Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 12:45 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 794 posts ]  Go to page Previous  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 53  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 09 Tue, 8:55 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Oct 14 Sun, 6:20 pm
Posts: 1388
Ma reggelre egy oltári nagy baromságot sikerült összeálmodni.
Álmomban iwiwen mászkáltam... és találtam egy srác adatlapját, aki mindenáron a Bandage c. filmet akarta megszerezni, és az adatlapja is kb. erről szólt... De ilyen durván beteges volt az egész. Csak néztem, hogy vannak ilyenek :shock: A következő pillanatban már Versailles koncerten voltunk Judeal(nem tudom miért álmodok ennyit veled.xDD) És Kamijo mindenáron Párizsba akart menni, pedig mindjárt kezdődött a koncert. Végül Judeal elkísértük, mert azért mégse mehetett egyedül, és ilyen baromi szar régi kb. bányász-vasútra hasonlító valamivel mentünk, a föld alatt és hozzáértem a falához, és majdnem kisiklottunk. Jude tiszta ideges volt, hogy mi ez a szar. És mire körülnéztünk Kamijo már el is tűnt, és őt kereshettük. Tök szar volt, mindenfelé nézegettük(ja ez már Párizsba volt, kb. negyed óra alatt értünk oda azzal a szar vonattal vagy ,mivelxD) És mire megtaláltuk tök részeg volt, és mondta, hogy ő nem jön vissza meg minden. És ott győzködtük, hogy márpedig vissza kell jönnie. Közben Jude szerzett egy gót boltban olyan cigit, ami tök jól nézett ki, ilyen fekete necc-hálós volt meg minden... Nem tom leírni... de nagyon jól nézett ki. És Kamijo mondta, hogy azt ők forgalmazzák, és fizesse ki neki is azonnal Jude, vagy a szolgájuk lesz... :shock: Judeot nem nagyon foglalkoztatta, és közben elindultunk 3man vissza persze gyalog. :lol: És Judenak félúton eszébe jutott, hogy elvesztette az egyik papucsát és nem volt hajlandó tovább jönni, pedig a koncert mindjárt kezdődött... Közben jött Sakura Jude papucsával, és mire elindulhattunk volna Kamijo elaludt... Úgyhogy megint őt kellett győzködni, hogy jöjjön már meg stb. Itt volt egy ugrás, valahogy visszajutottunk a kiindulási helyre, de az valahogy meg volt változva, most egy cirkuszi sátor-szerű valami volt, de ilyen hatalmas stadion-szerűO.O és a Versailles már sehol nem volt, hanem KAT-TUNék voltak ott, és Jude akkor mondta, hogy de jó úgyis itt van Riki(ő volt a vendég-tag :lol: ) Közben megjelent Case is meg még egy ketten, és kiderült, hogy rossz helyre mentünk vissza, de se én se Jude nem akart menni már Versailles-re, hanem ott akartunk maradni KAT-TUNon :beaten: Jude Riki miatt én meg Jin miattl... Szóval ment a harc hogy menjünk, de mi meg maradni akartunk... és itt ébredtem fel... :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 09 Tue, 10:31 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Feb 07 Sat, 1:08 pm
Posts: 2187
Location: The dead world
^
Ennyi bandával találkozni egy nap alatt nem lenne rossz élőben :beaten:

On: Én meg azt álmodtam, hogy LM.C koncerten vagyok, utána a következő pillanatban egy vonaton aztán már itthon, ahol egy skorpió és egy kígyó mardosott o_o Mondtam anyáéknak, biztos Pestről hoztam őket haza, úgy, hogy nem vettem észre őket. Utána azt éreztem, hogy nem kapok levegőt a méreg miatt, és pont erre keltem fel, hogy nem kaptam levegőt x__x Csak ez már az orrdugulás miatt volt :? Nem szoktam álmodni túl hosszú dolgokat, vagy ha igen, akkor max ennyire emlékszek belőle xD Mindig össze-vissza álmodok mindenfélét...

_________________
Image
FacebookLast.fmTwittertumblrR指定 Fansite


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 09 Tue, 10:43 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Jul 17 Fri, 11:45 pm
Posts: 1275
Location: általában egy iroda. máskor meg nem
Én a tegnapi vámpíros filmbe álmodtam bele magam. A furcsa az volt, hogy nem hip-hop változtak át az emberek vámpírrá, hanem lassan, és eleinte senki se lehetett benne biztos, hogy az-e vagy sem. Én azt hittem vámpír vagyok. Egy nővel meg egy pasival étteremben voltunk, rólam kiderült, hogy én mégis ember vagyok, akik velem voltak, ők rendes vámpírok voltak, és pörköltet ettünk, de ők csak szolidaritásból, egyébként ugye vérszívás. Ekkor eszembe jutott, hogy én vegetáriánus vagyok és konkrétan kihánytam a kaját. Kábé ekkor ébredtem fel és elég rosszul éreztem magam.
Nem szeretem az olyan álmokat, ahol a testem annyira beleéli magát az álomba, hogy rendesen azt csinálja, amit álmodok. (Komoly alvajáró múlttal rendelkezem.)

