Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 4:26 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 63 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Kedvenc zenei tv müsor
Music Station 48%  48%  [ 11 ]
Utaban 13%  13%  [ 3 ]
Hey! Hey! Hey! Music Champ 22%  22%  [ 5 ]
CDTV 0%  0%  [ 0 ]
Domoto Brothers 13%  13%  [ 3 ]
Pop Jam 0%  0%  [ 0 ]
Matthew's Best Hit TV 4%  4%  [ 1 ]
PaPaPaPaPuffy! 0%  0%  [ 0 ]
Total votes : 23
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 25 Tue, 12:40 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Case wrote:
Tokubei wrote:

kösz ^^!

Yu~ki: ugye láttad, hogy a webshop-ban van egy Mr Children kislemez? :pinky2:


Láttam,majd lehet h rávetem magamat,miggyá megnézem h pontosan melyik is az ;)
edit: Not Found,nha az 1 jóó szám~ Olyan átlagos Mr.Childrenes,de jó :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 28 Fri, 8:35 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Na, hat "vegigneztuk" a MS Super Live-ot. -_-
Assezm ez volt a legroszabb SL amit eddig lattam. Nemcsak a felhozatal volt rettenetes, de meg a diszlettel sem voltam megelegedve. Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem a MS fontos resze a valtozatos szinpadkep, extra megoldasok, lahatatlan kameraman-ek stb.... Mar emiatt is megerte eddig megnezni, szinte mindegy volt ki a fellepo ^^, de most ez is hianyzott. Volt egy ket jo megoldas, de azokat is 5x sutottek el :(
Szoval a vegignezes eleg felrevezeto volt reszemrol, a nagyresze ugyanis at lett tekerve...

Akik kifejezetten tetszettek nekem: Akikawa Masafumi, KobuKuro, Fukuyama Masaharu, Ayaka & KobuKuro (legalabb van mit keresni^^)
Pl megdobbento, hogy nekem joban tetszett Koda Kumi szama, mit Ayu-e o.O Egyik szamot sem ismertem elotte, tehat csak ez alapjan mondom. TOKIO, Mika Nakashima nem volt rossz meg paran meg hoztak a kotelezot. Mr. Children-t mindig varom, hatah hallok vmit ami tetszik, de nekem meg mindig allati unalmasak. Boyband-ek nagyreszenek csak kb az elso 1 percet lattam, de SMAP-et vegigneztem (elvegre szinte sz ossz tagot ismerem, mindenfele filmekbol, meg sorozatokbol XD), Na hat az o eloadasuk volt az est egyik legnagyob katasztrofaja szerintem. (B'z mellett) Ennyi hamis hangot mar regen halottam, viszont aki kiadta lathatolag nem hallotta oket, mert meg jol meg is nyomta mindet... Arashi-val is probalkoztam (Momo-chan <3). Ugyan nem tunt hamisnak, de ez volt az egyetlen pozitivum benne. Aztan meg KAT-TUN-t neztem meg, de lehet addigra mar nagyon rossz hangulatba voltam, nem tetszett kicsit sem ugyhogy ez is skip... (A Keep the fait-t Himuro irta o.o. Hogy mik vannak. Ha jol tudom anno a Real Face-t meg Tak-sama szerezte)

Akiktol vartam is vmit azok szinte mint bukta volt: Yui-t birom, de hat szvsz nagyon gyenge volt amit eloadott. Marmint az enek es meg maga a szam is. B'z... :bleh2: hogy ezek miert szerepelnek ennyit a TV-ben mostansg. Sosincs jo vege. Ok, nem hamis volt, "csak" berekedt szegenykem, dehat ha beteg mondjak inkabb le a szereplest -_-" Komolyan nekem kinos volt itthon ulve, 5 nappal az esemenyek utan (Szegeny Inaba san!! Szegeny en x__x). Laruku csak szimlapn nem tetszett, elettelen semilyen eloadas volt. Ayu-t mar irtam.

Sry, nem akartam enniyre kifejteni, csak anniyra vartam mar... *csalodott* :rain:

edit: Ez persze mind csak az en velemenyem, senkit nem akartam megserteni a kritikammal, elnezest ha megis ez tortent. Ami nekem nem tetszett masnak nagyon is bejohet, nem vagyunk egyfromak ugye... (remelem egyszer megerem, hogy ezt nem kell hozzafuzni egy ilyen irashoz...)

