Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 9:07 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 477 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 12 Tue, 8:32 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Mar 17 Fri, 7:46 pm
Posts: 1141
Location: egyszer itt, egyszer ott
Djinn wrote:
cdjapná-ról vásárlókhoz lenne egy kérdésem. Arra lennék kiváncsi, mennyi cuccost szoktak egyszerre postázni?? (pontosabban egy csomagba rakni)


Tapasztalatom: egyszer 8 cd-t rendeltem...egy csomagba rakták. :3 Szerintem mindent egybe raknak (amennyiben egyszerre rendelsz meg mondjuk 10 cdt ), és attól függően választják meg a doboz méretét amibe pakolnak, ugyanis én nekem legalább 4 különböző méretű dobozom van amit cdjapan-tól 'kaptam'. XP


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 12 Tue, 8:49 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Ok, köszi szépen! Ez jó hír. :D

És ha mindig dobozba csomagolnak az külön plusz pont nekik. ^^

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 08 Sun, 3:47 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Jun 23 Fri, 6:47 pm
Posts: 201
Egy nagy kérés... Vki megtudná mondani hogy e-bay-en hogyan lehet vásárolni? o_O Egyszerűen nem jövök rá XD plííííízzzz :master: :worry:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 08 Sun, 5:26 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
kratzlvivien wrote:
Egy nagy kérés... Vki megtudná mondani hogy e-bay-en hogyan lehet vásárolni? o_O Egyszerûen nem jövök rá XD plííííízzzz :master: :worry:

Először is regisztrálni kell. Álltalában kétféle vásárlási mód van. Az egyik, mikor azonnal megveheted ("Buy it now"), a másik mikor licitálni kell. Oda van írva, hogy mikor jár le az aukció szerintem érdemes az utolsó 5 percben foglalkozni csak a dologgal, egyébként az ember magának veri fel az árat. (nem értem, egyesek 5-6 nappal elötte elkezdik x__x). Vannak egyéb opciók is (best offer, stb..), de fenti kettő a gyakori.
Álltalában PayPal-t fogadják el fizetésnél és az is a legegyszerűbb. Postaköltség-ről általában írnak pár mndatot, de utánna szoktuk megbeszélni konkrétan... Azt azért mindenképpen érdemes megnézni/megkérdezni elötte, hogy szállítanak e ide.
Nagyon fontos, hogy a seller-nek milyen és menniy értékelése van, ez mutatja, hogy menniyre tapasztalt és megbízható.
Ennyi jutott most eszembe, ha van még kérdés szívesen válaszolok, ha tudok. :smile2:

Ja és a legfontosabb szabály: engem tilos túllicitálni!! :nono2: :bluegrin:

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 09 Mon, 12:38 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Jun 23 Fri, 6:47 pm
Posts: 201
Djinn wrote:
kratzlvivien wrote:
Egy nagy kérés... Vki megtudná mondani hogy e-bay-en hogyan lehet vásárolni? o_O Egyszerűen nem jövök rá XD plííííízzzz :master: :worry:

Először is regisztrálni kell. Álltalában kétféle vásárlási mód van. Az egyik, mikor azonnal megveheted ("Buy it now"), a másik mikor licitálni kell. Oda van írva, hogy mikor jár le az aukció szerintem érdemes az utolsó 5 percben foglalkozni csak a dologgal, egyébként az ember magának veri fel az árat. (nem értem, egyesek 5-6 nappal elötte elkezdik x__x). Vannak egyéb opciók is (best offer, stb..), de fenti kettő a gyakori.
Álltalában PayPal-t fogadják el fizetésnél és az is a legegyszerűbb. Postaköltség-ről általában írnak pár mndatot, de utánna szoktuk megbeszélni konkrétan... Azt azért mindenképpen érdemes megnézni/megkérdezni elötte, hogy szállítanak e ide.
Nagyon fontos, hogy a seller-nek milyen és menniy értékelése van, ez mutatja, hogy menniyre tapasztalt és megbízható.
Ennyi jutott most eszembe, ha van még kérdés szívesen válaszolok, ha tudok. :smile2:

Ja és a legfontosabb szabály: engem tilos túllicitálni!! :nono2: :bluegrin:


