Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 12:48 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 221 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 19 Thu, 7:55 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
biztos mindenki látta már, de én most fuldoklom a két ökör gyerek angolságán:
válasz egy amcsi fanmailre XDD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 19 Thu, 8:15 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
ááá X"DDDD

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 19 Thu, 8:19 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 19 Tue, 8:20 pm
Posts: 439
Location: somewhere nowhere
Jaj ezt épp tegnap láttam xDD hülegyerekek xD <3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 19 Thu, 9:33 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Áhh látom értelem van bőven mind a kettejüknél X'D amúgy bár ebben nem hallani,de én annyira szeretem Leeteuk nevetését...annyira egyedi,hogy azt az ember millió nevetés közül is felismerné XD imádom hallgatni ahogy nevet *_*
Én ezt a videót nézem meg legalább napi 10x X'D http://www.youtube.com/watch?v=k_jFZwd6 ... re=related


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 21 Sat, 5:32 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Köszönöm Asuka-chan, már sikerült nagynehezen előbányásznom feliratosan mp4 formátumban, meg aviban is meglett xDD

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 21 Sat, 10:49 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Örülök,hogy sikerült megtalálnod...nah nem mintha nem szívesen küldtem volna el a linkeket hozzá :P
És majd ha megnézted mindenképpen kérnék róla egy beszámolót,hogy hogy tetszett ^_^
Ha vkinek esetleg még nincs meg innen le tudja tölteni az új album A és B változat képeit *-*
http://www.mediafire.com/?gvqziyzmwyn
Asszem jól döntöttem,hogy az A verziót rendeltem meg ^_^
Egy kis szerk:
http://www.youtube.com/watch?v=3V_WvXab ... r_embedded ezen a videón azóta röhögök mióta megnéztem...legalább 1 órája X''D nagyon bejön ez a reklám XD
Image itt meg egy kép Sungminról és Yesungról a testvéreikkel ^_^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 28 Sat, 12:34 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Ez a reklám hatalmas x"DDDD Köszi! :)

Szóval, megnéztem az EHB-t, meg a Full House-t is kapásból, m.. mert muszáj volt. xD Isteni volt mind a kettő, de a FH nekem jobban bejött, talán azért, m a kis kedvenceim mind a 4en ott voltak a 6 állandó között <3
EHB meg.. x"DD Imádtam nézni, ahogy szenvedtek a drágák :P Kedvenc rész.. nem is tudnék választani, de pl a víz alatti lélegeztetés az nagyon LOL volt.
Hmm.. erről jut eszembe.. már most elvonási tüneteim vannak... Mi legyen a következő, amit ajánlanál Asuka? (ha nem baj elhagyom a -chan-t ^^)

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 28 Sat, 10:14 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Főleg a végén Yesung X''D
Hm...én talán csak azért mondanám jobbnak az EHB-t mert a FUll House-t még nem láttam...vagyis csak nagyon keveset az elejéből...nem is tudom már miért nem néztem végig o.O nah majd tavaszi szünetben :P
Nah igen,nehéz kedvenc részt kiemelni mert mindegyik eszméletlenül jó XD ott akkoris az volt a legnagyobb poén,mikor Eunhyuk csak Sungmintól akarta a levegőt...Kangin nem kellett neki XD olyan aranyos volt ahogy kereste Sungmin kezét,hogy ő vele akar lenni...az nagyon édes volt *-*
Csak nyugodtan,és az Asukát is lecsökkentheted simán Asu-ra :D Amúgy...hm...nemtudom a Goong T-t láttad e már...ha esetleg még nem mindenképpen nézd meg...csak a SuJu-T tagjai vannak benne de nagyon kész XD azt főleg érdemes megnézni h Heechul mit alakít benne női ruciban...no meg Sungmin is X'D
Éééss *dobpergés* Gratula a fiúknak mert elsők lettek a Mucis Bank-on!!!! olyan aranyosak voltak ahogy szinte mindenki elsírta magát...főleg Leeteuk...jajj hát ő nagyon nagyon...annyira aranyos volt!Heechul persze nem bőgte el magát...milyen meglepő XD Szóval mégegyszer gratula a fiúknak,megérdemelték!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 28 Sat, 1:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
marcsi! nézd meg az Attack on the Pin-up boys filmjüket! XDD az nagyon poén!
amit én máig keresek az a Mini-dramajuk, mert abból csak az NG-k vannak fenn youtubeon, de már azon kikészültem! XDD főleg h van egy fullosan olyan jelenet Kangin és Eeteuk közt, mint Jaejoong és Yunho a Dangerous love-ban. "[I ane no ida]" ÁÁÁÁÁÁ! XDD ezen meghalok akár mikor hallom. meg az Eunhyukie-Donghae párosítás és Donghae megborotválja Eunhyukiet! De könyörgöm! annak a kölyöknek sztem egy pihe nincs az arcán! XDDD
ha valaki látta vlhol dobjon már meg egy letöltő linkkel! XD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 28 Sat, 4:40 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Köszi Doll, már láttam xDDD Kb 2x, vagy 3x.. nem is emléxem már rá :D
Hmm... ez nekem ismerős, mintha láttam volna valahol xD Milyen elnevezés alatt fut? ^^