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Last edited by Djinn on 2007 Dec 28 Fri, 10:57 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 28 Fri, 10:10 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
én alapjáraton le sem szedtem. pedig kár. sztem lehetett vna jobb is :?

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 28 Fri, 1:09 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Mr.Children igenis nem unalmas >o<'' Csak egyhangú :beaten: Houkiboshi-t,Paddle-t hallgasd meg,nha azokaztán télleg jóók ;)
És még nem töltöttem le,nem tom emnnyire él sukin a torrent,de látom megse érné...ezlenne a 3. SL-m,de félnék h annyira nem tetszene h egyben az utolsó is,hagyom inkább ~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 28 Fri, 6:34 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Yu~ki wrote:
Mr.Children igenis nem unalmas >o<'' Csak egyhangú :beaten: Houkiboshi-t,Paddle-t hallgasd meg,nha azokaztán télleg jóók ;)

Nah, hat meghallgattam ezt a ket szamot. Ugyertem vegighallgattam oket es nem kapcsoltam ki, vegig a zenet figyeltemes nem csinaltam mast. Nekem meg mindig unalmas, elettelen, erotlen es nincs benne semmi fantazia. Olyan.... punnyadtnak erzem. A zene jol elvan a hatterben, ok, de semmi extra vagy fulbemaszo, az enek meg olyan atlag japan hang, neha kicsit idegesito, de ha lehet meg jellegtelenebb mint a zene :? Hat ez van, tenyleg nem vagyunk egyformak, uncsi is lenne ugy a vilag... Hozzateszem a fontiek csak az en velemenyem tukrozik, nem iteletet vagy fikazatst.

Azt meg latom, hogy jol elvettem a kedvet mindenkinek a MSSL-tol. -_- Nem ez volt a cel, de igy visszaolvasva nem csoda... Azert anyira nem volt rossz, siman megeri letolteni, lehet vkinek ez lesz a legjobb SL amitt latott kitudja... Meghat Tamori-san 8) mar onmagaban ok arra, hogy az ember megnezze (A kawaii musorvezetocsajszisan-rol nem is beszelve <3 )

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 28 Fri, 8:04 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Nem vetted el nyugi....Megnéztem pár előadást,itt-ott fent vannak,főleg a boybandesek.Vélemény: Kanjani8 elnézést de olyan szar hangokat még nem láttam xDDD Olyan hamis,h nem bírtam meghallgatni.

Mr.Childrenhez meg...Igen,többen mondják rá,hogy unalmas.Meg az éenkhang,pont úgy szokták fikázni mint Toshit.Engem biztos vonzanak a ,,különleges,, énekhangok,de tetszik.Sztem ezzel az egyértelmű negatív véleményeddel nyugaton(a nyugat szót kiemelem) nem vagy egyedül.Keleten viszont akkora sikernek örvendenek,hogy már többen szeretik őket mint B'z-t. *megjegyzem,nekem meg B'z énekes hang nem jön be,tehát pont fordítva mint néked...* Ahogy mondod,nem vunk egyformák! ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 28 Fri, 8:28 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
HU, hat nem gondoltam hogy ilyen indulatoka keltek o.o
Bocsi, tenyleg csak azert irtam le a velemenyem, mert ajanlottal ket szanmot, amiket le is csekkoltam. (oda is irtam, hogy nem itelet vagy fikazas) En igazan nagyon orulok a sikereiknek trenyleg, nem irigylem toluk se keleten se nyugaton. Azt nem tudom hogy ki kinel sikeresebb, kihez kit kell hasnolitani, meg miben merik egyatalan a sikert, ugyhogy hiszek neked, en nem ertek hozza. :smile2:

