Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:12 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 794 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 12 Wed, 12:24 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Megumi-channak :love: és Erisz-channak!
Hát az úgy volt, hogy....
Azt álmodtam, hogy nálunk ülök a nappaliban és Atsushival beszélgetek (általában minden álmomban, amiben szerepel, ő a legjobb haverom xD), mire bejön Imai, hogy: "Mit környékezgeted már megint a lányomat! Nem megmondtam, hogy ne!" ( :laugh: )
Itt kicsit meglepődtem, majd bejelentette, hogy megyünk, meglátogatnjuk anyukám..... Én nem igen értettem, hogy mi van, úgyhogy mentem Imaival, vagyis apukámmal. Aztán találkoztunk Kiyoharuval, Kyoval és Garaval, és mint kiderült, Kiyoharu Imai öccse és ő nevelte ikerbátyaimat, Kyot és Garat. ( :laugh: :laugh: :laugh: )
Aztán látogatóba mentünk valami űrhajóféleségen hidehez, akiről kideült, hogy az anyukám! ( :laugh: ) Ott volt Kami is, akiről kideült, hogy szintén a bátyám, és ő az egyetlen normális a családban, mert a másik három bátyám még Sharak, Ao és Tatsuro (frissen megmosva! xD) is. ( :laugh: :laugh: :laugh: ) És valójában mind a féltestvéreim, mert a három utóbbi gyerek Imai gyereke, a többi mind hidejé, és én vagyok a közös gyerekük, a legfiatalabb és az egyetlen lány. Szóval semmi érdemleges nem történt, csak ültünk és beszélgettünk, mint egy kedves földönkívüli család, akik már rég látták egymást.... Nagyon baka volt az egész álom, de legalább kiderült, tényleg földönkívüli vagyok és hogy milyen neves szüleim vannak! Bár az anyukám férfi, dehát ez van, legalább nem halt meg, csak hazaköltözött tényleg ^^".

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 13 Thu, 9:08 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
hmm.. én mint korábban említettem nem szoktam ilyesmiket álmodni, de most elöbb egy kora-esti bealvás keretében (ami miatt megin' nem tudok majd elaludni késé éjjelig. >o<") sikerült... éppen bent üldögéltem munkahelyen, mikor.... egyszercsak beállított a teljes Onmyoza zenekar (Nem a színpadi kosztümökben persze, hanem sima utcai ruhákban, de azért öket úgy is meg lehet ismerni könnyedén) és hoztak egy csomó.... prospektust a berlini Fantasy Filmfest, scifi/horror filmfesztiválról.. o_O (nem, ennek tényleg nincs semmi értelme, még akkor sem ha a késöbbi beszélgetésböl kiderült, hogy innen Berlinbe mennek tovább.. @_@) Miután elmúlt a kezdeti sokk letámadtam öket autogramm szerzési céllel egy Fool's Mate-tel amiben öróluk is van cikk (ilyen tényleg van most bent.... lehet, hogy innen jött az egész..?) aztán a velük levö idegenvezetö/tolmács segítségével kiderítettem, hogy azért vannak itt mert világkörüli utazáson vannak, aminek keretében egy csomó országba ellátogatnak pár napra és mindenhol felvesznek egy számot... @_@" Ekkor elkezdtem gyözködni öket, hogy ha már itt vannak akkor ugyanmár adjanak egy koncertet... erre meg felébredtem. nyaff..?

ehhmm.. weird. az álmok olyen weird dolgok... :poke:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 14 Fri, 1:01 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 08 Sat, 11:44 pm
Posts: 254
Location: Hallo? 2-es elme, tessék.
Édes...

Én most nemrég álmodtam egy jót és tessék szurkolni.... bár, úgy sem fog valóraválni...

