Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 7:39 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 3752 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 251  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 19 Fri, 1:14 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 02 Thu, 12:57 am
Posts: 313
majd tolmacsolom ono sendai -nak a hodolatodat ;)

_________________
Jezus szeret teged - En NEM! ;>
Image

Image
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2003 Dec 19 Fri, 3:30 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
AnarchoiD wrote:
majd tolmacsolom ono sendai -nak a hodolatodat ;)

ehehhh.. 8) Van egy olyan érzésem, hogy nem arra a Sendai-ra gondolt... :sweatdrop:

Különben az AUX88 által emlegetett Ono Sendai egy drum'n'bass DJ és soha nem voltam képes kideríteni, hogy japán-e valóban, vagy csak a nevet vette kölcsön a Gibson könyvböl...
Egyetlen dolog amit eddig hallottam töle az a Precision Breakbeat Research válogatáson levö darabja, de a többi dolga is föleg német kiadóknál jelent meg, de ez mondjuk nem jelent semmit mert rengeteg japán DJ ad ki cuccokat európai kiadóknál (pl. Ken Ishii az R&S-nél, Fumiya Tanaka meg a Tresor-nál) Tehát Ono Sendai egyenlöre rejtély marad. :]


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 28 Wed, 8:43 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Feb 21 Fri, 6:35 pm
Posts: 13
Na elhatároztam, hogy ezentúl ide is rendszeresen fogok írni (vagyis az elhatározás már lassan egy éve él bennem, csak még nem jutottam el idáig ^^""), szóval kezdem is egy rövid bemutatkozással.
Igazából elsöorban az animékért rajongok, a jrock/jpop már inkább csak másodlagos dolog, amit egyre inkább hanyagolok ^^"" Persze nem azért, mert nem szeretem, meg nem tetszik, hanem mert idöm nem nagyon jut rá... Vagyis komolyabban sosem érdekelt a dolog, ha töltök valami új albumot/számot, akkor azt felteszem a playlistemre, és miközben teszek-veszek, szólnak a háttérben ^^" Szóval általában akkor vagyok gondban, mikor megyek meetre, vagy találkozok ismerössel és kérdeznek tölem olyanokat, hogy ki a kedvencem mondjuk az SSh-ból... És akkor csak szép nagy szemekkel tudok nézni, hogy hehe, fogalmam sincs, nem ismerek senkit ^^""
Na szóval elsö jrock zenéimet AmyJade-chantól kaptam mééég 2002 tavaszán, vagy nyarán.. ehh, édesmindegy, a lényeg, hogy egész sok XJapant, amit aztán nagyon megszerettem ^^ Szóval tovább nyaggattam szegény Petrát, hogy küldjön még mást is, így jutottam hozzá egész sok Malice Mizer, Gackt és legföképpen Laruku cumóhoz. Azóta még kaptam sok más dolgot (Pierrot, Buck Tick, Siam Shade... öhh... tudomisénmitmég ^^"), de végérvényesen leragadtam a Larukunél, egyszerüen imádom, föleg Haidot! :love3:

Hm, na igen, asszem ennyi ^^ Mivel Conon mondta Petra, hogy idönként szokta olvasni a fórumot, ezért itt üzenem neki, hogy köszönök mindent és ígérem írok hamarosan levelet is!! :smile2:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 28 Wed, 10:16 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Lulu wrote:
Mivel Conon mondta Petra, hogy idönként szokta olvasni a fórumot, ezért itt üzenem neki, hogy köszönök mindent és ígérem írok hamarosan levelet is!! :smile2:

Holnap majd átadom neki meeten :wink: , az gyorsabb lesz, mert sajna nem tudja olyan gyakran olvasni a fórumot!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 28 Wed, 11:05 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 2:34 am
Posts: 412
Location: Busan, Dél-Korea
An-chan, nekem nem jelenik meg az avatarod. Pedig biztos jó kis Totchi volna :twisted:

_________________
♥*♥*東*方*神*起*♥*♥


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Jan 29 Thu, 2:44 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
mira wrote:
An-chan, nekem nem jelenik meg az avatarod. Pedig biztos jó kis Totchi volna :twisted:

Már megint felszlott egy csapat denevérré, és elrepült :drop2: . Majd szerzek másikat, mert nem tudom mi lelte szegényt..... Biztos szégyellős kis vámpíros Tocchan lett belőle :evilbat: . Valószínű akkor megint egy csapatársára cserélem le, hogy családban maradjak :smile2: .
hmmmm.... Ez elég érdekes kis avatar lett így, de szerintem vicces. Nagyon vulgar vagyok :twisted: .

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 20 Fri, 10:30 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Hi mindenkinek!

