Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 10:43 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1578 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 106  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 16 Mon, 12:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
HELP US PLEASE!

Az a nagy helyzet, hogy Ebayen találtunk 2 (azazhogy 3, de a harmadik nem olybá sürgős, mivel azonnal rendelhető) lemezt, aminek hamarosan lejár a licitálási ideje, elsőnek 1 nap 22 óra múlva, másodiknak 2 nap 17 óra múlva. Szükségünk lenne egy olyan emberre, akinek gyakorlata van ebben, és anyagilag sem áll a csőd szélén, mert mi sajnos nem tudunk ehhez hozzáférni. A muníciót amint lehet, odaadjuk, senkinek nem szeretnénk a terhére lenni, csak ezek olyan ajánlatok, amik nálunk életbevágóak, és mindent tűvé teszünk egy kompatibilis személyért. Előre is köszi annak, aki tud segíteni!

(Case, ezt postolom több helyre, ha zavaró, hagyd meg a legmegfelelőbb topicban. :heart: )

Ezek a kicsikék:
http://cgi.ebay.com/Laputa-CD-BOX-w-obi ... dZViewItem

http://cgi.ebay.com/Laputa-e-m-a-d-a-r- ... dZViewItem

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 16 Mon, 5:09 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Chimaera küldtem PM-et!! Csak azért írom mert nem tudom kapsz e email értesítést róla és sürgős lenne. ^^

Elnézést...

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 18 Sat, 4:04 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Öhm... az egyik barátnőmnek szilveszterkor lesz szülinapja... japánmániás ő is. nem tudtok honlapot, ahol egyszerűbb receptek vannak? Meglepem kajával a bulira. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 18 Sat, 5:22 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
ez ilyen all-asian:
http://www.szaku.hu/index.php?option=co ... &Itemid=54

aztán:
http://recept.linkcenter.hu/ itt az oldal alján találod meg a japán ételek blokkot

de ez talán a legjobb:

http://japankonyha.lap.hu/

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 18 Sat, 5:51 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Arigato!!!!!!
Pusssz érte! Sejtettem, hogy te segítesz majd... no mindegy.
:lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 18 Sat, 5:56 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Kry-chan wrote:
Arigato!!!!!!
Pusssz érte! Sejtettem, hogy te segítesz majd... no mindegy.
:lol:


mondanám hogy legközelebb próbálkozz a google "japán receptek" kereséssel. De az annyira személytelen és rideg. Így te felteszed a kérdést ... én írom be a google-ba és máris melegség önti el a szívünket. Te örülsz mert figyelmes emberek törődnek veled, én örülök hogy csinos lányok hálásak nekem :D úgyhogy a továbbiakban is tiltott a google használata...

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 18 Sat, 5:59 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ammm.. no comment... *fetreng* xD

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 18 Sat, 7:54 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Teljesen nem hülye lévén tisztában vagyok vele, hogy ez egy burkolt lehülyézés volt, de tőled nem veszem fel, igazad volt a melegségről! Én hálás, te kedves, mindketten elégedettek és boldogok! Éljenek a kedves emberek, és a szabad... ano.... hála!:D Barátság!
:kiss: :kiss: :kiss: :love4:

A kedvencekből kitöröltem a googlet, minimális, csupán yaoira koncentrált agyamból is kitöröltem! Ha valami kell ismét hozzád fordulok! (így tényleg egyszerűbb!)
Azt meg sem merem kérdezni... vagyis mégis! Hol lehet japán ételhozzávalókat kapni? Mert éttermek vannak, sok is, bár nem vagyok Budapesti, így annyit ér, mint sötétségben a kiégett villanykörte...
:greengrin:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 18 Sat, 11:52 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
:D:D


http://szarvasgomba.hu/sushi_main.html

úgí vettem ki hogy nekik van internetes boltjuk ahol lehet speciális cuccokat rendeleni, bár biztos van olcsóbb lehetőség is.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 19 Sun, 12:05 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Kry-chan wrote:
Teljesen nem hülye lévén tisztában vagyok vele, hogy ez egy burkolt lehülyézés volt, de tőled nem veszem fel, igazad volt a melegségről! Én hálás, te kedves, mindketten elégedettek és boldogok!


egyrészt igazad van :) de másrészt meg az a vicc hgy magamon is észrevettem hogy sok esetben jövök fel ide kunyerálni valami linket vagy zenét pedig csak be kéne pötyögnöm gúgliba vagy slskba és én is megtalnám elég hamar. Az igazság az jó ide járni és tök jó hogy ha kell egyetlen mp3 akkor pszabi vagy jigsaw 3 óra alatt a kérdéses zenekar teljes diszkográfiáját feltölti a hozzá tartozó dvdkkel :) képeknél meg aztán teljes az elborultság. Ha kell egy kép haidóról ahol szarul néz ki, 5 perc múlva már vagy 10 kép figyel a topicban. Úgyhogy a burkolt hülyézés nekem is szólt mert a melegség része is tök igaz.


