Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:30 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Yellow Generation
PostPosted: 2005 Dec 12 Mon, 9:18 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Ez az egyetlen j-pop amit néha napján meghallgatok(anno még te ajánlottad Case!Remember?).Sztem stíluson belül yók, a lányok kawaiik ahogy kell... :oops: Nem tudom, hogy aktívak-e még én régebbi cuccokkal rendelkezem tőlük.Gondoltam miért ne legyen ilyen is?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 12 Mon, 9:51 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
oo, már nem emlékszem mikor ajánlottam öket, de azt biztos, hogy ha valaki japcsi lánycsapatokról kérdezösködik, akkor az újak közül mindig öket emlegetem. Merthogy az utóbbi években iszonyatmód elszaporodott lánycsapatok közt ök talán az egyetlenek, ahol (a MAX vagy Trinity tipusú klasszikusok példáját követve) az számít, hogy a tagok tudnak-e énekelni / táncolni, nem pedig az, hogy minnél fiatalabbak legyenek... o_O"

egyébként még szerencsére aktívak (habár idén áprilisig volt egy több mint egy éves üresjárat, mikor nem lehetett semmit hallani róluk) és pont múlthéten jelent meg megint egy újabb kislemezük.

Image
Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 30 Fri, 2:44 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Úgy látszik nem tobzódik a nép.....Case miért van ez?Nem szeretik vagy nem ismerik a YGt(vagy nincs véleményük-de ha így van azt ne vallja be senki, mer az ölég ciki)???


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 30 Fri, 4:17 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ooo... akik ide járnak azok inkább rock, megstb beállítottságuak. akik a lányzenekarokra buknak, azoknak ott van a jpop.hu fórum, ahol meg lehet beszélni, hogy xy tag miiilyeeen aranyooooos, meg, hogy a MoMusu melyik 12-13 éves tagja adott ki éppen bikinis fotóalbumot. :beaten:
és a félelmetesen igénytelen kistinikböl összepakolt csapatok meg szerintem elriasztják az embereket attól a kevés bandától is akikre pedig érdemes odafigyelni, mint a YG vagy a maga nemében klasszikus MAX.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 27 Sat, 10:26 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
Tokubei wrote:
Úgy látszik nem tobzódik a nép.....Case miért van ez?Nem szeretik vagy nem ismerik a YGt(vagy nincs véleményük-de ha így van azt ne vallja be senki, mer az ölég ciki)???


hát...én azért nem írtam ide, mert semmit nem tok rólunk, meg ami fontosabb...semmit sem hallottam felőlük....van vhun mp3uk a neten?

edit: találtam, teszem fel az mp3amra és ráhallgatok

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 117 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group