Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 6:58 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 3752 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 251  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 07 Mon, 7:30 am 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Feb 21 Fri, 6:35 pm
Posts: 13
Szia Amiyade! ^__^ *most meg szépen elsüllyed a föld alá* Izé.. amint túlleszek az utolsó vizsgámon (=holnap) írok neked levelet, és nem kell leszedni a fejem ^^;;


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 09 Wed, 3:23 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Dec 13 Sat, 10:35 pm
Posts: 5
Nuu jó csatlakozok nosztalgiapartyhoz, de sok ujdonsággal nem szolgálhatok:
Szelid kis animésként ( :twisted: ) épp sirattam Fuuma fejelvesztését mikor rájöttem, hogy tulajdonképpen nem is az hatott rám, hogy meghalt , hisz Kamuiba vagyok velezúgva, sokkal inkább a háttérben elinduló Forever Love by Xjapan rigatott meg, igy aztán neki álltam neten vandálkodni.
EREDMÉNY: :arrow: :shock: :shocked!:
3 hónapig azt hittem Xjapan 4 skacból meg egy édes lányból (nanaá hogy hidéről beszélek) áll.
Aztán rájöttem hogy hide pasi (gyanus lett hogy mindenhol HE -ként és nem SHE-ként irnak róla...de gondoltam hülyék az emberek... :smile3: )
És most itt vagyok:
:master:hide, Xjapan, Dir en Grey, MAlice, Buck Tick, Pierrot, Siam Shade, és még sokan mások

_________________
"Mi nem haldoklunk, mi igy élünk"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 09 Wed, 4:28 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 12:51 am
Posts: 369
Ruka wrote:
3 h?napig azt hittem Xjapan 4 skacb?l meg egy ?des l?nyb?l (nana? hogy hid?r?l besz?lek) ?ll.

Ez olyan, mint a Larukunel a "szep az a csaj a mikrofonnal, de ki ENEKEL?!" xD
________
Maine Dispensary


Last edited by mufurc on 2011 Feb 26 Sat, 2:29 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 09 Wed, 4:28 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Ruka wrote:
3 hónapig azt hittem Xjapan 4 skacból meg egy édes lányból (nanaá hogy hidéről beszélek) áll.

Ezek szerint csak nekem nincs ilyen sztorim. Talán még Manat néztem nőnek, ami tévképzetem 20 perc után meg lett szüntetve, de másokat már pasinak mindenkit. Izammal is lettek volna gondjaim erősen, ha nem rögtön pasinak lett volna bemutatva ^^".

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 09 Wed, 5:26 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Nov 23 Sun, 7:25 pm
Posts: 222
Location: blah
mufurc wrote:
Ez olyan, mint a Larukunel a "szep az a csaj a mikrofonnal, de ki ENEKEL?!" xD


Meh... jah... kawaii az a szöszi + a vörös bige ott a képen, de hogy jönnek ők a Larukuhöz >_> ^^;;;;

Szia Ruka! ^_^/

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 09 Wed, 5:38 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Sziasz Ruka! (meg megkésve) Sziasz Petraaa..! xD

umm.. én csak Izam-ot néztem nönek még a legelején, jóval azelött, hogy bármit is hallottam volna Shazna-tól... dehát a fene se gondolta, hogy a popmagazin sminkszekciójában Rina Chinen-el együtt körömfestési tippeket osztogató vörös cukorfalat.. umm.. izé. o_O"

Azóta más nem tudott megtéveszteni, csak egyszer bizonytalanodtam el az egyik Basilisk Glance tag esetében.. de aztán kiderült, hogy az illetö tényleg nönemü.. ^^"



(jaizé... én most keddig nem leszek netközelben, addig legyetek jók :beee: )

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 09 Wed, 5:59 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Engem Hyde vert át. A neten láttam Laruku képeket, csak azok kb. 1998-2000 környékén készültek. Aztán leszedtem a Blurry Eyes PV-t. Az elején néztem, hogy mit keres ott egy lány... Később beazonosítottam a személyt...

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 10 Thu, 5:56 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Dec 13 Sat, 10:35 pm
Posts: 5
Hyde-ról vannak olyan képeim mikor képtelen vagyok meggyőzni laikus ismerőseimet, hogy ő pasi, mindenki el van hülve hogy lehetne egy fickónak ilyen baba arca. Aztán meg a következő leggyakrabb kérdés:
Ők nem borotválkoznak???
:naaaah:

_________________
"Mi nem haldoklunk, mi igy élünk"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 10 Thu, 7:01 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie

Joined: 2004 Mar 09 Tue, 6:46 pm
Posts: 2138
Location: half way, quarter life
Sziasztok! Jó a téma!:) Nekem /nekünk már annyira természetes, hogy a j- zenészek ilyen tündérfélék!! Fel se tűnik, hogy valami úgymond nem stimmel. Minden a legjobb helyen van! :) *love love love Hide Hyde Kyo ... * És újabban love love Boy's next door, Ludwig Kakumei ! :lol: Szóval a zenék után hozzáláttam a mangákhoz is, úgy pár napja. ehh. Miattatok-japán fanok miatt-mert hentai dolgokról írogattok, :wink:, s miért maradnék ki a jóból!
Na nézzétek csak, a végén vmi bemutatkozás-féle sikeredett ide. :)
Kedvenc talán a Dir en grey-től a Gauze ( oké, nem meglepő).
És sajna be kell valljam- nem bírom a j-pop-ot. Nyilván azért, mert általában a rock áll hozzám közel. Persze itt ellentmondásba ütközöm, hisz a mulatós Malice Mizer Gekka rulez!!! :D

És ami a legfontosabb: RUKAAAA!!! :smilecolors: Arigato Neked a sokmindenért!!! (Bea)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 11 Fri, 1:30 am 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Dec 13 Sat, 10:35 pm
Posts: 5
Szióóó Bylon!!