Oksi, akkor Asu ^^ Láttam sztem belőle, de a teljeset sajna még nem sikerült elcsípnem xD
Gratula a srácoknak :) OLyan kis édesek voltak <3 Teukie és Hannie ahogy könnyeikkel küszködve próbáltak beszélni, és a legjobb rész belőle az, h: "Kibumah, your hyungs did it!" Ez annyira aranyos tőlük, h nem felejtették el Kibummie-t sem <3

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 28 Sat, 4:47 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
"Super Junior Mini-Drama" -> én csak így láttam.

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 28 Sat, 6:04 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Doll wrote:
annak a kölyöknek sztem egy pihe nincs az arcán! XDDD

X''D ez nagyon nagy volt...de milyen igaz XD
Ohh télleg azok a Mini drama-k *_* hogy is felejthettem el őket,azok nagyon poénosak XD szép kis párosokat alkottak :P
Leeteuk főleg emiatt a Kibumos mondata miatt sírta el annyira magát!Olyan megható volt az a jelenet...olyan kis érzékenyek *_* én meg naná,hogy elérzékenyültem azon,ahogy ők elérzékenyültek XD velük együtt bőgtem X'D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 28 Sat, 9:12 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Hát.. elméletileg, ha 2 részes volt, akkor megtaláltam :D Ha több.. akkor csak 2 van subbal ^^ És a Goobg T most kúszik lefelé, és asszem ezt a Mini izét én is majd leszedem xD Meg a Mystery 6-et néztem ki, meg az Adonis Camp-et xD
Doll, küldök pü-t ^^

Nya igen, a síró idolok engem is meghatnak <3


Edit:
pontosítok, a Mini Drama 4 részes, ha jól látom, és megtaláltam az egészet, de csak egy részét inglis subbal, szal az előző pü-m valamilyen szinten tárgytalan, és aki szeretné, az innen lenyúzhatja a részeket xD Én is azt fogom tenni, bár a MU nem a kedvencem mostanában :// Jó szórakozást ^^

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 28 Sat, 11:18 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Igen Marcsi az csak 2 részes...sajna...pedig elnéztem volna még egy darabig XD Heechul amit abban is alakít XD mindenesetre sztem baromi jól áll neki az a ruha XD de az a kedvenc részem mikor Sungmin koreai népviseletben épp egy csúcsmobilt tart a kezében X'D tökre összeillik a kettő XD
Jujj és ezt a letöltést én is köszönöm *-* bár nemtom ez a Mini Drama hány részes...de nekem mintha úgy rémlene h többet láttam mint 4...de én már nagyon régen láttam szóval ilyen szempontból rám ne hagyatkozzatok ^^""
Jahm...az kimaradt,hogy nagyon aranyos az avid Marcsi *_*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Mar 28 Sat, 11:33 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Megnéztem a Goong T-t xDDD Hát ez fájt xDDD Chuulie és Teukie romantikázásán röhögtem nagyon, meg Kangin rajongó szerelmén Shindong iránt xDD Illetve a vége is ütős volt, és Sungmin mindent vitt az alakításával xD

Köszike ^^ Donghae-be újra beleszerettem a FH alatt, annyira kis lelkes, és édes, és aranyos, és ahányszor megláttam mosolyogni, mindig megölelgettem volna. Olyan mint egy hatalmas plüssmaci <3 Mondjuk Kibum gyilkos mosolyai is hasonló reakciókat váltottak ki belőlem :)
Mind a kettőjüket megtartanám. :P Hannie meg a tipikus ártatlan (néha nagyon dög mondjuk xD) naiv ember, aki ha akarna, sem tudna hazudni (állítólag). Siwon.. a mindenkit ölelgető és szeretgető Andre Choi. :) Én is elfogadnám bodyguardnak. Illetve Cinderella, aki harsány, és kicsit szemétkedő, de nem lehet nem szeretni a Tom & Jerry-s pizsijében. Illetve Korea No. 1 idolja és az Apuci Kangin. Mellékszerepekben meg Anyuci, meg prof Eunhyuk, és Sungmin. :)

Most olvastam, miközben letöltéseket vadásztam, h állítólag lesz az EHB-nak 2. évadja xD Kíváncsian várom.

Jah, és szívesen ^^

*lelövi fangirl énjét xD*

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 221 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 165 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group