Na sz'al... Készültem a köv. j-rock bulira és tök happy voltam, mert a keresztapám varrt egy olyan ruhát, ami fullra olyan volt, mint amit a középkorban hordtak... és tudom, hogy egy táskába raktam még be fekete lakk cuccot, hogy majd még átöltözöm... Amikor kijöttem a fürdőszobából, a teljes Pierrot ott volt éd Kirito kijelentette, hogy majd Aiji elvisz engem a buliba, meg vissza is hoz. És mert megígértem néhány emberkének, akikkel már a múltkor is eggyütt mentem a buliba, Aiji őket is elvitte... Tök happy voltam, táncoltam Aiji-vel ... és felkeltem....

*hüpp*
tovább akarom álmodni...

_________________
~Feel up! Come on!~

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 17 Mon, 2:03 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 08 Sat, 11:44 pm
Posts: 254
Location: Hallo? 2-es elme, tessék.
Ma is álmodtam...

Yay

Álmomban ott volt a full Glay és Pierrot jópár évvel fiatalabban és csak arra emlékszem, hogy Teru leveleket küldött nekem, de először nem tudtam, hogy ő volt az...

*nagy sóhaj*

_________________
~Feel up! Come on!~

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 17 Mon, 11:02 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Nyah, már megint sikerült álmolilag alkotnom. Azt álmodtam tegnap, hogy megyek haza Szegedről, majd anya azzal a hírrel vár otthon, hogy valahol olvasta egy szórólapon, hogy az egyik Tiszakécske környéki kisközségben Merry koncert lesz, és ő ismeri is a szervezőt (pedig az egy holt ismeretlen alak volt valójából). Én persze kételkedtem, hisz bármilyen bandának lehet ez a neve, de a szórólapon kicsiben voltak bár, de hasonlítottak az általam ismert Merryre. Én egyre bizonygattam magamnak és anyának, hogy ez nem lehet igaz, hívja fel a szervezőt, megnézem magamnak az együttest, ha sikerülne velük találkozni. Mikor odaértünk a kis leputtyant helyre nagyot csodálkoztam, hogy tényleg a Merry tagjai szaladgáltak ott, és még magyarul is tudtak. Elmondták, hogy sok itt az ismerősük, így néha ellátogatnak ide csak úgy és fellépegetnek, és sose gondolták volna, hogy itt a közelben tényleg van rajongójuk. Néha láttam, ahogy Kenichi rohangál, és Neroval, Tetsuval és Yuuval beszélgettem, Garat nem is láttam, és a többiek se tudták, hol tekereg, és még hozzátették, hogy nem is akarják tudni, hogy milyen perverz dolgokat múvel hátul a szobájukban. ^^""""""""""""""""
Mivel ez egy pénteki nap volt, és szombaton koncerteztek, bementem hátra egy irodába, ahol volt internet, hosz szóljak mindenkinek, hogy gyertek le ide Merry koncert lesz holnap. És akkor benyitott Nero, leült mellém, és elkezdtünk beszélgetni, de ekkor felébredtem......Tovább akarom álmodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 18 Tue, 8:19 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
:laugh: hát tenshi gratula, ezek a te álmaid egyre jobbak lesznek.
és mióta irogat ide a jónép, olyasmi történt ami eddig "sosese", én is álmodtam B-T-vel.... hát elég weird volt ... :eek2: az egész szoba ahol voltunk, úgy nézett ki mintha színház részlet lett volna (kicsit mint a merry-s szinpadkép, amit Case felrakott képek topicba...), aztán ott volt az egész "vizsuál burzsoá", mi lennt ültünk valami elfüggönyzött pódium előtt, ami igazából baldachinos ágy is volt párnákkal meg minden és an-chan meg fennt feküdt.És akkor valahonnan bejött a Buck-Tick és leültek hozzánk beszélgetni, aztán eccer csak Imai közölte, hogy ő most videójátékozni akar, de mire előszedtem a cuccost addigra ő nagyon elkezdett unatkozni, és próbált keresni magának más elfoglaltságot=rohangált össze-vissza, én meg nem tudtam elkapni és szólni neki, hogy már összeraktam videójátékot.
Aztán bejött Krumpli, a húgom és kérdezte hol van an-chan, mire mi meg mutattuk neki.Akkor elkezdett hisztizni az ő Kyo-s hörgős stílusában, hogy miért van an-chan ott fönnt és mért nem jön le vele jáccani.Aztán még jobban hisztizett és akkor kiderült, hogy télleg kinnt visnyog az ajtóm előtt és én már ébren vagyok... :cry:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 18 Tue, 9:35 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
:shock: *an-chan megjegyezte, hogy feltétlen játszania kell Krumplival ^^"*