Örülök hogy végre, itt is talizunk! :smile2:
Tök jó , hogy nyitsz a manga-anime fele is! Ráadásul nem is akármivel egyből Boys' next door-ral.... :wink:
Szerintem Te ilyen szempontból egyedi vagy, többségünk forditva, az animéktől jutott a j-rockig.
Jó tudni , hogy a dolog forditva is mükszik. :smile3:
Pusszancs Mindenkinek!

_________________
"Mi nem haldoklunk, mi igy élünk"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 12 Sat, 12:29 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
A férfi/nő problémához: én Manától vágtam egy hátast, akit Ruka mutatott be úgy, hogy "bizony az a jó nő a jó lábaival PASI!!!" :D azóta általában meg tudom állapítni az illető nemét (bár van, amin elgondolkoztam pl. Hyde, Izam stb.) az egyik barátnőm azóta se hiszi el, hogy Shinya fiú :D
Luluko!!! Hát élsz???!!! Várom a leveled!!!! :angel:

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 17 Thu, 6:34 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 17 Thu, 5:52 pm
Posts: 22
Location: Bp/Gödöllő
No, mivel ez a bemutatkozósdi lenne, mint új fórumlátogató kihasználnám az alkalmat hogy picurit regéljek magamról :)
Nos szal... nálam kb 3 éve kezdődött a japán zene iránti érdeklődés, amikoris rábukkantam egy oldalra, ahonnan Hayashibara Megumit, meg hasonlókat lehetett lerángatni. No azt jól ki is használtam, dalszöveggel együtt jöttek is a cuccok... aztán úgy megtetszett, hogy fogtam magam és keresgéltem más számai után is. És aztán fokozatosan jöttek az újabb előadók is, mindenféle stílusban...
Ma már elég sokfajta japán zenét hallgatok, és nem sok van ami nem teccik (vagy csak nagyon yokat fogok ki? ;) ).
A pop, rock, metal, goth és úgy egyáltalán mindenféle zenét zabálok :)
Értendő itt Megumin, Utada Hikaru-n, Ayu-n keresztül a Siam Shade-en át Malice Mizer-ig... szal rengeteg minden teccik :)
De persze nem csak japán zene... úgy egy éve a koreaiért is rajongok, SeS, BoA, HOT (na azért tőlük nem nagyon sokat ismerek, és végülis asszem csak egy számuk van ami úgy konkrétan bejött :D ), ilyesmik...
Kínaiból meg szinte csak Faye Wong-ot hallgattam, de róla csúnyákat hallottam és nem bírom :lol: De azért a zenéje ari :)

Szóval ez volnék én zene téren... egyébként animéket is szeretem, de csak ritkán nézek, viszont rengeteget rajzolok mangát. Persze csakis fekete-fehérben, mert az úgy az igazi :) (szvsz)

Hát asszem most nagyjából ennyit magamról... :) Örülök hogy itt lehetek, és üdvi mindenkinek ^^

Edit: beleolvasgatva a fórumokba: huhh, iszonyatkeveset tok én a japán zenéről :lol: ráadásul ha yol láttam nem is igazán van szinte olyan aki úgy konkrétan inkább a pop zenéért lenne oda :(

_________________
Fekete ágon
szunnyadó fehér álom.
Cseresznyevirág.
----------
by Yagamoto


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 17 Thu, 8:28 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Sakura: Üdvözlet a fórumban :) !
Akadnak jpop rajongók is errefelé, bár igaz, a jrock jobban megy :) .

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 17 Thu, 9:57 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
üdv a fórumon. :smile3:
Mindig jó olyanokat látni itt, akiket a JPop is érdekel... 'néha' kicsit túlzottan jrock felé tendál a fórum, pedig pop-ban is van rengeteg jó. :sweatdrop:
Umm.. de Faye-röl mi rosszat hallottál..? o_O Az egyik legjobb énekesnö nemcsak Hong Kong-ban, hanem úgy általában Azsiában. Kínai nyelvterületröl az egyetlen akit majd' annyira kedvelek mint Faye-t az a tajvani Mavis Fan, de ö sajna visszavonult 1-2 éve.. :\

(a Pump It Up-os oldaladra meg már valamikor tavaly rábukkantam ^^")

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 17 Thu, 11:03 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 17 Thu, 5:52 pm
Posts: 22
Location: Bp/Gödöllő
Huh már nem nagyon rémlik, valami olyasmit pletyiztek h otthagyta a családját meg a gyerkőcöt meg hasonlók, nade fene se tudja miből mi igaz :) Attól függetlenül télleg nagyon szeretem :)
És igen, észrevettem, hogy nagyon a rock felé vanik itt a témálódás :) Segond, majdcsak elleszek valahogy :)

_________________
Fekete ágon
szunnyadó fehér álom.
Cseresznyevirág.
----------
by Yagamoto


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3752 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 251  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 147 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group