Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 8:57 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 10 Thu, 1:14 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Igen, boldog szülinapot neki! :D Remélem tényleg nemsokára megint lesz valami újdonság tőle, már nagyon várom. És ha jól látom, a húga is átjön Japánba, reméljük az ő cuccai is jobban beindulnak, mert érdemes lenne több embernek megismernie őt is. :)

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 10 Thu, 1:16 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
^
A húga tényleg jó. ^^ Meg őt is nagyon szeretem, és tényleg hosszú idő telt el az utolsó megjelenés óta...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 14 Wed, 6:45 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2010 Apr 14 Wed, 6:35 pm
Posts: 2
Location: őrbottyán.
húga van ? én úgy tudtam, hogy nővére o.O
de van egy nagyon jó száma, azt imádom ~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 16 Fri, 9:41 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
aki-kun wrote:
húga van ? én úgy tudtam, hogy nõvére o.O
de van egy nagyon jó száma, azt imádom ~
Jaja, Caroline a huga, igaz nem sokkal, csak kicsit több mint egy évvel fiatalabb a híresebb növérénél. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 13 Fri, 3:22 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2009 Jul 06 Mon, 5:22 pm
Posts: 626
Október 13-án Olivia Best of. Last.fm-en már paráznak h nekogy visszavonuljon meg hasonló baromságok. Habár jobb félni ugyebár.
Na mind1


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 14 Sat, 7:48 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
de... nem lesz benne a nana folytatásában? vagy nemtom h állnak a dolgok..
tény h ha nana nincs én pl azt sem tom h ő ki.

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 16 Mon, 10:59 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2009 Jul 06 Mon, 5:22 pm
Posts: 626
Én nemtom h folytatás lenne tervben vagy valami
Am sztem meg a fél világ a Nanából ismeri csak (mint én):lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 16 Mon, 11:22 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
a másik fele meg azt sem tudja h ki? xP
na mind1 :D:D
nem tudom, csak ugye felmerült több helyen h lassan csak elkezdik a nana folytatását, ő meg nyakig benne volt az animében
nem tudom, azért rem na :) ott megszoktam őt, meg am sem szeretem az ilyen változtatásokat (a nana múviban is hachit lecserélni lol)

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 16 Mon, 6:36 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2009 Jul 06 Mon, 5:22 pm
Posts: 626
Na akkor úgy mondom h a rajongók fele onnan ismeri na így jobb? :D
Am még a mangának sincs vége több hónapja szünetel asszem, de láttunk már olyat h egy idő után már nem a mangára hagyatkoznak de sztem nem lenne jó vmi alternatív ending, pláne ha utánna mégiscsak folytatódik.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 16 Mon, 6:50 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Nanáról annyit tudok, hogy Nakashima Mika, Ito Yuna, Tsuchiya Anna, Kimura Kaela + Olivia neveivel kapcsolatban találkoztam vele.
Már csak azt nem értem, hogy miért ilyen nagy szám, hogy mindenki rácuppant.

Egyébként Oliviát nem ismerem, valószínűleg azért, mert még egy jó számot sem hallottam tőle. Igaz, nagyon nem is kerestem.
...
Mondjuk most nézem, hogy van tőle két albumom. Na, mindegy. xD
Annyira nem lehettek nagy hatással rám.

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 16 Mon, 8:38 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
hát ha nem láttad a filmet és az animét sem akkor télleg nem értheted LOL :D

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 16 Mon, 10:58 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
D1zzy wrote:
Október 13-án Olivia Best of. Last.fm-en már paráznak h nekogy visszavonuljon meg hasonló baromságok. Habár jobb félni ugyebár.
Na mind1
Fene tudja, a Nana féle felfutást leszámítva sose tudott igazán befutni. Az első nagylemezét elszúrták nagyon durván, utána szünet, amjd ilyen nagyon indie vonalon tért vissza, a Nana után meg mintha nem is próbálták volna fenntartani az érdeklődést. Fura. és nekem mindörökké a D&D korszaka lesz a kedvencem, ami meg persze szentségtörés, de whatever.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 17 Tue, 8:48 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2009 Jul 06 Mon, 5:22 pm
Posts: 626
Na visszavonulni már nem fog mert a facebooján bejelentette h a best után nem sokkal új anyaggal jön amit a báttyával vett fel.

