Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 12:02 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 221 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Next
Author Message
PostPosted: 2009 Mar 14 Sat, 2:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Nah legalább már vagyunk akik kedveljük őket, megérdemelnek egy topicot! XD

szokásos kérdések: kedvenc tag, szám, PV, album/single... stb.
nekem röviden:
Eeteuk és HyukJae (azaz Eunhyuk) a kedvenc.
szám: ööö... hát elsőre a don't don meg a twins, de másodsorban az over és a keep in thouch.
PV: don't don! *__* azok a hajak, outfitek, meg úgy egészen whoa!
albumot nem tok mondani...

ki látta a filmjüket az Attack on the pin-up boys-t? azt hittem megszakadok a röhögéstől! és, h ezért még vlmi díjat is kaptak?! XDD egyébként gondoltam már, h egy két srácot megdobálok szarral a sulimba, de az nem kell, h még nagyobb egojuk legyen!

és most jöttem rá, h nekem meg KELL néznem a Mini-Dramajukat. épp most lesem az NGket és vlmi félelmetesen jó! XD vannak benne részek, amik a dbsk dangerous lovejára emlékeztetnek(csak durvábban)! XDD

és utoljára egy gonosz kérdés: Megtudjátok különböztetni őket név szerint? XDD
én őszintén szólva Kyuhyunt és Kibumot rendszeresen elfelejtem! XDD akiket elsőre ki tudok szúrni: Siwon, Heechul, Eunhyuk, Eeteuk, Shidong, a többieket néha eltivesztem néha jól tippelek! XDD de igazából annyira nem erölködöm, h megtanuljam! XDD majd egyszer úgyis tudni fogom... :roll:

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 14 Sat, 2:55 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
kedvenc tagok: Eunhyuk, Ryeowook, Yesung, Shindong ^o^
kedvenc szám: hmmmm... talán a U :D
kedvenc PV: Don't Don :D
album: én se tudok mondani :lol:

Attack On The Pin-Up Boys, áááá... xDDD az de poén :lol: pont pár napja néztem meg harmadszorra, mert nem bírok betelni vele :laugh: véleményem szerint Szifi és Ryeowook párosa a legjobb xD

a minidramajukat még nem láttam, én csak valami Eunhyuk-Donghae meg Leeteuk-Kangin párosítású cuccokat láttam félig-meddig (hacsak nem arról van szó :lol:). :) és ha már itt tartunk... EHB-t ki látta? xD én még csak félig, de ááá xDDD

ja, meg tudom őket különböztetni név szerint :)

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 14 Sat, 3:15 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
én néhány részt láttam az EHBből! XDD
az elsőt mindenképp meg a 9.et természetesen amiben a dbsk volt! XDD a többiből sztem csak részleteket! XD

az elsően tök kemény volt, mikor a paprikákat etették velük, és Siwon, aki ugye nem bírja a csípőset meg akarta kóstolni erre Hankyung:
-Don't eeeeeat it... Seriously.. Don't eeeeat iiiiit~~~. XDDDD szegény Hankyungnek nagyon csípős volt! XD

erre meg Jaejoong meg Changmin a 9. részben rákontráz, h ez finom, és, h olyan íze van, mint a gyümölcsnek! o.O miből van azoknak a nyelve?! téglából? XDD
ezen kívül nekem be kéne fejeznem a Full House nézését... kiváncsi vok, h Heechul és a lengyel csaj hogy készítik ki egymást! XD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 14 Sat, 3:20 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
hehe XDD a 9. résznél még nem tartok, nem is tudom hol tartok tényleg... asszem ott ahol távolugranak. XD
a paprikásnál Han Geng benyögése tényleg nagy volt, de hogy szerencsétlen Kibumnak milyen vörös volt a feje... xDDDD

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 14 Sat, 3:40 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
a 9. rész vagy műsor vagy akármi, a legjobb sztem! XD

szegény Yesung 10 percig boldog lehetett, h ő a legkisebb mégis ő ugrott a legmagasabbra... aztán kideült, h felhúzodott a pulcsija és azért! XD meg szegény Eunhyukie aki nagyon ákészült, h ő most megmutatja, és jobb lesz Junsunél, a többiek meg közölték, h nem számítanak sokra tőle! XDD
áááh, FAIL!
és ha már fail:

Image
Image
Image
én mindig is tudtam, h a kpop_macros jó hely! XDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 14 Sat, 3:47 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
jáááj... XDDD nézni kéne tovább az EHB-t most már tényleg, de leragadtam a DBSK muzsikáinál x"D

jaj, ezeket a képeket ismerem, annyira... ááá.. xDDD

bár ez nem SuJu, de ez most betett....... :beaten:

Image

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 14 Sat, 5:09 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Sziasztok ^_^
Bevágódom ide is ha már egyszer ők a kedvenc koreai bandám *_*
Kedvenc tag...hát elsősorban mindenképpen Heechul,és Zhou Mi <3 de igazából az egész bandát úgy ahogy van szeretem,de Leeteukot még kiemelném : D
Kedvenc szám mindenképpen a Don't Don illetve a SuJu M- Me száma,nah az az abszolút favorit *__*
PV...ez is meglepő módon a Me-é!
Album...én mindegyiket szeretem,abból nem tudnék kiemelni egyet sem!
Ezt az Attack On The...ezt még nemláttam...meg tudátok mondani hol tudnám megnézni...bár youtube-on gondolom fent van.Az EHB-t meg már vagy 5x végignéztem de egyszerűen nemtudom megunni.Mindig végigröhögöm az egészet XD az egyik legjobb műsor amit valaha láttam XD
A megkülönböztetés meg most már simán megy,köszönhetően az EHB-nek XD A Full House-ból meg pár részt láttam csak de ott Heechul...XD főleg a dog-os beszólása tetszett XD mondjuk ő saját maga nyilatkozta egy cikkben,h nemigazán kedveli a lányokat...egy kapcsolatban is "összetörné" őket...
A képek meg...Leeteuk szívem gyönyörű vagy X'D Shindong meg...tetszik a haja XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 14 Sat, 5:16 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
ajánlom a mysoju.com nevü oldalt én ott néztem meg!^^

és igen! nah az a beszólás kemény volt! "Poddle" asszem ezt mondta rá, mert, h göndör volt a haja a csajnak XDD
hát Heechul amúgy is összetöri a nők szívét... szegény Yunho barátnője is azt hitte, rá, h lány és a csaj azt hitte, h Yunho épp megcsalja! LOL!!

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 14 Sat, 5:20 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Köszi szépen,akkor ide mindenképpen ellátogatok ^_^
Igen azt mondta rá a haja miatt...háát Heechul már csak ilyen...néha elég érzéketlen tud lenni,de ezt ő maga mondja saját magáról is...nekem ettől függetlenül mégis ő a kedvencem XD
Wow...volt ilyen eset is? XD mondjuk ezen nem csodálkozom mert neki eléggé nőies kinézete van...régebben meg főleg olyan volt


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 14 Sat, 5:41 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Asuka.chan wrote:
Wow...volt ilyen eset is? XD mondjuk ezen nem csodálkozom mert neki eléggé nőies kinézete van...régebben meg főleg olyan volt

nézd meg mostani star show-t a dbskval! ezt épp Yunho mesélte. XDD

ezen kívül mikor Boom(műsorvezető) elkezdte mondani, h van a csapatban vlki, aki nagyon idegesítő... erre Junsu rávágja, h Eunhyukie és, h a telefonjába "alattvalóm"-ként van beírva! XDD
majd Changmin mondja Kibumról, h Kium mindig azt mondja rá, h öregnek néz ki és, h nagy a feje... ezért bosszantásképp Changmin összemérte a magasságukat és Kibum egy fejjel alacsonyabb! XDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 14 Sat, 10:38 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Áhh hát ez nagyon nagy XD kiváncsi lettem volna a csaj fejére eközben XD
Junsu de kedves vagy XD Kibum...Kibum...ha Changmin-t nevezed nagyfejűnek akkor mit mondasz arra akinek télleg nagy a feje? XD
Am én "filmjeik" kötül a Goong T-t nagyon bírom XD Heechul és az az öltözet,és Leeteukkal,h édelegnek benne XD Sungmin meg tök jól néz ki abba a hagyományos női koreai népviseletbe beöltözve...főleg mikor ebben a szerelésben fogja a csúcsmobilt a kezébe...tökre összeillik a kettő XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 15 Sun, 3:45 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Oh, hát őket én is nagyon szeretem <33
Kedvenc tag: Hankyung, Siwon és Donghae. Szám.. Don't Don, meg a Twins, Miracle, Happiness, Wonder Boy, de pl a Sorry, Sorry-t sztem nagyon is eltalálták, szal most állandóan az megy. :D
EHB-t meg a Full House-t akarom most letölteni mind, de nem egyszerű megtalálni őket xD

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 15 Sun, 3:56 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
marcsi568 wrote:
Sorry, Sorry-t sztem nagyon is eltalálták

Igen *_* azt sztem is hihetetlenül eltalálták,én is folyamatosan azt hallgatom XD
Amúgy Marcsi ha esetleg kellene,nekem vannak mu-s linkek az EHB-hez ^_^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 15 Sun, 6:08 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 19 Tue, 8:20 pm
Posts: 439
Location: somewhere nowhere
Tyűű itt ilyen topic is van? *___* Végre megint tudok írni valahova =D
Kedvenc tag: Eeteukie, aztán Yesung és Hangeng, de mind imádnivaló <3
Szám: U, Wonder Boy, Marry U, Sorry, Sorry, Let's Not, Pajama Party és Sunny
PV: Rokugo koreai változat (vagy Rokkuko, vagy tudom is én, hogy írják még o__o), a rendes PV-ik közül nem nagyon van kedvenc

Attack on the pin-up boyst én meg még az előtt láttam, mielőtt még ismertem volna a bandát, de már akkor is kész voltam tőle xD Aztán pár hete megint megnéztem, akkor esett le hogy mikor Heechul és Kangin együtt kajál, a háttérben a Rokugo megy, azok meg ott néznek hogy milyen zene már ez xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 15 Sun, 8:03 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Amúgy ha esetleg kellene vkinek innen le lehet tölteni a Sorry,Sorry MV-t angol és koreai felirattal:
Megaupload: http://www.megaupload.com/?d=EKTML15H
MediaFire: http://www.mediafire.com/?utzu1moamnq

Itt pedig a Why I Like You (perf)-et lehet letölteni szintén feliratokkal együtt: http://www.megaupload.com/?d=U40UCUWH


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 221 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group