Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 10:43 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 93 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 May 09 Sat, 7:07 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Na akkor a már kiéhezett fórumozóknak, itt a klip:
YUI - again

A szám vagány lett és a klip nézése közben pedig azon gondolkodtam, hogy hogy mozgatták egyszerre azt a sok lámpát.. :D
jaigen és jövőhónap elején jön a kislemez..

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 11 Fri, 5:51 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2007 Jan 10 Wed, 6:49 pm
Posts: 34
Önreklám következik:

It's all too much / Never say die videoklipek :bluegrin:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 12 Sat, 10:28 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Neko-chan wrote:

ömm... ha adsz egy 88px × 31px bannert, akkor kirakom az oldalt a linkek közé. xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 12 Sat, 11:09 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2007 Jan 10 Wed, 6:49 pm
Posts: 34
^tessék:

Image

Köszi, én is kirakom az oldalt :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 13 Sun, 5:10 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Neko-chan oldala tényleg jó. Én is mindig oda megyek infókért, ha már időszerű és csak utána kutakodok tovább.


A Never say die dalnál a It's all too much sokkal izgalmasabb, ezért nekem az jobban is tetszik.
A klipek pedig még mindig a szokásosak. Az It's all too muchban megint visszaköszön a kapucnis YUI és a város, úgyhogy azt szeretjük :D A Never say dieban pedig jó a görlfájt. Poénos hogy a lányok a fiú helyett inkább egymásra vannak kiakadva. :D Azért a végén elküldik a francba, ahogy láttam. xD

Ha már erre jártam, megemlítem, hogy nemrég botlottam bele namhanman blogján egy IU nevű leányzóba, aki azon a videón, amit ott linkeltek tökre YUI-ra emlékeztetett. Még a nevük is hasonló. :D

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 13 Sun, 7:15 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2007 Jan 10 Wed, 6:49 pm
Posts: 34
foodlfg wrote:
Neko-chan oldala tényleg jó. Én is mindig oda megyek infókért, ha már időszerű és csak utána kutakodok tovább.

Köszi, csak mostanában lusta vagyok frissíteni, inkább csak hírek vannak... de azért újdonságok terén igyekszem naprakész lenni ^^

Az It's all too much nekem is jobban tetszik, a Never say die egy kicsit tipikusabb, meg elég rövid is. Ettől függetlenül úgyis ezt fogom hallgatni a következő lemezig xD
Azt viszont meg kell jegyeznem, hogy most jobban sikerültek a kislemezek, mint az I LOVED YESTERDAY-hez, ez azért mindenképpen pozitív a következő albumra nézve. :)

foodlfg wrote:
Ha már erre jártam, megemlítem, hogy nemrég botlottam bele namhanman blogján egy IU nevű leányzóba, aki azon a videón, amit ott linkeltek tökre YUI-ra emlékeztetett. Még a nevük is hasonló. :D

Hehe, támadnak a klónok xD Egyáltalán nem vagyok otthon koreai zenékben, szóval ez a kisasszony is újdonság volt. Így hirtelen nem tudom, mit gondoljak róla, aranyos, de nem igazán fogott meg.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 14 Mon, 8:40 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Neko-chan wrote:
Hehe, támadnak a klónok xD Egyáltalán nem vagyok otthon koreai zenékben, szóval ez a kisasszony is újdonság volt. Így hirtelen nem tudom, mit gondoljak róla, aranyos, de nem igazán fogott meg.

:D Azon a felvételen tényleg nagyon emlékeztetett YUI-ra. Megláttam, és rögtön az jutott az eszembe, hogy ő a koreai YUI. o.o Mondjuk a Boo dalát hallgatva már nem mondhatnám, hogy annyira hasonlítanak... xD
A dal egyébként poénos, szoktam énekelni benne a búú úúúú-t. xD De, ha YUI-t elképzelem ilyen öltözékben, Kylie Minogue koppintós klippel, az is poénos. :beee2:

Quote:
Azt viszont meg kell jegyeznem, hogy most jobban sikerültek a kislemezek, mint az I LOVED YESTERDAY-hez, ez azért mindenképpen pozitív a következõ albumra nézve.

