Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 5:01 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 221 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 03 Fri, 10:15 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
marcsi568 wrote:
Btw valamelyikőtök letöltötte már a Mini Dramát? A 3. rész openingjére nektek is azt írja ki, h törölték a fájlt?

Ezt most nem mondod komolyan!!!!! 0.0
én még csak a második résznél tartok, de vlhogy leragadtam a Pearl blue csapat "card kissing game"-nél! :roll: (HOMFG! KANGIIIIN!!! NE RONTSD MEG SZEGÉNY EUNHYUKIUIIIIIT!!!!!!!)

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 03 Fri, 6:17 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Hát én személy szerint addig a részig még nem jutottam el a letöltésben...de jajj >.<
Áhh hogy én mennyire imádom mikor azt a játékot játszották *__* Kangin sztem nem csak Eunhyukot,de Leeteukot is simán megrontaná...Donghae-t meg csak azért nem mert ők nem voltak egymás mellett XD De a legjobb jelenet ott akkoris Ryeowook és Sungmin puszija volt :D
Amúgy ugye a SuJu-M cd-hez volt külön dvd is,ma megnéztem azt is,interjúk voltak rajta...amiből semmit nem értettem,mert a felirat is kínai volt hozzá,dehátvégülis alapból kínai az egész szóval nem meglepő...mindegy,gyönyörködni tudtam bennük XD szóval interjúk voltak rajta,plusz hogyan készült a U klippje,vmint maga az egész klipp :D ha ugye az anyanyelvén szólal meg Hankyung nagyonis sokat tud beszélni X'D megállás nélkül mondta a magáét az egyik interjúban XD Zhou Mi drága pedig olyan kis mosolygós emberke <3 annyira szeretem <3
Oh és végre eljutottam addig,hogy megnézzem az Attack on the pin-up boys-t...és...basszus X''D nemtom ki találta ki ezt a filmet,de fogadja őszinte gratulációmat X''D halálra röhögtem magam rajta XD Az a jelenet tetszett a legjobban mikor Sungmint fotózták és azon a rózsaszín lovon ült piros boával a nyakában XDD értelmes egy film volt :D am télleg...mi volt az a dal ami akkor ment mikor Kangin és Heechul abban az étteremben/bárban izében voltak?Olyan ismerős volt de nem tudtam rájönni.Am egész végig azon gondolkodtam,h Leeteuk miért nem szerepel a filmben...aztán mikor vége lett és már táncoltak meg elénekeltek egy számot,akkor jutott eszembe,hogy vajon nem e a pandamaci lehet Leeteuk...és naná,hogy az volt X'D de jobban díjaztam volna vmi más szerepben,hogy többet és jobban lehessen őt látni!Értelme nem sok volt a filmnek de baromira tetszett XDD
Höjj ez se lett egy rövid post X'D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 03 Fri, 6:56 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Hát, megnézni még nem néztem meg a Mini Dramát, gondoltam leszedem végig, majd végigsuhanok rajta, de... ez a szemét MU T___T
Ahhh *irigykedik Asu-ra xD*

Az Attack on... az mekkoraa <333333333 Imádom ^^ Siwon, és a villámjai mekkora már xD Wookie meg a talpnyalója xD És Chullie is... meg Kangin abban a csodálatos ingben. És a főszereplő KiHae <3333 Meg kéne néznem.. megint xDD
Teukie meg azért nem volt benne, amiért Kyu sem.. Az autóbaleset miatt :/ Eredetileg állítólag Eunhyuk lett volna a maci, de aztán azt a szerepet a lábadozó Teukie kapta, míg Kyu-nak sajna ki kellett maradni az egészből :(
És ha jól tévedek a dal amiről beszélsz, az a Rokkugo (jól írtam én ezt le? xD)

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 03 Fri, 7:08 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Autóbaleset???Jesszus én erről miért nem tudtam? T_T annyit tudtam,hogy Kyuhyun volt vmi miatt kórházban vagy történt vele vmi de Leeteukról ilyent nemhallottam T_T de legalább nem lett semmi komoly,maradandó bajuk nem úgy mint egy bizonyos személynek T___T
Nah de jobb dolgok,vidámabb téma!!!
Meghallgattam és igen a Rokkugo volt az a szám köszi ^_^ olyan ismerős volt,de egyszerűen nem tudtam rájönni,hogy melyik szám lehet.
És mivel végre szünetem van asszem a Full House-t is végig fogom nézni...itt van már az ideje XD amúgy meg egész héten EHB-t néztem és teljesen kikészültem már a sok röhögéstől XD Mindig észreveszek olyan dolgokat,amik addig nem tűntek fel...minden hüle apróságot X'D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 03 Fri, 8:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
azóta végignénztem a 2. részt a mini dramaból és hát jaj... XDD néhol voltak enyhe túlzások, de inkább vicces volt! XD

