Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:58 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 433 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 29 Wed, 3:53 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Case wrote:
Kry-chan wrote:
Oh.... sajnálom.... régen X-men fan voltam... mielőtt visszatértem volna a csillagokkal és sziporkákkal teli helyes útra, a japán mangákhoz. :shock:

bwahh, X-Men lazán ver minden mangát. <3


Ezt nem tagadom. Mint rendszeres rajzoló mondtam az előzőt. Az X-Men stílusú rajz nem jött be annyira, mint a manga. :lol:
Tehát fejet hajtok a készítők előttt... :master:

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 03 Sun, 2:50 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Case wrote:
Kry-chan wrote:
Oh.... sajnálom.... régen X-men fan voltam... mielőtt visszatértem volna a csillagokkal és sziporkákkal teli helyes útra, a japán mangákhoz. :shock:

bwahh, X-Men lazán ver minden mangát. <3
Úgy ám!! X-Men!! :idol:
Apropó. Olvasta valaki Burgess Gépnarancsát? Meg akarom venni, de feltételezem, nem oylan könnyű beszerezni... remélem, tévedek.

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 03 Sun, 3:02 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nanami wrote:
Úgy ám!! X-Men!! :idol:

wehheee...! :grin: *beír egy eeeeekkora pirospontot Nanaminak* xD

Narancs meg.. antikvariumban szerintem szerintem sima ügy. én is ott vettem valamikor x éve (aztán kb 30 oldal után feladtam, hogy ez rettenet fárasztó és következö nap mentem is eladni.. xD mondjuk nálam a film is fél óráig bírta.. hiába, nem szeretem Kubrick cuccait a Ragyogást leszámítva. o_O")

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 03 Sun, 3:11 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Case wrote:
wehheee...! :grin: *beír egy eeeeekkora pirospontot Nanaminak* xD

Narancs meg.. antikvariumban szerintem szerintem sima ügy. én is ott vettem valamikor x éve (aztán kb 30 oldal után feladtam, hogy ez rettenet fárasztó és következö nap mentem is eladni.. xD mondjuk nálam a film is fél óráig bírta.. hiába, nem szeretem Kubrick cuccait a Ragyogást leszámítva. o_O")
Ójee, ki lettem tüntetve XD Mellesleg titkos hírforrásaim szerint a főhadiszálláson ezüstlakat alatt tartasz egy halom Xment... ugye majd egyszer megtekinthetem őket?? *habzó száj-effektus*
Én azt hallottam a könyvről, hogy az elején elég érthetetlen a nyelvezete, mert ugyebár Alex meg a bandája sajátos szlenget használ, keverve amerikai angolt meg oroszt blabla (mindez magyar fordításban, hmm o__O) -mint a filmben-, nade majd meglátom. Kíváncsi vagyok, hogy a hiperszuper egri antikváriumok milyen kínálattal bírnak.. köszi a tippet ^__^ remélem, ezért nem jár nekem fekete pont is XD Viszont a Ragyogás az überalles szintén *__*

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 03 Sun, 3:20 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Nanami wrote:
Ójee, ki lettem tüntetve XD Mellesleg titkos hírforrásaim szerint a fõhadiszálláson ezüstlakat alatt tartasz egy halom Xment... ugye majd egyszer megtekinthetem õket?? *habzó száj-effektus*
Én azt hallottam a könyvrõl, hogy az elején elég érthetetlen a nyelvezete, mert ugyebár Alex meg a bandája sajátos szlenget használ, keverve amerikai angolt meg oroszt blabla (mindez magyar fordításban, hmm o__O) -mint a filmben-, nade majd meglátom. Kíváncsi vagyok, hogy a hiperszuper egri antikváriumok milyen kínálattal bírnak.. köszi a tippet ^__^ remélem, ezért nem jár nekem fekete pont is XD Viszont a Ragyogás az überalles szintén *__*

pff, dehogy jár feketepont.. ahhoz sokkal több kell ennél. xD egyébként semmi bajom clockwork orange-al, csak nagyon nem az én stilusom.
x-men meg.. hjaj, hogy terjednek a hírek.. xD de jajah, akad pár darab, meg persze, megnézheted, ha majd egyszer erre jársz. :sweatdrop:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 03 Sun, 3:25 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Case wrote:
pff, dehogy jár feketepont.. ahhoz sokkal több kell ennél. xD egyébként semmi bajom clockwork orange-al, csak nagyon nem az én stilusom.
x-men meg.. hjaj, hogy terjednek a hírek.. xD de jajah, akad pár darab, meg persze, megnézheted, ha majd egyszer erre jársz. :sweatdrop:
Juhúú!!! :yoberry: :lamb: :thankyou: :lamb: :yoberry:

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 22 Fri, 7:57 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 7:51 pm
Posts: 822
Location: Bp
Megkaptam a Battle Royale-t barátnőmtől és már el is kezdtem. Húha... :shock:
Nem biztos, hogy másodszor is el fogom olvasni... Viszont a rajzok jók benne.

