Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 12:04 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 315 posts ]  Go to page Previous  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
Author Message
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Jul 09 Tue, 11:09 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Epp most akartam irni, ma mentem az elorendelt albumert (a dvd-s valtozatot vettem).

Egy szo: QUEEEEN!!!! *_*

Az album hibatlan!

Egyedi, uj hangzas, kurva jo nyari beat *.* Mutassatok nekem meg egy olyan japan pop enekest, aki kepes ennyire albumrol-albumra megujulni. Ezek utan azt kerdezem: mi volt az Uncontrolled? De most komolyan. (Persze az is nagyon jo volt a maga keretein belul, na de hat ha egyszer a kisasszony ilyenekre is kepes, mint a FEEL!)

Az uj hangzashoz persze hozza tartozik, hogy Namie tudatosan ujitott, csupa uj emberrel dolgozott egyutt (tobb interjuban nyilatkozta, hogy a 20. evfordulo utan teljesen uj dolgokba akar kezdeni, es vegre "feelingesen" elvezheti ezt, nem erdekli semmi mas, csak hogy elvezze :D).

Kicsit bovebben a szamokrol (bar meg en is csak kb. 2x hallgattam vegig):

Alive: total favorit, egyelore no.1. Az egesz szam egy hatalmas hangulat bomba. Alig varom, hogy meglassam, ahogy eloben enekli, egy baznagy tronrol kiosztja az embereket, hogy "i need you loving me" *_* Megjegyzem, a pv is csucs szerintem (es most mar azt se lehet mondani, hogy Namie mindig tancikal a pv-iben).

Rainbow: olyan kis kellemesen pattogos. Elektro, de nem az agressziv fajtabol. Es yay, szakitos szam :D

Can you feel this love: amikor csak reszletet hallottam belole kicsit "tul" kawaii volt, de most nagyon jo kis beatesnek erzem :) Udito szinfolt a korongon!

Big Boys Cry: fura, mert ezen a korongon talan a leggyengebb lancszemnek hallatszik, pedig nem az, csak kicsit elut a tobbitol. De nekem tovabbra is bejon a fuvola, meg hogy ennyire mas, mint a tobbi :) A lyrics-e pedig total dirty :D

Hands On Me: a masik totalis favorit! Ez a szam kb. lealazza az osszes parti szamot (de legalabbis a top3-ban tuti benne van). A pv-je is nagyon jo, Namie felszabadultan tancol, de van benne mindenfele mas is, szoval szvsz hibatlan! *.* Es huu, milyen lesz ez a live-on... tombolas *.*!

(Es akkor ettol a track-tol kezdodik a durvulas.... *o*)

Heaven: szinten nagyon eros szam! Imadom, hogy a refren a kozepesen gyors tempo, es a koztes pedig bomba gyors. Jatekosan agressziv, nagyon fulbemaszo!

Poison:..................huuuuu *o* hat ez... vicious!

La La La: .............szinten *.* nagyon ott van! :drool:

Supernatural Love: a totalisan agressziv Namie, yay! Talan ez a legjobban "seme" (tamado) szam a korongon. Total meglepett! Es az a magas C... *o*!

Let Me Let You Go: vicces, mert en se vagyok valami nagy ballada-fan, de ugy erzem ez a szam abszolut "felnott" a FEEL tobbi szama melle. Nem az a nyalas, szipogos lassu, hanem eletszagu (gondolok itt most az egyebkent nagyon jol megirt lyrics-re).

Contrail: nagyon jo helyen van ott a korongon. Tokeletes levezetes :)!

Stardust In My Eyes: a totalis meglepetes!! hegeduk es elektro! O.O Namienek mondjuk szokasa az albumokat olyan kellemesen kozepes tingli-tangli szamokkal lezarni (My Love, Pink Key), de ez ugy erzem "tullott" a celon, es joval erosebb szam lett. Szuper!

