Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 8:47 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 477 posts ]  Go to page Previous  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 Sep 24 Fri, 9:54 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Feb 07 Sat, 1:08 pm
Posts: 2187
Location: The dead world
Bizony, klassz. *_* Még tuti elnézek, de azt hiszem, megvárom az évvégét. Addigra már biztosan sok újdonság, szélesebb választék lesz. :pinky2:

_________________
Image
FacebookLast.fmTwittertumblrR指定 Fansite


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 03 Sun, 5:15 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Megújult és új helyre költözött a Closet Child honlapja! Ezentúl nem e-mailben kell rendelni tőlük, hanem ugyanúgy, mint a japánok (de van egy nagyon informatív, képes útmutató hozzá az "Overseas Shipping" résznél).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Nov 14 Sun, 10:41 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 Jun 06 Sun, 6:10 pm
Posts: 164
Location: itt-ott
HMV-nél sokminden 30% kedvezménnyel szerdáig ottani idő szerint :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 21 Fri, 3:33 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2010 Nov 29 Mon, 8:31 am
Posts: 2
Ha valaki még ebben a hónapban rendelne a cdjapan-ról, attól kérnék egy kis segítséget. Hosszas vívódás után most jöttem rá, hogy mégis kellene nekem egy CD, ami Február másodikán jelenik meg. Úton van már egy rendelésem, és egy CD miatt nem akarok még egyet elindítani.
Limited, szóval mindenképpen elő kéne rendelni, ráadásul poszterrel lesz, amit összetekerve küldenek mellé. Nem tudom, ez a postán mennyire szokott fennakadást okozni...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 21 Fri, 10:04 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2008 Jan 01 Tue, 2:36 am
Posts: 97
Location: Bp
^Semennyire, mert akkora dobozban küldik, amiben kényelmesen elfér a poszter is összetekerve, ha erre gondoltál, mint fennakadás. :]

_________________
Nyihh <3~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 21 Fri, 10:27 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 30 Sun, 11:25 am
Posts: 1385
Edan wrote:
HMV-nél sokminden 30% kedvezménnyel szerdáig ottani idõ szerint :lol:


Ez így tök jól hangzik, de egy 3 számos kislemezért én még így is sokallom a 2800 ft-ot... D:

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Jan 22 Sat, 11:52 am 
Offline
Newbie

Joined: 2010 Nov 29 Mon, 8:31 am
Posts: 2
Még jó, hogy ennyi eszem van. :P Meg se fordult a fejemben, hogy egy dobozba rakják. ^^'
Közben megoldottam a rendelést. Mondjuk nagyon kiszúrtam magammal, de megoldottam.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Mar 02 Wed, 3:43 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Japán aukciós siteokból ajánlom még az mbokot. Ez is teljesen japán, tehát segítség nélkül nem megyünk semmire, és talán kevésbé zene-orientált, mint mondjuk a Yahoo oldala, de azért itt is lehet találni pár ritkaságot!

Pár hasznos információ.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Apr 18 Mon, 8:32 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Úgy tűnik, a CDJapan mostmár egyfajta shopping service-ként is működik (egyelőre aukciókkal nem, csak sima üzletekkel).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Apr 18 Mon, 11:39 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Apr 25 Wed, 10:05 am
Posts: 4812
Gondoltam belinkelem ide is

A Music Japan Plus-nak lett most egy új "vállalkozása"
A coolJAPANstore

Nem tudom eddig is volt-e, vagy csak tulajváltás volt, de valamelyik nap az MJP nagyon villogott vele, hogy húúú a mindenféle merch cuccokat itt vedd meg xDDD

_________________
Sakura Tsukiyodevartblog


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Apr 24 Sun, 11:29 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Nos, iTunes Storeból vásárlás iTunes Japan Gift Carddal tesztelve, ha valakit érdekel, szívesebben írok róla bővebben. ^^ Valamint most tesztelem majd a CD Banq boltját, van pár ritka dolguk, és többféle módon postáznak (Airmail, Registered Airmail, EMS), elsőre jutányosnak tűnnek, gyorsan kommunikálnak, ha majd megérkezik a csomag, majd írok még.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 31 Tue, 8:14 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Bíborhold wrote:
Nos, iTunes Storeból vásárlás iTunes Japan Gift Carddal tesztelve, ha valakit érdekel, szívesebben írok róla bővebben. ^^ Valamint most tesztelem majd a CD Banq boltját, van pár ritka dolguk, és többféle módon postáznak (Airmail, Registered Airmail, EMS), elsőre jutányosnak tűnnek, gyorsan kommunikálnak, ha majd megérkezik a csomag, majd írok még.


