Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 11:16 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 95 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
Author Message
 Post subject: Pump It Up / Para Para
PostPosted: 2004 Jun 18 Fri, 10:58 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 17 Thu, 5:52 pm
Posts: 22
Location: Bp/Gödöllő
Hányan ismeritek ezt a koreai csodát? Nagyon érdekel, ugyanis én nagy nagy rajongója ill. használója vok :)
Illetve... szóval inkább afelől érdeklődnék, hogy ki szokott "táncolni" is rajta :) Nameg ha van itt olyan, az miket szeret, milyen nehézségűeket, miféle stílusúakat, ilyesmi :) Ja és hogy melyik verziót. (=hol?) :)

_________________
Fekete ágon
szunnyadó fehér álom.
Cseresznyevirág.
----------
by Yagamoto


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 18 Fri, 12:16 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Vannak egy páran, akik szeretik ezt a masinát, és néha szokták is használni a Westendben. Csakhogy elég ritkán dugják ide az orrukat a fórumra... :drop2:

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 18 Fri, 12:21 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 17 Thu, 5:52 pm
Posts: 22
Location: Bp/Gödöllő
Rosszul teszik, énis szokok ott nyomulni :D Ööö... elég sűrűn előfordul hogy úgy 5-10fős csapatocskával :lol:
Te esetleg közéjük is tartozol, vagy csak megjegyezted? :)

_________________
Fekete ágon
szunnyadó fehér álom.
Cseresznyevirág.
----------
by Yagamoto


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 18 Fri, 12:44 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Sakura wrote:
Rosszul teszik, énis szokok ott nyomulni :D Ööö... elég sűrűn előfordul hogy úgy 5-10fős csapatocskával :lol:
Te esetleg közéjük is tartozol, vagy csak megjegyezted? :)


Én csak nézem. Egyszer próbáltam, kábé sikerült összecsomózni a lábaimat. :sweatdrop: Akkor megállapítottam, hogy a koncentrációnak ez a foka nekem sajna nem megy, de mindig jó nézni, mások milyen ügyesek (vagy bénák) :smile3:

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 18 Fri, 12:55 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 17 Thu, 5:52 pm
Posts: 22
Location: Bp/Gödöllő
Jajj, hát ha én újakat látok akkor inkább eltépek onnan, minthogy az arcukba röhögjek :lol: Tom h gonoc vagyok, dehát... legalább nem vigyorgok a képükbe :P
A legviccesebb, mikor látod hogy valaki értene hozzá, szal menne neki, csak nem meri rajtahagyni a lábát a "gombokon" és pattog mint a bolha :) Az nagyonvicces ^^

Ja, nagy élmény: volt hogy egy kínai kiscsajt én tanítottam ^^ Tök yofej volt :)
Viszont a kínai csávók bunkók, már rájöttem :P

_________________
Fekete ágon
szunnyadó fehér álom.
Cseresznyevirág.
----------
by Yagamoto


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 19 Sat, 12:07 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
én ugrálni nem szoktam rajta, csak a zenék miatt szeretem, de nagyon. ^^ Seo Taiji, Park Ji Yoon, 0-24, Fin.K.L. megstb :heart:
Altalaban az van, hogy míg a többiek táncikálnak mi elmegyünk pár méterrel arrébb olyan korongfoci akármit játszani.. xD~

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 19 Sat, 1:03 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Jah, en se ugralok (mar csak az hianyzik o_o), de azt egy ideig poen nezni, mikor mas tancizik (meg persze mikor szimpatikus kulseju ifjak ugrabugralnak xD). Aztan utana...

Case wrote:
Altalaban az van, hogy m?g a t?bbiek t?ncik?lnak mi elmegy?nk p?r m?terrel arr?bb olyan korongfoci ak?rmit j?tszani.. xD~

XD
________
Babi mac breakaway


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 2:30 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 19 Sat, 2:37 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 17 Thu, 5:52 pm
Posts: 22
Location: Bp/Gödöllő
Hmm, igenigen, olyat mi is szoktunk ^^
Hű, eccer össze kéne röffenni a WEben ^^ Egyébként... mintha mostanában kihaltak volna onnan picikét az ázsiával kompatibilis egyének... Viszont egyre több magyar van ^^

Jajj múltkor egy ismerősömnek megmutattam a cuccot, és bevállalta hogy kipróbálja. Ráállunk, állítom a gyorsaságot magamnak, erre beszól egy kiscsaj, hogy a kék nyilakkal kell számot választani...
Mondom oké, tudom :D
Keresem a számokat, erre megint beszólogat... na mondom kész :lol: Mutogat nekem ilyen 3*-osakat, hát yo :P
...Kövi alkalommal nézett is hogy Hard-ban nyomtam :P *büszke*

Ja, és persze énis imádom a zenéket ^^ Úgy volt hogy a honlapra felrakunk némi infót a számokról meg az előadókról, csak valahogy sose jön össze a frissítés :D (=én összeszedem, ismerős meg nem ér rá felrakni :P )