Love & Peace

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 28 Fri, 8:49 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Jézusom,tom h nem fikázod xD Énse úgy vettem le,teeee :P Az h pont úgy szokták fikázni mint Toshit dolog azt azért írtam,mert nem szokott az embereknek nyugaton tecceni xDDDDDd Annyira Toshi-é se.Sajnos.Pedig mindkettőjük hangját bírom.
És Vash love and pííísz,loool ;)
Jha,meg hogy milyen sikeresek.Én úgy értem,hogymár B'z-nél is több lemezt adnak el,pedig régen az szinte lehetetlen volt.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Dec 29 Sat, 11:42 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ohh, hát kösz a beszámolót... ^^ Utóbbi pár évvel ellentétben most ugye nem szedtem le a müsort a gyengus számlista miatt, de azért kicsit bennem volt, hogy azért lehet mégiscsak le kellene kapni, már csak a rend kedvéért is... de most már örülök, hogy nem tettem. xD Azért remélem jövöre jobb lesz, meg most a CDTV évzáró müsorában van minden reményem, 2 éve szinte véletlenül szedtem le és nagyon pozitív meglepetés volt. ^^

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 02 Wed, 6:32 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Nha mostmár énis megnéztem,pedig megfogadtam hogy nem fogom...A 38 (+ 1 ) előadó közül sztem a fele olyan hamis volt,hogy csak így néztem O_o .Ez az egyik,a másik,meg amit Djinn is elmondott,nem nagyon bővelkedtek háttérben,pedig elég dúrvák szoktak lenni...1-2 előadást mindenképp érdemes megnézni youtube-n,mert a jókat sztem felrakták *bár a legjobba tnem láttam sehol*.Nekem,ami kiemelkedően tetszett,az az ayaka X Kobukuro volt...Az huuhh...Érdemes lesz leszedni az együtt kiadott ,,cuccokat, ,mert összeillenek a hangok ;) Boyband-ek közül a Tackey és Tsubasa páros volt ami elment,de a hangok ottse stimmeltek...vagyis a NewS az jobb volt,mert ott nem láttam sok tévesztést *bár Yamapi hangja..ö ^^'' *.B'z-t annyira sose komáltam,vhogy az énekes hangja irritál,ettőla super love song nebvezetű számtól sem estem hasra.Koda Kumi olyan volt mint mindig: gyönyörű.Mr.Children,köztudott kedvenceim új száma nem a kedvencem,annyira nem élveztem az előadását sem,de azért a várt színvonalat meghozták.Laruku,meg a záró Kuwata Keisuke szám a karácsonyi hangulatért feleltek *meg aközönségben lévő sapkás fangörlök XD * :D
Tudom,hogy szinte végig negatív dolgokat mondtam,de azért sokkalta rosszabbra számítottam,nekem kellemes csalódás volt,de 2008-ra hozzák a régi formájukat a TV Asahi-nél ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Jan 18 Fri, 5:20 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Veletlenul nem tudja vki mi volt a Music Station signalja a #1090~Thousand Dreams~ elott? (asszem 92 ota az van). Sehol nem talatam infot rola.

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 15 Sat, 5:15 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Most már, h egy pár műsorba belenéztem azt hiszem nem kérdés, h mi a választásom! XDD (egyedül szavaztam rájuk! XD)
Valamiért egyébként nekem a MS unalmas. mármint az alap Music Station adásokra gondolok, mert ilyen év végi összefoglalót nem láttam még.

egyéként ha kettőt lehetne a topra tenni akkor a második az tuti az Utaban lenne, főképp Nakai bunkó beszólogatásai miatt. De egyébként is sikerül minden vendéghez kitatálni vlmi tök új "hülye" különszámot, amit nagyon élvezek.

és végül a harmadik helyen a H!3x. Azért tiszteletem a DownTownnak, h minden műsorban hozzák a formájukat! XD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 18 Tue, 10:57 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Doll wrote:
Most már, h egy pár mûsorba belenéztem azt hiszem nem kérdés, h mi a választásom! XDD (egyedül szavaztam rájuk! XD)

Domoto, mi? :beee: bwehh, elvakult fangrill. xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Nov 18 Tue, 3:49 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Case wrote:
Domoto, mi? :beee: bwehh, elvakult fangrill. xD

nem vakultam el! Akkor nem látnám! :pinky2:

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Dec 25 Thu, 10:38 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Mar 31 Sat, 3:04 pm
Posts: 4470
Location: Bp
Hajaj,holnap MS Super live...a tavalyi után,ez nem tuti,hogy boldogsággal tölt el,de majd meglássuk :3


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 63 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 178 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group