Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:14 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2904 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 194  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 06 Sat, 12:34 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
lol...én meg inkább a pasikra koncentrálok...persze semmi hátsó indok nincs mögötte :angel:
vagyis...ha igazat akarok mondani, régebben, a kezdeteknél koncentráltam inkább a fiú bandákra... (főleg H.O.T...mondjuk ez a rajongás még él^^") de aztán megismertem BoAt, meg Lee Jung Hyunt...aztán Harisut, tavaly Lexyt...szóval azért már tágult a nézetem^^"
hm...ha igazi show műsoros fellépést szeretnél látni, nézd meg Baek Ji Young Mi Soh fellépését az SBSről...valami eszméletlen jó!
oh, WheeSungtól pedig mindenképp hallgasd meg a With Me-t, nagyon jó szám, és olyan magasra is feltud benne menni, h eszméletlen (és állítólag az amerikai koncert próbáján kint volt a barátnőm és mondta, h kétszer énekelte végig a számot a próbán és mindkétszer tökéletesen és tisztán énekelte ki...ez azért is becsülendő,mert az A4-s idpszakában a tánc miatt volt benne a bandában, ami nem is lett híres, és az énekléséről szinte mindenki lemondott, mert botfülű volt, de ő halálra gyakorolta magát és most tök szép a hangja~)

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 06 Sat, 2:57 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
A héten véletlenül (illetve mert tök gyorsan ment a letöltés :mrgreen: ) megnéztem néhány Koyote PV-t, és egészen megtetszett 8) Tud valaki valami infót az együttesről (vagy néhány linket adni esetleg)?

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 06 Sat, 10:39 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
Koyote? én csak azt tudom, h 5 albumuk jelent eddig meg...és hogy 1 lány 2 fiú a banda, lol...nem sok^^"""
Case ismeri leginkább a Koyote-t...nekem nagyon nem stílusom...

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 07 Sun, 2:55 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
mana wrote:
A héten véletlenül (illetve mert tök gyorsan ment a letöltés :mrgreen: ) megnéztem néhány Koyote PV-t, és egészen megtetszett 8) Tud valaki valami infót az együttesről (vagy néhány linket adni esetleg)?


Mint ahogy Da Xing Di írta, a Koyote egy 3 tagú együttes, 1 hölgy 2 férfi (Shinji, Jongmin és Goo). Eddig 5 nagylemez jelent meg tölük. A stílusuk kb. olyan dance-pop, de vannak lassabb számaik is.

A hivatalos oldal:
http://koyotae.istar.co.kr

Ezenkívül van a kpopmusic.com oldalon még egy pár jó kép (Shinji nagyon aranyos :D ):
http://www.kpopmusic.com/photogallery/k ... yote.shtml


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 07 Sun, 3:01 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Da Xing Di wrote:
ha igazi show műsoros fellépést szeretnél látni, nézd meg Baek Ji Young Mi Soh fellépését az SBSről...
WheeSungtól pedig mindenképp hallgasd meg a With Me-t


Köszi a tippet, meg fogom nézni ill. hallgatni. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 07 Sun, 6:25 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
Tokyo777 wrote:
Da Xing Di wrote:
ha igazi show mûsoros fellépést szeretnél látni, nézd meg Baek Ji Young Mi Soh fellépését az SBSrõl...
WheeSungtól pedig mindenképp hallgasd meg a With Me-t


