Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:49 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2904 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 194  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 28 Fri, 4:31 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Da Xing Di wrote:
nekem jó...de...iktassuk be BoA-val egy napra WooHyukot....please!!! i need to see him!!! muszáj h észrevegyen, belém szeressen, és ott maradjak vele...(nagyon valószínű, lol)
meg valamikor kellene Bi-t is megkeresni, csak hogy legyen vele egy szexi közös képem^^
most jöttem rá, h jó ketten menni, mert:
1. nem tévedsz el (legalábbis egyedül nem)
2. tudtok fényképeket csinálni egymásról a sztárokkal XDDD


Na jól van, akkor átszervezem a programot... :smile2:
Mindenesetre ha én egyszer eljutok Koreába, akkor addig nem jönnék haza, amig nem találkoztam BoA-val :love: , Hyori-val :love: , Lexy-vel :love: és a többi kedvenceimmel... Aztán mindenképpen el kénne még menni egy Baby Vox :love: koncertre is...
Most hogy belegondolok, szerintem nem is lenne egy hét elég...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Nov 28 Fri, 6:25 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
BoA meg Lexy nekem is egy muszáj listán vannak~ mivel ők a példaképeim^^ régebben BoA...azonos életkor, etc, etc most meg Lexy, mint női rapper XD
egy hét? nekem se lenne elég...bár...első nap felszedem WooHyukot és ő elvisz a többiekhez...pénteken vagy szombaton egy koncert...végülis belefér feszített tempóban XD
erm...te...mit csinálunk ha BoA épp Japánban van akkor? ott csövezünk, míg visszajön Koreába? ^^"

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 01 Mon, 12:10 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Ha BoA japánban van, akkor szerintem utánamehetnénk nipponba megkeresni. :D Ennek az a nagy elönye lenne hogy mindjárt megvehetnénk az új japán nagylemezét, ami január 15.-én jelenik meg. :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 01 Mon, 12:29 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Különben van valami infód az albumról? Ezen is olyan rockosabb számok lesznek mint a "Rock with you"? :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 01 Mon, 4:52 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
az albumról még nem tudni semmit...legalább is az utolsó értesülésem alapján:

1) 11th Japanese Single: ROCK WITH YOU

Tracklist::
1. Rock with you (Japanese version)
2. DOUBLE (English version)
3. Rock with you (instrumental)
4. DOUBLE (Instrumental)


2) 2nd Korean Single: ROCK WITH YOU (Korean version)

Tracklist::
1. Rock with you (Korean version)
2. Atlantis Princess (Just Fition Mix 2003)
3. Moon & Sunrise (Korean version)


3) Korean Special Album: Shine We Are!

The songs to be in the album (PS: The list is not complete.)
1. Shine We Are! (Korean Version)
2. B.I.O (Korean Version)
3. Everywhere in the World (Korean Version)
4. Discovery (Korean Version)
5. Flower (Korean Version)
6. Searching For Truth (Korean Version)
7. Beside You (Korean Version)
8. Flying Without Wings (English)
and 2 more songs not known yet.


4) SMTOWN 2003 Winter vacation

BoA = Korean Version of 'Feel The Same' will be in this CD.


5) 3rd Japanese Album: Untitled...

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 02 Tue, 12:14 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Ilyen sok dolog meg fog jeleni BoA-tól a közeljövöben? Már lassan elvagyok maradva, elég nehéz követni, hogy pontosan hol jelenik meg mi és mikor... Például erröl a koreai special albumról nem is tudtam... Ebben az évben tényleg elég sok dolog megjelent BoA-tól, már nem is tudom mind felsorolni...
Te a japán vagy a koreai számait kedveled jobban? Nekem mindkettö tetszik, már nem is tünik fel, hogy koreaiul vagy japánul énekel, de a stílusát azt megismerem. :D Mondjuk én elöször a japán számait ismertem meg, aztán csak utána tudtam meg hogy BoA koreai...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 02 Tue, 5:32 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
hát igen...most nagyon túl dolgoztatják/dolgoztatták BoAt...
a koreai special, meg ugye megjelent, és sokkolta a népet:
Image
Image

kissé durva...mondjuk tudom, h stílust akar újítani, h ne unjanak rá...de remélem h ez csak egy paróka....nekem nagyon nem jön be...olyan Cheres....(mások szerint LeeJungHyunos [duh!])

hát én régebben a koreaiakat szerettem jobban ID:Peace B, Sara...de azért nagyon tetszettek a japánok is: Amazing Kiss, Every Heart, Listen To My Heart...etc...most meg...inkább a japánok, mert koreaiban az olyanok mint az Antlantis Princess, meg Namu, Waiting, etc...nagyon nem a stílusom^^"
Míg japánban mind a Shine We Are, mind a Rock with you szerintem nagyon jó, sőt a Double se rossz...viszont nekem nagyon be tud kavarni mikor átírják a koreai dalt japánra, vagy fordítva...megtanulom úgy-ahogy a szövegét, és erre tök más...^^"

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 03 Wed, 2:08 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Nem csak a népet sokkolta meg hanem engem is... :shock: Ezeket a képeket most látom elöször... Azért arra nagyon kiváncsi lennék hogy kinek volt ez az "imageváltás" az ötlete. Szerintem a managerjeinek, mert nem hiszem, hogy ez BoA ötlete volt... Ha BoA tényleg így néz ki, akkor gyorsan lemondom a meetinget vele, és csinálok inkább egy extra-meetinget Hyorival. :roll: Tehát a szegény kis BoA-ból ezt csinálták... Hát nem is tudom mit mondjak, ez egyszerüen szomorú... :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 03 Wed, 5:40 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
hát igen...nagyon remélem, hogy paróka T_____T
hallottad BoA - Double english versiont? egész jó^^

