Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:07 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 794 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 53  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 04 Wed, 8:06 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 03 Tue, 10:08 pm
Posts: 286
Location: Ponyland
Nanami wrote:
De sosem fogom elfelejteni azt a hõsies pillanatot, mikor megmentette az életemet!!!


*visítröhög* ez marhajó. x'D
Én képtelen vagyok az ilyen hiperrészletes álmaimat megjegyezni, pedig olyan csini ponyvaregényeket szoktam álmodni. : <

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 04 Wed, 8:10 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Dev wrote:
Nanami wrote:
De sosem fogom elfelejteni azt a hősies pillanatot, mikor megmentette az életemet!!!


*visítröhög* ez marhajó. x'D
Én képtelen vagyok az ilyen hiperrészletes álmaimat megjegyezni, pedig olyan csini ponyvaregényeket szoktam álmodni. : <

Én mindig megjegyzem, felébredek és azonnal megoztom valakivel, nehogy elfelejtsem xD

Tokubei: neeeem xD Kiyoharupapával még nem volt korhatáros álmom, csak Kyoval, illetve Tetsuval, Garaként. Remélem, nem kell részleteznem, mindenki el tudja képzelni. xD

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 04 Wed, 8:29 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Nanami wrote:
Dev wrote:
Nanami wrote:
De sosem fogom elfelejteni azt a hősies pillanatot, mikor megmentette az életemet!!!


*visítröhög* ez marhajó. x'D
Én képtelen vagyok az ilyen hiperrészletes álmaimat megjegyezni, pedig olyan csini ponyvaregényeket szoktam álmodni. : <

Én mindig megjegyzem, felébredek és azonnal megoztom valakivel, nehogy elfelejtsem xD

Tokubei: neeeem xD Kiyoharupapával még nem volt korhatáros álmom, csak Kyoval, illetve Tetsuval, Garaként. Remélem, nem kell részleteznem, mindenki el tudja képzelni. xD


Eeeehhhhhhh?!
ez most érdekelne, hogy ezt hogy is álmodtad te? ki kivel és mit csinált?^^ *túl kiváncsi*

Én nemrég álmodtam egy olyat, hogy j-rock koncerteket, és bulit szerveztem az hajdani általános iskolámba, és miközben szerveztem jött egy csomó ismeretlen cosplayer akik nagyon korán odajöttek, bejöttek az épületbe és csak ültek ott, mikor még a szinpad sem állt és nem volt kész semmi... De nem ez volt az álmom lényege, hanem, hogy egy bizonyos j-pop bandából egy bizonyos ember is jött ENGEM meglátogatni, de sajnos korhatáros dolgokat nem álmodtam vele... xD
Ja és az egész pár évvel a jövőben játszódott... Meg voltak még fura dolgok, hogy én nem rohangáltam, hanem röpködtem körbe a szervezkedés közben, meg hogy levertem egy virágcserepet, és leordították a fejemet az ottaniak, hogy ezt most azonnal visszacsinálom, és én erre varázsoltam nekik egy rózsabokrot... ^^"

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 04 Wed, 8:33 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Erisz wrote:
Eeeehhhhhhh?!
ez most érdekelne, hogy ezt hogy is álmodtad te? ki kivel és mit csinált?^^ *túl kiváncsi*

Két álomról van szó, a Kiyoharuson kívül, az egyikben Kyoval kerültem közelebbi viszonyba (mellesleg az is roppant vicces volt, nem csak nagyon weirdo xD). a másikban pedig Garának álmodtam magam, és Tetsu letepert. xD

Erisz wrote:
Én nemrég álmodtam egy olyat, hogy j-rock koncerteket, és bulit szerveztem az hajdani általános iskolámba, és miközben szerveztem jött egy csomó ismeretlen cosplayer akik nagyon korán odajöttek, bejöttek az épületbe és csak ültek ott, mikor még a szinpad sem állt és nem volt kész semmi... De nem ez volt az álmom lényege, hanem, hogy egy bizonyos j-pop bandából egy bizonyos ember is jött ENGEM meglátogatni, de sajnos korhatáros dolgokat nem álmodtam vele... xD
Ja és az egész pár évvel a jövőben játszódott... Meg voltak még fura dolgok, hogy én nem rohangáltam, hanem röpködtem körbe a szervezkedés közben, meg hogy levertem egy virágcserepet, és leordították a fejemet az ottaniak, hogy ezt most azonnal visszacsinálom, és én erre varázsoltam nekik egy rózsabokrot... ^^"

: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 04 Wed, 8:49 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Nanami wrote:
Erisz wrote:
Eeeehhhhhhh?!
ez most érdekelne, hogy ezt hogy is álmodtad te? ki kivel és mit csinált?^^ *túl kiváncsi*

Két álomról van szó, a Kiyoharuson kívül, az egyikben Kyoval kerültem közelebbi viszonyba (mellesleg az is roppant vicces volt, nem csak nagyon weirdo xD).


Hát amiben Kyo benne van az csak fura lehet.

Nanami wrote:
a másikban pedig Garának álmodtam magam, és Tetsu letepert. xD

xDDDD

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 05 Thu, 1:01 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Borzasztó álmom volt... túl sokat írogatttam ide tegnap és az álombeli rémképek megindultak... egy SOJ-os táborban (?!?!?) játszódott a történet (igazi munkásszálló feeling volt amúgy), valamiért ott volt a magyarfakttanárom is.. mindegy, szóval szörnyű volt mert mindenki utált, de Jigsaw és pszabi voltak a leggonoszabbak... ezt nem fogom kiheverni, az állandó üldözési mániám most még erősebben dolgozik ... x___x

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 05 Thu, 1:49 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Nanami wrote:
mindenki utált, de Jigsaw és pszabi voltak a leggonoszabbak...

