Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:42 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 01 Fri, 3:30 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
xDDDDDDDDDD

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 01 Fri, 3:31 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Chimaera wrote:
"míg Hektor ki nem bökte a frankót: cukorfánk stílusban akarja tolni." - na erre vagyok a legbüszkébb :pinky2:
Ha már itt tartunk: én meg a Reggelvan Misi, Erdő Kálmán, Jucus a barkácsoló leszbi meg a többi magyarosításra.. : P

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 01 Fri, 3:31 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
Nanami wrote:
tenshi wrote:
*esti mese*

Istenem, hogy én ezt mennyire imádom!!! xDDDDDDDDD (személyes kedvencem természetesen Reggelvan Misi és Erdő Kálmán alias Jucus :heart: )

ja, hát a nyersverzióban Erdő Kálmán Ringyózsaru álnévre hallgatott, aki titokban szatírkodott, vagymi. XD

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 01 Fri, 3:33 pm 
Offline
official forum bOObie
official forum bOObie
User avatar

Joined: 2003 Jul 01 Tue, 2:01 am
Posts: 3335
Location: room 304.
És engem minősítsen (aki ismeri életvitelemet tudja is), hogy ez rajta van a munkahelyi gépemen de már mióta. xDDDDDD Nem is szándékozom letörölni. xD

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 01 Fri, 3:33 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Chimaera wrote:
Nanami wrote:
tenshi wrote:
*esti mese*

Istenem, hogy én ezt mennyire imádom!!! xDDDDDDDDD (személyes kedvencem természetesen Reggelvan Misi és Erdő Kálmán alias Jucus :heart: )

ja, hát a nyersverzióban Erdő Kálmán Ringyózsaru álnévre hallgatott, aki titokban szatírkodott, vagymi. XD

Ejj, ez így meg sem mosolyogtatott, mókább a Jucus : ] (az örök humor)

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 01 Fri, 3:37 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
tenshi wrote:
És engem minősítsen (aki ismeri életvitelemet tudja is), hogy ez rajta van a munkahelyi gépemen de már mióta. xDDDDDD Nem is szándékozom letörölni. xD

hát ne is! xD

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 01 Fri, 3:38 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
tenshi wrote:
az olvasmány

Ez... *___________* xDDDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 01 Fri, 3:39 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
...fájunk. XDDDDDDDDDDDD
De ezért (is) szeretlek benneteket! XDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 01 Fri, 3:41 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
Jude wrote:
...fájunk. XDDDDDDDDDDDD
De ezért (is) szeretlek benneteket! XDDD

azt nem üti semmi, ahogy elképzelem a sörhasú, böfögő hektort a rozsdás, nyekergő ladája mellett, mint boldog lowridertulajdonos-wannabe-t. *sír*

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 08 Fri, 10:01 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
fáradt vok szal:

yoshiki naplója: a skin megalapítása:
bejegyzés: 2006 nyara
előző bejegyzés: 1996 december

kedves naplóm!

örömmel tudatom veled h felébredtem! habár ebben még picit bizonytalan vagyok és pihizni is fogok rá egyet, de határozottan aktívabbnak érzem magam mint az elmúlt egy évtizedben.. ugyanis akkor aludtam.
a jrock világára már rá sem ismerek és sokan a régi fenek közül se rám ami arra késztetett h igyak egy pohár erős szakét... de az sincs, vagyis kiszáradt. a babgulyás szavatossága meg még a 20. századra tehető. nem tudom hol lehetett a bejárónőm ennyi ideig amíg a szememet pihentettem, de az üres széfem alapján jó helyen..
mellesleg megjegyzem nem tudom hogyan tudta feltörni a szupertitkos kódomat (1-2-3-4) ... eddig senkinek sem sikerült. de legalább a fehér ferrárim itt maradt. megérte kiszúrni a gumijait 96ban. persze akkor nem éppen lopási kísérletek megelőzése volt a cél, hanem a sör irányított, de kapóra jött. máskor is inni fogok.
node.. mivel üres a kassza megint zenélni kellene. különben is idegesít kedves naplóm, h a 21. század legnagyobb bandája nem az enyém. manapság ha azt mondom h x, a fengörlök nem droolozni kezdenek, hanem befejezik h y,z,zs és örülnek h az ábécé még ittas állapotban is megy. úgy látszik tényleg sokat aludtam.
no mind1, ebből nem lesz pénz és talán nem modellkedéssel kellene kezdenem. így... összerakok egy szuperbandát.
benne lesz tapsihapsi, michael jackson, paris hilton és még sokan mások!!!

..jade.. tapsihapsit nem a f*kkin kolumbia liszenszelte.. kár.. basszerosnak szántam.
michael jackson meg gyerekekkel lesz úgyis elfoglalva és ahogy olvasom a napi sajtót hilton meg épp hüvösön csücsül. jó neki itt meleg van.
node akkor elő a régi ismikkel.

gacktot választottam énekesnek mert őt mindenki szereti és az arcával (nomeg egy kis fotosoppal) el lehet adni bármilyen sz*rt! rem benne lesz hamár azt a leccát is eljáccottam neki annó, pedig mondtam h inkább a tearst kéne, mert sokkal szebb, de mind1, így legalább az adósom.
persze lehetett vna kyo is csak az a sok oltás és nyugtató. gackt sztem ideálisabb

node gitár.. hömm.. azért itt már meg kell nyerni egy olyan eltűnt fószert magamnak mint amilyen én is vagyok, h mégis én irányítsam az együttest.
..szal egy másik elveszett lélekre van szükségem. persze lassie már hazatért szóval ő is kiesik.. de sugizo pont megfelel! rem még tudja, h melyik végén kell fogni a gitárnak.... meg h megtalálom a dobfelszerelésem.