Köszi a tippet, meg fogom nézni ill. hallgatni. :D


nincs mit^^
Amúgy most ár 100%, hogy BoAnak az csak paróka volt, mert az új SM Town klip forgatásán (SnowFlake) egyszer a régi haja, egyszer a paróka látható^^"""
oooh~ találtam egy érdekes témát~ Anti-fan Daesangot tartottak online(lényege: melyik sztárnaknincs thetsége) és itt a végeredmény:
1.Lee Hyori (638votes)
2.GOD (349votes)
3.Unee (324votes)
4.Jang Nara (312votes)
5.BoA (257votes)
6.Sugar (207votes)
7.Park Kwang Hyun (200votes)
8.Lexy (194votes)
9.Shinhwa (192votes)
10.Seven (160votes)
szerintem elég meglepő...és nagyon sok röhejes-.- látszik, hogy csak rajongók állították össze a listát, nem hozzáértő emberek...
Hyori...hát már mondtam, hogy szerintem énekesnek nem olyan jó...de az igaz, h jó show-t tud összerakni a színpadon...
GOD...nem az én stílusom, de azért tehetségesek, nem hiába van már annyi albumuk.
Unee...én őt személy szerint szeretem, mármint a stílusát...de tényleg nem egy kiválló énekes...
Jang Nara...hát, szerintem színésznek jobb mint énekesnek...de az oldalon az volt írva, hogy se színésznek se énekesnek nem jó-.-"
BoA...röhejes...-.- azért mert nem tetszik nekik a stílusa, még nem kell azt híresztelni, hogy nem tehetséges-_____-"
Sugar...hát...a stílusuk elég gáz, de lehet, hogy más stílusú számokban meg tudnák mutatni, hogy milyen a hangjuk valójában...
Park Kwang Hyun...hát őt nem ismerem^^""""
Lexy...igaz ami igaz énekesnek nem első osztályú, és szerintem elég rossz húzás volt nem rap albumot csinálni, de azért az durva, hogy tehetségtelen...van aki azt mondta, hogy rappernek is gáz...o.O nem tudom, hogy az a valaki valaha próbálkozott-e a rappel-.-"
Shinhwa...ez nevetséges...oké-oké...Andy-nek tényleg nem mutatkozik meg a tehetsége, meg Eric angol rapjei nagyon értelmetlenek, de hogy az egész csapatot ennyire lehúzták???
Seven pedig szerintem nagyon jó énekes és fellépő...az már más kérdés, hogy nekem már elegem van a számaiból, mert annyit játszották őket...de új albumnak örülnék, friss számokkal.

pheeew...kicsit hosszú lett^^"""

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 07 Sun, 6:47 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Köszi a linkeket! (5. album közben le is jött 8) )

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 07 Sun, 7:48 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Koyote-hoz még annyit, hogy az elsö két albumon még más volt az egyik énekes. Sajna én a 4. és 5. albumokat még nem is hallottam (borzasztóan le vagyok maradva KPop ügyben @_@) de az elsö hármat nagyon szeretem. Es igen, Shinji valóban nagyon aranyos.. :smile3: :heart:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 07 Sun, 8:37 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
Case wrote:
Es igen, Shinji valóban nagyon aranyos..
erm...nem neki voltak az elhízási problémái? szegény lány...csomóan ezen lovagoltak...hogy milyen duci, utána meg leadott, akkor meg azon, hogy vajon nem műtéttel szabadult-e meg a feles kilóktól T_T

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 08 Mon, 3:48 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
mana wrote:
Köszi a linkeket! (5. album közben le is jött 8) )


Örülök hogy tudtam segíteni. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 12 Fri, 5:11 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Juhuu, (megint) müködik a szerver. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 12 Fri, 5:22 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Da Xing Di wrote:
nincs mit^^
Amúgy most ár 100%, hogy BoAnak az csak paróka volt, mert az új SM Town klip forgatásán (SnowFlake) egyszer a régi haja, egyszer a paróka látható^^"""
oooh~ találtam egy érdekes témát~ Anti-fan Daesangot tartottak online(lényege: melyik sztárnaknincs thetsége) és itt a végeredmény:
1.Lee Hyori (638votes)
2.GOD (349votes)
3.Unee (324votes)
4.Jang Nara (312votes)
5.BoA (257votes)
6.Sugar (207votes)
7.Park Kwang Hyun (200votes)
8.Lexy (194votes)
9.Shinhwa (192votes)
10.Seven (160votes)
szerintem elég meglepő...és nagyon sok röhejes-.- látszik, hogy csak rajongók állították össze a listát, nem hozzáértő emberek...
Hyori...hát már mondtam, hogy szerintem énekesnek nem olyan jó...de az igaz, h jó show-t tud összerakni a színpadon...
GOD...nem az én stílusom, de azért tehetségesek, nem hiába van már annyi albumuk.
Unee...én őt személy szerint szeretem, mármint a stílusát...de tényleg nem egy kiválló énekes...
Jang Nara...hát, szerintem színésznek jobb mint énekesnek...de az oldalon az volt írva, hogy se színésznek se énekesnek nem jó-.-"
BoA...röhejes...-.- azért mert nem tetszik nekik a stílusa, még nem kell azt híresztelni, hogy nem tehetséges-_____-"
Sugar...hát...a stílusuk elég gáz, de lehet, hogy más stílusú számokban meg tudnák mutatni, hogy milyen a hangjuk valójában...
Park Kwang Hyun...hát őt nem ismerem^^""""
Lexy...igaz ami igaz énekesnek nem első osztályú, és szerintem elég rossz húzás volt nem rap albumot csinálni, de azért az durva, hogy tehetségtelen...van aki azt mondta, hogy rappernek is gáz...o.O nem tudom, hogy az a valaki valaha próbálkozott-e a rappel-.-"
Shinhwa...ez nevetséges...oké-oké...Andy-nek tényleg nem mutatkozik meg a tehetsége, meg Eric angol rapjei nagyon értelmetlenek, de hogy az egész csapatot ennyire lehúzták???
Seven pedig szerintem nagyon jó énekes és fellépő...az már más kérdés, hogy nekem már elegem van a számaiból, mert annyit játszották őket...de új albumnak örülnék, friss számokkal.