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 20 Thu, 7:30 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Hát, álmilag már megint alkottam. ^^" Úgy kezdődött, hogy anyával a koliban laktunk, éppen eladtuk a kutyusom (aki szegény valójában már halott, de ott még élt), és anya vett nekem egy kiskutyát a helyébe, aki igen weirdül nézett ki, de nagyon aranyos kis fekete kutyus volt, elneveztem At-channak. :sweatdrop: Miután játszottam vele, bejöttem tévét nézni, és a filmben, amit adtak, Atsushi szerepelt, mint farkasember. Az egész életét végigkövette a film az első gyilkosságaitól a napjainkig, és hogy az embereknek sose sikerült rájönniük, hogy ö szedte szét az embereket. Aztán elkezdtem szerepelni a filmben, amit néztem, mint szimpla Buck-Tick fangirl ^^". Jártam koncertekre, de a barátaim (nem voltak ismerősek a valóságból) féltettek, mert nem mondták el, de a gyilkosságok ügyében nyomoztak, és nem akarták, hogy koncertekre járjak, mert ott sok az áldozat, ezért Atsushit gyanusították, csak rá kellett jönniük, hogy teliholdkor hol húzza meg magát és szedi áldozatait. Én kihallgattam őket, elkezdtem nyomozni, és rájöttem, hogy valami nagyon eldugott kis erdőszélen egy kukoricás mellett szokott bújdosni, amikor telihold van, úgyhogy egyszer elrejtőztem ott, és mikor jött a hajnal és Atsushi visszaalakult, odamentem hozzá, és mondtam neki, hogy a barátaim a nyomában vannak, el kell tünnie innen, én majd keresek neki egy helyet, ahol biztonságban van, és ha kell, még áldozatokat is hozok neki. (tipikus én ^^") Ő rámnézett hihetetlen üveges tekintettel, nem mondott semmit, csak jött utánnam. Majd hirtelen felnézett az égre, összeesett és meghalt. Én meg ráborultam, és eldöntöttem, hogy meghalok én is, és meghaltam úgy ahogy voltam ráborulva. (annyi esett le a dologból, hogy csak addig lehetett halhatatlan, amíg le nem leplezik) Aztán mutatták, hogy a két holtestre nem talált rá végül senki, és mutattak két egymásra borult csontvázat. Utánna pedig újra a filmet néztem és sírtam a tévé előtt, majd felébredtem. Hát, igen weird volt......... :eek2:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jan 28 Fri, 11:22 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2005 Jan 08 Sat, 11:44 pm
Posts: 254
Location: Hallo? 2-es elme, tessék.
Én is álmodtam...

Egy expo jellegű koncertsorozatot rendeztek vhol Európában, és minden résztvevőnek meg kellett neveznie min. 4 jrockert, akiket costplayelni akart... én csak annyir a emlékszem, hgy Sugizo cuccában, Sugizoval rontottam be egyszer meet-re.... :D

_________________
~Feel up! Come on!~

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 24 Thu, 10:24 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
mmmuszáj leírnom amíg még annyira friss! :grin:

A Coaltar of the Deepers énekese voltam álmomban, nem Narasaki aki a mély hörgéseket adja ki :), hanem az édes hangú. És volt nálam egy nagy sporttáska, azzal jöttem ki egy klubból. és valahogy sanda gyanúm támadt, hogy az álom nem lehet egyszerű, így biztos valami 'vaj van a fülem mögött'. :sweatdrop: mivel nagyon elhomályosult a látásom, meg a nap is rámsütött ezerrel, kitapintottam először egy lábat gondosan becsomagolva, meg egy fejet láttam körvonalazolni...a táskában. és akkor gyorsan beleborítottam a tartalmát a klub bejáratánál lévő konténerbe. s mivel feltűntem a biztonsági őrnek...na akkor futás ( jobbanmondva, biciklire pattantam).....a többit inkább hagyjuk.

____
tanulság? gyerekek , ne nézzettek dead by dawn PV-t lefekvés előtt. :nono2:

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 24 Thu, 11:19 am 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
bylon wrote:
weird álom....... @_@

:shock: hát, hogy egyetlen öcsikém szavaival éljek, ha ez nem Ójéééééééééééé, akkor semmise..... bylon-chanomnak mostanában minden megárt XDDDDD

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 24 Thu, 3:06 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 15 Mon, 2:37 am
Posts: 468
Sikerült túlesnem az első vk-álmon, ráadásul közvetlenül némi Atchan-X Lover után, szóval az elég rendesen megadta az alaphangulatot :twisted:
:twisted: Álmomban sikerült megvalósítani a nagy vágyam, és egy ösztöndíjjal kijutottam Japánba. Egy kollégiumi szobában ücsörögtem, amikor egyszer csak betört a szobámba egy lány (!), aki nagy valószínűség szerint Mana volt, két mellel megtoldva :shocked!: :laugh: , a kezembe nyomott egy üveg szakét, onnantól meg már az a következő kép, hogy egy koncerten tombolok, ahol Atchan énekel, és rám néz, és felhív a színpadra, és én is énekelek vele, igaz, férfi hangon… Aztán a telefoncsörgésre felébredtem, úgyhogy nem tudtam meg, hogy mi lett volna a dolog vége. Kár…
Nem volt valami nagy története az egésznek, pedig én képes vagyok pokoli összetett dolgokat összeálmodni, de jó volt megérinteni Atchant, meg a közelében lenni, stb. Tenshinek köszönhetően én is egyre nagyobb fangirl leszek, ami meglepő felfedezés.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Mar 24 Thu, 5:43 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 11 Sun, 3:23 pm
Posts: 717
Location: Mordor
hmmm, végigolvasván az álmokat, rá kellett döbbennem, hogy bár an-chan engem közvetlenül lát el zenékkel, mégis nekem valahogy elmém állapotát sikerült olyan szinten megőrizni hogy ilyen álmaim nincsenek ^^"" most hogy ez jó vagy nem, mindenki maga döntse el ^^"

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 12 Mon, 10:16 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Nekem eddig egyetlenegy ilyen álmom volt(vagy csak erre emléxem).Szóval kint ülünk Kyoval a lépcsőnkön és cigizünk :) Nem szólunk semmit, egyszercsak felsóhajt, mint akinek nagy kő esett le a szívéről, aztán már a konyhában ültem szögecses cuccban, tarélly(jj?)al, és azt hallgatom, hogy anyám élettársa azt mondja(kb):"Miért kell neked azt a sok kirúzsozott ferdeszeműt hallgatnod, miért nem jó neked az átlagos magyar?"Itt vége is szakadt, aki csattanóra számított az most kiábrándulhatott!Nagyon durva melankóliát okoznak az álmok!Nem "érzed magad"....nincs időérzéked, minden olyan homályos....mégis erős érzelmi hatások érnek...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 13 Tue, 11:37 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 15 Mon, 2:37 am
Posts: 468
Tokubei wrote:
"Miért kell neked azt a sok kirúzsozott ferdeszemût hallgatnod, miért nem jó neked az átlagos magyar?"


Én ezt valahogy 3D-ben is meg szoktam kapni...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 794 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 104 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group