All in all: a FEEL egy nagyon eros, kristalytiszta koncepcioju album lett. Megkockaztatom, hogy (nalam legalabbis) a Play utan felkuszott a dobogos Namie albumok koze. Imadom ezt a not, hogy sosem csalodok a cuccaiban! Az is szuper, hogy bar sok rajta az elektro cucc, valahogy az egesz "kifejlodott", nem az a kicsit eroltetett regebbi elektro stilus (pl. a Wild-nal lehetett ezt nala erezni). Elkepzelheto, hogy az angol nyelv miatt (is) termeszetesebb, mivel Namie direkt nem akarta a legtobb szamot visszaforditani japanra, ha mar egyszer kulfoldiek irtak (akkor inkabb o idomult hozzajuk). Most mar csak az a szegyen, hogy az olyan szinvonalu szamok, mint a Poison meg a LaLaLa nem kaptak pv-t (a Hands On Me meg ezerszer inkabb single erossegu anyag, mint a Big Boys Cry).

Az mindenesetre imho tuti, hogy a Past>Future-nel es az Uncontrolled-nal erosebb szinvonalu. A FEEL non-stop mix lesz nalam a nyaron :Fade-color

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Jul 11 Thu, 12:25 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
én még csak kétszer toltam végig, annyira odafigyelni sem tudtam, de ennyi alapján :heart: nálam is. :grin:
meg ugye egyrészt az durva, hogy 20 év után még mindig mennyire meg tud újulni, meg naprakész tud lenni (komolyan... namie az a JPopnak, ami a Buck-Tick a JRocknak. xD), másrészt meg az, hogy a többiek közt mennyire nincsenek, akik tudnák tartani a lépést. szóval még ott az m-flo akikre egy rossz szava nem lehet senkinek, aki a klubzenékre bukik, meg mondjuk még ott van Jin és Koda Kumi, de kb. ennyi. Ayumi eléggé kis harmatos az utóbbi pár évben, a Johnny's bandákteljesen alkalomszerűen rukkolnak elő valamivel, de az igazi újabb generációban tényleg nem nagyon van, akire az ember felkapja a fejét, hogy nah, így kell ezt csinálni. talán majd a Generations, de hát ők meg még nagyon újak..
szóval én nagyon reménykedem Namie kisasszonynak ebben a kiadós dolgában, hogy felfedez és a reflektorfénybe tol majd valami figyelemreméltó újoncokat. ^^

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Jul 11 Thu, 10:12 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Meghallgatva, többször is. Tény, hogy elég jó album lett ez is. :D Nekem azért nem minden szám tetszik, de azért van pár kedvenc, mint a Contrail, Supernatural Love, La La La, Hands On Me, Stardust In My Eyes. Az Alive és a Poison is első hallgatásra egész megnyerő volt, de többször meghallgatva már nem tűnt olyan érdekesnek. A Big Boys Cry meg tényleg kicsit kilóg. A leggyengébb láncszem nálam a Can you feel this love, nem vagyok benne biztos kettőnél többször végighallgattam.

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Jul 17 Wed, 11:16 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Amuro Namie's 10th original album, "FEEL" (released July 10), has sold 248,000 copies in the first week, topping Oricon's album ranking for the week of July 22nd.
With this, she has topped the album ranking 6 consecutive times and 11 times total. As for first week sales, "FEEL" has surpassed Kyary Pamyu Pamyu's album, "Nanda Collection" (released June 26), which sold 126,000 copies. She now holds the title of best first week sales in 2013 for a solo artist.


woohoo! *o*

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Aug 28 Wed, 11:00 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Namie harom (!) utokartyas brand-el is kollaboral mostansag (amit mellesleg nem tudom hogy csinal, mikozben ket-harom naponta lenyom egy koncertet az orszag kulonbozo pontjan, ossze-vissza). Az egyik az UNTITLED elegansabb kosztum brand-je (http://www.world.co.jp/untitled/). Ehhez lesz (a fotokon kivul) egy reklam is, aminek hatha valami uj szam lesz a hattereben (a reklam oktober elejetol lesz a tv-ben). Jok a kepek, szerintem dogos Namie ezekben a kosztumokben.

Erre rakontrazott ma, a Vogue es Gucci dupla kollabbal (!), amihez tobb kisebb reklamfilm is kijott, itt az egyik:

http://www.youtube.com/watch?v=42gBb01W57c

A szam cime valszeg "Ballerina", es baron hangzik :drool: Egyreszt drool Namie a klipben (az a dogos pavas zold cucc, meg ez a felcsavart haj... *.*), masreszt a szam megint valami izgalmas feldolgozasnak tunik, es yay, megint a melyebb hangjat hasznalja benne. Valamiert engem Madonna stilusara emlekeztetett, de meg nem mondom miert. Mindenesetre alig varom, hogy hivatalosan is kijojjon most mar valami uj tole (szerintem egy kislemez varhato a jovoben, esetleg a Neonlight Lipstick meg ez a Ballerina?).

