Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 19 Fri, 8:24 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 315 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 06 Sun, 11:07 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Case wrote:
Jó, akkor én majd nem adok a Kodás véleményedre. :beaten: Egyébként nem hinném, hogy elfogult vagyok, csak az én izlésemnek úgy látszik ez a vonal jobban fekszik, mint a tipikusabb slutpop videók. :grin:
(a hűtőd telószámát megadod? xD)


Csak annyi a gond, hogy én nem vagyok elfogult, ha Kuuról van szó. Szerintem nem egyszer volt rá példa, hogy alaposan lehúztam, ha rászolgált.
Megadhatom, ha neked a halvérűek jönnek be.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 06 Sun, 11:13 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Én sem vagyok oda Namie minden dolgáért, közelsem, de ezek nem elfogult vélemények voltak, hanem csak simán vélemények. :beee2:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 06 Sun, 11:28 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
^
Oké, csak mivel ismerem a preferenciáidat, ezért nekem az "ez a vonal jön be" szöveg nem kicsit hiteltelenül hangzott.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 07 Mon, 12:21 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Matsu~ wrote:
egy szóval nem írtam hogy szexes fejet kellett volna vágnia... én a szenvedélyrõl... mégpedig az elõadói szenvedéyrõl beszélek. ez az az érzelem ami nekem hiányzik belõle.


Hát, én ezt sose éreztem a pvknél se, de ha más nem, az élő előadásain pláne nem hinném, hogy az előadói szenvedély hiányozna belőle ^_^" Nem egyszer sírt a live-okon a lassúbb számainál (amiket pl. én se mindig szeretek, de akkor az ott valahogy megható :)), rámosolyog a közönségre a totál komolykodó, "kúl csaj vagyok" számok közben, "rombolva" a kakkoii imidzsét (akkor szerintem tök aranyos, olyan emberközeli lesz :D), és főleg mikor kiereszti a hangját egy-egy számnál, meghúzva a sorokat, szerintem abszolút szenvedélyes... vagy hogy is mondjam, akkor tényleg átjön, hogy szeret énekelni és szereti amit csinál. De ezek szerint ez nem mindenkinek jön le így, bár nem is baj. Nem kell mindenkinek ugyanazt szeretni, sőt. :).

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 07 Mon, 5:15 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 03 Thu, 9:42 pm
Posts: 1315
Location: One Room Disco
MaKo wrote:
Matsu~ wrote:
egy szóval nem írtam hogy szexes fejet kellett volna vágnia... én a szenvedélyről... mégpedig az előadói szenvedéyről beszélek. ez az az érzelem ami nekem hiányzik belőle.


Hát, én ezt sose éreztem a pvknél se, de ha más nem, az élő előadásain pláne nem hinném, hogy az előadói szenvedély hiányozna belőle ^_^" Nem egyszer sírt a live-okon a lassúbb számainál (amiket pl. én se mindig szeretek, de akkor az ott valahogy megható :)), rámosolyog a közönségre a totál komolykodó, "kúl csaj vagyok" számok közben, "rombolva" a kakkoii imidzsét (akkor szerintem tök aranyos, olyan emberközeli lesz :D), és főleg mikor kiereszti a hangját egy-egy számnál, meghúzva a sorokat, szerintem abszolút szenvedélyes... vagy hogy is mondjam, akkor tényleg átjön, hogy szeret énekelni és szereti amit csinál. De ezek szerint ez nem mindenkinek jön le így, bár nem is baj. Nem kell mindenkinek ugyanazt szeretni, sőt. :).


nem nagyon tudom elmagyarázni én mire célzok, de valahogy a mosoly, a sírás könnyen megvan... de valami más hiányzik

_________________
ImageImageAnti-Mosquito Squad Huntress Dame
『Be wise, be WILD!』
タイレル 黒木~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 08 Tue, 9:52 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Jigsaw wrote:
Megnéztem ezt a Want Me Want Me-t, ha már ennyit beszéltetek róla. :lol: Szerintem se erotikus, inkább erõlködik, hogy az legyen. A dal viszont tetszik, pirospont! :)

Azt nem látom, hogy ebben a klipben erőlködne, inkább csak olyan közömbös. Namie körül ott kavarnak a gaijinok, ő meg csak úgy táncikálgat. Elsőre nekem fel sem tűnt, hogy ez a dal ennyire szexuális.
Mindenesetre nekem a szám sem tetszik annyira és a táncikálás sem szokott annyira megfogni. Wammi Wammi helyett akkor már inkább Sexy Görl, ott a zene és Namie is jobban tetszik.