de ez így kevés.. az x-be is beszerveztem egy image-huszárt, aki melegszínű rucikban visongva ugrált a színpadon. itt a technikai tudás már hanyagolhatóbb volt, a külseje volt a lényeg. meghát kell vmi vizsüell a vk bandába... netalán.. mert én a 10 éves borostámmal nem bitti h a 17 éves lányok bálványa leszek.. pedig jó lenne höhö...höhöhö...
khm
megnézem neten: ... mr visuel? az meg ki a túró... miyavi? sosem hallottam a nevét... ex-due le quartz... dereng vmi... mintha a szomszédos kocsmában léptek volna fel amikor a tokyo dome-ban koncerteztünk annó.
hát egyefene.. fejre pont jó, küldök neki is egy imélt ls egy iwiw meghívót is h több ismerősöm legyen (^o^)

node bassgitár... nah erre még aludnom kell egyet.

de hamár felkeltem.. csinálni akarok mást is.. sztem lassan nekiesek dolgozni a beígért violet uk-s cuccokon. igaz, sztem már el is felejtették, de egy kis zsebpénzért mindent!

meg lehetne egy x reunion.. elvégre 10 éve h feloszlottunk k*tschög toschee miatt. fel is hívom h elmondjam neki
.
.
.
nah ő is változott kedves naplóm.. alkoholista lett.. mint én.. és a hangja is full más. meg regélt vmit egy számról, amin annó összevesztünk, h most mégis el akarja énekelni. mondtam neki h jó csak szedje össze a többi x-et is 1 koncert erejéig...

ez is le van vajazva... hát kiestem én? még felhívom icukát, a titkárnőmet a marketing miatt.. reklámozzanak be minket jóelőre és kész is vok...

halló...icukát keresem... hh milyen icukát? hát a titkáromat... jah h nyugdíjba vonult... mikor? ... rééég...mert? ....nem volt semmi dolga? és a kaktuszaim?..elszáradtak (ToT)
és ha azt mondom h szeretnék ismét zenélni... msot mért nevet? nem viccelek... de komolyan... beccszó... szóval hisz nekem.. remek. igen-igen, én is vmi extrára gondoltam. egy szuperbandára... nem nem hangárra, bandára.. igen... igen... igen, ismert.. már felhívtam.. igen.. gackt... h az ki?.. az... az.. az a szépfiú a holdgyerekből... neeeem, nem a szárnyas. a másik... ahan.. igen, ő tud énekelni is... akkor megtbbé végre h beharangozza? igen, szerzek tőle autogrammot magának... persze, jolánkának, csakis! kösz... szóval az lenne a lényeg h majd 2007 nyarán akarunk kezdeni, de addig is előmelegíteni kell a népet szal a neveket majd küldöm ímélben, de csak egyesével lehet nyilvánosságra hozni rendben? ...ja és a neve? yoshiki... ja nem az enyém? gackt.... jaaa az együttesé!.. őőő... hát vmi cool kellene.. mondjuk the beatles? ja .. azt mondja az már foglalt.. hm... rolling stones? ... az is...áá teszek rá, legyen skin.. úgyis sok bőrt akarunk lehúzni a néptől ezzel a bandával... h magának is tetszik? köszönöm........ nem, nem gackt találta ki, hanem én... nem én nem a szárnyas csóka vagyok a holdgyerekből...igen...visszhall

kedves naplóm ez is le van vajazva, úgyhogy van egy évem még pihizni.. viszlát 2007ben


====
>_> álmos vagyok...

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 08 Fri, 10:09 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
És IGEN!!!! pszabi megmenti Aru-chan végsőkig elfuserált napját!!!
Köszönöm pszabi ezt a felejthetetlen mestermunkát!!!!

*Kimászik a posványból, ahol eddig leledzett és egy zsákvarrótűvel mosolyt illeszt még-mindig-16nak-tűnő örökifjú fitos pofikájára.*

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 08 Fri, 10:11 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Gackt bejegyzése 2007 június 8.


Kijött az új számom pv-je. Nekem nagyon tetszik. A szokásos formulát használtam az előző számaimat egymásra kopiztuk és minden sorban meghagytunk egy hangot..harmóniát/hangnemet nem kellett változtatni mert az mindig ugyanaz. Én még legalább 20szor ismételtem volna meg a refrént de a végén lehurrogtak hogy elég így is, hisz szinte amúgy is csak refrénből áll. A történeten sokat gondolkodtam... most valami egyedit akartam (mint minidg)...úgyhogy most azt a világrengető újdonságot találtam ki (azon kívül hogy ha igazán hiszek valamiben azt elérem) hogy most fájdalmas arccal nézek a messzeségbe és elvágyódom. Aztán kicsit kardoztam benne mert azt a Sixth day Seventh night tour-on meg kellett tanulnom...csak most más ruhák voltak... (igazából a redemption klippből megmaradt rucikat alakítottuk át...bár azt meg a sonytól kaptuk a dirge of cerberus játékkal kapcsban ahova bedigitalizáltak) nem tudtuk eldönteni hogy most meghaljak e a végén vagy ..hogy melyik jönne be jobban a fangirlöknek úgyhogy mind két variációt beleraktuk.

Megint boldog vagyok hogy valami egyedit tehettem le az asztalra...mert hittem benne..és elértem.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Last edited by Mona on 2007 Jun 08 Fri, 10:13 am, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 08 Fri, 10:12 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
köszi aru XD
mona XD XD kontrázol? :D

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 08 Fri, 10:13 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
kegyetlenek vagytok. XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
még.

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2007 Jun 08 Fri, 10:15 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
pszabi wrote:
köszi aru XD
mona XD XD kontrázol? :D


muszáj.... ha a kollega ír, a frontember nem maradhat el mellőle.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 155 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group