 2en is szerepelnek,mint ahogy a klippből látszik is)talán azért nagy kedvenc nálam,de az egész albumuk (a Two-sided Fahrenheit,idén januári) nagyon jó lett.
Ők is amolyan mindenesek,mint a KAT-TUN-nál,szal éneklés,színészet,egy kis modellkedés meg ami belefér.

tagonként még sok mindent el lehetre róluk mondani,de ízelítőnek így is sokat mondtam. :D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Mar 26 Wed, 5:30 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Apr 14 Sat, 3:55 pm
Posts: 1086
Fahrenheitet ismerem, a nevüket csak, pont HanaKimi miatt XD jó h linkelted ezt a klipet, emg is nézem ^^

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Mar 30 Sun, 1:36 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Én csak Huang Yida-t és Sammi Cheng-et ismerem, utóbbit is csak egy szám erejéig... Huang Yidát szeretem. Nagyon szép a hangja, csak kevés a vidám száma. Amit eddig én hallottam tőle, szinte mind lassú, érzelmes szám volt. Ezeket is szeretem, de kivi vok már tőle pár gyorsabbra is, olyasmire mint a Chou Nan Ren is. :D

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 17 Thu, 11:35 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Apr 17 Thu, 8:47 pm
Posts: 25
Salvage wrote:
Gemini-elég jók,köszi :D

JJ Lin - Killa, Sha Shou ---> iszonyat jó pv és dögös szám.angol feliratos verziója is van,érdemes csekkolni csak azért nem azt linkeltem,mert annak rossz a minősége :/
JJ Lin legújabb lemeze a West side (tavaly júliusi) sukin fent van,de már senki sem seedeli,szal ha igény van rá,feltöthetem.

és

Fahrenheit (v Fei Lun Hai,kínaiasan) - Chao Xi Huan Ni --> szintén igaz h angol feliratos verzió is létezik.a tájvani Hana Kimi OST-ja a szám,(a sorozatban a bandából 2en is szerepelnek,mint ahogy a klippből látszik is)talán azért nagy kedvenc nálam,de az egész albumuk (a Two-sided Fahrenheit,idén januári) nagyon jó lett.
Ők is amolyan mindenesek,mint a KAT-TUN-nál,szal éneklés,színészet,egy kis modellkedés meg ami belefér.

tagonként még sok mindent el lehetre róluk mondani,de ízelítőnek így is sokat mondtam. :D

A JJ Lin Westside albuma(eredeti) megvan, amin ez a szám is rajta van.
Nekem is nagy kedvenc :D
A klipp JJ Lin eléggé morbid rövidfilmjéhez készült(30 perces).Szerintem a morbidság már a klippből is kiderül....

Chao Xi Huan Ai ni-t Neji lefordította magyarra, szal nem csak angolul van fennt :D

Huang Yida: Chou nan ren-t fordítottam anno, tőle én csak ezt a pörgős számot szeretem, a többi nekem túl "nyávogós" bocsi :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 18 Fri, 4:34 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Apr 17 Thu, 8:47 pm
Posts: 25
Meg van valakinek Jay Chou - kung fu Dunk film betétdalának a klippje?
(megauplod, stb...)
http://www.youtube.com/watch?v=IqgTrF-jdzo
Ez az a klipp...annyira ott van a klipp, hogy felvettem a projektlistámra...(majd egyszer lefordítom :D)

_________________
Jpop-cpop klippek magyar felirattal:
http://www.youtube.com/user/byakuyafansub


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 18 Fri, 8:21 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Miura: Be kő vallani, Huang Yida télleg sokat nyávog. x"D
Juteszembe Fahrenheit! :pinky2: Új kiskedvencem! :D Kedvencem tőlük a Chu Shen Ru Hua és az Ai Dao. :D

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 20 Sun, 4:12 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Miura wrote:
Meg van valakinek Jay Chou - kung fu Dunk film betétdalának a klippje?
(megauplod, stb...)
http://www.youtube.com/watch?v=IqgTrF-jdzo
Ez az a klipp...annyira ott van a klipp, hogy felvettem a projektlistámra...(majd egyszer lefordítom :D)


Miura találtam neked egy 25MB-os file-t, nem is rossz a minőség, ahhoz képest, hogy milyen kicsi. Nézd meg, nem tudom jó lesz-e.
Itt megtalálod a youtube-os linkek alatt, mediafire-re van felrakva a Secret MV-vel egyetemben.
Amúgy állati jó ez szám. :D
Majd még körülnézek, hátha találok valami nagyobb file-t, nekem is kéne. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 20 Sun, 4:57 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Apr 17 Thu, 8:47 pm
Posts: 25
Akira wrote:
Miura wrote:
Meg van valakinek Jay Chou - kung fu Dunk film betétdalának a klippje?
(megauplod, stb...)
http://www.youtube.com/watch?v=IqgTrF-jdzo
Ez az a klipp...annyira ott van a klipp, hogy felvettem a projektlistámra...(majd egyszer lefordítom :D)


