Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 5:32 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 3752 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 251  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 18 Thu, 6:28 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
jaja, üdv a fórumon! :smile3:
(meg neked is üdv k3y! xD)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 20 Sat, 12:56 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2004 Mar 18 Thu, 11:56 am
Posts: 7
Köszi a fogadtatást! :D A barátnőm üzeni ő is imádja Glay-t ugyhogy szerintem StabWest ne érezd magad nagyon egyedül. Én is nagyon nagyon szeretem őket.
Én még csak most kezdtem el komolyabban netezni épp ezért nem nagyon tudom mit , hová és mikor szólhattnék hozzá. Meg nem is nagyon tudok semmit irni, mivel elég hiányosak az ismereteim, és ezért örömmel venném ha segítenétek. előre is köszi mindent, mindenkinek.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 21 Sun, 7:47 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ayu-chan wrote:
Én még csak most kezdtem el komolyabban netezni épp ezért nem nagyon tudom mit , hová és mikor szólhattnék hozzá. Meg nem is nagyon tudok semmit irni, mivel elég hiányosak az ismereteim, és ezért örömmel venném ha segítenétek. elõre is köszi mindent, mindenkinek.

Ha van bármi kérdésed, vagy esetleg tippek kellenek, hogy mit érdemes hallgatni, akkor csak kérdezz minket nyugodtan.. :smile3:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 21 Sun, 9:34 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 10 Fri, 11:29 pm
Posts: 61
Location: vhol Hidekit rugdosom :/
Case wrote:
ayu-chan wrote:
Én még csak most kezdtem el komolyabban netezni épp ezért nem nagyon tudom mit , hová és mikor szólhattnék hozzá. Meg nem is nagyon tudok semmit irni, mivel elég hiányosak az ismereteim, és ezért örömmel venném ha segítenétek. elõre is köszi mindent, mindenkinek.

Ha van bármi kérdésed, vagy esetleg tippek kellenek, hogy mit érdemes hallgatni, akkor csak kérdezz minket nyugodtan.. :smile3:


Mar latom ahogy fekete csuklyaban faklyakkal kezeitekben hide szamokat skandalva korulveszitek szerencsetlen ayu-chant. :twisted: :evilbat:

:crazyeyes: Nekem mar tul keso! De te meg fuss!!!! FUUUUSSS!!!! :crazyeyes:

:D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 21 Sun, 10:06 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 10 Fri, 11:29 pm
Posts: 61
Location: vhol Hidekit rugdosom :/
Na, ha mar ugyis erre jarok, en is mondok par szot magamrol. :wink: Jrockhoz en is az animen keresztul kerultem. Az elso banda akibe beleszerettem (pontosabban az enekes hangjaba de azonnal ^^") az a Siam Shade volt. :love: Aztan beleszerettem a baszgitarosba. Naaaatchhhaaaann!!! :love2: Ez olyan 2-3 eve volt. Asszem...^^" Ja, es az elso CDt Mufurc santol kaptam. Minden az o hibaja!!! Koszonom!!!! :smile2: Na, igy nagyroviden ennyi.^^"

:heart: Siam Shade forever!!!!!!! :heart:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 22 Mon, 2:56 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Neko wrote:
Mar latom ahogy fekete csuklyaban faklyakkal kezeitekben hide szamokat skandalva korulveszitek szerencsetlen ayu-chant. :twisted: :evilbat:

:crazyeyes: Nekem mar tul keso! De te meg fuss!!!! FUUUUSSS!!!! :crazyeyes:

:D

Jah, de inkább gyertyákat szoktunk használni, mert a fákják nagyon könnyen megégethetik a csuklyákat, aztán felgyújtani egymást csak viccből szoktuk, nem ilyen komoly beavató szertartáson. És persze, a Rocket Dive-ot skandáljuk végig, és a táncot is előadjuk rá szépen körbe állva az újoncot. Hát nálunk már csak így mennek a dolgok :lol: ! De nem fog fájni, csak ha Te is akarod :sweatdrop: !
Nah, megvolt a napi adag hülyeség! :D

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 23 Tue, 11:17 am 
Offline
Newbie

Joined: 2004 Mar 18 Thu, 11:56 am
Posts: 7
Köszi tenshi de én is imádom a Rocket Drive-ot. Megvan az egyik live-ja, és nagyon- nagyon tetszik hide eggyik kézmozdulata... :D :D remélem tudod melyikre gondolok. Imádom hide-t is természetesen.

