Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 8:36 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2592 posts ]  Go to page Previous  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173  Next
Author Message
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Sep 23 Mon, 8:47 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2013 Sep 22 Sun, 9:59 am
Posts: 9
Nagy kedvencem a AAA 18-án kiadta 8. albumát ami 4 napig trónolt az első helyen, most a negyedik. Sajna Mv nem készült, de az albumot megelőző single is szép eredményeket hozott tessék nézegetni :D
Koi oto to amazora


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Sep 25 Wed, 3:26 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Az AAA fura egy eset, régen nagyon nem bírtam öket (annyira old-school JPop cuccokat csináltak), de mostanság volt pár nagyon telitalálat számuk. :grin: jó, ez a linkelt dal pont nem tartozik közéjük, nem úgy, mint mondjuk ez.

Alcsi wrote:
Quote:
Over 100 GANGURO GAL members belong to this unit!


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nem akarok akadékoskodni, de ez nekem kicsit soknak tűnik. :beaten:
oh my, oh my!!! nem is tudtam, hogy a Black Diamond-ék is elkezdtek énekelgetni!! *o*
egyébként ez egy GAL circle, ahhoz tartoznak bö százan, de amikor fellépnek itt-ott Para Para bemutatókkal, stb, akkor is csak páran vannak, szóval gondolom ebben a zenés projektben is csak néhány vesz részt a csajok közül. ^^

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Sep 26 Thu, 1:42 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2013 Sep 22 Sun, 9:59 am
Posts: 9
oh akkor nézegesd meg ezt a kettőt. ezek hasonlóak ahhoz az eighth wonder-hez.
Mask
I KNOW YOU KWON


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Sep 30 Mon, 7:59 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
wow, ezen az I Know-n eddig átsiklottam, pedig tényleg elég korrekt :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Oct 07 Mon, 3:03 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Szeküsí Zónéknak új kislemezük jelenik meg 9-én Bye Bye Dubai címen. Ezen az oldalon megtekinthető a pv rövid verziója.
Sexy Zone - Bye Bye Dubai PV (short ver.)
Hát nem is tudom. :beaten: Az első három kislemezüket imádtam, azok a számok életvidámak meg hihetetlenül fülbemászóak voltak, de az előző kislemezük meg ez a mostani szám sem tetszik valahogy, olyan uncsik. ^^" Meg a klip is valahogy nem valami igényes, és gyerekeink is szokás szerint elég rosszul néznek ki benne (mondjuk jó, a Lady Diamond-os csillivilli rózsaszín öltönyeiket meg a flitteres Mikuláskosztümöt a művirágokkal azért nem tudják überelni). Én még mindig arra várok, hogy csoda történjen és normálisan öltöztessék őket és értelmesebb számokat kapjanak... lehet, hogy hiába? :beaten: (Durva, hogy mennyire elvesztegetik Nakajima meg Kikuchi tehetségét olyan számokkal, amik egyszerűen nem illenek hozzájuk sem korban, sem stílusban... Nakajima még hagyján, ő elcukimukizik, ha kell, de Kikuchi valszeg egy Tokio-szerű bandában lenne a legboldogabb, és nem a Sexy Zone-ban. ^^' Lehet, hogy aztán egyszer bebolondul és követi az ex-NEWS-os Taka példáját... :lol:)
Amúgy Kis-My-Ft2-éknak is folyamatosan gyártják az új dalokat, legutóbb a Kimi to no Kiseki jelent meg tőlük, de nekik is amennyire odavoltam az első pár számukért, azóta pont annyira egyhangú számomra, amit csinálnak. :bleh2: Őszintén szólva nekem még mindig az Arashi meg a Hey! Say! JUMP azok a Johnny's-ból, akik kb mindig jó kis dalokat adnak ki és ritkán csalódok bennük. :D

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Oct 08 Tue, 9:33 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jah, ez a byebyedubai ez hát... eléggé rémes. xD Meg az újabb kismyft2 cuccok is lelombozóak, föleg azután, hogy tavaly milyen jó kislemezeik voltak. A HSJ mit csinált mostanában amit érdemes meghallgatni? Velük kapcsolatban totál elvesztettem a fonalat..

