Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 8:26 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 966 posts ]  Go to page Previous  1 ... 61, 62, 63, 64, 65
Author Message
PostPosted: 2013 Feb 07 Thu, 5:14 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ennyi alapján szerintem lehet, hogy csak valami extra CD-ROM tartalom van a gépen. az ilyen extrás lemezekkel szokott az lenni, hogy nem nagyon hajlandó felismerni öket audiónak a számítógép CD-je.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2013 Feb 07 Thu, 6:13 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Időközben próbáltam dekódolni azt a papirost, és eszerint amikor bedugom a gépbe a lemezt, fel kéne ugrania egy ablaknak, ami elvisz egy internetes oldalra, ahol ha ezt meg azt csinálok, meg ilyen meg olyan kódot írok be, akkor elérhetővé válik a lemez tartalma... Gondolom mondanom sem kell, hogy nekem semmiféle ablak nem ugrik fel, valszeg mert az az oldal már vagy 10 éve nem létezik (?). :beaten: De ez elég ocsmány eljárás szerintem. :|

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2013 Feb 08 Fri, 10:08 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Szerintem az csak az extra online tartalom lesz. Normál CD játszóval próbáltad, azzal sem megy? O_O

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2013 Feb 08 Fri, 6:22 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Azzal még nem próbáltam, de majd előkaparom a régi discmanemet vagy a dvd-lejátszót, kipróbálom bennük és majd írom a fejleményeket. :'D

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2013 Feb 09 Sat, 1:17 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
Villantok enis ;) en sokat olvasok, ezert nekem az aktualis ebookreaderem a szememfenye olvastammar pda-rol szamitogeprol mobilrol dedikat ebookreaderrol(ez utobbi volt az uccso elotti sony prs700-asom) sokan sokat riogattak, hogy e-ink utan ipadrol olvasni faraszto lessz .. nos nem az. Kizarolag olvasasra hasznalom az ipadom(meg skype ;) es a 64gigaja evekre eleg lesz hely szempontjabol... es nemutolso sorban kepregenyekre is allat

Image
Image

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 2013 Jun 15 Sat, 5:10 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
Alcsi wrote:
Van egy olyan csudás problémám, hogy vettem egy cd-t és olyan protekció van rajta, hogy azt sem tudom, hogy indítsam el. :beaten: Berakom a gépbe és úgy viselkedik, mintha üres cd lenne. A bookletben találtam egy kis papírt, rá van írva, hogy "hidden cyber track", szóval nyilvánvalóan valami gyönyörű védelem van a lemezen, de minden más koreaiul van írva, az én koreai tudásom meg pár egyszerű mondatig korlátozódik. :lol: De van egy olyan gyanúm, hogy a lejátszáshoz köze van a netnek is valamiféleképpen, mivel ott vannak a szövegben a LAN meg a MODEM szavak... Találkoztatok már ilyennel? Hogy tudnám felismertetni a gépemmel a cd-t? o_O (Még annyit, hogy 2001-es lemez, szóval ha máshol is használták ezt a védelmet, reménykedem, hogy találtak már rá megoldást...)


Case wrote:
ennyi alapján szerintem lehet, hogy csak valami extra CD-ROM tartalom van a gépen. az ilyen extrás lemezekkel szokott az lenni, hogy nem nagyon hajlandó felismerni öket audiónak a számítógép CD-je.


Alcsi wrote:
Időközben próbáltam dekódolni azt a papirost, és eszerint amikor bedugom a gépbe a lemezt, fel kéne ugrania egy ablaknak, ami elvisz egy internetes oldalra, ahol ha ezt meg azt csinálok, meg ilyen meg olyan kódot írok be, akkor elérhetővé válik a lemez tartalma... Gondolom mondanom sem kell, hogy nekem semmiféle ablak nem ugrik fel, valszeg mert az az oldal már vagy 10 éve nem létezik (?). :beaten: De ez elég ocsmány eljárás szerintem. :|


Case wrote:
Szerintem az csak az extra online tartalom lesz. Normál CD játszóval próbáltad, azzal sem megy? O_O


Alcsi wrote:
Azzal még nem próbáltam, de majd előkaparom a régi discmanemet vagy a dvd-lejátszót, kipróbálom bennük és majd írom a fejleményeket. :'D


Na szóval vissza ehhez a szuper lejátszhatatlan cd-hez... :'D Az én gépem eleve fel sem ismeri, Apukám gépén azonban végre felugrott az a bizonyos pokolbeli alkalmazás, ami az internetre akarna csatlakozni. :beaten: A cd tartalma egy halom exe fájlból áll, és egy kivételével mind csak arra van, hogy én biztonságban fel tudjak csatlakozni egy bizonyos internetes oldalra. A maradék egy exe egy zenelejátszó, mely természetesen nem hajlandó elindítani semmiféle zenét, ami a cd-n lehetne. A cd meg se mutatja, hogy lenne rajta valami ezeken a fájlokon kívül. Rejtett fájlokat keresve se. Nagy semmi. Az internetre csatlakozásra való alkalmazással minden rendben lenne egész addig, amíg ki nem derül, hogy az az oldal, melyen 12 éve aktiválni lehetett volna ezt a csodalemezt, milyen meglepő, de már nem létezik. ^^' Szóval nem tudok vele mit kezdeni, aktiválni kéne a nyavalyást és nincs hol. :roll: Szóval adjunk hálát az égnek, hogy a YG a későbbiekben nem általánosította ezt az eljárást a lemezeinél. o__O; Egyetlen vigaszom, hogy a lemez árának egy részét könyvutalványok formájában fizettem, így mégiscsak feleannyi pénzt pazaroltam hiába. :beaten:

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 966 posts ]  Go to page Previous  1 ... 61, 62, 63, 64, 65

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group