Miura találtam neked egy 25MB-os file-t, nem is rossz a minõség, ahhoz képest, hogy milyen kicsi. Nézd meg, nem tudom jó lesz-e.
Itt megtalálod a youtube-os linkek alatt, mediafire-re van felrakva a Secret MV-vel egyetemben.
Amúgy állati jó ez szám. :D
Majd még körülnézek, hátha találok valami nagyobb file-t, nekem is kéne. :D

köszi szépen!!!én alig várom már hogy lefordíthassam...már csak egy jó minőségű kínai lyric kell hozzá, és fordításra fel :D
A secret mv, az nekem nagyon jó minőségben van meg.
*most tölti le, nagyon reménykedik hogy jó minőségű :D*
még1x köszi

_________________
Jpop-cpop klippek magyar felirattal:
http://www.youtube.com/user/byakuyafansub


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 20 Sun, 5:52 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2007 Mar 19 Mon, 3:18 pm
Posts: 396
Miura wrote:
Chao Xi Huan Ai ni-t Neji lefordította magyarra, szal nem csak angolul van fennt :D


Nem találom :// --> tárgytalan XDD (elkerülte a figyelmét az aláírás) jajj ezek tök jók!! Uhh,hogy én hogy imádom a vállalkozókedvű fordítókat!! ***__*** pedig korábban is találkoztam már a Byakuya fansubbal,de valahogy akkor elkerülte a figyelmemet a subbolt pvk.*tuti nem klipp kapcsán akadtam rájuk*

Akira én is köszi a linket! Mutatták a reklámját ennek a filmnek nemrég (a kung fu Dunk-nak) és már akkor is sajnáltam h nem tom megnézni.Tudom,hogy még nem olyan régi,de nem tudja vki h van-e hozzá angol felirat vhol?

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 20 Sun, 6:00 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Apr 17 Thu, 8:47 pm
Posts: 25
Salvage wrote:
Miura wrote:
Chao Xi Huan Ai ni-t Neji lefordította magyarra, szal nem csak angolul van fennt :D


Nem találom :// --> tárgytalan XDD (elkerülte a figyelmét az aláírás) jajj ezek tök jók!! Uhh,hogy én hogy imádom a vállalkozókedvű fordítókat!! ***__***

Akira én is köszi a linket! Mutatták a reklámját ennek a filmnek nemrég (a kung fu Dunk-nak) és már akkor is sajnáltam h nem tom megnézni.Tudom,hogy még nem olyan régi,de nem tudja vki h van-e hozzá angol felirat vhol?

Még progressben van a felirat, ha én jól tudom...de hamarosan lesz...én is nagyon várom már nagyon nagyon.....

Klippeket nem olyan régen fordítunk.Meg el van rejtve nincs kint a projektlistán hanem az adott együttesek profilja alatt :D

off:Byakuya Fórumán lehet kérni klippeket, de mint az egyik fordítótól tőlem is lehet kérni. :D Csak most jelenleg 6 futó projektem van, szóval kicsit lassan jön ki majd a magyar release :D
(Nejinek kb ugyanennyi)Tiril ez egyetlen japán klippfordítónk meg most Tokiot csinál, és ő csak azt fordít amihez éppen kedve van :D
Aki akar valamit, az nagyobb eséllyel indul, ha ad a klipphez linket és lyricet(kínai kanjisat :D)

_________________
Jpop-cpop klippek magyar felirattal:
http://www.youtube.com/user/byakuyafansub


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 20 Sun, 6:15 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2007 Mar 19 Mon, 3:18 pm
Posts: 396
wáá,ez tök jó! Minden elismerésem :grin: :love3: Most nem jut eszembe semmi,de majd kigondolom mivel dolgoztathatnálak meg XDD *nem komolyan :D de köszi,észben tartom h kire számíthatok :greengrin: *

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Apr 20 Sun, 6:20 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Apr 17 Thu, 8:47 pm
Posts: 25
Salvage wrote:
wáá,ez tök jó! Minden elismerésem :grin: :love3: Most nem jut eszembe semmi,de majd kigondolom mivel dolgoztathatnálak meg XDD *nem komolyan :D de köszi,észben tartom h kire számíthatok :greengrin: *

köszi, mi örülünk ha örömet okozhatunk...és ahogy elnézem cpop-crock vonalon nem sok konkurencia van....sajna nem sokan akarnak alapból sem klippet fordítani.....
De mi kínai zene fanok tartsunk össze :D

Apropó tud valaki olyan oldalról, ahol kifejezetten sok kínai klippet lehet leszedni?

_________________
Jpop-cpop klippek magyar felirattal:
http://www.youtube.com/user/byakuyafansub


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 118 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 118 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group