Jah, es jovo heten megyek live-ra. Tegnap megjott a koncertjegyem, es..... a legelso sorba szol, kozepre. :shock:

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Aug 29 Thu, 1:15 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
az utolsó mondatért úúútállak!! xD

Namie meg :heart: hogy folyamatosan ontja magából az új számokat. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Sep 08 Sun, 6:36 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Megjottem a live-rol, penteken volt (Toyama: http://www.aubade.or.jp/). Eddig csak azert nem irtam, mert ket napja probalom magam osszekaparni (csak "enyhe" izomlaz, es a hangom se a legszebb azota xD).

Szoval! Namie Amuro FEEL TOUR 2013 live report! :yoberry:

Nos... Ebbe a nobe nem lehet elegge beleszerelmesedni :heart: *.* Elkepeszto volt az elso sorbol, kozeprol vegigtombolni a live-ot, asszem meg se kiserelem leirni a "feeling-et"... *.* (Meg mielott felreertes lenne, a jegyeket szigoruan sorsoljak, szoval el se akartam hinni, mikor megjott postan, es latom, hogy elso sor, kozep... :shock: Eleve brutalis szoras volt a jegyek sorsolasanal mar FC-n belul is (!), ugyhogy eleve annak orultem, hogy egyaltalan vehettem jegyet... az elso sor meg tiszta csodaval ert fel :heart: )

Szoval odaertem a helyemre a kezdes elott, es a mellettem ulok elkezdtek biztatni, hogy csak ne ajuljak el, mert tenyleg ide szol a jegyem xD Gondoltam, hogy az elso sor kozel lesz, de mivel ez hall (tehat nagyon picike) MEG KOZELEBB van, mint amit az ember varna. Konkretan 2 (!) meterre tancolt/enekelt elottem Namie... Nagyon durva volt. A szinpad meg viszonylag alacsony, tehat ha az ember felallt, kb. derekig (se?) ert. Ilyen kozelrol a legelso ami "meglepett", hogy Namie tenyleg (!) nagyon fiatalos eloben, ilyen kozelrol azert nem lehet akarmilyen sminkkel se eltuntetni azt, ami ott van (a Laruku tagokon pl. azert mindig latszik eloben koncerteken az a par ranc, stb. amit kesobb jol kifotosoppolnak a kepeken), de Namie termeszetesen fiatalos, es mindezt a legkisebb erolkodes nelkul. A masik pedig, hogy tenyleg szep, kreol bore van (amiket a reklamban szepen feherre vakolnak), termeszetes es gyonyoru az egesz no, nagyon jo kondiban volt, a hangja pedig ultra szuper volt, de szerintem ezt nem kell magyaraznom. Egyetlen megingas, felrecsuszott hang, kihagyott sor, stb. semmi sem volt.

Ha valakit erdekel, itt a setlist: http://www.livefans.jp/events/172006 (itt klikk a piros szovegre kozepen, es kiadja a listat)
En direkt nem neztem meg elore, de nagyjabol sejtettem milyen lesz, es be is jott a tippem (Namiet elegge konnyu megjosolni ^^). Kicsit sajnaltam mondjuk, hogy nem volt mereszebb (mint mondjuk a 2011-es LIVE STYLE setlistnel), en azert orultem volna par regebbi slagernek (Want me Want me, Violet Sauce, stb.), de nagyon jo volt a Damage es a Higher igy egymas mellett, es a szamok keverese is nagyon partis volt, tulajdonkeppen szakadt rolam a viz a koncert vegere, ahogy annak lennie kell (a pompont/torcsit meg szarra raztam xD). Igazabol ertheto, hogy az uj album mellett kellett par szam az Uncontrolled-rol, hiszen ezeket meg csak a dome-ban enekelte, ami meg nem volt valami hosszu koncert turne. Kulon szuper volt amugy a Wonder Woman, ami teljesen uj feldolgozas volt, az eredeti rock-os (?) stilus helyett electro feltuningolasban volt talalva, amolyan Namie-only-mix feleben. A make it happen-nel pedig ezuttal a vege fele a back vocal reszt is o enekelte (amit amugy az after school nyomott). Szoval ujitasok azert itt-ott voltak.