***lol látszik hogy bealudtam 3 órára, hogy ilyen "szívelcsöppenős" dolgokon agyalok***


Ja! amúgy meg ha már telepumpálta vérrel az agyamat ez a sok gondolat, eszembe jutott hogy lehet hogy jobban megéri elvinni egy japán étterembe vagy onnan rendelni. Egyrészt annyira nem drágák ezek a helyek másrészt meg szerintem a sok macera a miatt azonos áron jönne ki ha otthonra vennéd meg a hozzávalókat és biztos remekül főzöl de az étteremben biztos rutinosabban bánnak el a gonosz emberevő polipokkal rájákkal is :) persze az is tény hogy az igaz ajándék az amit te csinálsz... na jó azért felvetettem mint alternatívát.. meg hogy berakhassam ezta szintén véres-verítékkel kikeresett linket :D

http://japanetterem.lap.hu/#b16837302

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 19 Sun, 6:01 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Mar 31 Fri, 3:45 pm
Posts: 304
Location: ~Weirdo's Forest
hát ha már itt tartunk én is tudok neked japán kajás boltot mondani úgy hívják h Usagiya 2 volt : az egyik a Budagyöngyéban ami érdeklődés hiányában (khmkhm...mér hagytátok veszni???) BEZÁRT!!! és van még egy ami még tudomásom szerint él és virul (tessék oda sokat járni be ne zárjon az is...)
infók: (made-in-japan.hu-ról)
Usagiya
japán élelmiszer
japán könyv, folyóirat, CD
több mint 2500 japán nyelvû videó/DVD kölcsönzése
olvasó és étkezõ terem
hirdetõ tábla
házhoz szállítás

1124 Budapest Németvölgyi út 91.
TEL/FAX 355-0289
Nyitvatartás: 11:30~21:00(K-V)
Hétfõn zárva


Amúgy a Szaku magazinnak is van egy online boltja ott is árulnak kajákat...
http://www.szaku.hu/catalog/index.php?cPath=31&osCsid=a6627db06ff9ee41309600fe8df74952


jaaaj és a mammutban a matchban is van egy ásziai kajás polc ott minden megvan pl egy szusi készítéséhez...

_________________
egyik blogom másik blogom (taiwani élmények) dorama listám twitter facebook tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 20 Mon, 1:24 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Múltkor a Tv Paprikában volt egy Budai japán étterem. A címet nem mondta sajnos... alagsoban volt, jobb oldalt étterem, bal oldalt lépcső a pincébe.. fordult balra, aztán megint... aztán egy icipici étterem, egy cuki középkorú pöttyöskendős bácsival, aki minden finomságot csinál!!!!!
Nyami nyami! :lol:
Az étterem dologban igazatok lehet... de mi max a Westendig találunk el a keletitől, az már bejáratott útvonal... ennyi a tudásunk. Szóval ezt az ötletet még jegeljük. :(


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 20 Mon, 2:21 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Kry-chan wrote:
Múltkor a Tv Paprikában volt egy Budai japán étterem. A címet nem mondta sajnos... alagsoban volt, jobb oldalt étterem, bal oldalt lépcső a pincébe.. fordult balra, aztán megint... aztán egy icipici étterem, egy cuki középkorú pöttyöskendős bácsival, aki minden finomságot csinál!!!!!
Nyami nyami! :lol:
Az étterem dologban igazatok lehet... de mi max a Westendig találunk el a keletitől, az már bejáratott útvonal... ennyi a tudásunk. Szóval ezt az ötletet még jegeljük. :(



jajj basszus... ez a legkevesebb. Majd a gyökeres nagyvárosiak segítenek. Amúgymeg a BKV.hu -n van utvonaltervező. Beírod hol vagy és hova akarsz menni. Leír mindent. Még azt is hogy hol mennyit kell várni meg mennyi az utazási idő. Mi I love sushiból szoktunk rendelni bár asszem ők csak házhoz visznek és nincs éttermük. De ők naaaagyon jól csinálják.


de a wasabi is jó. Azt meg nem nehéz megtalálni. Van egy a Podmaniczky utcában, ami a westendtől 2 perc.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 20 Mon, 4:46 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Upsz... akkor megtaláljuk! Westend mint kiindulási pont.... :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 20 Mon, 7:59 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 7:51 pm
Posts: 822
Location: Bp
Kry-chan wrote:
Múltkor a Tv Paprikában volt egy Budai japán étterem. A címet nem mondta sajnos... alagsoban volt, jobb oldalt étterem, bal oldalt lépcső a pincébe.. fordult balra, aztán megint... aztán egy icipici étterem, egy cuki középkorú pöttyöskendős bácsival, aki minden finomságot csinál!!!!!
Nyami nyami! :lol:


Véletlen nem az Arigatô-ról beszélsz? Ugyanis az a kedvenc helyem és meg is mondom hol van ha érdekel. :D Mellesleg a Westend pont jó kiindulási pont mert nem messze van tőle.

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1578 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 106  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 153 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group