Mivel már egy ideje regisztráltattam magam ide, gonoltam végre írok is valamit.
Itt Erisz lettem, mert ezt a nevet jobban szeretem, de máshol Ceres néven találhattok meg.
Kb egy fél éve hallgattam először j-rock-ot, visual-kei-t, elötte a japán zenei érdeklődésem az anime zenékre korlátozódott. Anime-ket pedig azóta nézegetek mióta DBZ-t, és SM-t láttam (persze környezetemben én voltam az egyetlen, aki ezek vetítésének beszüntetése után, még tovább érdeklődött a téma iránt, ha csak mérsékelten is)
Visszatérve az eredeti mondanivalómhoz: Először Gackt-et hallgattam, aztán jött Miyavi, és pár más előadó, Malice, Mizer, meg ilyesmik :) . Végül valahogy Dir en grey-re is ráakadtam, és úgy lett, hogy tőlük tetszett a legtöbb szám, amikhez addig hozzájutottam. Aztán lassan megszállott lettem. Dir en grey őrületből azóta sem gyógyultam ki ^_^
Azóta persze több banda zenéivel is megismerkedtem. Másik nagy kedvencem a Laruku, ezen kívűl még Gackt, Malice Mizer, Hide, és hallgatok Miyavi-t is, mostanában elég sokszor Vidoll-t, néha Merry-t, Nightmare-t. Buck-Tick, X-japan, hát őket még nem kezdtem el, mert túl sok amit meg kéne hallgatni tőlük :D

Most más nem jut az eszembe, szóval akkor ennyi. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 12:15 am 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
:D Szia Ceres-chan!!!!!!!!!!!!!!

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 12:56 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
jé! egy Ceres! :smile1: én meg itt agyaltam, hogy ki lehet az az Erisz.... :sweatdrop:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 8:15 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Igen, igen én vagyok!
Örültök nekem? :)

An: Ki ez az ijesztő arc Chibi-Kaoru avatarod helyén?


Last edited by Erisz on 2004 Feb 21 Sat, 10:37 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 21 Sat, 10:17 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Erisz wrote:
Igen, igen én vagyok!
Örültök nekem? :)

An: Ki ez az ilyesztõ arc Chibi-Kaoru avatarod helyén?

igen, örülünk :mrgreen:

(és An-t megelözve.... az Gara a Merry énekese :heart: )


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Feb 23 Mon, 8:46 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
Erisz wrote:
An: Ki ez az ijesztő arc Chibi-Kaoru avatarod helyén?

Örölünk ám :D :D :D :D :D !!!!!!!!!!!!!!!!
*khm* :sweatdrop: Az Gara-sama, a Merry énekese, ahogy Case-chan mondta. Egyébként Kyo-sama nagy haverja! :smile2:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 03 Wed, 11:25 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2004 Mar 03 Wed, 11:15 pm
Posts: 12
Location: Sárga busszal kurva messze és onnan már csak kicsit kell gyalogolni...
No üdv,

Ha már olvasgatok, regisztráltam is magam. Hááát öööö.... biztos sokan ismernek, meg ilyesmi.

Japán muzsikákat mindenfélét hallgatok.

Rock vonalon szeretem az X, DeG, Laruku, hide, B'z, SMG, SADS, Judy and Mary, Buck-Tick dolgait. A visual cuccok nem igazán fognak meg.

Ezen kívül mindenféle prütty-prütty popot: Two Mix, day after tomorrow, dreams come true, Love Psychedelico, Tommy february6, etc., a régi MM is bejött, de most már szar.

Az indusztriál/technó dolgok közül amit tudok névvel az Krush meg az Acid Android (Yukihiro), de van még 1-2.

Egyelőre ennyit magamról... :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 18 Thu, 12:52 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2004 Mar 18 Thu, 11:56 am
Posts: 7
Hali!
Én most regisztráltattam magam, és J-rock-ot, pop-ot csak nem rég, kb 3/4 éve hallgatok. Előszőr az egyik barátnőmtől kaptam meg Gackt mars albumát amibe teljesen beleszerettem. Na azóta imádom Gackt-ot Utána az a bizonyos barátnőm meghívott magához egy kis "felhomályosításra" és megláttam Laruku-t. Természetesen őket is megszerettem kezdve a Blurry Eyes-al, Driver's high-al és a Stay Away-el. Azóta amit csak tudok megnézek és megszerzek tőlük. Azután szinte egyszerre jött SSh és Glay. Mindegyiket / Gackt, Laruku, Glay, SSh/ rajongásig szeretem. Ha kellene sem tudnék külömbséget tenni köztük. Persze azóta sok mindent megismertem még, X Japan, DeG, Kat-Tun, Malice Mizer, Luna Sea. Mostanában Glay-től hallgatok zenéket, meg újra rákaptam Hyde-ra, pl. a the silver shining, vagy a Shout at the devil, Secret sign, meg ilyenek Glay-től meg a Zutto futari de... , Strawberry shake, Young oh! oh! Hát a rajongásomról csak ennyit. :D :D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2004 Mar 18 Thu, 4:53 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2003 Sep 18 Thu, 5:05 pm
Posts: 281
ayu-chan: Üdvözlet a fórumban! Végre valaki, aki szereti a GLAY-t :) (még mana is rajongójuk). Bár itt nem annyira népszerűek, de én Őket ismertem meg először. Köszönetem elsősorban Nekik szól :) .

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3752 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 251  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 167 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group