Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 2:32 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 794 posts ]  Go to page Previous  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 02 Tue, 12:54 pm 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
LOL, de legalább nem nehéz megvalósítani azt a cosplayt :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 02 Tue, 3:22 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Apr 25 Wed, 10:05 am
Posts: 4812
Sayaka wrote:
Ennyire balfaszságot régen álmodtam :lol:
Az volt benne, hogy visszaolvastam Soj-on, hogy milyen flyerek voltak, és volt egy amin kovászos uborkák voltak XD... és akkor Shizu (aki éppen itt lakott mellettünk O_o) elõállt egy olyan ötlettel, hogy cosplayeljünk kovászos uborkás befõttes üvegeket :laugh:
Arra már nem emlékszem, hogy ez meg lett-e valósítva, de ez... XD


xDDDDDDDDDDDDDDDD *nyüszít*
kovászos uborkát ettél lefekvés előtt, vagy ez hogy jött? xDDDD

És hogy már on legyek, én HanaKimis középiskolás hülyülős-őrültködőst álmodtam, de hogy mi az istenért jött velem szembe az álom közepén Daisuke Takahashi, arra már végképp nemtok magyarázatot adni xDDDDDDD

_________________
Sakura Tsukiyodevartblog


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 02 Tue, 3:34 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Jul 17 Thu, 8:01 pm
Posts: 1780
Location: Álmosvölgy
Shizu wrote:

xDDDDDDDDDDDDDDDD *nyüszít*
kovászos uborkát ettél lefekvés előtt, vagy ez hogy jött? xDDDD



Nem, az a poén, hogy nem vagyok oda a kovászos ubiért :lol: és fogalmam sincs, hogy jött XD

_________________
http://livingdeadgeisha.deviantart.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 02 Tue, 4:37 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Apr 21 Tue, 2:29 pm
Posts: 416
Oké....nagyon,nagyon durvát álmodtam ._.
A karateklubbal,elmentünk országos versenyre,amit Magyarba tartottak(sose volt ilyenxD),Egerbe volt.Amikor oda értünk,éppen folyt az Egri csata a törökökkel. Mi is beszálltunk,és egyszer csak megjelent egy királynő,akit Erzsébetnek hívtak,elvitte a nagy sensei fiát,mivel a nagy sensei nagyon csapta neki szelet,ezért elvitte a fiát. Elmentek a tenger partra(most figyeljetekxD) mivel Eger az Adria mellet volt. Felszálltak a hajóra,és elindultak. Az Adrián ilyen 100 km magasságú hullámok csapkodtak,de Ők tök nyugisan át értek a másik partra...és a másik parton....Japán volt! És mi meg 2 lépéssel átléptük az Adriát (:lol:) és megmentettük a sensei fiát....aki végül megkérte kezemet,és hozzá mentem,és a sensei átengedett a vizsgán,sőt! még 3 övfokozatot is léptem előre,és egyből fekete öves lettem :lol: durva volt :D

_________________
last.fm||DeviantArt||Twitter


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 06 Sat, 10:58 am 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2008 Sep 14 Sun, 9:39 pm
Posts: 737
Location: Mirrorcle World
azt álmodtam, hogy nyár volt (bárcsak.... :roll: ), és nagyon meleg, én meg a városban császkáltam egyik barátnőmmel, és kértem őt, hogy menjünk be valami boltba innivalóért, mert nem bírom tovább. viszont sehol nem találtunk a környéken boltot, pedig már jó ideje mentünk, úgyhogy végül bementünk valami kocsmába :lol: kicsit mondjuk hülyén éreztem magam, hogy én tulajdonképpen csak egy ásványvizet akarok venni, de barátnőm mondta, hogy szerinte nem gáz. úgyhogy odamentem ahhoz a hűtött italszekrényhez vagy mi a neve...

...ami tele volt ilyen hüvelykujj-körömnyi italokkal :shock: volt annál egy kicsivel nagyobb meg egy kicsivel kisebb is, de a teljes kisujjamnál egyik se volt nagyobb. és mindegyiknek ilyen 7 meg 10 Ft volt az ára :lol: épp azon gondolkodtam, hogy nem lenne-e ciki kétmaréknyi ilyen kisüveges ásványvízzel odaállítani a pulthoz, amikor felébredtem XDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 06 Sat, 11:01 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
Az én álmomról legyen elég annyi, hogy Bokros Lajossal álmodtam, hogy ő nagybátyám... no comment.