_________________
そして 僕は冷たい人間の仲間入り
BJC: ディズニーランドへ
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 09 Tue, 12:08 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Aug 08 Sat, 1:29 pm
Posts: 1673
miyoko wrote:
Judenak félúton eszébe jutott, hogy elvesztette az egyik papucsát és nem volt hajlandó tovább jönni, pedig a koncert mindjárt kezdődött... Közben jött Sakura Jude papucsával, [...] KAT-TUNék voltak ott, és Jude akkor mondta, hogy de jó úgyis itt van Rikivolt a vendég-tag :lol: )


Hát ez nagyon kész :laugh: X'DDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 09 Tue, 12:28 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Jan 10 Sat, 11:10 pm
Posts: 3574
Location: the west rider pauper lunatic asylum
miyoko wrote:
Ma reggelre egy oltári nagy baromságot sikerült összeálmodni

EPIC WIN! :'DDDDDDDD :laugh:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 10 Wed, 12:05 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2007 Sep 03 Mon, 10:16 am
Posts: 619
Location: Szeged
KK Null-al LSD-t fogyasztottunk :infinity: jókat nevettünk és igen jól beszél magyarul :beaten:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 10 Wed, 6:03 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ejnye-ejnye, nem köllene ennyit drogzani.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 10 Wed, 10:09 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 03 Thu, 9:42 pm
Posts: 1315
Location: One Room Disco
[Sakura.] wrote:
miyoko wrote:
Ma reggelre egy oltári nagy baromságot sikerült összeálmodni

EPIC WIN! :'DDDDDDDD :laugh:

te vagy a papucskaraván: D
a papucsmegmentő xDDxD micsoda álom grattez miyoko:'DD

_________________
ImageImageAnti-Mosquito Squad Huntress Dame
『Be wise, be WILD!』
タイレル 黒木~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 11 Thu, 9:04 am 
Offline
Forum Addict

Joined: 2007 Feb 18 Sun, 11:39 am
Posts: 1381
Azt álmodtam, hogy Jigu tett fel képeket (gif-eket) a Buck-Tick topikba a DIQ koncertekről, de olyan fanservice-t láthattunk Atsushi-tól, hogy konkrétan mindenki el volt ájulva. Aztán kiderült, hogy Jigu valami titkos klubnak a tagja, és onnan szedte ezeket. LOL


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 11 Thu, 6:39 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2007 Sep 15 Sat, 7:57 pm
Posts: 1363
^
Jigu lebukott! xD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 11 Thu, 10:23 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
shadow VI II I wrote:
Azt álmodtam, hogy Jigu tett fel képeket (gif-eket) a Buck-Tick topikba a DIQ koncertekrõl, de olyan fanservice-t láthattunk Atsushi-tól, hogy konkrétan mindenki el volt ájulva. Aztán kiderült, hogy Jigu valami titkos klubnak a tagja, és onnan szedte ezeket. LOL


Ejnye-ejnye, Jigsaw, szégyeld magad! :nono2:

*gyorsan becsukja az Imai x Atsushi HardGay fanfictont, amit olvasott*

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 11 Thu, 10:24 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Bíborhold wrote:
*gyorsan becsukja az Imai x Atsushi HardGay fanfictont, amit olvasott*

:D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 20 Sat, 10:16 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
Mostani almom lenyegtelen mert nem az a nagy durranas ;)

Hanem ahogy ebredek felig alomban felig ebrenletben azt hallom hogy valami foldontuli gonosz hang suttog a fulembe es rohog rajtam, szoba sotet....

...en atompara (meg nem ebredtem teljesen) majdbeszartam ugy megremultem, igy ebredtem fel ... es konstataltam, hogy lefekves elott audiobookot halgattam (magia szine - Rudolf Peter felolvasasaban) es az audiobookban eppen olyan resz ment ahol ilyen felelmetes hangon olvasta a csoka ... ;)))) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Feb 21 Sun, 11:55 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Dec 03 Thu, 9:42 pm
Posts: 1315
Location: One Room Disco
: D akkor enek is megvolt a tanulsága

_________________
ImageImageAnti-Mosquito Squad Huntress Dame
『Be wise, be WILD!』
タイレル 黒木~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Mar 02 Tue, 12:24 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Jul 17 Thu, 8:01 pm
Posts: 1780
Location: Álmosvölgy
Ennyire balfaszságot régen álmodtam :lol:
Az volt benne, hogy visszaolvastam Soj-on, hogy milyen flyerek voltak, és volt egy amin kovászos uborkák voltak XD... és akkor Shizu (aki éppen itt lakott mellettünk O_o) előállt egy olyan ötlettel, hogy cosplayeljünk kovászos uborkás befőttes üvegeket :laugh:
Arra már nem emlékszem, hogy ez meg lett-e valósítva, de ez... XD

_________________
http://livingdeadgeisha.deviantart.com/


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 794 posts ]  Go to page Previous  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 53  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 169 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group