Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:27 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2391 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 160  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jun 03 Fri, 12:58 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Image

:bluegrin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jun 03 Fri, 7:48 pm 
Offline
Official Cheerleader
User avatar

Joined: 2004 Mar 31 Wed, 6:24 pm
Posts: 1612
:shock: OMG

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Jun 22 Wed, 12:29 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Image

MIYA!!!!!!!!'111

(amúgy kösz, jólvagyok)

_________________
<3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 05 Thu, 10:34 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 8:27 pm
Posts: 1479
Láttam, milyen klassz kis háttereitek vannak, akkor én is berakom azt, ami a munkahelyemen van most (10 perce)

Agresszív Shinya Danarstól :twisted:

Image

Olyan kis cuki, ahogy lealázza szerencsétlen Die-t!!! Most ez lesz egy jó ideig, otthon úgysem lehet, mert még megsértődik a húgom - a Die-fan...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 05 Thu, 11:55 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
setsuna wrote:
Láttam, milyen klassz kis háttereitek vannak, akkor én is berakom azt, ami a munkahelyemen van most (10 perce)

Agresszív Shinya Danarstól :twisted:

-kép-

Olyan kis cuki, ahogy lealázza szerencsétlen Die-t!!! Most ez lesz egy jó ideig, otthon úgysem lehet, mert még megsértõdik a húgom - a Die-fan...

wehh, ez móka. ;D (föleg, hogy éppen Ayu-t hallgatok. :heart:)

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 05 Thu, 5:34 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
igen... és ne használj norton2005-öt....lenyúlja a gép fele cpu-ját

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jan 05 Thu, 10:40 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 8:27 pm
Posts: 1479
Mona wrote:
igen... és ne használj norton2005-öt....lenyúlja a gép fele cpu-ját


Köszi! De már úgyis lejárt az előfizetés, és a rendszergazda eddig nem jött, hogy rendbetegye - szóval jelenleg üzemen kívül van :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 22 Wed, 1:49 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Setsuna, ez nagyon aranyos, ezt a rajzot még nem láttam! XD

Itt az enyém, cd-író program külön poén, muszáj volt megmutatni:
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 22 Wed, 3:36 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
A Nero-n Nero van!!!!!!!!!!!!!!!!! :love2: :love2: :love2: :love2: :love2: :love2: :love2: áh, nem szeretem Nerot, egy picit sem ám xD

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Mar 22 Wed, 11:08 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 8:27 pm
Posts: 1479
Nagyon komoly, Jude :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 04 Sun, 10:01 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 5:22 pm
Posts: 567
Location: home is where love is :)
Na, nemrég csináltam új hátteret, meg rendeztem az asztalt. Nézzétek meg! :)
Amúgy semmi extra, de én pont azért szeretem mert egyszerű. A két dolog, amivel kicsit "megbolondítottam" az az, hogy az alsó fehér felületre bármit írhatok, illetve az átlátszó winamp, aminél ráadásul, ha új szám kezdődik mindig feltűnik a jobb alsó sarokban (most is látható) egy négyzet, amiben megmutatja épp mi indul...aztán kihalványodik.... :)
Image

_________________
Image
projekt:HOME


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 04 Sun, 10:08 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Whoah, cool-os! :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 05 Mon, 10:13 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 5:22 pm
Posts: 567
Location: home is where love is :)
köszi :oops: :D

_________________
Image
projekt:HOME


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 19 Mon, 11:28 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
én nem is olyan rég nekiálltam desktopot tuningolni. 2 napig csináltam és a végén tényleg olyan volt mint egy álom (ha megtalálom a screenshot-ot róla majd berakom) úgy nézet ki mintha valami földön túli operációs rendszer lenne a gépen. A desktop teljesen dinamikus volt..értsd: nem ikonoko voltak hanem maga a hátérben voltak a dolgok amikor rávitted a kurzurt animáltak és ott tudtál navigálni a rendszerben. Tele volt ba**va mindennel: óra, hőmérséklet, rss feed, minden. És dizájnban is űber volt. Végül még egy alternatív desktop progit is ráeröltttem (aki linuxos tudja miről van szó) A lényeg hogy nagyon fasza volt egészen addig amíg komolyabb dolgokat nem kezdtem a gépen csinálni ..na akkor lefagyott minden. nem hiba miatt, hanem a sok skin ami igazából overlay volt úgy leszívta a memóriát hogy az moccanni sem tudott.
Egy példa hogy akit érdekel értse: monnyuk rányomtam a net ikonra ami bele volt bújtatva a háttérképbe (ez a dinamikus desktop..pl mintha a hyde háttérképemnél ha a szemébe kattintanék megnyílna a firefox) : na akkor ő elöször is érzékelte hogy rányomtam egy dinamikus pontra ezek után érzékelte hogy ehhez egy parancssor tartozik méghozzá a böngészőm megnyitása amit elért... amikor ezt megpróbálta nyitni rájött hogy én ezt nem fogom látni ..miért nem ..mert az egész kibaszott szkinezés nem más mint egy dinamikus kép amivel eltakarjuk az igazi kezelő felületet (nem minden esetben van így a skinezéssel de jelen esetben igen) szal miután megnyitotta a net browseremet azt még át kellett húznia a skinezet desktop "tetejére" hogy én is lássam és tudjam használni...de a browseremen is volt egy ugyanilyen skin....

Nem ragozom az egész olyan mint három matracon keresztül ba**ni (elnézést de télleg ez a legjobb példa) ..

Ez a gyakorlatban úgy nézett ki hogy gha megnyitottam egy kmolyabb zeneszerkeztőt akkor az olyan lassan nyíilt meg hogy a windows azt hitte hogy nem válaszol tehát lefagyott....Tehát ő is lefagyott :) na akkor töröltem le.... Töröltem volna de olyat soha az életben nem tudsz megcsinálni mert ez a ge*i úgy átírja a registryt meg a boot környezetet hogy ha felgyújtod a gépet akkor sem fog uninstallálódni..

Stylexp!!! Kivánom hogy pokolra juss.. van még 3-4 egyéb theme manager azok sem jobbak. Egy van ami elsőre nagyon jónak tűnik.....de az sem :)

Aki az egészből egy kukkot sem értett annak annyit hogy soha SOHA ne telepítsen Windows téma módosító progikat. CSak abban az esetben ha a gépét csak netre meg msn-re meg letöltésre használja..akkor belefér


ja igen hangulat skin az irományomhoz: nem véresen komoly, kicsit önirónikus, néha felröhögős :)




EDIT: ezt nem az itt látott deszktopok ellen írtam. Nagy részük csak egy háttérkép meg némi skinezet winamp vagy tálca és startmenü meg ikon-skin.....ezekkel semmi baj.. sőt ha valaki aktív desktopop akar az sem gáz....Csak leírtam mit művelt a gépemmel (és egy AMD3000+ 1giga RAMos géppel ilyennek nem kéne előfordulni)
Szal mindenki azt használ amit akar és lehet hogy van akinek beválik DE tudjátok meg hogy a desktopmodding az maga a SÁTÁN és ha most jó is majd később hátba támad ..megaláz, megöl, majd megint megaláz :D :D: :D

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 20 Tue, 1:05 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
kockafejü... :shock:

node lazításnak a sok zagyvaság után... O_o

melóhelyi háttérkép (By Hideshi Hino):
Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2391 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 160  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 106 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group