arról az autóbalesetről a legdurvább "műsor-megemlékezés" az a kínai tv-ben volt(ezen tényleg elpityeredtem picit, pedig akkor még nem voltam oda értük). mert elméletileg oda mentek volni mikor az autójuk bal kereke eldurrant és így a kocsi felfordult menet közben. EunHyuk, KyuHyun, LeeTeuk és ShinDong voltak a kocsiban. a legsúlyosabban Kyuhyun sérült és még az is kérdéses volt, h lábra tud e állni. Eeteuk volt a másik, aki nagyon súlyosan megsérült. a másik kettőnek könnyebb sérülései voltak.
koreai híradóban tökre látszik, h mennyire durván összezúzódott a kocsi.

Eredetileg meg Ryeowook játszotta a pandát. és csak a végén vette át Eeteuk amikor jobban volt.
meg mintha egy hyori szám is ment volna előtte(vagy utána) a rádióban! XD bár már rég láttam nem emlékszem! XD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 03 Fri, 9:15 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Basszus...tudtam...tudtam,hogy nem kellett volna ezeket a videókat megnéznem...tudtam *bőg* T__T atyaúristen...de hála az égnek,hogy mindegyikük rendesen felépült,és nem lett semmi maradandó károsodás.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 03 Fri, 9:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Ne sírj!^^ ne légy olyan, mint Eeteuk-oppa! ő még most is elérzékenyül ha szóba hozzák. egyrészről elhiszem, h nem könnyű feldolgozni másrészről, meg tudjuk, h Teukki milyen kis érzékeny!^_____^

de itt van vlmi vicces: Heebum megtámadja Yesungot! -> valahogy éreztem, h ennek az embernek macskája van. ez volt a belső intuícióm, mivel a gazda egy idő után olyan lesz, mint a háziállata! XD *tudja, mert macskát tart* a macska pedig egy önző, kényes és makacs állat és ezeket a tulajdonágokat magamon kívűl senkiben sem bírom! :beaten:

EDIT: és most már értem miért mondogatod Teukki nevetését!
Ezen röhögök fél órája! ez még a cuki Junsu "Nyahaha!"->nál és jobb! XDD Hogy lehet így röhögni??????????XDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 03 Fri, 10:02 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Háát...akkor én pont olyan vagyok mint Leeteuk XD de most már jobb,köszönöm Doll,ez a Heechulos videó segített...meg gyorsan nekiálltam EHB-t nézni...először persze egyből az ugrott be,hogy mi történt velük ahogy megláttam őket,de aztán a hülyéskedéseik felülmúlták ezt az érzést.Meg persze az is segít,hogy tudom,hogy mindenki jól van!
De amúgy figyeled ebben a videóban,a macs hogy tűri azt hogy Heechul így nyúzza őt XD persze gondolom már hozzászokott ehhez XD szegény...hogy bírhatja mellette XD viszont az biztos,hogy a macskák olyanok amit leírtál...nekem 4 macskám van és mindegyik ilyen XD pluszban az egyik megállás nélkül nyávog...tuti előbb utóbb egy merényletet hajtok végre ellene XD
Ugyehogy ugye? XDD én imádom hallgatni,az EHB-ben is sokszor lehet hallani ahogy így nevet XD nemtudom,hogy jön ki belőle ilyen hang,de örülök neki mert így tudok rajta röhögni XDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 03 Fri, 10:39 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Nagyon sok embert ismerek aki macska ellenes, pont ezek miatt a tulajdonságok miatt! XD
nekem csak egy cicám van egy 10kilós fekete hisztis dög! ráadásul már csókolomot köszönhetnék neki, mert 17 éves az idén! XDD de őszíntén szólva nem tudom mi lenne ha nem már nem lenne...
HeeBum viszont nagyon tetszik! ez a tipikus orosz-kékszőrű cicc, ami állítólag eléggé agresszív fajta... khm... Heechul remek választás khm... :roll: de azért drukkolok a srácnak, h végül találjon egy ilyen természetű embert maga mellé, aki huzamosabb ideig bírja! XDD nah jó... nem gonoszkodom tovább! akit szeret azzal biztos kedves(ebb) :D
Szegényt mindig szapulom... japán idolok közt is van egy egyed akit nagyon nem bírok, hát koreában ő rá esett ez a szerep! XDDDD

az előbb néztem egy olyan videó kivágást az EHB-ből, mikor nevető gázt szívtak! azt hittem megszakadok a röhögéstől amikor meghallottam Teukkie nevetését! XDD áááh!
nem ide tartozik, de ez a legjobb nevetés utánzás amit hallottam!

