Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 10:00 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 221 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 28 Sat, 11:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Asuka.chan wrote:
Doll wrote:
annak a kölyöknek sztem egy pihe nincs az arcán! XDDD

X''D ez nagyon nagy volt...de milyen igaz XD

Hát de komolyan! XD jó mondjuk én már atól rosszul voltam, mikor a supershowban megláttam Kibum ragasztott szőrszálait vagy mi volt az! o.O sajnos eredetinek tűnt. továbbá szeretem a közeli koncert felvételeket, de azt már kevésbé mikor jön a fel ismerés: "jé hát ez is tud szőrösödni?" talán Ryeowook aranyszive volt az, aki túl korán vette elő a borotvát, így már látszódtak a az épp növekvő bajusz kezdemények, de már nem emlékszem pontosan!! XDD

marcsi568 wrote:
pontosítok, a Mini Drama 4 részes, ha jól látom, és megtaláltam az egészet, de csak egy részét inglis subbal, szal az előző pü-m valamilyen szinten tárgytalan, és aki szeretné, az innen lenyúzhatja a részeket xD Én is azt fogom tenni, bár a MU nem a kedvencem mostanában :// Jó szórakozást ^^

ezt lenyúltam akkor köszönöm!^^

egyébként nem baj az ha az ember fangrill! XD bár ha épp most választani kéne a kék vagy a vörös közt azt hiszem az utóbbira voksolnék! XDDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 29 Sun, 9:59 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
marcsi568 wrote:
Hannie meg a tipikus ártatlan

Sztem ő közel sem olyan ártatlan mint amilyennek mutatja magát...sztem ő nagyon nagy...kópé X''D
A Goong-ban a kedvenc részem mikor szőlővel etetik egymást,hát azon majdnem behaltam *-* de részemről is Sungmin alakítása vitte a pálmát XD
Hogy mennyire igazad van Donghae-vel kapcsolatban :D bár mindegyikük olyan,hogy egyszerűen képtelenség nem szeretni őket XD legalábbis nálam :P
Siwon meg...szívesen tudnék magam mellett egy olyan pasit mint ő...egy annyira figyelmes és törődő embert...Heechul meg...róla nem kell semmit sem mondanom,már tudjátok,hogy érzek iránta :D
EHB 2. évad? *_____* ez egyszerűen fantasztikus hír!!Köszi,köszi,köszi!
Hm...hát lehet,h ez furcsa lesz,sőt biztos,de sztem Kibumnak jól állt ott akkor az az arc szőrzet XD nekem tetszett vele XD furi volt,de számomra határozottan nem volt rossz :P Ryeowookinak?Nah én rajta nem láttam még soha egy szálat se X'D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 30 Mon, 1:18 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Asuka.chan wrote:
marcsi568 wrote:
Hannie meg a tipikus ártatlan

Sztem ő közel sem olyan ártatlan mint amilyennek mutatja magát...sztem ő nagyon nagy...kópé X''D


Mindenki azt mondja, h nagyon őszinte, és melegszívű, és a légynek sem tud ártani XD A FH-ban Eva (az egyik külföldi leányzó) is mondott valami olyasmit, h senkinek nem tudna hazudni, és asszem mindenki bólogatott :D (Mondjuk a csaj sztem fülig beléesett, amit nem csodálok)
Hjaj.. mondjuk én is mindannyiójukért odavagyok, de van azért top 4 ^^

Ezt az EHB-sat wiki-n olvastam, szal.. Majd meglássuk, de jó lenne ^^
És sztem amiről ti beszéltek ezt a szőr/nem szőr, ezt én nem láttam T___T xD

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 30 Mon, 2:47 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Én nem egészen erre gondoltam :P XD mert,hogy kedves és arany szíve van,ebben én is teljesen biztos vagyok,ehhez kétség sem fér!Én kicsit már irányba kanyarodnék :P majd megkeresem azokat a képeket és videókat ami alapján ezt gondolom róla XD
Nah igen...tény,hogy nekem is van top 3,de mindegyiküket hihetetlenül imádom...max azt a 3 emberkét egy hajszállal jobban :D
Hát remélhetőleg télleg igaz,mert elnézegetném még egy darabig ezt a műsort!Most is pont azt nézem XD lassan végem van a sok röhögéstől XD
Am téll nemtom...ki látta a Good Dady című műsort?Igaz a SuJu-ból csak Heechul van benne,de sztem érdemes megnézni mit alakít ott XD hozza a szokásos formáját...az egyik részben,mikor a kislányt akit "nevelnek" elviszik fogorvoshoz...nah ott megint amit levág X''D azt télleg érdemes megnézni XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 31 Tue, 3:56 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
ha valaki erre nekem tud magyarázatot adni az kap tőlem egy nagy ölelést és puszit! XDD (mást nem tudok felajánlani XDD)
Image
mit keres Golf és Mike a Sujuvel? o.O
mondjuk legalább azt tudom, h honnan tanulhattak sujuék thaiul! XDDDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 01 Wed, 6:29 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
A hónap találóskérdése XD
Amúgy nekem személy szerint fogalmam sincs...de gondolom vmi fellépés...vagy vmilyen műsor alkalmával készülhetett ez a kép,ahol mind a két banda részt vett.De,hogy konkrétan mikor,hol és min lehetett ez azt nemtom...asszem ezzel elbuktam az ölelést és a puszit X'D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 01 Wed, 9:12 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
a beküldési határidő életemvégéig érvényes! XDD az első válaszoló bármikor számonkérheti rajtam díjat! XDDD Egyébként meg nem akarok hülyén meghalni! XDD
de ha már csak a don't don os korszakot nézzük lehet abból is ki leht indulni... talán! o.O

