Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 10:16 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 
Author Message
 Post subject: EXILE TRIBE
PostPosted: 2013 Jul 11 Thu, 11:00 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
EXILE
Image
EXILE PRIDE ~Konna Sekai wo Aisuru Tame~ / Flower Song

Sandaime J Soul Brothers
Image
LOOK @ US NOW!: http://videa.hu/videok/zene/jsb-laun-jp ... Zht6VZrw6W
SPARK: http://videa.hu/videok/zene/sjsb-s-jpop ... start=0.16

GENERATIONS
Image
Love You More : http://videa.hu/videok/zene/g-lym-jpop-pv-MQkP1TAbSJnQFkMN
ANIMAL: http://videa.hu/videok/zene/a-jpop-pv-zthwRvoFYbDjTTkH

BURNING UP (J Soul Brothers vs. GENERATIONS): http://videa.hu/videok/zene/et-bp-jpop-pv-vl7GxSBdBBbP7PEM

E-Girls
Image
CANDY SMILE / Follow Me

És a többiek...

Elnézve, hogy Johnny's csapatok egész sorának van itt saját topikja, akkor az Exile Tribe csapatai is igazán kaphatnak egyet. Igazából nem vagyok egy nagy Exile rajongó, néha meghallgattam őket, de mindig azt gondoltam, hogy egy tesztoszteronnal bőven megáldott ballada-gyártó brancs.Viszont mióta egy véletlen elkapott tv műsornak köszönhetően bekerült nálam a képbe a Sandaime J Soul Brothers, velük együtt az egész családdal kezdtem közelebbről is ismerkedni. Most már ott tartok, hogy egész megkedveltem a csapatok egy részét, és jéé az Exile-nak nem csak balladái vannak. XD A lányokkal viszont nem igazán tudok még mit kezdeni, mert hiába vannak ott is tehetséges emberkék a zenéjük 80% még mindig cukorszirupos. Az egész Exile Tribe hangzása érezhetően változott az elmúlt időben, de ők nem igazán haladtak a többiekkel. Lehet nagy a nyomás az AKB48 mellett, és talán tartani kell a cukifaktort, nem tudom.

THE SECOND from EXILE újdonság:THE SECOND from EXILE / SURVIVORS feat. DJ MAKIDAI

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXILE TRIBE
PostPosted: 2013 Jul 15 Mon, 12:02 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
én azt sem tudtam, hogy van csajbandájuk is. :beaten:
Az Exile és a JSoul cucc nekem nem igazán tetszett (jó, valamikor 2-3 éve volt egy Exile szám ami tetszett), ellenben a Generations eddig nagyon igéretes, remélem tartják ezt a party-centrikus irányvonalat. meg úgy általában, jó, hogy van végre a Johnny's csapatokon kívül is élet Japánban boyband fronton (D-Date pl.)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXILE TRIBE
PostPosted: 2013 Jul 15 Mon, 12:13 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Ők az LDH-s lányok: Dream, Happiness, FLOWER, bunny. Ők alkotják az E-Girls-t, külön nem olyan sikeresek, de így összeállva már egész jó eladásokat produkálnak.

A BURNING UP kislemez b-side dalaihoz is csináltak videót:
Sandaime J Soul Brothers - Waking Me Up
GENERATIONS - Go On

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXILE TRIBE
PostPosted: 2013 Jul 15 Mon, 1:18 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
MichiruR wrote:
Elnézve, hogy Johnny's csapatok egész sorának van itt saját topikja


Ja, az én bolond rajongásom eredményei. :beaten: De semmi értelme nem volt megnyitnom őket, az ilyen SMAP, V6 meg KinKi Kids topikokba senki sem ír. ^^' (Mondjuk valahogy megértem. XD)

És én se tudtam, hogy van ott lánybanda is. :o Az Exile-től van egy-két szám, ami tetszik (Lovers Again, Your Eyes Only), de igazság szerint beléjük még nem merültem beléjük tisztességgel, úgyhogy alig ismerem őket. ^^' J Soul Brothers-t én is hallgattam már, de bennem sem hagytak különösebb nyomot... MichiruR, tudsz nekem ajánlani jó kis Exile számokat/lemezeket? :) Érdekelnek. :)

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXILE TRIBE
PostPosted: 2013 Jul 16 Tue, 12:56 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
MichiruR wrote:
Nah, ezek közül meg pont a SJSB szám tetszik jobban. xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXILE TRIBE
PostPosted: 2013 Jul 16 Tue, 10:48 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Én szeretem az egész kislemezt. Tény, hogy a SJSB felé húz a szívem, nem feltétlenül a zenei teljesítményük miatt, inkább mert reménytelenül eszement társaság. XD
Alcsi wrote:
Ja, az én bolond rajongásom eredményei. :beaten: De semmi értelme nem volt megnyitnom őket, az ilyen SMAP, V6 meg KinKi Kids topikokba senki sem ír. ^^' (Mondjuk valahogy megértem. XD)

Ugyan már, én is gondolkodtam rajta egy jó ideig van-e értelme új témát nyitni, de úgy voltam vele, hogy maximum egyedül írogatok ide. XD

Alcsi wrote:
MichiruR, tudsz nekem ajánlani jó kis Exile számokat/lemezeket? :) Érdekelnek. :)

Eddig főleg műsorokat és koncerteket néztem, még én is csak két bestet és a legutóbbi két albumukat hallgattam meg többször, de ezeket érdemes leszedni. (Atsushi és Takahiro is előszeretettel csillogtatja a képességeit, szóval balladák is vannak benne bőven.) Viszont azt már észrevettem, hogy egyes számok (24karats vagy a GENERATION) élőben ezerszer jobbak.

http://jpddl.com/music/89460-album-exile-exile-japan-%2F-solo-mp3-%2F-320-%2F-cd-20120101.html
http://jpddl.com/music/194760--album-exile-exile-best-hits-love-side-%2F-soul-side-mp3-%2F-320-%2F-cd-2012-12-05-.html

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXILE TRIBE
PostPosted: 2013 Jul 17 Wed, 1:59 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Köszi!! :grin: *töltöget* Majd mondok véleményt, hogy tetszettek. :)

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXILE TRIBE
PostPosted: 2013 Oct 26 Sat, 9:40 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Megvan az Exile első milliós kislemeze az EXILE PRIDE ~こんな世界を愛するため~
Ami a kb. véget nem érő idei turné dala, de forgattak hozzá másik videót legalább, ha már újra kiadták, és Hiro is ezzel a kislemezzel köszönt el. Ééés az Avextől egész hihetetlen módon a videót fel is töltötték egészben, sőt még a lemezen szereplő PERFORMER'S PRIDE-ot is.

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXILE TRIBE
PostPosted: 2013 Oct 29 Tue, 9:40 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
az Exile Pride nem az én müfajom, de a másik azért eléggé nagyon korrekt lett, videóként, meg zeneileg is. :grin:

más: nov 27-én új Tommy heavenly6 album *o* A legutóbbi Tommy fe6 album nagyon jó lett, meg eléggé más, mint a korábbiak, kiváncsi vagyok ezzel a rockosabb vonallal mit kezd majd.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group