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 22 Fri, 10:29 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Serenity wrote:
Megkaptam a Battle Royale-t barátnőmtől és már el is kezdtem. Húha... :shock:
Nem biztos, hogy másodszor is el fogom olvasni... Viszont a rajzok jók benne.

Én már kb. 2 hónapja a 300. oldal környékén tartok, mer' kezd baromi unalmas lenni, hogy mindig csak kinyírnak valakit; én meg nem tudok együttérezni 40-valahány tökugyanolyan emberrel. xD
Viszont az első 200-valahány oldal nagyon jó volt. XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 23 Sat, 10:43 pm 
Offline
Official HobbitGirl
User avatar

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 3:42 pm
Posts: 1200
Location: Újgazdag ÚjBuda / Eger HiperCity
Követem a trendet és énis a Battle Royale-t olvasom, most tartok a 248. oldalon, ma kezdtem, ma kaptam.. eddig zaáblom. : ) Aztán majd meglátom, mi sül ki belőle.

_________________
wtfrotflolmaocetung.
"Obi-Wan Kenobi is like God but with better weapons"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 25 Mon, 11:21 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 May 16 Tue, 11:57 am
Posts: 1095
Location: Debrecen
Tegnap este kaptam meg az Árnybíró 1-2. kötetét, ki is olvastam. A rajzok gyönyörűek, a karakterek és a sztorik érdekesek, a legjobb értelemben. Minden fejezetnek általában egy-egy koreai népi történet az alapja, amit a végén röviden le is írnak... a 4 oldal extra a kötetek végén meg... :lol:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 26 Tue, 3:18 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 15 Fri, 5:17 pm
Posts: 581
Location: ez egy jó kérdés XD
Nanami wrote:
Követem a trendet és énis a Battle Royale-t olvasom, most tartok a 248. oldalon, ma kezdtem, ma kaptam.. eddig zaáblom. : ) Aztán majd meglátom, mi sül ki belõle.


Szombaton olvastam ki. Ha láttad a filmet, akkor olyan nagyon nem fogsz meglepődni, bár a könyv vége kissé más mint a film. Ja és imádom!!!!! Főleg Kiriyama-t és Shinji-t, de Mitsuko-t is. Egyedül Shuya-t fojtanám meg, bár őt a filmben sem bírtam. A színészt aki játsza szeretem, de a karaktert nem.

_________________
"Az élet kegyetlen" - Kagami Ayumu (Seija no Koushin)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 26 Tue, 4:38 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
Nekem is meghatározó darab, bár a filmet még csak hallomásból és egy-két trailerből ismerem :sweatdrop:

Amit most olvasok az a karácsonyra kapott Örkség kötet második része, az Elsőszülött. Igen magas elvárásokkal kezdtem el olvasni, eleinte nem gondoltam, hogy lesz olyan jó, mint az első rész, de aztán fokozatosan beszippantott és már megint arra ébredtem, hogy hajnali kettő van és én még mindig olvasok :beaten: Aki igényes fantasy darabot szeretne, annak csak ajánlani tudom :wink:

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 26 Tue, 6:09 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 15 Fri, 5:17 pm
Posts: 581
Location: ez egy jó kérdés XD
Én meg asszem most majd nekilátok a Musashi első kötetének az 5-ből. Igazából csak kíváncsiságból vettem meg, de ha már megvettem...

_________________
"Az élet kegyetlen" - Kagami Ayumu (Seija no Koushin)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 27 Wed, 4:33 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Sep 04 Mon, 2:42 pm
Posts: 2471
Location: London
Andro wrote:
Én meg asszem most majd nekilátok a Musashi első kötetének az 5-ből. Igazából csak kíváncsiságból vettem meg, de ha már megvettem...


Megvann?????? Én végigolvastam! És imádtam! Mennyi volt? Jóó...most két könyv közé került egy harmadik is...most melyiket vegyem?????

_________________
Image
Tumblr


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 27 Wed, 8:58 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Na elvonult a névnapi vendégsereg, kész vagyok teljesen. xD
De legalább kaptam sok tökjó könyvet!! :) Amiknek a legjobban örülök:
Edgar Allan Poe: Rémtörténetek -Gris Grimly illusztrációival (gyönyörűen beteg képekkeeel~ *__*)
Mo Hayder: Tokió (izgi krimi/thrillernek tűnik)
ééés~ Salvador Dalí: Egy zseni naplója :heart:

Mostmár csak az kéne, hogy el is tudjam olvasni őket a sok tanulás közepette... -__-;;


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 433 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 105 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group