Amit kicsit sajnaltam, hogy maga a szinpad nagyon (de tenyleg nagyon) egyszeru volt. Oke, hogy Namie szereti a simple dolgokat, de ez mar-mar olcsonak tunt... mondjuk megertem, hogy olyan cucc kell, amit konnyu naponta hurcolaszni keresztul az orszagban, de azert a PLAY tour-nal, vagy a P<F-nel meg tudtak oldani nagyon mutatos kis hall stage-eket, ez pedig most tenyleg egy villogo (amugy a maga nemeben teljesen oke) lepcsosor volt, es ennyi. A hatterben az iv alaku screen mondjuk mutatos volt, de valahogy igy is tul uresnek tunt. Utoljara ennyire egyszeru stage talan a 2006-os LIVE STYLE-nal volt, de ott legalabb korlat volt, itt meg az se. Pozitivum volt viszont, hogy hasznaltak UV light-ot, ami nagyon (!) mutatos volt, foleg az openingnel. A tancosok meg Namie ruhaja egy dolog, hogy vibralt a sotetben, de kulon poen volt, hogy a kozonseg neon szinu torcsije/poloja is extra fenyt kapott igy, szoval olyan volt, mintha az egesz hely egy nagy klub lenne es mindenki egyutt tancolna :D A feeling mindenesetre nagyon egyben volt! (Es most mar tudtam, miert ezek az ocsmany rikito szinek az idei merch cuccokon... az UV feny miatt, hahh xD).

A hangulat vegig nagyon jo volt, szerencsere most nem tapasztaltam a "bealszom ulve" japan nezoket (bar ilyen kozelrol nem is csodalom xD), helyette mindenki pattogott, raadasul a lassu szamokon kivul minden fan enekelte a szamokat. Mivel Namie nagyon kozel volt, o is hallotta nyilvan, es szuper cuki volt, ahogy probalt nagyon kakkoii arcot vagni, de nem jott ossze, mert folyton elvigyorodott ahogy hallotta, hogy kantaljuk a refrent, meg a zenere ugralunk a pomponnal az orra elott xD. Kulon elmeny volt szamomra, hogy az encore resznel osszeakadt a szemunk, es vissza is integetett nekem, yay :D :heart: *elolvadt fangirl* :heart:

Otletes volt meg a szinten encore alatt hullo neonsarga laticelbol (?) keszult sziv. Az anyaga miatt a sima papirnal/tape csiknal sokkal lassabban hullott le, nagyon szep volt ahogy beteritette az egesz nezoteret/szinpadot. Tetszett, hogy nem lufi, meg tape, meg a szokasos cuccok, hanem valami extrabb.

Nos, ennyit a "wall of text" koncert riportrol, aztan ha van kerdes, csak szoljon batran barki :D Legkozelebb a novemberi osakaira van jegyem, majd meglatjuk mi lesz. Kivancsi vagyok, mert az okt-nov kozt valszeg lesz egy valtas, hall-bol arena-ba megy at a turne, szoval elkepzelheto, hogy setlist/stage valtozas lesz (ugye joval nagyobb helyen, stb.). Ja, az is erdekes volt, hogy a koncert vegen kitettek egy setlist listat (mini album kepekkel, jol nezett ki :), ez is szerintem arra utal, hogy talan a kesobbiekben lesz meg itt valtozas a szamok kozott (talan uj szamok, Ballerina? :) )

Btw, uj szam! Nagyon dogosen nezett ki ez a 3D lezeres perf most szombaton Tokioban... mar onmagaban is elmenne egy pv-nek szerintem. Kivancsi vagyok, mikor adja ki ezt a szamot! -->

https://www.facebook.com/video/embed?vi ... 3483752796

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Nov 07 Thu, 3:23 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Van egy elvileg új PV a Ballerina-hoz:
http://www.jpopasia.com/celebrity/namie ... 38170.html
mondjuk én sok újdonságot nem látok benne, leszámítva, hogy tévéböl lett felvéve, meg kicsit hosszabb, mint a yuotube-on régebben kiposztolt változat. xD
http://www.youtube.com/watch?v=zZ1rs98lKpM