Igen, lehet benne valami. :)

Kutakodtam kicsit a wikin és az I LOVED YESTERDAY oldalán volt valami link a Professional reviews alatt. Szerintem jól összefoglalja a lényeget. Lényegében arról szól az egész, hogy YUI folytatta a már jól bevált utat azzal az albumával.
Az Avril Lavigne-al való összehasonlítgatás nekem új volt, de biztos... Nem ismerem Avril Lavigne zenéjét.

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Sep 14 Mon, 2:41 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2007 Jan 10 Wed, 6:49 pm
Posts: 34
foodlfg wrote:
Az Avril Lavigne-al való összehasonlítgatás nekem új volt, de biztos... Nem ismerem Avril Lavigne zenéjét.

Pedig egyáltalán nem új, YUI miatta kezdett el gitározni meg zenét írni, sőt, egyszer szerepeltek is együtt egy magazinban. :D Egyébként én valahogy nem találom annyira hasonlónak a zenéjüket, meg különben is, YUI sokkal jobb xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jan 16 Sat, 1:56 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
GLORIA PV
Nem lett rossz dal, ismerős szereplőkkel. A Yui klipek pedig szinte mindig tetszenek.
Addig nézzétek, amíg fent van. (:

GLORIA kislemez
Ez pedig a kedvenc blogunkról. Ez a kislemez elvileg 20-án jelenik meg, de már le lehet tölteni. Érdekes, hogy a Girl next door album is mennyivel korábban jött, most pedig Yui...

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jan 17 Sun, 2:08 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ez annyira még nem vészes, ez simán benne van abban az időben, amikor a magazinok, rádiók, stb már megkapják az előzetes promókat. A durva az amikor hetekkel megjelenás előtt kerül ki valami online.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jan 20 Wed, 2:12 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2007 Jan 10 Wed, 6:49 pm
Posts: 34
Jajjj annyira jó a GLORIA kislemez *_*
*most egy hónapig ezt hallgatja xD*

A Muffler telitalálat lett, pont egy ilyen b-side-ot szerettem volna, úgy tűnik YUI meghallotta kérésemet :D Az It's all too much akusztikus verziója meg majdnem jobb, mint az eredeti, ezen meg is lepődtem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Jan 20 Wed, 2:43 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Mostanában nem hallgattam tőle semmit, lehet hiba volt, nekem ez most tetszik. :?

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 30 Fri, 10:04 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
to Mother PV

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 01 Sat, 8:03 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
ÚÚ hogy ez a videót milyen gyorsan le fogják szedni... >.< De szerencsére még elkaptam. thx. :)

YUI úgy látványosan visszavett a I LOVED YESTERDAY óta. Bár kislemezei vannak bőven azóta és állítólag egy album is jön majd még ebben az évben tőle.

Azt mondták, hogy szép a dalszöveg, a dal viszont nekem nem annyira érdekes. Akkor már inkább egy Angela Aki Tegami, abban sokkal jobban ott van a zongora, ami tetszik.
http://www.youtube.com/watch?v=4iZWT7_yJ6c

Yui egyébként tök aranyos zongorával, már majdnem Otsuka Ai. x)

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 May 02 Sun, 9:03 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2007 Jan 10 Wed, 6:49 pm
Posts: 34
^Tényleg érdemes megnézni a dalszöveget, valóban szép. :)
A dal és a klip is egyszerű, nekem ettől függetlenül nagyon tetszik, jobban, mint a GLORIA (aminél érdekes módon a két b-side is jobban bejött a kislemezről).

Az mondjuk igaz, hogy visszavett az I LOVED YESTERDAY óta, pár havonta kiad egy-egy kislemezt, amik között teljes csend. Meg nem tudnám mondani mikor volt utoljára tévés fellépése vagy koncertje, magazinokban is kevesebbet szerepelt... Most talán az új albummal együtt lesz valami.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 93 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 112 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group