Ohh nagyon szépen köszönöm... És mivel nem vagyok épp túlinformált ilyen téren...öhmmm mi az a PayPal? :oops: :beaten:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 09 Mon, 12:53 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Oct 13 Thu, 12:01 pm
Posts: 1383
Hát pontos definíciót nem tudnék mondani... Valaki segítsen... :roll:
A lényeg hogy megkönnyíti a pénz tranzakciókat (most már fogadni is lehet itthon nem csak küldeni) Egyszerű és (elvileg) biztonságos. Tulajdonképpen fölöslegessé teszi a bankértyaszámbeirogatást stb.... Ja és ami a lényeg rengeteg helyen csak ezt fogadják el vagy legalábbis ezt támogatják, (van vmi netcash nevezetű rendszer is de azt nem ismerem...) Regisztrálni kell a lenti oldalon, értelemszerűen beírogatni a cuccokat és már mehet is a vásárolgatás. Pesrze kell hozzá egy megflelő számlaszám.
Ehh tudom, hogy nem vagfyok vmi összefügő, elnézést. :drop:
Valaki hozzáértő hátha leírja rendesen...
https://www.paypal.com/hu/
http://en.wikipedia.org/wiki/Paypal

_________________
Image
Journey to Somewhere / Waiting for laundry / last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 30 Mon, 2:11 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Crescent Shop
Ők azzal foglalkoznak, hogy segítenek olyan japán online boltokból vásárolni, amelyek nem szállítanak külföldre. Vagyis megveszik és továbbküldik bárhová. Ez nagyon hasznos, mivel sok japán bolt csak Japánba szállít.
Dears-en tesztelték, és működött :)

thx to Dears/LJ


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 30 Mon, 10:45 pm 
Offline
VIP Member
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 7:51 pm
Posts: 822
Location: Bp
^
Egy ehhez egész hasonlón akadt meg a szemem épp az imént egy külföldi fórumon.

http://www.shoppingmalljapan.com/

comment: "That's what I use. You can pay by money order or Credit Card. What you do is sign up, then put down a deposit that allows you to bid on things on Yahoo!Japan. When you bid, it comes out of your deposit. Then, it gets shipped to them in Japan, they ship it to themselves in America and then out from there. It'll cost you about $10 extra, but sometimes ... most of the times, the things you find on there you can't find anywhere else."

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 29 Wed, 5:40 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
December 8-án megyünk osztálykirándulás keretében megyünk Bécsbe. Ebből kiindulva kérdezem: Járt már valaki Bécsben? És ha igen, akkor azokat kérdezem? Van valami JRock bolt, ahova érdemes lenne benézni? Majd én is keresgetek shopokat, de gondoltam hátha járt már valaki Bécsben és tud ajánlani helyeket :roll: Előre is köszönök mindent :D

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 29 Wed, 5:42 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Jan 16 Mon, 2:57 pm
Posts: 1303
Location: Oita (Japán)
Toshiya wrote:
December 8-án megyünk osztálykirándulás keretében megyünk Bécsbe. Ebből kiindulva kérdezem: Járt már valaki Bécsben? És ha igen, akkor azokat kérdezem? Van valami JRock bolt, ahova érdemes lenne benézni? Majd én is keresgetek shopokat, de gondoltam hátha járt már valaki Bécsben és tud ajánlani helyeket :roll: Előre is köszönök mindent :D


jártam...van ott egy nagyon jó manga-bolt, meg sok-sok sushi bár, meg egy bezárt manga-kávézó :S
de pontos címet nem tudok:S a manga bolt balra volt a Monasterytől nem is olyan messze...