_________________
Fekete ágon
szunnyadó fehér álom.
Cseresznyevirág.
----------
by Yagamoto


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 19 Sat, 11:36 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 10 Fri, 11:29 pm
Posts: 61
Location: vhol Hidekit rugdosom :/
Na, /me szokott tancikalni tancikagepen. De en meg csak kezdo 3-5 csillagoson jatszogatok. "Probalok a minosegre, nem a mennyisegre menni. ^_-" ^^"" Meg nincsen "kedvem" tobbet tancikalni rajta. /me kinyitja a penztarcajat es sohajt egyet. ^^"

Sakura wrote:
Egyébként... mintha mostanában kihaltak volna onnan picikét az ázsiával kompatibilis egyének... Viszont egyre több magyar van ^^


:cry2: T__________T :cry2:
Pedig olyan jo volt mikor adtak ott a musort!! Persze en csak azt neztem, hogy milyen jol tancolnak....... :roll: :wink:

Sakura wrote:
Úgy volt hogy a honlapra felrakunk némi infót a számokról meg az elõadókról, csak valahogy sose jön össze a frissítés (=én összeszedem, ismerõs meg nem ér rá felrakni)

Tessek kicsit megrugdosni. :2gunfire: :onfire:

Amugy linket tudnal adni? Elkeveredett mikor legutobb rendezgettem a linkjeimet. ^^" Meg ha jol emlekszem voltak belinkelve szamok is a lepesek melle, de 10 probalkozasbol 1 szam jott le. Azota ez mukodik?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 20 Sun, 1:55 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 17 Thu, 5:52 pm
Posts: 22
Location: Bp/Gödöllő
A link ottvan minden beböffentésem után, de a kedvedért:
http://pumpitup.fw.hu

Megrugdosni... per pill asszem nem fog menni :( Pedig olyan sok új cucc van :(
És drága freeweb törölte a feltöltött zenéket is :x Aszittem robbanok mikor egy ismerősöm szólt h nem műxenek :cry:


Ja, és a pénztárcám nekem sem elég vastag ehhez a murihoz... legalábbis annyira semmiképp sem, mint az ázsiával kopatibilis egyéneké :P

_________________
Fekete ágon
szunnyadó fehér álom.
Cseresznyevirág.
----------
by Yagamoto


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 20 Sun, 3:38 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 10 Fri, 11:29 pm
Posts: 61
Location: vhol Hidekit rugdosom :/
Sakura wrote:
A link ottvan minden beböffentésem után, de a kedvedért:
http://pumpitup.fw.hu


hm.....aszittem toroltem magamtol ezt a kerest. Fel percel utanna jottem ra, h ott a link, mikor elkuldtem a messaget. Akkor csak a szandek volt meg. :shock: Azert koszi. ^^"

Sakura wrote:
Megrugdosni... per pill asszem nem fog menni :( Pedig olyan sok új cucc van :(

Akkor csak kuld at nekem! *__*

Sakura wrote:
És drága freeweb törölte a feltöltött zenéket is :x Aszittem robbanok mikor egy ismerõsöm szólt h nem mûxenek :cry:


Persze, fw-re csak vmi 50 Megat tolthetsz asszem. Probaljatok meg osszelinkelni par tarhelyet, hatha azt azert engedi. Csak egy otlet. ^^" Csak mert eleg frusztralo, h ott a link, karnyujtasnyira a cel.......aztan a nagy ures semmi. :|


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 20 Sun, 6:04 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 17 Thu, 5:52 pm
Posts: 22
Location: Bp/Gödöllő
Nekem mondod? Én is arról az oldalról éltem :D Ugyanis nem nekem volt meg az összes zene hanem havernak. Bahh... Ő meg valamerre el van tűnődve... Nyááááájjj :argh:

_________________
Fekete ágon
szunnyadó fehér álom.
Cseresznyevirág.
----------
by Yagamoto


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 22 Tue, 8:52 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
pedig kár lenne azért az oldalért.. ^^ annak idején erre az oldalra is terveztem egy szekciót a pump it up gépröl, csak aztán megtaláltam a tied.. :smile3:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 23 Wed, 10:42 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 17 Thu, 5:52 pm
Posts: 22
Location: Bp/Gödöllő
Igen, tudom hogy foglalkozni kéne vele! :) Majd zaklatom haveromat mostmár, mert ugyebár nyár van, nem hivatkozhat (remélhetőleg) időhiányra :P A cucc meg megvan hozzá, csak fel kéne paklászni netre :)

Másik:
Mégeccer megérdeklődöm: lenne-e valakinek kedve összefutni valamikor... bármikor? :) WE, játékterem, PIU vagy korongbigyó, vagy csak lófrálás, nekem aztán mind1, csakhát ne pusztuljak itthon egész nap! :) Nameg szeretnék veletek talizni :) Vélemény? ^^

_________________
Fekete ágon
szunnyadó fehér álom.
Cseresznyevirág.
----------
by Yagamoto


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 23 Wed, 1:09 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Hmm.. mi szombatonként szoktunk Westendben mászkálni, meg azon belül is jövö hétre (juli 3) amúgy is szervezödik nagyobbfajta találkozó ott, me'hogy ott lesz a fél fórum ^^ (részletek a Dir en grey topicban vannak megcseverészve) Mi mondjuk általában fent ücsörgünk a tetöteraszon, de mikor kezd sötétedni, akkor amúgyis lemegyünk játékterem felé. (csak elvileg helyi pump it up bajnokunk Neko nem lesz ott.. :\)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 95 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group