Hyori meg...well...mostanában ő úgy néz ki, mint ha kinevezte volna magát Kpop's #1 slut-á...mármint azok a táncok...először MinWooval (aki meg player...de azért rohadt ari^^V) abban a picike "szoknyában"...utána meg Bivel (sniff-sniff) hát...izé...mert szép meg minden, de azért...nyah, mindegy...

btw. hallottad már a 1TYM 4th-t? eszméletlen jó!! a 12. szám (OK) végén Lexy is rappel egy picit <3333

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 04 Thu, 1:37 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
A Double szám english verzióját hallottam, az tényleg jó, viszont az 1Tym számát nem ismerem még... Most utánanézek hol lehet letölteni.

Ami Hyori-t illeti, tudom hogy nem mindenki szereti, meg tényleg néha kicsit nagyon "erölteti" a dolgot, de én akkor is szeretem Hyori-t. :love: :love: :love: Csak meg kell nézni a performancejeit ill. a koreót, akkor egyértelmü hogy Hyori a legjobb... :wink: :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 04 Thu, 7:02 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
eermm.. nekem spec. tetszenek ezek a képek.. ^^ Különben biztos paróka, mert a nagyjából egyidöben készült Rock With You PV-ben/boritón nagyon másképpen néz ki.. Az alsó képen meg nagyon emlékeztet valakire, csak nem tudok rájönni kire... talár Park Ji Yoon-ról volt talán valami ilyesmi fotósorozat..? o_O
Meg megnéztem valamelyik nap a Rock With Me PV-t és nekem a videó meg a zene is jobban tetszik, mint bármi amit utóbbi idöben csinált.. :smile2:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 04 Thu, 8:06 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
Hyori szerintem jobban járt volna, ha marad uhljjang, vagy model...vagy mi jártunk volna jobban? hm....akkor is nézhetnénk, de legalább nem lenne ő a koreai Jlo...kissé lejárt....

Case...rajtad miért nem lepődöm meg? ^^"

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 05 Fri, 2:57 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Hát én mindenesetre nagyon örülök, hogy Hyori énekel is. Nekem Hyori egy nagyon szimpatikus hölgy. :wink: Szerintem olyan személyek mint Hyori csinálják az egészet igazan érdekessé. :D
Ami BoA Rock with you számát illeti, nekem is most egyre jobban tetszik. Az elején kicsit szokatlan volt ez a stílus BoA-tól, de most már megszoktam. :smile2:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 05 Fri, 5:59 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
*shrugs* más izlések^^
de a Rock with you tényleg jó...az egyik él&#337; fellépésen azt hittem, h a gitárosok kezdtek el táncolni vele, és csodálkoztam is, h milyen feltün&#337;, h nem is gitároznak él&#337;ben, mert emelgetik a karjukat...aztán odébb ment a kamera és kiderült h táncosok álltak a gitárosok elött, lol...várjunk csak...miért is mesélem el, h milyen loser vagyok?nah mindegy^^""""

amúgy tök furi, h a YGnek most mennyi albuma jött ki ebben az évben, Seven 1st, Masta Wu 1st, WheeSung 2nd, Big Mama 1st, Spider (gumi) 1st (jó ezek mondjuk Mboat...de az szinte egy és ugyanaz), Lexy 1st, 1TYM 4th...pedig &#337;k általában úgy állnak hozzá, h mikor esik akkor puffan, illetve jön az új album...kiváncsi lennék mondjuk a Swi.T 2ndre...vagy GDragon 1stre^^""" meg a Perry 2nd is kijöhetne jöv&#337;re <333

tényleg, srác énekesek közül kit bírsz?^^

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 06 Sat, 11:59 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 13 Thu, 8:04 pm
Posts: 80
Location: Eurasia
Da Xing Di wrote:
tényleg, srác énekesek közül kit bírsz?^^


Hogy öszinte legyek nem ismerek túl sok férfi elöadót... :sweatdrop: Persze névröl ismerem Wheesung-ot, 1Tym-et, Seven-t és a többieket, de sok számot eddig még nem hallottam tölük... inkább eddig a hölgyekre koncentráltam jobban. :oops:
Látom te nem vagy annyira oda Hyori-ért, és abban igazad is van hogy nem ö a legjobb énekesnö koreában, de viszont ami a performance-t és a show-t illeti, ott szerintem ö a legjobb. Legalábbis én nem ismerek jelenleg mást aki jobb lenne. Na ja persze nem a legjobb hírneve van, de ez ugyis csak mind show, szerintem ha élöben találkoznál Hyorival akkor egy öszinte és szerény hölgyet ismernél meg benne. :wink:
Visszatérve BoA-ra, a képek ellenére ö még mindig a kedvencem, söt, még azt is mondom hogy egy kicsit jobban szeretem mind Hyorit, mert tényleg nagyon aranyos BoA. Csak hát BoA elég fiatal hozzám képest, míg Hyori majdnem egykorú velem, szóval ebböl a szempontból meg jobban tudok Hyorival összpontosítani. Nah de végülis mindegy, hiszen mindketött kedvelem... :D
Különben tudsz valamit arról hogy lesz BoA japán albumánál egy Limited Edition féleség, amit csak azok kapnak, akik elörendelnek?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2904 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 194  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 127 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group