_________________
★ZEARLoT★ /// ☆Zearurotsu ≠ Rushifuru☆・‥�━━━★ Lucifer vagyok bammeg!!!
www.nihongary.blogspot.com ★★★ www.zearlot.blogspot.com
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 29 Wed, 9:41 pm 
Offline
Mumus
User avatar

Joined: 2004 Jun 12 Sat, 2:29 pm
Posts: 2304
RUNCH! Comics
Kontaktperson: Gerd (Verkauf), Markus (Mangafachmann)
Adresse: Mariahilfer Str.117 (im TUREK), A-1060 Wien
Telephon: +43-1-5962210
Fax: +43-1-5962210
Mobil: Nicht vorhanden!
Email: runch.comics@xpoint.at
Homepage: Nicht vorhanden!
Profil: eigener USA & Japanimport, Fachgeschäft für Comics, Toys, Actionfigures, T-shirts, Videos, Star Wars, Star Trek, Manga, South Park, Simpsons, Pokemon, Tradingcards, Bausätze, Dragonball, Sailor Moon, X-files, Aliens

ez az egyik!!! Itt mangákat meg animéket meg mitom én még mit lehet venni!!!
NEXUS/TEUFELSKÜCHE

ZOLLERGASSE 13

1070 wien

Tel/Fax: 0043 1 5852789

Mo-fr:11-18 uhr

SA:11-16 uhr

ez a másik ami ugyanugy a mariahilfer str lesz!!! Ez egy ilyen kapuajban lesz!! Ha lentről közelíted meg ez azt jelenti hogy emelkedőnek felfelé mész akkor a bal oldalon lesz!! Ha meg fentről közelíted meg az utcát ami azt jelenti hogy lefele szaladgálsz akkor jobb oldalon lesz!!! Itt jrock cd ket is lehet venni!!!!

Ha a runch comics ba mész akkor lent lesznek a cuccok!!!!

kb ennyit tudok segíteni neked!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 30 Thu, 12:27 am 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
Mindkettőtöknek nagyon hálás vagyok, már alig várom :D

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 30 Thu, 6:54 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
Toshiya wrote:
December 8-án megyünk osztálykirándulás keretében megyünk Bécsbe. Ebből kiindulva kérdezem: Járt már valaki Bécsben? És ha igen, akkor azokat kérdezem? Van valami JRock bolt, ahova érdemes lenne benézni? Majd én is keresgetek shopokat, de gondoltam hátha járt már valaki Bécsben és tud ajánlani helyeket :roll: Előre is köszönök mindent :D


űűű bocsi csak most látom.. ^^"" bécs az én helyem..

nacóval comicshop bécsben

van egy a rotensturmgassén amit el lehet érni (stephans platz és a sweden platz közti utcában található egy pici téren) bővebben ha kijössz a szent istván dómból, és elfordulsz jobbra akkor ott lesz egy ucca ami szépen levisz a csatorna felé.. és ott lesz egy télleg pici tér 3-4 paddal meg egy comic shoppal (feltűnő mert egy pókemberszobor van a falon :D)

illetve a mariahilferen a comic runch 2 éve megszűnt ji ;) azok átmentek vhová a burggasséra asszem... (lehet h visszaköltöztek... ) viszont a mariahilfer közelében van a comic treffen. ami egy templom melletti kis utcában található. helyileg a mariahilfer museumsquatier felöli végén van a neubau gasse megálló után (azaz a neubautól érdemes odasétálni). a fehér templomot nem nehéz megtalálni (az a mariahilferen van ;)). nah és ha szemben állsz vele akkor a bal oldalán elindulsz a kisuccában és meg fogod találni. mellesleg ez a legnagyobb amit láttam bécsbe és korrektek az áraik... rem nem kaotikus ahogy itt a reggeli kapkodásban leírtam. ^^"

edit: korrigálnám magam.. a runch úgy néz lki télleg a mariahilfer közelébe ment vissza (bocsi ji), a kaisers sarkára, azaz ide

Image

(fura. rajta vok az e-mail listájukon.. nem emléxem h írták vna..)

nah mind1.. szólj ha nem érthetően írtam vna le vmieket mert akkor segítek merii után :D

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 30 Thu, 9:41 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
Köszönöm :D
Esetleg mégvalami vk vagy Japános üzlet?^^"

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 02 Sat, 12:05 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Már SEX POT ReVeNGe ruhákat és kiegészítőket is lehet kapni CDJapan-on! Dolgoztak már a következő együttesekkel: Antic Cafe, STANCE PUNKS, UNDER CODE PRODUCTION (Phantasmagoria, Vidoll, 12012).


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 477 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 146 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group