Mondjuk nekem a két új szám közül még mindig a Neonlight Lipstick az ami sokkal jobban tetszik. <3

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Nov 26 Tue, 6:55 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ez így kicsit fura nekem, de január végén jön majd az új Namie kislemez, amin megjelenik majd az online már október óta kapható Ballerina és Neonlight Lipstick. xD Plusz a tsuki című ballada.
http://www.soundofjapan.hu/namie-amuro- ... januarban/

arra a februári koncert DVD-re viszont nagyon kiváncsi leszek :heart:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Nov 29 Fri, 4:00 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Na ja, de legalabb megjelenik cd-n, az is valami. A Damage-et azota se tettek fel egy korongra se, ami azert... o.o remelem a jovoben ez potolva lesz. A Ballerina pv-jet meg nem lattam, de nekem az a reklam maga bejott, mondjuk nem eroltettek meg magukat, ha gyakorlatilag ujravagtak a pv-hez, de hat turne kozben... Ellenben a most kikerult Neonlight pv-jebol a reszlet baromi jo, bejovos ez a "gonosz boszi vs. Hofeherke" setting, Namien jol nez ki ez a Voldemortos cucc :D Bar a szamok kozul nekem a Ballerina sokkal jobban bejon, van benne valami ujszeru (meg akkor is, ha tenyleg tok rovid szam). A Neonlight olyan k-poppos, nem rossz, de sokkal kozelebb all a FEEL hangzasvilagahoz, a Ballerina meg megint valami ujabb.

A Tsuki-ba bele lehet hallgatni az official FB oldalon, es azert nem lesz ez annyira nagyon ballada szerencsere. Egyebkent a japan cim meglepett, nagyon regota nem volt mar japan cimu szama Namienek. (Mondjuk mostanaban a japan nyelvu szamokat is hanyagolta).

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2013 Dec 08 Sun, 9:40 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Tegnap volt Namie 500. (!) koncertje. Tobb mint 3millioan jartak eddig a livejain. Ugy tunik megleptek a stabtagok a koncert vegen a viraggal es az evfordulo bejelentesevel :) Remeljuk a kovetkezo 500 livenal meg se all! Gratula neki! :heart:

http://namienewsnetwork.blogspot.jp/201 ... o.html?m=1

Ja, es kozben kijott a Neonlight full pv-je, es jooo.
Kicsit kar, hogy pont a dogosebb rap alatt a gyereket mutatja a kamera, de amugy a pv otlete jo, es az effektek is barok. Orulok, hogy mostanaban egyre tobb az atlagosabb Namie tancol pv-n tullepve az ilyen sztori meselos. Es Namie boszikent meg mindig szuper :heart:

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2014 Apr 10 Thu, 10:01 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Reg nem jartam erre. Mostanaban megint sok minden tortent Namie haza tajekan, pl. volt egy ballada szavazas, ami oda vezetett, hogy most megjelenik junius elejen egy Ballad Best valogatas. Sajna a kedvenc szamaim egy-ket kivetelevel nem kerultek be, meg amugy se vagyok nagy ballada-fan, szoval kicsit felejtos a dolog. Viszont erdekes, hogy keszul majd par uj pv es uj felvetel a regebbi szamokhoz (pl. Four Seasons, Himawari), de uj szamkent csak a Contrail ballada verzioja van bejelentve, ami szerintem csalodas, ratehettek volna meg valami uj szamot pluszban...

A borito erdekes... nekem a foto maga tetszik es jol nez ki rajta Namie, de ez a lovaglo kalap (?) nem igazan illik a ballada temahoz (szerintem). Kepek: http://namieamuro.jp/news/news.php?nID=VFWyEmQwPK

Ami sokkal izgalmasabb, hogy egyreszt bejelentettek, hogy augusztus vegetol ujra turne, masreszt hogy azota is volt egy-ket uj szam ami felbukkant reklamokban - a sweet kisses pl. egeszen kulosan hangzik, kivancsi leszek ra. A reklam maga is nagyon jol nez ki, a promo kepek mar onmagaban mehettek volna boritonak... Itt bele lehet hallgatni: http://www.oleodor.com/ad_gallery/index.html

Kijott tovabba a TSUKI single meg telen, ezt a szamot amugy egeszen megszerettem, mindenkepp a jobbik balladak koze tartozik, pedig nem vagyok egy nagy ballada rajongo, de ennek tok jo a dallama. Valamint volt egy kollab szam is Hirai Kennel (ez a kombinacio amugy nagy meglepetes... o.O), a cime "grotesque" es eleg jofele, gyors tempoju szam lett. Ebbol varok az iTunes valtozatra...

