Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 5:55 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 315 posts ]  Go to page Previous  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
Author Message
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Feb 28 Thu, 9:33 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ahh, a Big Boys Cry iszonyat jó, ilyenkor mindig elgondolkodok azon, hogy más énekesnőknek miért nem bírnak ilyen fasza kis számokat írni Japánban (kivéve persze a Namie #2 Ms. Meisa-t). Az In The Spotlight meg.. uhh, még így is brutálisan jó szól a basszus, milyen lehetett ez ott élőben? *o*

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Mar 02 Sat, 1:34 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Fent van a kislemez jpopsukin!

(és máshol is. pw: antijpddl)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Mar 05 Tue, 3:01 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Kint van a single, es ez meg semmi, mert kozben ugy tunik, hogy egy pv mar kesz is van hozza :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=YuCH4IGT ... RA&index=1

Hat ez a macko... es ez a varazsvaroska meg a tunderkek..... :shock: :heart: asszem ennel jobban mar nem lehetek szerelmes xD Elkepeszto cukkersag lett, a koreografia meg tovabbra is rulz, az egesz szam csillivilli. Ilyen kawaii szama utoljara a New Look volt, es meg ez se igazan ugyanaz a vonal, szoval tok jo, hogy megint megujult. (A szamot elvileg ugyanaz irta aki a Fast Car-t, amit szinten imadok, pacsi neki).

Most mar csak az a kerdes, hogy ez a pv - mivel a single cd-re mar nem kerult ra - mikor es milyen formaban fog megjelenni. PV kollekcio vagy egy uj album esetleg valamikor nyaron? De izgi :D :heart:

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Mar 05 Tue, 3:07 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
PV gyűjteményen május 1-én. :)
http://www.soundofjapan.hu/2013/03/amuro-namie-majusban-uj-pv-gyujtemeny-big-boys-cry-pv/

Nekem először a BBC nem tetszett, de minél többet hallom, annál jobb. A Beautiful-t viszont tegnap este már erőszakkal kellett elkapcsolnom. :D

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Mar 06 Wed, 12:04 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
MichiruR wrote:


(°_°)ez biztos? Persze siman elkepzelheto, csak se az offisal oldalakon, se a par napja erkezett FC magazinban nem volt (eddig) rola hir, a majus meg azert eleg kozel van.

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Mar 06 Wed, 9:57 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Én már komolyan nem tudom. Azért is mertem kirakni, mert natalie-n is volt róla szó. De ma már onnan is lekerült, ezért leszedtem én is, csak a pv-t hagytam meg.
Remélem valaki jól szórakozott. :irked:

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Mar 06 Wed, 4:59 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Az új PV tényleg nagyon kis cuki, mondjuk így februárra talán kicsit túl karácsonyi hangulatú. xD A Beautiful meg nem rossz, de nem nekem való... viszont amig marad az eddigi ballada / nem-ballada arány, addig egy szavam nem lehet, tudom, hogy kellenek ezek is idönként. :sweatdrop:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Mar 08 Fri, 6:00 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Hmm... fura, mert amikor eloszor hallottam a Big Boys Cry-t, fokent a fuvola meg a sok kirakira hang miatt abszolut tavaszi szamnak jott le... aztan megneztem a pv-t es engem inkabb valami Disneyland-es felvonulasra emlekeztetett, ahol Namie jatsza Hamupipoke varazslonojet vagy kit xD.

Viszont most, hogy mondtad, ujra megneztem es tenyleg van benne karacsonyi dekor is (legalabbis a vilagito koszoru meg a feher tunderke ruhak kicsit karacsonyi hangulatot araszt). Mondjuk a szam tovabbra is siman elmegy tavaszi tanci-tancinak, de elkepzelheto, hogy ezt eredetileg karacsony korul akartak kiadni, csak elcsusztak vele (mert amugy a Beautiful is mar december elejen futott a reklamokban).

Bar nagyon poen, mert amennyire kihallom a dalszoveget, nem enyhen biccs a szam, mindezt egy kisfiu hivogato parade kozepen... ej-ej, Namie :pinky2:

A Beautiful full valtozatat viszont meg nem hallottam, kivancsi vagyok ra, csak be kene zsakolni a cd-t *.*

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Mar 13 Wed, 3:39 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Na, magamra, de mar megint nyuuz van.

Szoval ismet uj szam, "Contrail": http://www.oricon.co.jp/news/music/2022542/full/

A cime tetszik, ez is egy dorama szama lesz. Az kevesbe biztato, hogy mid-tempnek van beharangozva, de Nao irta, szoval hatha. Mondjuk nem nyavajgok, az is total szupi, hogy ilyen gyorsan jelenik meg uj szama. Talan az az album sincs olyan messze... :D

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Mar 22 Fri, 4:56 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Nos. Az van, hogy Namie kiralynonk begyujtott a kazanba es megint van egy uj szama. Es en mar megint azert irok ide, hogy ezt megirjam, bocs a triplazasert. Hetente uj szamokat jelent be, elkepeszto, kovetni alig lehet, imadom ezt a marciusi porgest xD

Az uj szam: "Can you feel this love"
A "Mezamashi terebi" theme song-ja lesz a kovetkezo egy evben, ami azert eleg nagy dolog. Tekintve, hogy minden reggel le fogjak jatszani egy even keresztul. (A musor is most 20 eves, ezert is valasztottak a szinten 20. evfordulojat unneplo Namiet).

Itt van a szambol egy egesz jo kis reszlet:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... joSYlEkJU#!

