Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 12:55 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 264 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Melyik a kedvenc YG előadód?
Big Bang 30%  30%  [ 9 ]
2NE1 63%  63%  [ 19 ]
Se7en 0%  0%  [ 0 ]
Gummy 0%  0%  [ 0 ]
Psy 3%  3%  [ 1 ]
egyéb? 3%  3%  [ 1 ]
Total votes : 30
Author Message
PostPosted: 2013 Oct 25 Fri, 6:42 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Pár napja végre elkezdtem elfogyasztani a Winner epizódjait, most végeztem ki a hatodikat, ezalatt a szívem legalább ötször összetört már. :beaten: (Ugye ma lesz az utolsó nagy csata, jó lenne ezt a maradék három részt előtte még megnéznem, de gondolom a végső eredmény úgyis három napon belül dől el, hisz az első nagy csata után is három napig szavazhattak az emberek, ugye jól gondolom?) Nos, hát... Őszinte leszek, egyik csapatot sem akarom, hogy veszítsenek... ^^' A Team A szerintem ének terén jobb, mint a B csapat. Taehyun hangja nekem még annyira nem jött át, de jól összeillik az ő magasabb hangfekvése Seungyoon mélyebb hangjával, és Seungyoon énekét nagyon szeretem. *rongyosra hallgatta már a szólódalait* Összességében az A csapat szerintem érzelemdúsabban, hatásosabban énekel. Tánc terén nem tudnám megmondani, melyik csapatot preferálom, mindegyikük úgy táncol, ahogy én soha nem fogok tudni, szóval én csak tátott szájjal bámulok. :lol: (Egyáltalán nem értek a tánchoz, gondolom látszik.) Rap terén Minho meg Bobby nagyon tetszenek, és mindenki B.I-ért van annyira oda, de ő nekem valahogy annyira nem... :o (És valahogy zavar, hogy mennyire Kyungsoo-ra emlékeztet a srác külseje. :'DDDD) Előadás szempontjából eddig a B csapat vitte el nekem a pálmát (a One Of A Kind fellépésüktől oda-vissza vagyok), valahogy majd szétrobbannak az energiától, iszonyatosan élvezhetően adnak elő. o_o Magukról a fiúkról annyit, hogy az A csapat tényleg megragadja az ember szívét, már a negyedik-ötödik rész körül kívülről fújtam, ki kicsoda az A csapatban (Jinwoo meg szép lassan megöl, ahogy állandóan riadtan, a fejét leszegve áll és a hatalmas szemeiben szinte megállás nélkül mértéktelen kisebbségi komplexust látok), valahogy mindegyikük olyan ölelgetnivaló, igazán szimpatikusak, a B csapatból viszont a B.I-Bobby-Jinhwan hármason kívül a többi három srácnak se a nevét, se az arcát nem tudom, de egyáltalán..... o___o"""" (Viszont Bobby meg Jinhwan rém aranyosak, Bobby a nyúlfogaival, Jinhwan meg a szépségpöttyével, áááá. :lol:) Szóval van itt még három résznyi akció nekem az utolsó nagy összecsapás előtt, azokat is igyekszem meglesegetni, még mielőtt megkapjuk a végeredményt... Egyébként én úgy láttam, hogy nemrég még az A csapat vezetett a szavazatok alapján, de valahogy van egy olyan érzésem, hogy végül a B csapat nyer majd... Hjaj... *szomorúan sóhajt* Nem akarom, hogy az egyik csapat eltűnjön a semmibe. .__.

Edit: gratulálhatunk a Team A-nek, ők a Győztesek!!! Ettől függetlenül azért még keserű a szájízem, egyre inkább azon őrlődök, hogy a Team B talentuma most mennyire kárba veszett, és csak azt látom magam előtt, hogy ők is milyen hatalmas erőkkel küzdöttek, és hogy mennyire jól éreztem magam, mikor fellépni láttam őket... YG papa olyanokat nyilatkozott, hogy lehet, hogy a jövőben debütálni fognak, de valszeg lesznek tagcserék... Őszintén szólva én B.I-t, Bobby-t meg Jinhwant nem féltem, a másik hármat annál inkább. Ha most nem is tudnak debütálni, szeretném, ha 2-3 év múlva a Team B is kapna valami szép csapatnevet és ők is fent állnának a színpadon, és örülnének, hogy végre debütáltak...
(Egyébként ma a nyolcadik részig néztem meg a műsort, szóval hogyha feliratozták a tizedik részt, egyben megnézem az utolsó kettőt, de nem kizárt, hogy pityeregni fogok rajtuk...)

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2014 Jan 27 Mon, 7:10 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
YG Entertainment confirms Winner's February debut + to debut 4 new groups, possibly even Team B!

A Winner debüt már tényleg elérkezhetne. :'D *nézi a Winner TV-t* Na de... MENNYI ÚJ CSAPAT?! XDDDDD Nem sok az egy kicsit, wtf? :'DDD YG papa nagyon biztos a dolgában, mondjuk utóbbi időben a YG amúgy is olyan fura az előre elsöprőnek beígért egy-két számos comebackekkel meg hogy soha nem tudják, hogy épp kit debütáltassanak. :lol: (Új lánycsapat, Winner, Team B?!)

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2014 Jan 30 Thu, 10:05 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Fene tudja, én a YG-nek már csak azt hiszem el ami megtörtént. :'D Szóval... 2NE1 albumra is mióta várunk már, stbstbstb?

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2014 Feb 13 Thu, 3:48 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Case wrote:
2NE1 albumra is mióta várunk már

EL SEM HISZEM, KOMOLYAN!!! :shock:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2014 Feb 15 Sat, 2:54 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Iiiiiggeeennn, legfőbb ideje volt márrrr. xD

És örülök, hogy végül igazi nagylemez lesz, ráadásul szinte csak új dalokkal (a japánról koreaira visszafordított szám meg gondolom/remélem a Scream lesz).


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2014 Feb 18 Tue, 9:49 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Kész. Ennyi. Már az utolsó idegpályám is utoljára feszült meg, majd végelgyengülésben összekunkorodott és elfonnyadt.

Tehát.

YG papa bejelentette ma, hogy az új 2NE1 albumot eltolják két nappal, mert... *hatásszünet* ...28-án van CL születésnapja, és hát akkor már miért ne aznap jelenjen meg a lemez, pláne hogy a kisasszony olyan irgalmatlanul sok dalt szerzett a szóban forgó lemezre ("whopping three songs", az ő szavai, nem az enyémek).

...jee~ xD

(további infók, title trackek, stb)


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2014 Feb 18 Tue, 11:23 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
"urgently postponed"
de ez a megfogalmazás!!!!!!!! xDDDD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2014 Feb 26 Wed, 10:17 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Kinn van az album! :3

Első 3 szám + CL solo + SCREAM = :heart:

A többi között is van pár okés. Jeee, nem lett rossz!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2014 Mar 03 Mon, 11:34 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nekem egy kicsit túl kevés lett ez az album... :\ a CL szóló fasza, meg a Crush oké... de a többi új cucc... Ehh. Meg hogy alig fé óra az egész úgy, hogy abban még van egy unplugged, meg egy Scream is. Jó, biztos lesz majd valami 2 szám pluszos repack, de akkor is, ennyi idö után ennyi? xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 264 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group