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Oct 08 Tue, 8:23 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Hey! Say! JUMP-ék a tavalyi albumuk óta csak egy kislemezt adtak ki, a Come On A My House-t. Tipikus HSJ, jókedvű, életvidám, pattogós, jópofa klippel. :D Meg Yamada Ryosuke debütált közülük szólóban még januárban. Nem lett olyan rossz az a dal, de nem is különösebben tetszik, elmegy.
Hey! Say! JUMP - Come On A My House PV
Yamada Ryosuke - Mystery Virgin PV

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Oct 09 Wed, 11:21 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jah, azt hittem több minden kijött az album óta. ^^" De mondjuk ezeket sem hallottam, szóval pótlok mindjárt, köszi! :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Oct 25 Fri, 10:47 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
WHAT?
O_O????

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Nov 02 Sat, 12:51 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
random hír: december legvégén jön az új AAA album. azok alapján, amiket utóbbi időben csináltak, kiváncsi leszek rá. :grin: egyelőre még semmi cím, borító, ilyesmi nincs hozzá.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Nov 03 Sun, 8:37 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 16 Wed, 8:35 pm
Posts: 1782
Location: Csór
Ez egy live album lesz, viszont én még az Eighth Wondert sem hallgattam meg. Mondjuk sok új szám nem volt rajta.

December 25-én jön az új JASMINE kislemez: Countdown.
Nem kell egy egész évet várni rá, hihetetlen. :D

szerk.: Csak nekem hasonlít a Kis-My-Ft2-féle Luv Sick refrénjéből egy rész Kyary Pamyu Pamyu - PonPonPon refréjére? Kicsit lassabban.

_________________
Image
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Nov 04 Mon, 10:54 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Az 8th Wonder kifejezetten jó kis lemez lett, mondjuk én annyira meg az előtte levő kislemezeket nem hallgattam, szóval nekem voltak rajta újdonságok bőven. :grin:
A Kis-My-Ft2 dalban meg nekem nem tónt fel a hasonlóság, igaz... egyszer bírtam csak meghallgatni, olyan kis semmilyen lett ez a szám megint. :| Komolyan nem értem, hogy ha össze tudtak nekik hozni olyanokat is, mint a Shake It Up, meg társai, akkor mostanság miért ilyen kis jellegtelen az összes daluk? (ezt a görkorcsolya fétist meg igazán elfelejthetné már Johnny bácsi, ez már a '80-as években is rettenet ciki volt)

Jasmine kislemez miatt viszont hurrá!!! :pinky2: Féltem, hogy megint eltünik egy csomó időre az album után, de akkor remélhetőleg nem és mostantól tartja a normális, pár havonta új kiadvány tempót. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Nov 05 Tue, 10:40 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2013 Sep 22 Sun, 9:59 am
Posts: 9
Sok új számot most nem is nagyon várhatunk tőlük, mivel a bandából Misako folyamatosan filmezik. Viszont az új albummal szinte együtt a vezető kiadja a szóló cover albumát amire már kb 1 éve gyűjtögeti össze a számokat. Azt jó lesz együtt hallani, mert néhányról lemaradtam xD Amúgy azt nem tudjátok, hogy amit Nishi csinált szólóban az csak 1 Mv erejéig volt vagy kiadták normálisan is? >< (erre gondolok)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Nov 07 Thu, 10:48 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nem tudom, hogy kiadták-e én az AAA-s szólócuccok közül csak az Urata Naoya lemezt hallottam, ami mondjuk nagyon korrekt lett, csak kár, hogy régi már, meg nem volt folytatása. ^^"

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: JPop (v.2)
PostPosted: 2013 Nov 09 Sat, 12:03 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
Gondoltam feldobom a témát ezzel a Candies feldolgozással. o/

  http://youtu.be/IXUH3FFx7rI

\o\ /o/

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2592 posts ]  Go to page Previous  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 174 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group