Case te mit ajánlanál nekem, hogy mit hallgassak?

köszi mindent mindenkinek


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 24 Wed, 10:36 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Akkor a megfelelő beavatódalt választottuk ki! Rocket dive rulez!!!!!! :D És persze, ismerem azt a liveot is :wink: .

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 24 Wed, 12:01 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ayu-chan wrote:
Case te mit ajánlanál nekem, hogy mit hallgassak?

Ummm.. mivel ahogy latom a legismertebbeken (Laruku, Glay, Deg, stb) már tulvagy: Buck-Tick! ök (nem csak) szerintem a legjobb rockzenekar arrafelé. Aztánmég mondjuk: Laputa, Plastic Tree és Sads. :smile3:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 24 Wed, 5:04 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
Ajánlom a Penicillint :angel: ! Meg egy kis Guniw Tools/Nookicky kúrát is javaslok :) .

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 24 Wed, 6:28 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Nookickyt azért én nem annyira, mert elég elborult, elvont zene. Szóval vállalkozó kedvű emberkéknek. De nekem is nagy kedvenc :D ! Egyébként egyet kell értenem, bár a Penicillint nem ismerem ^^".

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject: namechange
PostPosted: 2004 Apr 01 Thu, 2:09 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 17 Fri, 3:02 pm
Posts: 62
Location: Hyoutei öltöző ^^
Hi Minna!

Most már ideje lenne bejelenteni hivatalosan^^ is hogy újabb keresztség után az új alteregóm: Miisha^^" (Mana próbáld megszokni˘˘)

Remélem hamar rááll majd a.... az ujjatok^^


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: namechange
PostPosted: 2004 Apr 02 Fri, 9:51 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Sodapop wrote:
Hi Minna!

Most már ideje lenne bejelenteni hivatalosan^^ is hogy újabb keresztség után az új alteregóm: Miisha^^" (Mana próbáld megszokni˘˘)

Remélem hamar rááll majd a.... az ujjatok^^

Nem lesz nehéz, cuki név! :wink: Te legalább nem váltogatsz mindenhol nevet, mint én :lol: ......

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 03 Thu, 9:28 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jun 01 Tue, 8:49 am
Posts: 485
Location: labor
Sziasztok!
végre találtam egy egész megbízhato és állando net forrást, gondoltam mostmár én is regisztrálodok. :smile1:
Magamrol annyit, hogy én is animésként kezdtem és jött az XJapan, amibe azonnal beleszerettem. Utánuk jöttek sokan mások Dir en Grey, Siam Shade, Laruku stb. mostmár igen hosszúra dagadt a lista :D
egyenlőre ennyit. :smile1:

_________________
"You're five hundred years old and you can't use a telephone? Read the directions. What are you, an immortal idiot? I will do no such thing!"
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jun 03 Thu, 10:23 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Amiyade wrote:
Sziasztok!
végre találtam egy egész megbízhato és állando net forrást, gondoltam mostmár én is regisztrálodok. :smile1:
Magamrol annyit, hogy én is animésként kezdtem és jött az XJapan, amibe azonnal beleszerettem. Utánuk jöttek sokan mások Dir en Grey, Siam Shade, Laruku stb. mostmár igen hosszúra dagadt a lista :D
egyenlőre ennyit. :smile1:

:angel: :multi: :smilecolors: :multi: :angel: Oh hát szia! :smile3:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3752 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 251  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 156 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group