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 01 Wed, 9:30 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
holy cow. Én suju topicban.... asszem ezt életem végig hallgatni fogom valakitől : P (igen, célzás volt XD)
nekem az a tippem, hogy kb ugyanazt amit a JE-vel. Ázsia boyband-jei közötti kapcsolatépítés :beaten:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 01 Wed, 9:35 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Ayumi wrote:
holy cow. Én suju topicban.... asszem ezt életem végig hallgatni fogom valakitől : P (igen, célzás volt XD)
nekem az a tippem, hogy kb ugyanazt amit a JE-vel. Ázsia boyband-jei közötti kapcsolatépítés :beaten:
te nem kapsz ölelést, se puszit - szoktál kapni eleget tőlem! :P
Nah jó nem ám! XD
egyébként lehet... én arra is tippeltem, h az sm segített GM-nek bejutni a koreai lemezeladási piacra...

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 01 Wed, 9:42 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
gonosz. tudtam, hogy nem szeretsz ;___; *engszt*
Hát, más szerintem nagyon nem lehet. Ha az SM nem segítene nekik, őszintén szólva GM-nek sok esélynek nem hiszem, hogy lenne Koreában ^^; Tekintve, hogy SM kb olyan, mint JE csak koreai kiadásban XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 01 Wed, 9:49 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Ayumi wrote:
gonosz. tudtam, hogy nem szeretsz ;___; *engszt*
Hát, más szerintem nagyon nem lehet. Ha az SM nem segítene nekik, őszintén szólva GM-nek sok esélynek nem hiszem, hogy lenne Koreában ^^; Tekintve, hogy SM kb olyan, mint JE csak koreai kiadásban XD

de most is az SM segített takki és tsuba-nak, meg az arashinak meg a fenetudja kinek a lemez eladásokban vagy miben! ki tudja, lehet, h annó GMnek is segített, és úgyebár így nem véletlen az, h van koreai számuk... pl a Fight for you-ból meg a Tee peuk sah-ból is van koreai változat! o.O

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 01 Wed, 9:53 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
Wow, segítettek Takitsubának? Nem is tudtam.... XD Arashinak annyira nem meglepő, mivel ők meg szeretnek ám Ázsiában turnézni.... xD
Akkor, eldőlt, segített SM segített GM-nek és egy kis boyband kapcsolat teremtés is megvolt XD És szánsájn meg heppinesz (megnéznék egy DBSK/JE banda találkozást XD SMAP kilőve XD)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 01 Wed, 10:02 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Ayumi wrote:
Wow, segítettek Takitsubának? Nem is tudtam.... XD Arashinak annyira nem meglepő, mivel ők meg szeretnek ám Ázsiában turnézni.... xD
Akkor, eldőlt, segített SM segített GM-nek és egy kis boyband kapcsolat teremtés is megvolt XD És szánsájn meg heppinesz (megnéznék egy DBSK/JE banda találkozást XD SMAP kilőve XD)

jah hogy neked nem mutattam? o.O
bocs:
SM and Johnny's TOGETHER :roll:

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 02 Thu, 7:22 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Igeeen,végre megjöttek a SuJu cd-k,amiket rendeltem *____*
Itt van róla pár kép ^_^

http://kepfeltoltes.hu/090402/P4020253- ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090402/P4020259- ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090402/P4020255- ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090402/P4020256- ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090402/P4020257- ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090402/P4020258- ... es.hu_.jpg


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 02 Thu, 11:36 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
G&M sztem is kapcsolatot épített éppen Koreában xD Ájj.. fel sem tűnt először mit kell nézni a képen, m elvonta a figyelmem Hannie XDD
És ez a cikk tanulságos volt SM és a JE kapcsolatáról xD

És tök jó Asu *______* Az M CD-je nekem is kellene *__* Na jó, a Sorry, Sorry is XDDD De az M, az <333

Btw valamelyikőtök letöltötte már a Mini Dramát? A 3. rész openingjére nektek is azt írja ki, h törölték a fájlt?

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 221 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 175 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group