Az új single mellékhatásai? :roll: xDDD

on: Nem álmodtam semmit. xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 05 Thu, 2:17 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Jigsaw wrote:
Nanami wrote:
mindenki utált, de Jigsaw és pszabi voltak a leggonoszabbak...

Az új single mellékhatásai? :roll: xDDD
Biztos vagyok benne!!!!*felzokog*

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 05 Thu, 2:47 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Jesszusom mik mennek itt is! xDDDDDD

Én nem álmodok semmit már egy jó ideje, ami egrészt jó, mert Atsushi leszokott rólam. *csak félve mer sóhajtani még most is* Egy részt meg nem jó, mert nem tudok min szórakozni. xD De most egyik haverom pótolta utóbbit, mert álmodott velem! (OMG! Velem álmodott valaki, híres vagyok! xDDDDDDD Na jó nem, de ő a nr. 1 fanboyom, ezért érthető. ^_^)
Pesti meeten piáltunk páran és utánna mentünk a Hősök terére, ami az álmában Ryuuzaki tér volt (nagy L szobor állt a közepén ami egy halott Raiton állt, akinek még mindig a kezében volt a Death Note, körülöttük meg a Bleaches shinigamik szobrai..... WTF! xDDDD). Ott volt ingyenes Deg koncert, én meg egy revolverrel a kezemben Sandy Valentinenak beöltözve lelőttem mindenkit aki elém állt. De koncert nem volt, mert egy random fangirl aranyosnak nevezte Kyot, amire ő leharapta a fejét, ezért bevitték a Deget a rendőrségre. Mi pedig mentünk és kiszabadítottuk őket, közben már megint lövöldöztem a rendőrökre. (A végén kiderül, hogy tényleg van revolverem. 0_0") Aztán elbujtattuk őket nálam és a managerük jött értük. (Aki nem volt más, mint Kakashi a Nerutoból mellékesen. xDDDDDDDD)
Ennyi dióhéjban, valódi hőseposz volt, de szerepltem benne és lelőttem mindenkit és kiszabadítottam a Deget. ^_^ *elönti a büszkeség* xDDDDDDD Ha már én nem vagyok képes szórakoztatókat álmodni, akkor már legalább ez. xD

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 05 Thu, 3:05 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
tenshi wrote:
Jesszusom mik mennek itt is! xDDDDDD

Én nem álmodok semmit már egy jó ideje, ami egrészt jó, mert Atsushi leszokott rólam. *csak félve mer sóhajtani még most is* Egy részt meg nem jó, mert nem tudok min szórakozni. xD De most egyik haverom pótolta utóbbit, mert álmodott velem! (OMG! Velem álmodott valaki, híres vagyok! xDDDDDDD Na jó nem, de ő a nr. 1 fanboyom, ezért érthető. ^_^)
Pesti meeten piáltunk páran és utánna mentünk a Hősök terére, ami az álmában Ryuuzaki tér volt (nagy L szobor állt a közepén ami egy halott Raiton állt, akinek még mindig a kezében volt a Death Note, körülöttük meg a Bleaches shinigamik szobrai..... WTF! xDDDD). Ott volt ingyenes Deg koncert, én meg egy revolverrel a kezemben Sandy Valentinenak beöltözve lelőttem mindenkit aki elém állt. De koncert nem volt, mert egy random fangirl aranyosnak nevezte Kyot, amire ő leharapta a fejét, ezért bevitték a Deget a rendőrségre. Mi pedig mentünk és kiszabadítottuk őket, közben már megint lövöldöztem a rendőrökre. (A végén kiderül, hogy tényleg van revolverem. 0_0") Aztán elbujtattuk őket nálam és a managerük jött értük. (Aki nem volt más, mint Kakashi a Nerutoból mellékesen. xDDDDDDDD)
Ennyi dióhéjban, valódi hőseposz volt, de szerepltem benne és lelőttem mindenkit és kiszabadítottam a Deget. ^_^ *elönti a büszkeség* xDDDDDDD Ha már én nem vagyok képes szórakoztatókat álmodni, akkor már legalább ez. xD


Ryuuzaki tér!!! : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 05 Thu, 3:32 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Nanami wrote:
Ryuuzaki tér!!! : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ugye! Én is ezen röhögtem leginkább. xDDDDDDDDDDD

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 05 Thu, 4:56 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
tenshi wrote:
Nanami wrote:
Ryuuzaki tér!!! : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ugye! Én is ezen röhögtem leginkább. xDDDDDDDDDDD

Még a Hősök terén az a szobor úgymond "elfogadható" kategória, nade ez a tér.... áááááhhhh *még mindig zokog*

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 05 Thu, 5:29 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 03 Tue, 10:08 pm
Posts: 286
Location: Ponyland
Indítványozzunk aláírásgyűjtést! *____*
*dacból mostantól így hívja a Hősök terét*

És....deggel álmodni félelmetes. >_<

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 05 Thu, 6:18 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Igen, a szavazást támogatom, nevezzék át MOST! xDDDDD

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jul 05 Thu, 11:47 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
Nanami wrote:
mindenki utált, de Jigsaw és pszabi voltak a leggonoszabbak...


muhahaha *kést lenget és ostorral szadomazsi módon üt-legeli a 7 törpét h hófehérke depis legyen és problémáit elmesélje egy arravetődő északi makkfának*

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 794 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 53  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 101 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group