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 10 Wed, 9:39 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Múlt éjjel sikerült jót.
BUCK-TICK koncerten voltam valahol Németországban, szinte az összes ős fórumtag társaságában... viszont rajtunk kívül alig lézengett ott más. XD A koncert elvileg valami aprócska teremben lett volna, ami úgy nézett ki, mint egy rokokó bálterem, csak annak rettenetesen pici volt. Mi már ott sorakoztunk a falhoz lapulva, és tíz perc múlva elvileg kezdés lett volna, de mondtam a többieknek, hogy biztos nem itt tartják meg, hiszen semmi technika, nincsenek hangfalak, hol vannak a hangszerek, és egyáltalán, a színpad...? XDDD Igazam lett, mert jött egy nő, és mondta, hogy egy másik helyiségbe szíveskedjünk átfáradni az (erősen rusztikus hangulatú) udvaron keresztül. Miközben mentünk gyülekezni, belémhasított a felismerés, hogy péntek van, és hétfőn meg ART-SCHOOL koncert, amire még nincs jegyem, se szállásom, se semmim, de úgy egyébként sincs miből megvenni mindezt, és nem akar velem senki eljönni. Ezen aztán némileg pánikba estem, de azzal nyugtatgattam magam, hogy akkor is megoldom, ha a fene fenét eszik. :lol: Aztán míg a beengedésre várakoztunk, el kellett szaladnom pisilni, és persze akkor volt kapunyitás, amíg én távol voltam (egyszerűen nem akart elállni :') ), mire lóhalálában visszarohantam, már csak pár különlegesen ízléstelenül felöltözött német csajt találtam ott. Na nem baj, beléptem az épületbe, ami meg úgy nézett ki, mint egy városháza házasságkötő terme... XD Vörös szőnyeg, bársonyzsinóros elválasztók. Egyenként be kellett regisztrálni egy könyvbe, utána kezelték a jegyet, és kiderült, hogy ez ilyen elegáns, ülőhelyes esemény lesz... De már nem tudtam meg, hogy sült el végül a dolog, mivel felébredtem. o_O


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 10 Wed, 9:55 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Ez jóvót. :'DDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 15 Mon, 9:48 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
Én nemes egyszerűséggel azt álmodtam, hogy a DEG csak Dél-Amerikába ment turnézni és nekem kellett takarítani. Valami misztikus összefüggés lehet az álmom és aközött a tény között, hogy ma ki kell takarítanom a lakást. :lol:

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 02 Fri, 8:41 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Sikerült összehozni éjjel egy lájtos katasztrófafilmet. o_O
Moziba akartunk menni pár ismerőssel, de azon az előadáson, amit kinéztünk, teltház volt, így gondoltuk, megvárjuk a következőt. A többiek nem tudom, hova lettek, de én kint, a mozi falának támaszkodva csöveltem, de szó szerint, volt szutykos párnám és paplanom is, és valamiért kikaptam két piercinget a számból. Aztán egyszer csak megjelent két régi barátom (akikkel már nem is tartom a kapcsolatot), és mondták, hogy a mozit lezárták, és azonnal haza kell menni, mert átjött Ausztriából a férges járvány, amikor az ember vére tele lesz élősködőkkel, és a végén megzombul. o_O Úgyhogy feltápászkodtam, és rohantam velük a legközelebbi buszhoz, közben belémhasított, hogy otthagytam a piercingjeimet, de már mindegy... A buszon aztán már Kageroval utaztam egy darabig, kitaláltuk, hogy elmegyünk Casehez. Aztán a következő jelenetben már egy ld50-es lánnyal voltam, akit csak névről, meg látásból ismerek, és ismeretlen környéken utaztunk. Neki előbb le kellett szállnia, de elmagyarázta, hogy nekem hol kell, és utána mire szálljak át. Hát le is pakolt a busz valami puszta kellős közepén, és már kezdtem volna bepánikolni, de szerencsére ott volt Riki (! :'3), aki tudta, hova kell menni, és még a kezemet is megfogta. Felszálltunk a buszra, ahol első körben letámadott egy ellenőr, aztán jött egy jókora darab nő, hogy le kell tesztelnie minket, mert ezen a járaton csak egészségesek utazhatnak. Ez annyiból állt, hogy fel kellett húzni a jobb karunkon a ruhát, és egy vajazókéssel összevagdosta a felkarunkat. o_O Rikit ellenőrizte először, neki fájt, én is rákészültem, de én meg nem éreztem semmit. És kiderült, hogy tiszták vagyunk. Nagy kő esett le a szívemről, és Riki vállára hajtottam a fejem. (:pinky2:) Aztán megérkeztem a világ végére, mivel ott lakott Case. o_O Akkor Riki már nem volt velem. Felmentem a lakásba, és kiderült, hogy ott meg party van, csomó ismerős volt ott, meg egy rakás ismeretlen ember, és csak egyre gyűlt a nép, viszont Case nem volt sehol. Elkezdtem aggódni, de Kagero azt mondta, felesleges, majd megérkezik, addig is ünnepeljük tovább a világ végét. :lol: De Case csak nem jött meg, helyette viszont becsöngetett a Gazette, akikről később kiderült, hogy valójában csak cosplayerek, és mind lányok.
Aztán felébredtem, de mikor visszaaludtam, folytattam ezt az álmot, bár akkor már evakuálták a várost, mert annyira elharapózott a fertőzés, hogy muszáj volt menekülni.

Hát, rendben van. :beaten:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 02 Fri, 12:01 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
hiába, nekem már az álmokban sincs hely.. :cry2:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 05 Mon, 3:19 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Sep 15 Sat, 7:57 pm
Posts: 1363
Megint sikerült álmodnom x'D
valami filmforgatásra mentem, és bent a stúdió ilyen kb két méteres válaszfalakkal volt elválasztva, a különböző forgatásokaz számokkal jeelölték. Végigmentem az első folyosón, ott a Barátok Köztöt forgatták (pedig nem is nézem x'D). Rájöttem, hogy nem ide jöttem, ezért kimentem onnan, és a második folyosó végén megtaláltam amit kerestem, vagyis a Twilight harmadik részének forgatását, ahol én egy mellékszerepet játszottam volna, mert hiába nem tetszik az a film, azzal a karakterrel tudtam azonosulni x'D. Aztán kiderült, hogy hiába hívtak be, valami szőke ribit választottak, én meg elsírtam magam, és valahogy mégis én kaptam meg a szerepet, majd elküldtek a sminkeshez meg fodrászhoz, aki egy ember volt, és megmosta a hajam, és foltokban barna lettem, foltokban lila. De a nőci tök lusta volt, nekem meg lassan jelenésem lett volna az első jelenetben. A smink dolga végül megoldódott, én meg mentem a forgatásra, aminek onnantól kezdve kábé köze nem volt a Twilighthoz, de a végén már Godzilla üldözte ott a jónépet :beaten:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 05 Mon, 3:22 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
A harmadik Tvájlájt múvit csak miattad fogom megnézni. :'D

És én is bőgtem most álmomban, valami hülyeség miatt, meg szexi rendőrnéni hacukában mászkáltam. :ohwell:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 05 Mon, 3:25 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Sep 15 Sat, 7:57 pm
Posts: 1363
Jude wrote:
A harmadik Tvájlájt múvit csak miattad fogom megnézni. :'D

Oh, köszönöm :beaten:

Jude wrote:
És én is bõgtem most álmomban, valami hülyeség miatt, meg szexi rendõrnéni hacukában mászkáltam. :ohwell:

:hug:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Apr 05 Mon, 3:28 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jude wrote:
szexi rendõrnéni hacukában mászkáltam. :ohwell:
! :pinky2:

ez a Godzilla a nyomi vámpírutánzatok ellen dolog meg nem is hangzik rosszul. :beaten:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 794 posts ]  Go to page Previous  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 135 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group