Kipróbáltam, én teljesen elégedett vagyok, Jet Sethez hasonlóan kartonba csomagolják a lemezt, ami elsőre kicsit furcsának hathat, de nekem eddig minden épségben megérkezett így. (A registered airmail kb. másfél hét alatt jön meg.)

Proxyk közül nemrég kerestem fel Mai Ozawát, miután mindenki nagyon pozitívan mesélt róla és eddig csak megerősíteni tudom a beszámolókat: kedves, gyorsan válaszol, és azt írta, hogy elég elküldenem a pénzt azok után, hogy a csomag(om) küldésre kész. A költségeket úgy kalkulálja, hogy a megrendelendő dolog ára (+ ha esetleg Japánon belüli szállítási költség, akkor az), plusz a szállítási költség, plusz 20 százalék. Majd ha eljutottunk a csomagküldésig, akkor írok arról is.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Dec 15 Thu, 12:33 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Na jó, HMV-töl soha semmit mégegyszer.

Ugye az van náluk, hogy a check-outnál nem kapod meg a végleges szállítási költséget, hanem ki van írva, hogy az még változhat... ami alapban nevetséges, mert ha a világon minden más nagy online áruház meg tudja oldani, hogy automatikusan számolja a rendszer a shippinget, akkor ök miért nem?

Mindegy, rendeltem három magazint, kijött, hogy 1800 yen a shipping, beikszeltem, hogy írják meg ha megvan a végleges ár (így van csak lehetöség lemondani, ha irreális a költség). Írtak is három nappal késöbb, hogy... 4500 yen lenne.

Írtam, hogy oks, akkor nem, töröljék a rendelést, marad egy magazin, de csak ha annál tényleg 1500 yen a shipping. Leadtam arra az új rendelést, biztonság kedvéért beikszeltem megint, hogy legyen külön értesítés... ennek ellenére nem jött semmi, hanem köv nap küldték a mailt, hogy feladták... 2000 yenért. Vagyis nem elég, hogy egy szar a check-out rendszerük, ami alapvetö dolgokra nem képes, még akkor sem tájékoztatnak az árról, ha külön kéred, hanem lehúznak egy tetszöleges összegre.

Szóval fuck 'em, ezeknél még a kis, noname online boltok is milliószor jobbak, korrektebbek, megbízhatóbbak.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Dec 15 Thu, 11:15 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 18 Wed, 2:09 pm
Posts: 185
Location: Budapest
Case wrote:
Na jó, HMV-töl soha semmit mégegyszer.


This!! Nem tudom ez mikor lett ilyen náluk, mert amikor még (jó) régen rendeltem soha semmi probléma nem volt... meg most az egész felület is tök kusza, meg az e-mailekre is alig akarnak válaszolni. (Bár az utóbbi lehet csak valami egyedi eset...)

_________________
DEVART | LAST.FM


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 Dec 22 Thu, 6:19 am 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Igen, miota Lawson megvette a HMV-t azota erdekesen mukodik a dolog, de azert egy magazin postakoltsegeert 2000yen az nagyon durva. o.O Nekunk most karacsonyra jon egy csomag, 2DVD+1CD es 1860 yen volt a postakoltseg. OK, hogy ide olcsobban hozzak, de ez Europaba is "csak" 2200yen lenne. Szerintem ott vmit nagyon benezhettek, meg kene oket kerdezni.
Egyebklent most mar en sem szivesen vasarolok onnan, de sokszor olyan brutal kedvezmenyeik vannak, hogy meg igy is megeri...

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 477 posts ]  Go to page Previous  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group