(a video kozepenel kell keresgelni)

A szam maga nagyon jo kis poppos cuccnak hangzik. Olyan, mintha a "My love"-ot felremixeltek volna a Past<Future-bol. Nekem bejon, bar ez meg mindig nem a tokos cool Namie, de nem aggodom, szerintem lesz abbol is az uj albumon, foleg ha a Damage is rakerul. Elkepzelheto, hogy ez a "Can you feel this love" a parja a "Contrail"-nek es ez megint egy single szett lesz az uj album elott.

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Mar 27 Wed, 12:42 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Igen, jó az új szám, de nekem is a dögös Namie hiányzik már nagyon ^^"

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Apr 14 Sun, 8:17 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Lefujtak a szingapuri koncertet pentek este, azota sok fan duhong a neten... A bejelentest a japan management irta ki, eloszor olyan szoveggel, hogy "problemak adodtak a szingapuri szervezoi oldalon", utana nem sokkal lecsereltek "szingapuri technikai okok"-ra az angol magyarazatot. Mindekozben a netes jegyeladas tovabbra sem allt le, es a szingapuri szervezo ceg (Midas Promotions) kiirta a hivatalos facebookjara, hogy "mi nem hallottunk errol, hogy lefujtak volna, a japan szervezoseg anelkul dontott igy, hogy velunk targyalt volna. Mi szeretnenk, hogy a koncert meg legyen tartva..."

Szoval a szingapuri szervezok a japan oldalra mutogatnak, de kozben erdekes modon a szingapuri rajongok mind a helyi szervezosegre vannak kiakadva (allitolag durvan alul volt promotalva az egesz, gyakorlatilag csak a neten terjedt a koncert hire, raadasul a jegyek pofatlanul dragak voltak, es ezert nem telt volna meg a stadion, a szinpad beosztas miatt viszont kisebb helyre mar nem lehetett volna atszervezni). Egyebkent mar a szingapuri bejelentesnel is rezgett a lec, sokaig "to be confirmed" volt kiirva, utana meg a datumot tettek hetvegerol hetkoznapra, szoval valami gaz lehet a helyi szervezokkel, az tuti.

Az egesz nagyon szomoru, foleg, hogy 2 hettel a koncert elott mar nem igen lehet repjegyeket lefujni, ha esetleg tenyleg elmarad a koncert.

Raadasul gyakorlatban ez lett volna az utolso allomasa a 20. evfordulos koncertnek. Szegeny Namie is gondolom maga alatt van :(
A kulon szingapuriaknak felvett tavaly evvegi message videon mindenesetre nagyon pozitivan nyilatkozott, hogy mar varja a koncertet.

Nem t'om mi folyik a hatterben, de remelem, hogy seggbe lesz rugva az, aki nem csinalta a dolgat rendesen a management-nel... :nono:

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Apr 16 Tue, 7:45 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ez azért kemény. O_o Ment egyébként még máshova is Ázsián belül (a koncertes híreit nem igazán követem)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Apr 17 Wed, 4:31 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Hja, most Taiwanban ket koncert volt (eredetileg csak egy lett volna, de annyira gyorsan elfogytak a jegyek, hogy egy vasarnapit is meghirdettek), Hong Kongban pedig egy, es Szingapurban is egy lett volna. De gyanus volt, hogy a taiwani/hong kong-i datumok hetvegen voltak, a szingapurit meg eloszor hetvegere terveztek de aztan atcsusztattak pentekre, es hat ilyen horribilis draga jegyekkel nem is csodalom, hogy nem nagyon kapkodtak el. De Hong Kongban is elvileg eloszor lepett fel, es a hong kong-i promo/szervezes teljesen jo volt, majdnem telthazzal, stb. ellenben a szingapuriak valamit nagyon elcsurtek...

A rajongokat meg Namiet sajnalom :(. Mar tavaly nyaron is folyton azt hajtogatta az interjukban, hogy tokre varja, hogy fellephessen Szingapurban. A helyi/kulfoldi rajongoknak a szingapuri szervezok meg mindig csak annyit mondtak hivatalosan, hogy "elvileg lesz koncert, targyalas alatt", ugyanakkor a japan FC tagoknak mar vissza is teritettek a jegyeket, ugyhogy nem hiszem, hogy lesz. (A hivatalos honlapon teljesen kitoroltek Szingapurt a listarol, meg nyoma se maradt). De azok akiknek repjegye/hotel foglalasa/stb. volt, vagy helyi szingapuriak, most nagyot szivnak, mert szamukra nem volt hivatalos bejelentes se jegyteritesi magyarazat :( Remelem a media nem kapja fel nagyon ezt az egeszet.

edit: na, ma kibujt a szog a zsakbol vegre. A szingapuri ceg beismerte, hogy a japan oldal azert fujta le a koncertet, mert ok nem fizettek ki idoben a hataridore a "productional cost"-ot. Hoppa. Ezek utan teljesen ertheto, hogy jogaban allt a Vision Factorynak lefujni. (Annak idejen elvileg a del-koreai koncert is ugy lett megtartva, hogy nem fizettek idoben, ezert azota nincs is ott koncert). Azert ez durva... De legalabb tudjuk, hogy nem azert lett lefujva, mert keves jegy lett volna eladva.

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Apr 21 Sun, 11:53 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Hmm... mondjuk fene tudja. Lehet, hogy valami olyasmi cég lehetett a helyi szervező, akiknek nem volt meg a kellő alaptőkéje ahhoz, hogy zsebből kifizesség a pénzt és a jegyelővétből a határidőre nem jött be annyi, hogy az fedezze a kiadásokat. Mindenesetre jah, elég gáz ez az egész így... :|

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 315 posts ]  Go to page Previous  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 182 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group