Egyébként meg inkább az olyan klipeket preferálom, mint pl a Garnet Crow Hyakunen no Kodokuja, mert kreatívabb, hangulatosabb. A koreográfiával teletömött klipeket unni szoktam, bár pl a What a feeling a környezet miatt még tetszett is.

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 08 Tue, 12:20 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
foodlfg wrote:


Ez nekem is sokkal jobban tetszik, itt van egy kis beleérzés, meg a klip is sokkal jobban illik a számhoz. A koregráfia mondjuk itt is elég mehh, na de olyat kell csinálni, amit az énekesnő is el tud táncolni... azért a táncosait szívesen elnézem, mert ezt a nagyon egyszerű mozgássorozatot is úgy adják elő, hogy wow.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 08 Tue, 7:38 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Dec 06 Sun, 6:02 pm
Posts: 592
Location: budapest
hát tőle nekem a what a feeling a kedvencem ^^ de azt tényleg nagyon szeretem...
a dj amaya remix meg szerintem zseniális :smile2:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 08 Tue, 7:59 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 03 Thu, 9:42 pm
Posts: 1315
Location: One Room Disco
Chizu wrote:
a dj amaya remix meg szerintem zseniális :smile2:

nah őt is ki mutatta neked???!! :drop2:

_________________
ImageImageAnti-Mosquito Squad Huntress Dame
『Be wise, be WILD!』
タイレル 黒木~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 09 Wed, 2:07 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Dec 06 Sun, 6:02 pm
Posts: 592
Location: budapest
Matsu~ wrote:
Chizu wrote:
a dj amaya remix meg szerintem zseniális :smile2:

nah őt is ki mutatta neked???!! :drop2:


még jó, hogy te xD hát a legtöbb jpopot rajtad keresztül ismertem meg , de hát amióta tényleg szeretem a jpopot magam is sokmindent találok ^-^

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 09 Wed, 7:06 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 03 Thu, 9:42 pm
Posts: 1315
Location: One Room Disco
Chizu wrote:
Matsu~ wrote:
Chizu wrote:
a dj amaya remix meg szerintem zseniális :smile2:

nah őt is ki mutatta neked???!! :drop2:


még jó, hogy te xD hát a legtöbb jpopot rajtad keresztül ismertem meg , de hát amióta tényleg szeretem a jpopot magam is sokmindent találok ^-^

tudom... azóta már van amit én ismerek meg tőled... bár általában azokat szeretem legjobban amiket magamtól találok...

_________________
ImageImageAnti-Mosquito Squad Huntress Dame
『Be wise, be WILD!』
タイレル 黒木~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 09 Wed, 8:14 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Dec 06 Sun, 6:02 pm
Posts: 592
Location: budapest
Matsu~ wrote:
Chizu wrote:
Matsu~ wrote:
Chizu wrote:
a dj amaya remix meg szerintem zseniális :smile2:

nah őt is ki mutatta neked???!! :drop2:


még jó, hogy te xD hát a legtöbb jpopot rajtad keresztül ismertem meg , de hát amióta tényleg szeretem a jpopot magam is sokmindent találok ^-^

tudom... azóta már van amit én ismerek meg tőled... bár általában azokat szeretem legjobban amiket magamtól találok...


tudom ^^ mert nekünk azért eléggé eltérő az ízlésünk de van amiben meg tök ugynaaz :D szóval vicces de hát a jpop az jó dolog ^-^

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 09 Wed, 8:37 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Jul 17 Thu, 8:01 pm
Posts: 1780
Location: Álmosvölgy
Nem nagyon vagyok képbe Namiével kapcsolatban, de valaki meg tudná mondani, hogy mikor jön ki egész pontosan Amuro új albuma?
Ezt mindenképpen le akarom tölteni, már csak azért is, mert van két szám, ami tetszik róla.

_________________
http://livingdeadgeisha.deviantart.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 09 Wed, 9:09 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
^
16-án, ha addig nem lesz leak. És ide biztos linkeljük majd.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Dec 09 Wed, 9:39 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Dec 06 Sun, 6:02 pm
Posts: 592
Location: budapest
jajja zt énis nagyon várom már ^-^ szerintem ez az album jó lesz... legalábbis amiket eddig hallottam róla :3

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 315 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group