Case wrote:
a Nana után meg mintha nem is próbálták volna fenntartani az érdeklődést

Ezzel nem feltétlen értek egyet. Sztem pont h a Nana miatt jött éredeklődést próbálja fenntartani azzal h nem tért vissza teljesen a korábbi darkosabb zenéjéhez hanem az akkor is rá jellemzó hangulatot és szövegeket próbálja meg populárisabb hangzással vegyíteni. Erre legjobb példa pont a Nana után kijött első mini-albuma a Claudy Dreamer ahol az olyan "Trapnestes" dalok mint a Who's gonna stop it vagy a Cloudy World keverednek az If you only knew és Cut me free féle komolyabb darabokkal.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 18 Wed, 11:04 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
D1zzy wrote:
Ezzel nem feltétlen értek egyet. Sztem pont h a Nana miatt jött éredeklődést próbálja fenntartani azzal h nem tért vissza teljesen a korábbi darkosabb zenéjéhez hanem az akkor is rá jellemzó hangulatot és szövegeket próbálja meg populárisabb hangzással vegyíteni. Erre legjobb példa pont a Nana után kijött első mini-albuma a Claudy Dreamer ahol az olyan "Trapnestes" dalok mint a Who's gonna stop it vagy a Cloudy World keverednek az If you only knew és Cut me free féle komolyabb darabokkal.
De a Cloudy Dreamer még a Nana idöszakban jött ki, részben annak a számaival, szinte egy idöben a Trapnest albummal, szóval az még inkább tartozik oda.... utána viszont több mint másfél évig semmit nem csinált, aztán kijött egy mini-album, bö félévre rá egy kislemez, majd megint másfél év szünet. Ezért mondom, hogy nem próbálták fenntartani az érdeklödést, mert a Nana után teljesen eltünt megint, ahelyett, hogy a reflektorfényben maradt volna újabb kiadványokkal.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 24 Tue, 12:31 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Olivia muveszno, a szo minden ertelmeben :) Ugyhogy szerintem eleg rapszodikus ahhoz, hogy erteni lehessen, mit miert csinal... Sajat maga jelentette ki, hogy soha nem terne vissza az idol korszakaba, az lenne az egyetlen dolog, amit soha de soha nem tenne meg... ebbol szerintem eleg jol lejon, hogy milyen tipusu lelek. :D A csaj szabadidejeben kalapokat meg ruhakat csinal maganak, elborult kepeket rajzolgat meg fest, manapsag meg ha jol lattam, akkor a hugaval es a batyjaval csatlakoztak egy olyan zenei klubhoz, ahol a cel az, hogy a mindennapoktol elteroen zeneljenek a tagok.

Ennek oromere fogtak magukat, es a szabadban zeneltek (asszem a Yoyogi park tavara kieveztek, a batyjuk gitarozott, Olivia vmi masik hangszeren jatszott, a huga pedig enekelt...). Nem live volt, meg semmi, egyszeruen csak felvettek videora, hogy a tavon zenelnek... Mekkora mar! :D Ebbol is jol latszik, hogy Olivia kb. tesz arra, hogy mikor hajpoljak, es inkabb csak jol erzi magat, ha jon az ihlet, akkor ir zenet, ha nem, akkor ejtozik... Nekem mondjuk pont ez tetszik benne, annyira mas, mint a tobbi eloado. Nekem legalabbis nagyon kulonleges kedvenc :D (A liveja pedig isteni volt *.*)

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group