Jah, es a FEEL tour dvd-je megveve, megnezve. Nem volt rossz, hatarozottan jo felvetelek voltak, viszont mig a 20th anniversary-s dvd-n tul sok volt a kozonseg felvetelebol, most meg szinte keves, valahogy nem jott at az amugy tok jo, tombolo koncerthangulat... de a tancok meg Namie amugy korrektul latszik a felveteleken. Nem lett a kedvenc koncert dvd-m tole, de egyszer erdemes mindenkepp megnezni!

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2014 Apr 16 Wed, 12:48 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Miii, hogy Namie itt volt a cseheknél reklámot forgatni!??!? \O___O/

A Hirai Ken-es cucc meg igazából nem rossz, de favorit nálam nem lesz, föleg a drága ember hangja miatt. xD
Viszont a komplett Feel Tour pamphletbe én scak most, a napokban futottam bele és hát... uhh, legjobb Namie fotózás ezer. *o*
http://www.amuro.fr/index.php?/category/1395 :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

Image

Image

Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2014 Apr 17 Thu, 10:00 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Jah, ott volt a cseheknel... mahh... :roll:

Hirai Ken hangjaval kapcsolatban maximalisan egyetertek... :lol: hat nem kedvenc, az biztos. De a szam jo, Namie meg jol nez ki a pv-ben. :heart: Es a nyul se rossz a hatterben! :)

Es ja, ez egy utos pamphlet volt, be is zsakoltam, mert a fotok nagyon ott voltak. :Fade-color

Azert kivancsi leszek az idei turnera... szerintem Live style 2014 lesz, vegyes szamokkal, legalabbis nagyon remelem, hogy nem csak balladakat akar enekelni, az valahogy nagyon nem az o stilusa.

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Namie Amuro
PostPosted: 2014 Aug 19 Tue, 1:26 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Feb 27 Sun, 12:20 am
Posts: 180
Reg jartam erre. Par nap es kezdodik a live, amivel kapcsolatban bejott a tippem, miszerint Live Style 2014 lett... interjukban olvastam, hogy "csak" 4-5 balladat fog enekelni, es nem ballada turne lesz, hala az egnek. Mondjuk a 4-5 ballada is eleg soknak hangzik, de ha jol van elosztva es pofas a dolog, akkor nincs problemam vele. Sikerult jegyet is szerezni, szoval majd irok beszamolot (szeptemberben megyek Osakaba), mar ha erdekel valakit egyaltalan... ^^"

Amugy a Ballada Best album nagyon pritti lett, leszamitva, hogy nincs igazan uj szam rajta, ami kicsit csalodas. Viszont az uj pv-k egesz jok, az album meg kapott egy hologramos (vagy hogy hivjak...) boritot, a booklet fotok pedig megint nagyon dogosek. Azert kivancsi vagyok, mi lesz a sorsa az uj Namie szamoknak amik stockolva vannak... (Sweet kisses, peldaul...).

Btw, mostanaban keringenek csunya pletykak arrol, hogy Namie osszerugta a port az avex-el. Allitolag olyan elvarasaik vannak amiket Namie nem hajlando teljesiteni (pl. legyen MC a live-on, tobbet koncertezzen -wtf, mar igy is tok sok koncertje van... -, stb.) Szoval Namie ugy tunik, vegleg ki akar lepni es onallosodni, aztan meglatjuk mi lesz belole. Nem konnyu dontes mondjuk, foleg a mai jpop vilagban, de ki tudja, Namienel barmi elofordulhat szerintem. Azert ha igaz a pletyka, miszerint az avex levedette a kanjival irt "Amuro Namie" szot, azert az eleg durva....... egy biztos, remelem barmit is csinal, sikerul neki es ugyesen taktikazik majd. :heart:

_________________
L'heure bleue - http://myspace.com/swellingblue


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 315 posts ]  Go to page Previous  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group