pheeew...kicsit hosszú lett^^"""


Hát ez tényleg nagyon érdekes eredmény... Nem tudom ki vett részt ezen a szavazáson, de az biztos hogy nem "szakértök" voltak. Ráadásul szegény Hyori van az elsö helyen... :cry: Mondjuk én csak BoA-t, Hyori-t és Lexy-t ismerem kicsit jobban, de biztos vagyok abban hogy a többiek sem tehetségtelenek. Nem hiszem hogy ez a szavazás valamilyen formában reprezentáló lenne...
Különben aki még nem tudja hogy mit szeretne karácsonyra, annak van egy tippem: :D
Nemrég megjelent BoA hivatalos PC játéka, aminek a neve: BoA in the world (Jewel).

Image

Ez fantasztikus... :D
Szerintem ez az ideális karácsonyi ajándék... :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 13 Sat, 6:06 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
Tokyo777 wrote:
Image

Ez fantasztikus... :D
Szerintem ez az ideális karácsonyi ajándék... :wink:


megjelent már az angol verziója? mert legutóbb még nem volt angol felirat hozzá....(nem mintha meg tudnám venni, lol...csak kiváncsi vagyok)

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 15 Mon, 2:14 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Da Xing Di wrote:
megjelent már az angol verziója? mert legutóbb még nem volt angol felirat hozzá....(nem mintha meg tudnám venni, lol...csak kiváncsi vagyok)


Ha jók az információim, akkor a játék (egyelöre legalábbis) csak koreai nyelven jelent meg. Hogy meg fog-e jeleni egy angol verzió is, azt nem tudom...

Ha már BoA-nál vagyok, akkor mindjárt itt van egy kép, amikor találkozott a Britney Spears-el.

Image

Szerintem BoA megkérhetné a Spears-t arra, hogy csináljon neki egy kis reklámot amerikában és európában. Ez egy jó alkalom lenne, hogy máshol is megismerjék BoA-t a világon. :D
Ha jól tudom most föleg Franciaországban (és még 1-2 másik országban) dolgoznak azon, hogy BoA egy kicsit jobban ismert legyen európában (persze nemutolsósorban azért hogy utána el tudják adni jó pénzért a BoA CD-ket). Franciaország azért is jó kooperációs partner, mert ott BoA nem egészen olyan ismeretlen, mint a többi európai országban. Nekem is az a véleményem, hogy BoA-t lehet a legjobban eladni európában, és az is jó hogy a zenéje nincs olyan messze az európai stílustól. Hyori vagy Baby Vox már lehet hogy egy kicsit túl speciel lenne európai embereknek, és ugye azt is figyelembe kell venni hogy az európaiak többsége amerikai zenére van kódolva. Na ja, kiváncsi vagyok hogy mi lesz a dologból. De az mindenesetre nagyon jó lenne hogyha BoA-t jobban megismernék itt európában is. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 15 Mon, 3:57 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Hát, hogy mennyire lenne jó ha britni-vel reklámoznák BoA-t...? @__@~
Különben meg ja, nem lenne rossz, ha a koreai (meg föleg japán ;P) lemezcégek jobban elkezdenének Európa felé kacsintgatni.. ^^


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2904 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 194  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 149 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group