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 03 Fri, 11:07 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
17 éves?Azt nevezem!Nálunk a legidősebb olyan 4-5 éves lehet...nemtom pontosan XD bár nemrég születtek kiscicáink,igaz azok majd oda lesznek adva barátoknak,mert 6 macs már nagyon sok lenne XD de az egyik fiút amíg itthon van nálunk elneveztem Heechul-nak X''D
Heechul mellé tökéletes párnak és társnak Hankyung lenne a legjobb X'''D am még mindig nem találom azt a cikket amit olvastam róla,amiben nyilatkozta,hogy utálja a lányokat,meg,hogy elég érzéketlenül bánna velük,vagy vmi ilyesmi...
Meg lehet kérdezni ki az a japán idol akit nem bírsz? ^_^
Ha már Eeteuk nevetés 3:19-től tessék figyelni itt meint tökéletesen lehet hallani a fantasztikus nevetését XD
Off:van Junsu-ról olyan videód ahol tőle lehet ezt a nevetést hallani mert ez érdekelne XD

Egy kis szerk:
Saengil chuka hamnida Eunhyuk!!!! Nagyon Nagyon Boldog Szülinapot!!! *pezsgőt bont,konfettiket dobál és ünnepel* XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 1:05 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
szeretem ha az emberek ilyen neveket adnak az állatoknak! a pötyi, gombóc, cirmi olyan snassz! XDD régebben egy vadászgörényt akartam és el akartam nevezni Kyo-nak! XDDD meg az ilyen internetes állat neveldéknél is! van ey bárányom akit Eunhyuknak hívnak! LOL!!! :pinky2:

jaja azt én is hallottam, talán vlmi rádió adásban volt. De az is jó, h hogy reagálnak a többiek arra, h ha Heechul mérges. Siwon: he KEEPS talking -> ez a legjobb! XDDD előbb említettétek, h örülnétek neki, ha ilyen ember állna melettetek... ebből megint kimaradok, mert van vlmi nagyon ellentétes benne. mint ugye Heechulnál, h ő nagyon nőiesen néz ki, viszont rettenetesen férfias az attitüdje. nah ez Siwonnál pont fordítva lehet! XD azok a kéz gesztikulációk vlmi fergetegesek! XDD
Junsu nevetés elemzés -> de őt így randomra lehet hallani nevetni és tényleg olyan, mintha "nyahaha" lenne! XDD sztem ebben az EHB részben is tuti lehet hallani! XD

Boldogot HyungJae!!!!! :new-bday:

edit: jah és Matsujun-t nem bírom XDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Last edited by Karen on 2009 Apr 04 Sat, 2:28 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 2:13 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Oh, látom szépen elvoltatok xD
Azok a balesetes vidik T___T :(

És tényleg, boldog szülinapot Eunhyuk! :bday:

Nevetésről nekem Hannie jutott eszembe, mindig meghallom, ő is nagyon jellegzetes ^^ Ez a Heechul-os videó ez LOL xD Tipikus reakciók a srácoktól :D
A macskásat már láttam, szerencsétlen cica. xD Mondjuk én inkább kutyás vagyok, mint macskás, de az a cicc, az nagyon szép :) És milyen nyugodt XDDDD

Hoppá, jól összekeverte Wookie-t és Hyukjae-t pandaügyben.. xD Bocsi :oops:

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 3:05 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Én is inkább az ilyen nevekért vagyok oda...bár az egyiket Csipesznek hívják,a többit mind a kedvenceimről neveztem el XD Az állatokról jut eszembe...abban az EHB részben mikor egy kecskét hoztak a stúdióba...és Kangin mondta,hogy úgy néz ki a kecske mint Eunhyuk...és sztem is télleg tökre hasonlítottak egymásra X''D
Én cikkben olvastam,de hogy hol arra nem emlékszem ^^" Áhh ez az egyik kedvenc videóm,amit naponta kb 10x legalább meghallgatok XD amúgy mi is azt beszélgettük az egyik bnőmmel,hogy mondogattam neki,hogy milyen jó lenne ha olyan pasim lenne mint Siwon...olyan amilyet már leírtam,és akkor jött szóba az,hogy lehet,hogy egy idő után kissé megunná az ember,vagy kicsit zavarná,hogy sose hagyná egyedül...mint ahogy Heechul is mondja.És lehet,hogy ha esetleg választanom kéne mégiscsak olyant választanék mint Heechul,nem mint Siwon...de a gesztikulációiról inkább nem mondok semmit X''D *szeret Ma Siwon*
Hm...lehet,hogy Junsu nevetésére eddig csak azért nem figyeltem fel mert legalábbis az EHB-ban mindig Eeteuk-éra koncentráltam XD
Én is még mindig elképedek ezt a Heechulos videót látva,hogy az a macs milyen nyugodtan tűri a dolgokat XD
Am ha már Heechul...
aki most sem hazudtolja meg önmagát *Kangin és az a fej* X'D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 3:37 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Asuka.chan wrote:
abban az EHB részben mikor egy kecskét hoztak a stúdióba...és Kangin mondta,hogy úgy néz ki a kecske mint Eunhyuk...

ÁHÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!! *leesett a székről a röhögéstől*
Júúúj.... nah hát minden eszembe jutott már Eunhyukról, de kecske még nem... pedig a rágcsáló félékre előbb gondoltam. XDDD
De ha már itt tartunk Siwonra meg mindig azt mondják, h olyan, mint egy ló! XDD
Ha már pasi választás, az nálam nem a sujuből van. Eeteuk és Eunhyuk úgy aranyos ahogy van, de egyiket se tudnám elképzelni.
De van egy illető, aki még a múltban tett olyat, amiről én szoktam álmodni, szal azóta kész pont "ő az". XDD

Erről meg eszembe jutott egy régebbi "ázsia legjobb pasija" díj amire mindenféle rajongó szavazhatott. de én mondjuk kíváncsi lennék, h elfogultság nélkül, ki az akire azt mondanátok, h ő a legjobb(értsd: külső tulajdonság csak)? és, h könnyebb legyen első 3 helyezett. mondjuk nem ebbe a topicba való teljesen, de biztos lesz, aki a sujuből választ!^^
nálam:
1. Akanishi Jin(már nem vok akkora rajongója, mint régen, de ennek az embernek akkor is van egy különleges aurája)
2. Hyun Joong (ennek az embernek szép az arca)
3. Golf (még egy szép arcú egyed XD)
és bármennyire is szeretnem, de "nem szép" kategória: Bi, Yamapi, Koyama, Yunho... stb. mert, ha nagyon kritikus vagyok mindegyikben találok hibát. ettől függetlenűl mindegyikért odavagyok!^___^

(elnézést, h itt offolok, de a kíváncsiság elhatalmasodott XD)

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 4:07 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
De nézd csak meg...télleg tökre ugyanolyanok X''D Kanginnak teljesen igaza volt XD mondjuk magamtól nekem se jutott volna eszembe,de így,hogy úgymond rávezettek...majd én is jól megszemléltem...bezony így van XD
Jaja,a Ma Siwon-os megjegyzésem is arra utalt :D azzal is mennyit szekálják a többiek XD
Hát ha úgy komlyan tennék fel nekem a kérdést a pasiválasztásról,akkor úgy biztos nem Heechult mondanám...nemistudom igazából kit mondanék...
Lehet,hogy meg fogsz lepődni,de nekem se lesz a legjobb 3-ban SuJu-s pasi XD mondjuk nálam mindegyik japán lesz XD
1. Naoki (Jinkaku Radio) ő az egyik legszebb ember akit valaha láttam,és őt télleg nem azért mondom,függetlenül attól,hogy amúgy is nagyon szeretem,hanem mert ő télleg gyönyörű.Még mikor azt se tudtam kicsoda,micsoda,de mikor először megláttam egyből azt mondtam,hogy nah basszus...az egyik legszebb ember akit valaha is láttam.
2. Kamijo (Versailles)...ő meg...Kamijo XD
3. Aggy (Deluhi) nah neki olyan különleges arca van,hogy az vmi hihetetlen...annyira egyedi,annyira karakteres
Én őket tartom a legjobb pasiknak,persze még 1-2 emberkét én is idesorolnék,akiket kevésbbé ismerek,vagy egyáltalán nem,max képeket láttam róuk,de hogy ők is jó pasik az biztos XD egy-két pl: Kame,Lee Jun Ki,Jaejoong,Rose (ex The Trax)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 221 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 166 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group